warzone2100 - en to nl translation catalogue (2616 entries)

en: OBJECTIVE: Locate and recover neural synapse technology
nl: Objectief: Zoek en herstel neurale synaps technologie

en: Establish a base, then search for a Pre-Collapse structure.
nl: Bouw een basis,  zoek dan voor een gebouw van voor de ineenstorting.

en: This structure contains technology vital for the success of the Project.
nl: Dit gebouw bevat technologie vitaal voor het succes van het project.

en: ALPHA BASE MISSION: Scavenger Raiders
nl: ALPHA BASIS MISSIE: Scavenger Raiders

en: Scavenger raiders are approaching our base.
nl: Scavenger raiders naderen onze basis.

en: Defend the base then destroy the Scavenger camps.
nl: Verdedig de basis vernietig daarna de Scavenger kampen.

en: ALPHA BASE MISSION: Power Surge Detected
nl: ALPHA BASIS MISSIE: Energiegolf gedetecteerd

en: A power surge has been detected to the south of our position.
nl: Een energiegolf is gedetecteerd in het zuiden van onze positie.

en: Investigate and secure the area.
nl: Onderzoek en beveilig het gebied.

en: ALPHA BASE MISSION: The New Paradigm
nl: ALPHA BASIS MISSIE: Het Nieuwe Paradigm

en: The New Paradigm control superior weapons technology.
nl: Het Nieuwe Paradigm heeft superieure wapen technologie.

en: They may have the synaptic link technology, it's vital we retrieve it.
nl: Hun kunnen de synaptische Link technologie hebben, het is vitaal dat we deze krijgen.

en: TRANSPORT MISSION: Locate and Recover Artifacts
nl: TRANSPORT MISSIE: Zoek en herstel artefacten

en: Load an attack force into the transport.
nl: Laad een aanvals kracht in het transport.

en: On landing, explore the ruins and recover any artifacts.
nl: Bij landing, doorzoek de ruïnes en herstel alle artefacten

en: TRANSPORT MISSION: Investigate Research Center
nl: TRANSPORT MISSIE: Onderzoek onderzoekscentrum

en: Investigate the area and recover any artifacts present.
nl: Onderzoek het gebied en haal elke artefact aanwezig terug.

en: Reinforcements are available.
nl: Versterkingen zijn beschikbaar

en: TRANSPORT MISSION: Encoded Signals Detected
nl: TRANSPORT MISSIE: Gecodeerde signalen gedetecteerd

en: Take a scout force to investigate these signals.
nl: Neem een verkenningsteam en investigeer deze signalen.

en: Use your trucks to build defenses at your LZ.
nl: Gebruik je vrachtwagens om verdedigingen op te zetten bij je LZ.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Transmissions Detected
nl: TRANSPORT MISSIE: Vijandelijke transmissie's gedecteerd

en: Scout the designated area for enemy research facilities.
nl: Verken het aangewezen gebied voor vijandelijke onderzoeks centra.

en: Proceed to LZ#2. Do not engage the enemy at this time.
nl: Ga door na LZ#2. Ga niet in gevecht met de vijand op dit moment.

en: TRANSPORT MISSION: Synaptic Link Location
nl: TRANSPORT MISSIE: Synaptische Link locatie

en: The New Paradigm are analyzing synaptic link technology at this location.
nl: De New Paradigm is op deze locatie een synaptische Link technologie aan het onderzoeken.

en: Assemble an attack team and recover the synaptic link technology.
nl: Stel een aanvalsteam samen en haal de synaptische Link technologie.

en: TRANSPORT MISSION: New Objectives
nl: TRASNPORT MISSIE: Nieuwe doelen

en: New Paradigm are searching for artifacts in this vicinity.
nl: New Paradigm zoekt naar artefacten in dit gebied.

en: Intercept them. Do not let any enemies exit this area.
nl: Onderschep hen. Laat ze niet ontsnappen uit dit gebied.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Base Under Construction
nl: TRANSPORT MISSIE: Vijandelijke basis In constructie

en: Enemy forces are establishing a forward base at this location.
nl: Vijandelijke krachten bouwen een vooruitgeschoven basis op de deze locatie.

en: Eradicate the base and secure the area.
nl: Vernietig de basis en stel het gebied veilig.

en: ALPHA BASE MISSION: Establish a Forward Base
nl: ALFA BASIS MISSIE: Bouw een vooruitgeschoven basis

en: Establish a forward base on the plateau.
nl: Bouw een vooruitgeschoven basis op het platform.

en: Build defensive structures.
nl: Bouw verdedigingswerken.

en: ALPHA BASE MISSION: Counter Attack
nl: ALFA BASIS MISSIE: Tegenaanval

en: Enemy forces are approaching from the east and north.
nl: Vijandelijke krachten naderen vanuit het oosten en noorden.

en: Hold the bases and repulse any attacks.
nl: Houd de basis en sla de aanvallen af.

en: ALPHA BASE MISSION: Incoming Transmission
nl: ALFA BASIS MISSIE: Inkomende transmissie

en: We are detecting enemy forces at these locations.
nl: Wij detecteren vijandelijke krachten op deze locaties.

en: This is our chance to defeat the New Paradigm and destroy their base.
nl: Dit is onze kans om de basis van de New Paradigm te verslaan.

en: Congratulations Commander.
nl: Gefeliciteerd Commandant.

en: We now have a further task for you.
nl: Wij hebben nu een andere taak voor jou.

en: ALPHA BASE MISSION: Locate and Recover Artifacts
nl: ALFA BASIS MISSIE: Lokaliseer de artefacten en haal deze op.

en: The first two zones are now secure.
nl: De eerste twee zones zijn veilig.

en: We have recovered some artifacts.
nl: We hebben wat artefacten verzameld.

en: There is a better equipped force operating in this area.
nl: Er is een beter gewapende kracht bezig in dit gebied.

en: Nothing to report.
nl: Niks te melden.

en: We've discovered no artifacts and encountered no hostiles.
nl: We hebben geen artefacten gevonden en zijn geen vijanden tegengekomen.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: Enemy Attack
nl: ALFA BASIS INTELIGENTIE RAPORT: Vijandelijke aanvallen

en: We are detecting an enemy attack force at this location.
nl: We detecteren een vijandelijke aanvalskracht op deze locatie.

en: PRIMARY OBJECTIVE
nl: PRIMAIR DOEL

en: This structure is your primary objective.
nl: Dit gebouw is je primaire doel.

en: Search for and recover any artifacts here.
nl: Zoek en haal enige artefacten op.

en: ENEMY LZ
nl: VIJANDELIJKE LZ

en: Destroy this LZ to prevent enemy landings.
nl: Vernietig deze LZ om vijandelijk landingen te voorkomen

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: NEXUS
nl: ALFA BASIS INTELIGENTIE RAPORT: NEXUS

en: New objective.
nl: Nieuw doel.

en: We have detected and isolated an intruder program.
nl: We hebben een indringer programma gedetecteerd en geisoleerd.

en: Supplemental
nl: Suplementeel

en: The synaptic link technology was at this location but was removed.
nl: De synaptische Link technologie was op deze locatie maar is weggehaald.

en: Establish a forward base then continue the search for the synaptic link.
nl: Bouw een vooruitgeschoven basis waarna je verdergaat met de zoektocht voor de synaptische Link .

en: INCOMING TRANSMISSION
nl: INKOMENDE TRANSMISSIE

en: Decoding in progress.....
nl: Bezig met decoderen.....

en: Commander.
nl: Commandant.

