wescamp-i 18n - en to he translation catalogue (5 entries)

note: [campaign]: id=Sceptre_of_Fire
en: Fighter
he: לוחם

note: [campaign]: id=Sceptre_of_Fire
en: Lord
he: לורד

note: [message]: speaker=Hadlin  # wmllint: ignore
en: Who goes there?
he: מי הולך שם?

note: [scenario]: id=8_The_Dragon
en: The Dragon
he: הדרקון

note: [scenario]: id=Epilogue
en: Epilogue
he: סוף דבר