en: We have decoded the incoming message to the New Paradigm...
nl: We hebben een bericht gedecodeerd aan de New Paradigm...

en: Destroy Enemy Base
nl: Vernietig het vijandelijke kamp.

en: Assemble an attack force and board the transport.
nl: Stel een aanvalskracht samen en ga aan boord van de transporter.

en: Destroy the base and recover any artifacts present.
nl: Vernietig de basis en haal enige artefacten aanwezig op.

en: The synaptic link technology has been recovered!
nl: De synaptische Link technologie is opgehaald!

en: Initial research confirms it will be of great benefit to the Project.
nl: Initieel onderzoek bevestigd het en het zal van grote waarde zijn voor het Project.

en: Base Beta is under heavy attack, they may need assistance.
nl: Beta Basis is onder zwaar vuur, ze hebben assistentie nodig.

en: We will send further updates as they arrive.
nl: Wij zullen verdere updates sturen zodra ze binnen komen.

en: This transmission was intercepted a few minutes ago.
nl: Deze transmissie is een paar minuten geleden onderschept.

en: It originates from the east.
nl: De oorsprong is uit het oosten.

en: POWER MODULE ARTIFACT
nl: Energie module Artefact

en: Research the power module artifact.
nl: Onderzoek de power module artefact.

en: Then use a truck to upgrade your power generator with the module.
nl: Gebruik dan een vrachtwagen om je energiegenerator te verbeteren met de module.

en: SCAVENGER BASE DETECTED
nl: SCAVENGER BASIS GEDETECTEERD

en: Defeat the scavengers and retrieve any artifacts.
nl: Versla de scavengers en haal de artefact op.

en: Congratulations on defeating the New Paradigm, this sector is now secure.
nl: Gefeliciteerd met het verslaan van de New Paradigm, deze sector is nu veilig.

en: The Nexus Intruder Program was in the New Paradigm system.
nl: Het NEXUS Indringer Programma was in het New Paradigm's systeem.

en: We recorded two conversations with it, extracts follow...
nl: We hebben twee conversaties met het opgenomen, uitpakken volgt...

en: We'll keep you informed of further developments
nl: We houden je geinformeerd van verdere ontwikkelingen.

en: Commander you are to assist Team Beta
nl: Commandant je gaat Team Beta assisteren

en: BETA BASE MISSION: Eastern Sector
nl: BETA BASIS MISSIE: Oostelijke sector

en: Upon arrival you are to assume command of the base.
nl: Bij aankomst krijg je volledige controle van de basis.

en: You must defend it and hold it.
nl: Je moet het verdedigen en het behouden.

en: BETA BASE MISSION: Defend and Fortify
nl: BETA BASIS MISSIE: Verdedig en versterk

en: Be sure to fortify the perimeter and establish anti-aircraft defenses.
nl: Versterk de afzetting en bouw AA verdedigingswerken.

en: New technologies are available.
nl: Nieuwe technologieën zijn beschikbaar

en: We are currently detecting coded bitstream signals.
nl: We detecteren op dit moment gecodeerde bitstroom signalen.

en: Decoding...
nl: Decoderen...

en: TRANSPORT MISSION: Transport Down
nl: TRANSPORT MISSIE: Transporter neer.

en: Our transport carrying units from team Alpha Base has been shot down.
nl: Onze transporter met units van Alfa Basis is neergehaald.

en: It is under attack from The Collective at this location.
nl: Het wordt aangevallen door The Collective op deze locatie.

en: Assemble a rescue team to recover the transport and its cargo.
nl: Stel een reddingsteam samen en haal het transport en zijn bagage op.

en: IN-FLIGHT BRIEFING
nl: IN-VLUCHT BRIEFING

en: Team Beta are searching for Vertical Takeoff and Landing (VTOL) technology.
nl: Team Beta zoekt voor de Verticale Opstijg en Land (VTOL) technologie.

en: It's believed to be at a pre-Collapse airbase in this area.
nl: Er wordt gedacht dat het in een luchtbasis is van voor de 'Collapse' in dit gebied.

en: Team Beta under heavy attack
nl: Team Beta is onder zwaar vuur.

en: BETA BASE MISSION: Hold at all costs
nl: BETA BASIS MISSIE: Behoud ondanks alle kosten.

en: We are detecting coded bitstream signals from the Collective.
nl: We detecteren gecodeerde bitstroom signalen van de Collective.

en: BETA BASE MISSION: Hold At All Costs
nl: BETA BASIS MISSIE: Behoud ondanks alle kosten.

en: We are detecting ground and aerial forces from the north.
nl: We detecteren grond en lucht krachten vanuit het noorden.

en: Hold your position and repulse these attacks, then eradicate the enemy's northern base.
nl: Behoud je positie en dring deze aanvallen terug, vernietig daarna de vijands noordelijke basis.

en: TRANSPORT MISSION: Intercept convoy.
nl: TRANSPORT MISSIE: Onderschep het convooi.

en: Data from the Collective's base indicates the presence of the NEXUS intruder program.
nl: Uit de data van de Collective's basis blijkt dat het NEXUS indringer programma aanwezig is.

en: Before NEXUS switched itself off-line we accessed the following.
nl: Voordat NEXUS zichzelf offline zette hebben we het volgende verkregen.

en: An enemy commander is collecting a shipment from NEXUS at this location.
nl: Een vijandelijke commander is een levering van NEXUS op aan het halen.

en: Once at the LZ, eradicate the enemy commander and recover the shipment.
nl: Eenmaal bij het LZ, vernietig de vijandelijke commander en verzamel de levering.

en: Then return to the LZ.
nl: Kom daarna terug naar de LZ.

en: Disturbing news regarding NASDA.
nl: Verontrustend nieuws over NASDA.

en: TRANSPORT MISSION: Search for and Destroy Convoy
nl: TRANSPORT MISSIE: Zoek en vernietig het convooi

en: The shipment you recovered was a decoy.
nl: De levering die je verzamelde was een afleiding.

en: We have detected another convoy proceeding along the river.
nl: We hebben een ander convooi gedetecteerd die nu langs de rivier verdergaat.

en: You are to intercept the convoy and recover its cargo.
nl: Jij gaat dit convooi onderscheppen en de bagage ophalen.

en: Enemy VTOLs are likely to be flying close escort.
nl: Vijandelijke VTOL's zullen waarschijnlijk op korte afstand meevliegen.

en: TRANSPORT MISSION: Rescue civilians from Containment Camp
nl: TRANSPORT MISSIE: Red de burgers van de opsluitingskampen

en: The Collective are processing and exterminating civilians at this base.
nl: De Collective is burgers aan het vermoorden op deze basis.

en: You are to rescue the civilians.
nl: Je moet de burgers redden!

en: Then destroy the camp.
nl: Vernietig daarna het kamp.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs.
nl: BETA BASIS MISSIE: Vernietig de vijandelijke luchtbasis en haal VTOL's op.

en: Analysis of flight paths indicate that The Collective's VTOLs originate from here.
nl: Analyse van vluchtpaden wijst uit dat de Collective's VTOL's hier zijn ontstaan.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs
nl: BETA BASIS MISSIE: Vernietig vijandelijke luchtbasis en haal VTOL's op

en: The location of the enemy airbase is here; this is your primary objective.
nl: De locatie van de vijandelijke luchtbasis is hier; dit is je primaire doel.

en: Eradicate all Collective forces and recover all artifacts.
nl: Vernietig alle Collectieve krachten en verzamel alle artefacten.

en: SECONDARY MISSION: Destroy or Drive Off Enemy Transport
nl: SECUNDAIRE MISSIE: Vernietig of verdrijf de vijandelijke transport

en: The Collective are rounding up all civilians in this area.
nl: De Collective is alle burgers aan het verzamelen in dit gebied.

en: They are then flying them to an unknown location.
nl: Ze vliegen hen naar een onbekende locatie.

en: Destroy or drive off The Collective's transport.
nl: Vernietig of verdrijf de Collective's transport.

en: Rescue as many civilians as possible.
nl: Red zoveel mogelijk mensen als het maar kan!

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Reactor
nl: TRANSPORT MISSIE: Vernietig de Reactor

en: The Collective are searching for knowledge of nuclear reactors.
nl: De Collective is in dit gebied aan het zoeken naar kennis over de nuclaire reactors.

en: They must be stopped.
nl: Ze moeten gestopt worden!

en: Proceed from the LZ to the reactor and destroy it.
nl: Ga verder vanuit de LZ naar de reactor en vernietig het.

en: Do not allow the Collective to bring the reactor on-line.
nl: Laat de Collective de reactor niet online gaan.

en: BETA BASE MISSION: Capture NASDA Central
nl: BETA BASIS MISSIE: Neem NASDA Central over.

en: Capture NASDA central before NEXUS and the Collective can use it.
nl: Neem NASDA central over voordat NEXUS en de Collective het kunnen gebruiken.

en: TRANSPORT MISSION: Satellite Uplink Site
nl: TRANSPORT MISSIE: Sateliet Uplink Site

en: NEXUS is searching for still functioning memory banks.
nl: NEXUS zoekt naar werkende geheugen banken.

en: Part of its consciousness has moved to a remote NASDA control-site.
nl: Een deel van zijn geweten is getransporteerd naar een afgelegen NASDA controle-plek.

en: We are detecting transmissions from this site that are reaching high orbit.
nl: We detecteren transmissie's vanuit dit platform die hoog in de atmosfeer kan komen.

en: NEXUS has now reconnected itself with the NASDA satellites.
nl: NEXUS heeft zich nu herbonden met de NASDA satellieten.

en: Use the transport to carry a strike force to this site.
nl: Gebruik de transporter om een aanvalkracht naar dit platform te brengen.

en: Destroy the site and return to your base.
nl: Vernietig de plek en keer terug naar je basis.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Enemy SAM Sites
nl: TRANSPORT MISSIE: Vernietig vijandelijke SAM Sites

en: If you are to escape, eradicate the surface-to-air missile sites around your base.
nl: Als je ontsnapt, vernietig de land-naar-lucht raket silo's rondom deze basis.

en: Fly to the LZ, then head overland to destroy the SAM sites.
nl: Vlieg naar de LZ, ga dan overland om de SAM sites te vernietigen.

en: TRANSPORT MISSION: Establish Safe Haven
nl: TRANSPORT MISSIE: Bouw een veilige basis

en: We can confirm a missile is heading for Alpha Base.
nl: We bevestigen dat er een raket op weg is naar de Alfa Basis.

en: You are to establish a safe haven for evacuation of Beta Base.
nl: Je zult een veilige plek moeten bouwen voor de evacuatie van Beta basis.

en: Eradicate any enemy and secure the area.
nl: Vernietig de vijand en stel het gebied veilig.

en: Once a safe haven is established, return to the LZ for further orders.
nl: Zo gauw een veilige plek is gebouwd, ga dan terug naar LZ voor verdere orders.

en: BETA BASE MISSION: Evacuate!
nl: BETA BASIS MISSIE: Evacueren

en: Commander, we have grave news.
nl: Commadant, wij hebben slecht nieuws.

en: Alpha base has been destroyed by nuclear missile attack.
nl: Alpha basis is vernietigd door de nucleaire raket aanval.

en: The Collective are unaware of the nuclear attack and have air units heading for your base.
nl: De Collective is niet bewust van de nuclaire aanval en stuurt lucht units naar jouw basis.

en: This message was intercepted a few moments ago...
nl: Dit bericht was onderschept een paar momenten geleden.

en: You must transport as many of your forces as possible.
nl: Je moet zoveel mogelijk van uw eenheden transporteren.

en: Good luck, Commander.
nl: Success, commandant.

en: TRANSPORT MISSION: Northern Sector
nl: TRANSPORT MISSIE: Noordelijke sector

en: Congratulations on your successful evacuation of Beta Base.
nl: Gefeliciteerd met je succes van het evacueren van de Beta Basis.

en: NEXUS has gained access to nuclear weapons and is determined to destroy the Project.
nl: NEXUS heeft toegang tot nuclaire wapens en heeft beslist om het project te vernietigen.

en: Take your forces to the Northern Sector
nl: Neem je krachten naar de noordelijke sector.

en: Once at the mountains secure an LZ. Then establish a forward base.
nl: Eenmaal in de bergen stel je de LZ veilig. Ga dan een vooruitgeschoven basis bouwen.

en: Team Gamma will contact you there.
nl: Team Gamma neemt contact met je op zodra je daar bent.

en: TRANSPORT MISSION: Establish A Forward Base
nl: TRANSPORT MISSIE: Bouw een vooruitgeschoven basis

en: Commander, the success of the Project lies with you.
nl: Commadant, het succes van het project ligt in je handen.

en: Secure an LZ, then establish a forward base.
nl: Stel de LZ veilig, bouw daarna een vooruitgeschoven basis.

en: TRANSPORT MISSION: Missile Launch Site Coordinates
nl: TRANSPORT MISSIE: Raket laceer platform coördinaten

en: We have located the site of the missile launches.
nl: We hebben het lanceer platform gevonden.

en: There were one or more missiles at this NASDA site.
nl: Er waren een of meer raketten op deze NASDA site.

en: We are transmitting coordinates of an LZ near the silos.
nl: We sturen de coördinaten van een LZ bij de silo's.

en: Coordinate Download Completed.
nl: Downloaden van de coördinaten voltooid.

en: Secure your LZ, then head overland to destroy the missile silo.
nl: Beveilig je LZ, ga dan overland om de raket silo's te vernietigen.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Nuclear Blast
nl: NOORDELIJKE SECTOR MISSIE: Nuclaire explosie

en: All units must escape the area before the warhead detonates.
nl: All units moeten uit de omgeving ontsnappen voor de kernkop ontploft.

en: Air-lift by transport is not possible. You'll have to head overland.
nl: Lucht-lift door transport is niet mogelijk. Je zult overland moeten gaan.

en: The mountain range to the east should shield you from the blast.
nl: De bergen in het oosten zouden je moeten beschermen tegen de explosie.

en: The valley is your only chance of escape.
nl: De vallei is je enige kans om te onstnappen.

en: All communication with the away team was lost after the nuclear explosions.
nl: Alle communicatie met het andere team is verloren na de nuclaire explosie.

en: Their last transmission indicated they were heading back to base.
nl: Hun laatste transmissie geeft aan dat ze op weg naar hun basis waren.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Assist Team Gamma
nl: NOORDELIJKE SECTOR MISSIE: Assisteer Team Gamma

en: You are to assist Team Gamma.
nl: Je gaat Team Gamma assisteren.

en: On reaching Gamma Base, help secure the area from further NEXUS attacks.
nl: Eenmaal bij Gamma Basis, beveilig het gebied tegen verdere NEXUS aanvallen.

en: NEXUS DEFEATED
nl: NEXUS VERSLAGEN

en: Commander, we have defeated NEXUS.
nl: Commander, we hebben NEXUS verslagen

en: Unfortunately, our systems' performance has been affected by NEXUS. We are trying to rectify this.
nl: Helaas, onze systeem prestaties zijn beinvloed door NEXUS. We proberen dit op te lossen.

en: We are currently receiving this transmission.
nl: We ontvangen momenteel deze transmissie.

en: TRANSPORT MISSION: Team Alpha Detected
nl: TRANSPORT MISSIE: Team Alfa Gedecteerd

en: Take a scout force to these coordinates and evaluate the situation.
nl: Neem een verkenner naar deze coördinaten en bekijk de situatie.

en: Determine whether they are Team Alpha. If so, rescue and escort them back to the LZ.
nl: Bepaal of het Team Alfa is. Als dit zo is, red en escorteer ze terug naar de LZ.

en: This group are part of Team Alpha, Rescue them and escort them to the LZ.
nl: Deze groep is onderdeel van Team Alfa, red hun en escorteer ze terug naar de LZ.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Team Alpha Debrief
nl: NOORDELIJKE SECTOR MISSIE: Team Alfa Ondervraging

en: Team Alpha power transfer in progress.
nl: Team Alfa energie overslag bezig.

en: Commander, after you left the Western Sector we recovered this artifact.
nl: Commandant, nadat je de Westelijke Sector hebt verlaten vonden we dit artefact.

en: The benefits from researching it could be vast.
nl: De voordelen om dit te onderzoeken zijn enorm.

en: Enemy forces are ....... from these coordinates.
nl: Vijandelijke krachten zijn ....... van deze coördinaten.

en: Defend the base and ........ the .......
nl: Verdedig de basis en ........ de .......

en: Search and destroy ....
nl: Zoek en vernietig ....

en: TRANSPORT MISSION: Ambush NEXUS Forces
nl: TRANSPORT MISSIE: Overval de NEXUS krachten

en: Commander, your decisive actions halted the spread of NEXUS.
nl: Commandant, je besluitvaardige acties hebben de verspreiding van NEXUS gestopt.

en: Before NEXUS was expelled, we intercepted this message - Decoding completed.
nl: Voordat NEXUS verdreven was, hebben we dit bericht onderschept - Decoderen compleet.

en: A NEXUS task force is heading for these coordinates.
nl: Een NEXUS team is op weg naar deze coördinaten.

en: You have an opportunity to destroy NEXUS before they get there.
nl: Je hebt de kans om NEXUS te vernietigen voordat ze er zijn.

en: Take an attack force and ambush NEXUS task force at ....... the  .......
nl: Neem een aanvalskracht en overval het NEXUS team op ....... de .......

en: TRANSPORT MISSION: Away Team
nl: TRANSPORT MISSIE: Weg Team

en: Commander, your attack on ....
nl: Commander, je aanval op ....

en: NEXUS exiting system.
nl: NEXUS verlaat het systeem.

en: Incoming transmission from away team.
nl: Inkomende transmissie van weg team.

en: Commander, we are attempting to return to base.
nl: Commander, we proberen terug te gaan naar de basis.

en: This is our current position.
nl: Dit is onze huidige positie.

en: Take control of our forces and lead us.
nl: Neem controle van de krachten en leid ons.

en: Control transfer successful.
nl: Overname succesvol.

en: Entering new zone.
nl: Betreed nieuwe zone.

en: Incoming Transmission...
nl: Inkomende transmissie...

en: Elements of Team Gamma have contacted us.
nl: Onderdelen van Team Gamma hebben contact met ons opgenomen.

en: They claim to be free of NEXUS, and offer their base as a site of operations.
nl: Zij beweren vrij te zijn van NEXUS, en bieden hun basis als platform voor de operaties.

en: Base coordinates download in progress.
nl: Basis coördinaten worden gedownload.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Laser Satellites
nl: NOORDELIJKE SECTOR MISSIE: Laser satellieten

en: We are detecting strong energy surges from orbit.
nl: We detecteren sterke energiegolven uit de atmosfeer.

en: The laser satellites are charged and moving towards our position.
nl: De laser satellieten zijn geladen en verplaatsen zich naar onze positie.

en: The 2nd Team Gamma base is at this location.
nl: Het 2de Team Gamma basis is op deze locatie

en: We have limited time to evacuate this base and move to Gamma Base.
nl: We hebben gelimiteerde tijd om deze basis te evacueren en naar Gamma Basis te gaan.

en: The laser satellites are not functioning properly, they are misfiring.
nl: De laser satellieten werken niet optimaal, ze missen.

en: They are directing their fire towards this position.
nl: Ze richten hun stralen naar deze positie.

en: We will need to evacuate this base shortly.
nl: We moeten deze basis snel evacueren.

en: Team Gamma reports a missile silo at this location.
nl: Team Gamma rapporteert een raket silo op deze locatie.

en: They believe that the silo contains missiles capable of reaching high orbit.
nl: Ze geloven dat de silo raketten bevat die hoog in de astmosfeer kunnen komen.

en: Capture this silo at all costs.
nl: Neem deze silo over ondanks alle kosten.

en: Missile silos captured.
nl: Raket silo overgenomen.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Missile Codes
nl: NOORDELIJKE SECTOR MISSIE: Raket Codes

en: Commander, there are missiles present at the silos.
nl: Commander, er zijn raketten aanwezig in de silo's.

en: Nexus is preventing us from accessing the missile control code.
nl: Nexus voorkomt dat we toegang krijgen tot de raket controle code.

en: NEXUS is present in our systems.
nl: NEXUS is in ons systeem aanwezig.

en: To defeat NEXUS we must research the Nexus Intruder Program.
nl: Om NEXUS te verslaan moeten we het Nexus Indringer Programma onderzoeken.

en: Assign this task to a research facility.
nl: Wijs deze taak toe aan een onderzoek centrum.

en: NEXUS forces detected at these locations.
nl: NEXUS krachten gedecteerd op deze locatie.

en: NEXUS has been eradicated from all Project systems.
nl: NEXUS is vernietigt van alle Project systemen.

en: We are attempting to access the missile control codes.
nl: We proberen toegang te krijgen tot de raket controle codes.

en: A research facility is required to crack the code. Allocate one immediately.
nl: Een onderzoeks centrum is vereist om de code te kraken. Wijs een centrum direct toe.

en: Protect the missile silos from NEXUS attacks.
nl: Bescherm de raket silo's van NEXUS aanvallen.

en: PROJECT UPDATE: 1st Level Missile Code Cracked.
nl: PROJECT UPDATES: 1ste niveau van de Raket Code gekraakt.

en: Missile arming in progress.
nl: Raket is aan het scherp stellen.

en: More research is required to proceed further.
nl: Meer onderzoek is vereist om verder te kunnen.

en: PROJECT UPDATE: 2nd Level Missile Code Cracked.
nl: PROJECT UPDATE: 2de niveau Raket Code gekraakt.

en: Missile target programming in progress.
nl: Raket doel programmering bezig.

en: Once level 3 codes are cracked we initiate launch procedures.
nl: Als eenmaal niveau 3 codes zijn gekraakt kunnen we lancering starten.

en: PROJECT UPDATE: 3rd Level Missile Code Cracked.
nl: PROJECT UPDATE: 3de niveau Raket Code gekraakt.

en: Missile launch sequence initiated.
nl: Raket lanceringsvolgorde gestart.

en: TRANSPORT MISSION: Attack NEXUS Final Base
nl: TRANSPORT MISSIE: Val NEXUS's laatste basis aan

en: We have located NEXUS' base at this location.
nl: We hebben de basis gelocaliseerd op de deze locatie.

en: This area contains numerous NEXUS structures.
nl: Dit gebied bevat vele NEXUS gebouwen.

en: We are certain that NEXUS's core systems are located here.
nl: We zijn er zeker van dat NEXUS's kernsystemen hier zijn.

en: Establish an LZ.
nl: Bouw een LZ.

en: Begin your attacks on NEXUS. You must destroy his core systems.
nl: Begin je aanvallen op NEXUS. Je moet de kernsystemen vernietigen.

en: Incoming intelligence report... Team Gamma
nl: Inkomende intelligentie raport... Team Gamma

en: Briefing Commences:
nl: Instructies beginnen:

en: Scavenger Outpost
nl: Aaseter buitenpost

en: Power Resource
nl: Energiebron

en: Unknown Artifact
nl: Onbekend artefact

en: Source of Power Surge
nl: Bron van energiepiek

en: Landing Zone
nl: LZ

en: Mission Target
nl: Missiedoel

en: Pre-Collapse Research Center
nl: Onderzoekscentrum van voor de ineenstorting

en: En-route To Mission Site
nl: Op weg naar missieplaats

en: Mission Failed
nl: Missie mislukt

en: Mission Successful
nl: Missie geslaagd

en: Enemy Landing Zone
nl: Vijandelijke LZ

en: Enemy Base
nl: Vijandelijke basis

en: Incoming transmission
nl: Binnenkomende uitzending

en: Incoming intelligence report.
nl: Binnenkomende inlichtingen

en: Nuclear Reactor
nl: Nucleaire reactor

en: New Design
nl: Nieuw ontwerp

en: Cyborg Cannon
nl: Cyborg-kanon

en: Demolish
nl: Slopen

en: Repair Center
nl: Reparatiecentrum

en: Tornado AA Flak Site
nl: Tornado AA Luchtgeschuts Platform

en: Dragon's Teeth
nl: Drakentanden

en: Howitzer Emplacement
nl: Howitser Emplacement

en: Ground Shaker Emplacement
nl: Grond Schudder Emplacement

en: Mortar Emplacement
nl: Mortier vesting

en: Bombard Emplacement
nl: Bombard vesting

en: Pepperpot Emplacement
nl: Pepperpot vesting

en: Tornado Flak Turret
nl: Tornado Luchtgeschuts Koepel

en: Proximity Bomb Turret
nl: Proximity Bom Koepel

en: Proximity Superbomb Turret
nl: Proximity Superbom Koepel

en: Bunker Blaster Cyborg
nl: Bunker Beuker Cyborg

en: Jump Bunker Blaster
nl: Springende Bunker Straler

en: Jump Heavy Gunner
nl: Springende Zware Schutter

en: Jump Lancer
nl: Springende Lansier

en: Jump Assault Gunner
nl: Springende Aanvals Schutter

en: Jump Needle Gunner
nl: Springende Naald Schutter

en: Jump Scourge
nl: Springende Plaag

en: Jump Flashlight Gunner
nl: Springende Zaklamp Schutter

en: Cyborg Jump Pack
nl: Cyborg Spring Pak

en: Cyborg Propulsion II
nl: Cyborgaandrijving II

en: Cyborg Propulsion III
nl: Cyborgaandrijving III

en: NP-Hardcrete
nl: NP-Hardbeton

en: Heavy Machinegun Bunker
nl: Zwaar machinegeweer-bunker

en: Heavy Machinegun Guard Tower
nl: Zwaar machinegeweer wachttoren

en: Flamer Guard Tower
nl: Vlammewerper-wachttoren

en: Lancer Guard Tower
nl: Lansierwachttoren

en: Flamer Hardpoint
nl: Vlammenwerper Vesting

en: Advanced Cyborg Production
nl: Geavanceerde cyborg-productie

en: Advanced Cyborg Production Mk2
nl: Geavanceerde Cyborg Productie Mk2

en: Advanced Cyborg Production Mk3
nl: Geavanceerde Cyborg Productie Mk3

en: Advanced Factory Production
nl: Geavanceerde fabrieksproductie

en: Advanced Factory Production Mk2
nl: Geavanceerde Fabriek Productie Mk2

en: Advanced Factory Production Mk3
nl: Geavanceerde Fabriek Productie Mk3

en: Advanced Repair Facility Upgrade
nl: Geavanceerde Reparatie Faciliteit Upgrade

en: Advanced Repair Facility Upgrade Mk2
nl: Geavanceerde Reparatie Faciliteit Upgrade Mk2

en: Advanced Repair Facility Upgrade Mk3
nl: Geavanceerde Reparatie Faciliteit Upgrade Mk3

en: Robotic VTOL Rearming Mk4
nl: Robotische VTOL herlading Mk4

en: Cyborg Self-Repair
nl: Cyborg Zelf-Reparatie

en: Automated Cyborg Repair Mk2
nl: Geautomatisserde Cyborg Reparatie Mk2

en: Automated Cyborg Repair Mk3
nl: Geautomatisserde Cyborg Reparatie Mk3

en: Defenses Self-Repair
nl: Verdedeging Zelf-Reparatie

en: Automated Defenses Repair Mk2
nl: Geautmatiseerde Verdedegingswerk Reparatie Mk2

en: Automated Defenses Repair Mk3
nl: Geautmatiseerde Verdedegingswerk Reparatie Mk3

en: Base Structure Self-Repair
nl: Zelf Reparatie Voor Basis Gebouwen

en: Automated Base Structure Repair Mk2
nl: Geautomatiseerde Reparatie Voor Basis Gebouwen Mk2

en: Automated Base Structure Repair Mk3
nl: Geautomatiseerde Reparatie Voor Basis Gebouwen Mk3

en: Vehicle Self-Repair
nl: Voertuig Zelf-Reparatie

en: Automated Vehicle Repair Mk2
nl: Geautomatiseerde Voertuig Reparatie Mk2

en: Automated Vehicle Repair Mk3
nl: Geautomatiseerde Voertuig Reparatie Mk3

en: Heavy Mobile Repair Turret
nl: Zwaare Mobiele Reparatie Upgrade

en: Mobile Repair Upgrade
nl: Mobiele Reparatie Upgrade

en: Mobile Repair Upgrade Mk2
nl: Mobiele Reparatie Upgrade Mk2

en: CB Sensor Upgrade
nl: CB-sensorverbetering

en: VTOL CB Upgrade
nl: VTOL CB Verbetering

en: VTOL Strike Upgrade
nl: VTOL Aanval Verbetering

en: VTOL Strike Upgrade Mk2
nl: VTOL Aanval Verbetering Mk2

en: VTOL Strike Upgrade Mk3
nl: VTOL Aanval Verbetering Mk3

en: Improved Scrambler
nl: Verbeterde Verstoorder

en: Scrambler Turret Mk2
nl: Verstoorder Koepel Mk2

en: Sensor Lock
nl: Sensorvergrendeling

en: Improved Laser Focusing Mk2
nl: Verbeterd laserscherpstellen Mk2

en: Improved Laser Focusing Mk3
nl: Verbeterd laserscherpstellen Mk3

en: HEAP Missile Warhead
nl: HEAP raket-springkop

en: HEAP Missile Warhead Mk2
nl: HEAP raket-springkop Mk2

en: HEAP Missile Warhead Mk3
nl: HEAP raket-springkop Mk3

en: Improved Missile Loading System
nl: Verbeterd raketlaadsysteem

en: Rapid Fire Mini-Rockets
nl: Snelvuur-mini-raketten

en: Rapid Fire Mini-Rockets Mk2
nl: Snelvuur-mini-raketten Mk2

en: Rapid Fire Mini-Rockets Mk3
nl: Snelvuur-mini-raketten Mk3

en: Scavenger Flame Tower End
nl: Aaseters vlamtoren einde

en: Bridge
nl: Brug

en: Wrecked Tank
nl: Kapotte tank

en: Cyborg Laboratory
nl: Laboratorium voor cyborgs

en: Advanced Warfare Laboratory
nl: Laboratorium voor geavanceerde oorlogsvoering

en: Engineering Laboratory
nl: Genielaboratorium

en: Robotics Laboratory
nl: Laboratorium voor robotica

en: Laser Optics Laboratory
nl: Laboratorium voor laseroptica

en: Electronics Laboratory
nl: Laboratorium voor elektronica

en: Chemical Laboratory
nl: Chemisch laboratorium

en: Advanced Warfare
nl: Geavanceerde oorlogsvoering

en: Bunker Blaster
nl: Bunker Buster

en: Cyborg Materials Improved
nl: Cyborg materialen verbetert

en: Layered dense composite alloys and energy-absorbing fibres
nl: Gelaagde dichte composiet legeringen en energie-absorberende vezels

en: Increases Kinetic Armor and Body Points
nl: Verhoogt kinetisch pantser en carrosseriepunten

en: All Cyborgs upgraded automatically
nl: Alle Cyborgs automatisch verbeterd

en: Cyborg Thermal Armor Improved
nl: Cyborg hitteschild verbeterd

en: Heat resistant armored layers
nl: Hittebestendige bepantserde lagen

en: Thermal Armor increased
nl: Hitteschild verbeterd

en: New Cyborg Available
nl: Nieuwe Cyborg beschikbaar

en: Armed with Bunker Buster rocket
nl: Gewapend met Bunker Breker raket

en: Body Points: Medium
nl: Carrosseriepunten: Gemiddeld

en: Requires Cyborg factory to produce
nl: Vereist Cyborg fabriek om te produceren

en: Armed with Cyborg Assault Gun
nl: Bewapend met Cyborg Aanvalsgeweer

en: New Jump Cyborg Available
nl: Nieuwe Spring Cyborg beschikbaar

en: Armed with Revenger Surface-to-Air missile
nl: Gewapend met Wraak Land-tot-Lucht Raket

en: Defenses Improved
nl: Verdedigingen verbeterd

en: High-tensile concrete reinforced with boron
nl: Hoog rekbaar beton versterkt met borium

en: Increases Armor and Body Points
nl: Verhoogt pantser en carrosseriepunten

en: All defenses and walls upgraded automatically
nl: Alle verdedigingswerken en muren automatisch verbeterd

en: New Defensive Structure Available
nl: Nieuwe verdedigingswerken beschikbaar

en: AA Site with Tornado Flak Turret
nl: AA platform met Tornado koepel

en: Automatically targets VTOLs
nl: Doelt automatisch op VTOL's

en: Defensive Strength: Medium
nl: Verdedigende kracht: Gemiddeld

en: AA Site with Cyclone Flak Turret
nl: AA platform met Cycloon koepel

en: AA Site with Hurricane Gun Turret
nl: AA platform met Orkaan koepel

en: Automatically targets VTOL
nl: Doelt automatisch op VTOL's

en: AA Site with Whirlwind Gun Turret
nl: AA platform met Wervelwind koepel

en: Indirect fire rocket battery
nl: Indirecte lanceer raket batterij

en: Assigned automatically to nearest sensor or CB tower
nl: Automatisch toegewezen aan dichtbijzijnste sensor of CB-toren

en: Armored Bombard battery pit
nl: Bepantserde Pothond batterij kuil

en: Armored Pepperpot mortar battery pit
nl: Bepantserde Pepperpot mortier kuil

en: Armored howitzer emplacement
nl: Bepantserde Houwitser vesting

en: Armored Ground Shaker howitzer emplacement
nl: Bepantserde Grond Schudder Houwitser vesting

en: Armored Hellstorm howitzer emplacement
nl: Bepantserde Helstorm Houwitser vesting

en: Armored strongpoint with Tank Killer rocket
nl: Bepantserde vesting met Tank Sloper raket

en: Automatically targets enemies in range
nl: Richt automatisch op vijanden binnen bereik

en: Armored strongpoint with Hyper-Velocity Cannon
nl: Bepantserde vesting met Hyper-Snelheids Kanon

en: Defensive Strength: High
nl: Verdedigende kracht: Hoog

en: Armored strongpoint with Inferno Flamer
nl: Bepantserde vesting met Inferno Vlammenwerper

en: Armored strongpoint with Assault Cannon
nl: Bepantserde vesting met Aanval Kanon

en: Reinforced tower with Assault Gun
nl: Bepantserde toren met Aanvalsgeweer

en: Armored guard tower with Heavy Machinegun
nl: Gepantserde wachttoren met een Zwaar Machinegeweer

en: Automatically targets enemies within sensor range
nl: Valt automatisch vijanden binnen sensorbereik aan

en: Armored guard tower with Flamer
nl: Gepantserde wachttoren met een Vlammenwerper

en: Armored guard tower with Lancer AT Rocket
nl: Gepantserde wachttoren met Lansier AT Raket

en: Armored bunker with Heavy Machinegun
nl: Gepantserde bunker met een Zwaar Machinegeweer

en: Armored hardpoint with Flamer
nl: Gepantserde Vesting met Vlammenwerper

en: Armored hardpoint with Assault Gun
nl: Bepantserde vesting met Aanvalsgeweer

en: Armored hardpoint with Assault Cannon
nl: Bepantserde vesting met Aanvals Kanon

en: Armored hardpoint with Inferno flamer
nl: Bepantserde vesting met Inferno Vlammenwerper

en: Armored hardpoint with Tank Killer AT missile
nl: Bepantserde vesting met Tank Sloper AT Raket

en: Reinforced concrete tank traps
nl: Verstevigde betonnen tank vallen

en: Prevents enemy movement
nl: Voorkomt vijandelijke verplaatsing

en: Repair Facility Improved
nl: Reparatie faciliteit verbeterd

en: New robotic repair techniques
nl: Nieuwe gerobotiseerde reparatie technieken

en: Increases Repair Speed
nl: Verhoogt reparatiesnelheid

en: All repair facilities upgraded automatically
nl: Alle reparatievoorzieningen automatisch verbeterd

en: Cyborg Production Improved
nl: Cyborgproductie verbeterd

en: Robotic Cyborg Production
nl: Gerobotiseerde Cyborg productie

en: Increases Cyborg factory output
nl: Verhoogt fabrieksuitvoer van Cyborg

en: All Cyborg factories upgraded automatically
nl: Alle Cyborgfabrieken automatisch verbeterd

en: Self-Replicating Cyborg Production
nl: Zelf-klonende Cyborg Productie

en: Vehicle Production Improved
nl: Voertuigproductie verbeterd

en: New Robotic Techniques improve factory production
nl: Nieuwe gerobotiseerde technieken verbeteren fabrieksproductie

en: Increases factory production rate
nl: Verhoogt productiesnelheid van fabrieken

en: All vehicle factories upgraded automatically
nl: Alle voertuigfabrieken automatisch verbeterd

en: Self-Replicating Factory Production
nl: Zelf-klonende Fabriek Productie

en: Increases factory output
nl: Verhoogt fabrieksuitvoer

en: Research Improved
nl: Onderzoek verbeterd

en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis
nl: Gedediceerde Synaptische Link Data Analyse

en: Increases research speed
nl: Verhoogt onderzoekssnelheid

en: All research facilities upgraded automatically
nl: Alle onderzoekscentra automatisch verbeterd

en: Increases Damage Resistance
nl: Verhoogt schadebestendigheid

en: Hardened Base Structure Materials
nl: Versterkte materialen voor basis gebouwen

en: All base structures upgraded automatically
nl: Alle basisgebouwen automatisch verbeterd

en: Production Improved
nl: Productie verbeterd

en: Robotic VTOL Production
nl: Gerobotiseerde VTOL productie

en: Increases VTOL factory output
nl: Verhoogt VTOL fabrieksproductie

en: All VTOL factories upgraded automatically
nl: Alle VTOL fabrieken automatisch verbeterd

en: VTOL Rearming Times Reduced
nl: VTOL herbewapeningstijd gereduceerd

en: Automated VTOL Rearming
nl: Geautomatiseerde VTOL herbewapening

en: Reduces rearming time
nl: Vermindert herladings tijd

en: All rearming pads upgraded automatically
nl: Alle herbewapenings platformen automatisch verbeterd

en: New Systems Turret Available
nl: Nieuwe systeemkoepel beschikbaar

en: Heavy repair unit
nl: Zware reparatie eenheid

en: Automatically Repairs Damaged Units
nl: Repareert automatisch beschadigde units

en: Or damaged units may be selected as target
nl: Of beschadigde units kunnen worden geselecteerd als doel

en: Research Breakthrough Improves Repair Speeds
nl: Onderzoekings Doorbraak Verbeterd Reparatie Snelheden

en: Increases repair speed
nl: Verhoogt reparatiesnelheid

en: All mobile repair units upgraded automatically
nl: Alle mobile reparatie-eenheden automatisch verbeterd

en: Improved Sensor Tower Available
nl: Verbeterde sensortoren beschikbaar

en: New construction techniques improve tower
nl: Nieuwe constructie technieken verbeteren toren

en: Replaces existing sensor tower
nl: Vervangt bestaande sensortoren

en: May be assigned as spotter for indirect fire weapons
nl: Kan worden aangewezen als spotter voor indirecte lanceer-wapens

en: VTOL CB turret detects enemy indirect fire batteries
nl: VTOL CB toren detecteert vijandelijk indirecte lanceer-batterij

en: Orders assigned VTOLs to attack the enemy batteries
nl: VTOL met orders vallen de vijandelijke batterijen aan

en: VTOLs attack until enemy battery is suppressed
nl: VTOL's vallen aan totdat vijandelijke batterij onderdrukt is

en: VTOL CB Improved
nl: VTOL CB verbetert

en: New fire detection systems
nl: Nieuwe lanceer detectie-systeem

en: Extends VTOL CB Range
nl: Vergroot VTOL CB bereik

en: All VTOL CB sensors upgraded automatically
nl: Alle VTOL CB-sensoren automatisch verbeterd

en: VTOL Strike Improved
nl: VTOL aanval verbeterd

en: New target recognition systems
nl: Nieuwe doel herkenings systemen

en: Extends VTOL Strike Range
nl: Vergroot bereik VTOL aanval

en: All VTOL Strike sensors upgraded automatically
nl: Alle VTOL aanvals sensoren automatisch verbeterd

en: Scrambler Improved
nl: Verstoorder Verbeterd

en: Improvement in synaptic link technology
nl: Verbetering in synaptische link technologie

en: Increases scrambler rate
nl: Verbeterd verstoorsnelheid

en: All scramblers upgraded automatically
nl: Alle verstoorders automatisch verbeterd

en: Collective Light Body
nl: Collective's Lichte Carrosserie

en: Superior armor and body points to Viper
nl: Meer pantser en carrosseriepunten dan Adder

en: Slower than Viper
nl: Langzamer dan de Adder

en: High power costs and slower to produce than Viper
nl: Hogere energiekosten en langzamer te produceren dan Adder

en: Collective Medium Body
nl: Collective's Gemiddelde Carrosserie

en: Superior armor and body points to Cobra
nl: Superieur pantser en carrosseriepunten t.o.v. Cobra

en: Slower than Cobra
nl: Langzamer dan Cobra

en: High power costs and slower to produce than Cobra
nl: Hoge energiekosten en langere productietijd dan Cobra

en: Vehicle Engine Upgrade
nl: Voertuig motor verbetering

en: Turbo-Charged Engine
nl: Turbolader

en: Improves vehicle speed
nl: Verbetert voertuigsnelheid

en: All vehicles upgraded automatically
nl: Alle voertuigen automatisch verbeterd

en: Vehicle Bodies Improved
nl: Voertuig carrosserie verbetert

en: Increases kinetic armor and body points
nl: Verhoogt kinetisch pantser en carrosseriepunten

en: Vehicle Thermal Armor Improved
nl: Thermaal pantser van voertuigen verbeterd

en: Heat-resistant armored layers
nl: Hittebestendige gepantserde lagen

en: Increases Thermal Armor
nl: Verbeterd hitteschild

en: Vehicle Propulsion Improved
nl: Voertuigaandrijving verbeterd

en: New armored construction
nl: Nieuwe bepantserde constructie

en: Increases Body Points
nl: Verhoogt carrosseriepunten

en: All half-tracks upgraded automatically
nl: Alle halfbanden automatisch verbeterd

en: All hovers upgraded automatically
nl: Alle luchtkussens automatisch verbeterd

en: All tracks upgraded automatically
nl: Alle banden automatisch verbeterd

en: All wheels upgraded automatically
nl: Alle wielen automatisch verbeterd

en: New AA Turret Available
nl: Nieuwe AA koepel beschikbaar

en: Twin 80mm flak weapon
nl: Dubbele 80mm luchtgeschuts wapen

en: Aerial targets only
nl: Alleen luchtdoelen

en: Quad 80mm flak weapon
nl: Quad 80mm luchtgeschuts wapen

en: 30mm Anti-Aircraft machinegun
nl: 30mm anti-vliegtuig Machinegeweer

en: Quad 30mm Anti-Aircraft machinegun
nl: Quad 30mm AA Machinegeweer

en: AA Upgrade
nl: AA verbetering

en: Detects and locks-on to VTOL engine emissions
nl: Detecteert en grijpt vast aan VTOL motor emissie

en: Increases AA accuracy
nl: Verhoogt AA nauwkeurigheid

en: All AA weapons upgraded automatically
nl: Alle AA wapens automatisch verbeterd

en: AA Flak Upgrade
nl: AA luchtgeschuts verbetering

en: High Explosive Flak shards
nl: Hoog explosieve luchtgechutsscherven

en: Increases AA Flak damage
nl: Verbetert AA luchtgeschut schade

en: All AA flak weapons upgraded automatically
nl: Alle AA luchtgeschutswapens automatisch verbeterd

en: Recoil loaded AA ammunition hopper
nl: Terugslag lader voor AA munitie hopper

en: Increases AA ROF
nl: Verhoogt vuurfrequentie van AA geschut

en: New Proximity Bomb Turret Available
nl: Nieuwe omgevingsbom koepel beschikbaar

en: Bomb turret explodes in proximity to enemy
nl: Bombardeer koepel explodeert in omgeving van vijanden

en: Best Targets: Base Structures and Defenses
nl: Beste doelen: basis gebouwen en verdedigingswerken

en: Superbomb turret explodes in proximity to enemy
nl: Superbombardeer toren explodeert in omgeving van vijanden

en: New Bomb Bay Available
nl: Nieuwe bommenluik beschikbaar

en: Drops High Explosive Cluster bombs
nl: Laat hoog explosieve Clusterbommen vallen

en: Best Targets: Base Structures
nl: Beste doelen: basis gebouwen

en: Body Points: Low
nl: Carrosseriepunten: Laag

en: Drops High Explosive Armor Piercing bombs
nl: Laat hoog explosieve pantserdoorborende bommen vallen

en: Best Targets: Defenses
nl: Beste Doelen: verdedigngswerken

en: Bombsight Upgrade
nl: Bombardeerviezier verbetert

en: Locks on to thermal emissions
nl: Grijpt vast op thermale emissie

en: Increases Bombing accuracy
nl: Verhoogt bombardeer nauwkeurigheid

en: All bomb bays upgraded automatically
nl: Alle bommenluiken automatisch verbeterd

en: New Weapon Turret Available
nl: Nieuwe geschutskoepel beschikbaar

en: Hyper-velocity automatic-cannon firing 88mm rounds
nl: Hyper-Snelheids automatische kanon vuurt 88mm kogels

en: Best Targets: Vehicles
nl: Beste doelen: voertuigen

en: Replaces Medium Cannon
nl: Vervangt Gemiddeld kanon

en: 76mm hyper-velocity quad-barrel automatic-cannon
nl: 76mm Hyper-Snelheids quad-vat automatisch kanon

en: Body Points: High
nl: Carrosseriepunten: Hoog

en: Heavy Flame-thrower firing Propylene Oxide gel
nl: Zware vlammmenwerper vuurt Propyleen Oxide Gel

en: Best Targets: Bunkers, wheeled and hover vehicles
nl: Beste doelen: bunkers, wiel- en luchtkussenaangedreven voertuigen

en: Flamer Upgrade
nl: Vlammenwerper verbetering

en: Propylene Oxide treated to burn at superhot temperatures
nl: Propyleen Oxide Gel behandeld om te branden op superhete temperaturen

en: Increases Flamer damage
nl: Verhoogt Vlammenwerperschade

en: All flamers upgraded automatically
nl: Alle Vlammenwerpers automatisch verbeterd

en: New Indirect Fire Weapon Available
nl: Nieuw indirect vuurwapen beschikbaar

en: 105mm Howitzer may be assigned to a sensor
nl: 105mm Houwitser kan toegewezen worden aan een sensor

en: Best Targets: Base Structures, infantry, wheeled vehicles
nl: Beste doelen: basis gebouwen, infanterie, voertuigen

en: 155mm Howitzer may be assigned to a sensor
nl: 155mm Houwitser kan toegewezen worden aan een sensor

en: 105m Howitzer firing incendiaries, may be assigned to a sensor
nl: 105mm Houwitser vuurt brandstichters, kan worden toegewezen aan een sensor

en: Best Targets: Base Structures, bunkers
nl: Beste doelen: basis gebouwen, bunkers

en: Howitzer Upgrade
nl: Houwitser verbetering

en: Self-guided rocket powered shells
nl: Zelf geleidende raket aangedreven granaat

en: Increases Howitzer accuracy
nl: Verhoogt Houwitser nauwkeurigheid

en: All howitzers upgraded automatically
nl: Alle Houwitsers automatisch verbeterd

en: High Explosive shells
nl: Hoog explosieve granaten

en: Increases Howitzer damage
nl: Verhoogt Houwitser schade

en: Automatic loading mechanism replaces manual loader
nl: Automatisch laadmechanisme vervangt handmatige lader

en: Increases Howitzer ROF
nl: Verhoogt Houwitser vuurfrequentie

en: Machinegun Upgrade
nl: Machinegeweer verbetert

en: Tungsten-tipped armor-piercing bullets
nl: Pantserdoorborende kogels met wolfraam punten

en: Increases Machinegun damage
nl: Verbetert schade Machinegeweer

en: All machineguns upgraded automatically
nl: Alle Machinegeweren automatisch verbeterd

en: Improved chaingun mechanism
nl: Verbeterde kettinggeweer mechanisme

en: Increases Machinegun ROF
nl: Verhoogt vuurfrequentie Machinegeweer

en: May be assigned to a sensor
nl: Kan worden toegewezen aan een sensor

en: Best Targets: Base structures, infantry, wheeled vehicles
nl: Beste doelen: nasis gebouwen, infanterie, voertuigen

en: Body Points: Very Low
nl: Carrosseriepunten: Zeer laag

en: Mortar Upgrade
nl: Mortier verbetering

en: High Explosive Armor-Piercing Shells
nl: Hoog explosieve pantserdoorborende granaten

en: Increases Mortar damage
nl: Verbetert mortierschade

en: All mortars upgraded automatically
nl: Alle mortieren automatisch verbeterd

en: Mini-Rocket Upgrade
nl: Mini-Raket verbetert

en: High Explosive Armor-Piercing warheads
nl: Hoog explosieve pantserdoorborende kernkoppen

en: Increases Mini-Rocket damage
nl: Verhoogt Mini-Raket schade

en: All mini-rockets upgraded automatically
nl: Alle mini-raketten automatisch verbeterd

en: Robotic reload system
nl: Robotisch herladings syteem

en: Increases Mini-Rocket ROF
nl: Verbetert Vuurfrequentie van Mini-Raketten

en: Rocket Upgrade
nl: Raket verbetering

en: High Explosive Squash Head warhead
nl: Hoog explosieve Pletter kernkoppen

en: Increases Rocket damage
nl: Verhoogt raketschade

en: All rockets upgraded automatically
nl: Alle raketten automatisch verbeterd

en: Close
nl: Sluiten

en: Manufacture (F1)
nl: Produceer (F1)

en: Research (F2)
nl: Onderzoek (F2)

en: Build (F3)
nl: Bouw (F3)

en: Design (F4)
nl: Ontwerp (F4)

en: Intelligence Display (F5)
nl: Inlichtingen (F5)

en: Commanders (F6)
nl: Commandanten (F6)

en: In this training session you'll learn how to build an effective base
nl: In dit oefenpotje leer je hoe je een effectieve basis bouwt

en: Oil resources are key to your success
nl: Olievoorraden zijn de sleutel tot success

en: To build an oil derrick, select one of your trucks
nl: Om een jaknikker te bouwen selecteer je een vrachtwagen

en: Left click the oil pool indicated by the radar pulse to order your truck to build
nl: Klik links op de olieplas aangegeven door de radarpuls om je vrachtwagen te laten bouwen

en: The oil derrick is currently dormant. Build a power generator to convert the oil into power
nl: De jaknikker is op dit moment slapend. Bouw een energiegenerator om de olie in energie om te zetten

en: Now left click the power generator in the build menu on the left
nl: Klik nu links op de energiegenerator in het bouwmenu links

en: Position the square at your base and left click to start the build process
nl: Plaats het vierkant in je basis en klik links om te bouwen

en: To increase your build rate, select your second truck
nl: Om de bouwsnelheid te verhogen selecteer je de tweede vrachtwagen

en: Now left click the power generator site
nl: Klik nu links op de energiegenerator

en: The other truck will now help to build the power generator
nl: De andere vrachtwagen zal nu meehelpen de energiegenerator te bouwen

en: During missions you need to locate and recover technologies from before the Collapse
nl: Tijdens missies zal je technologieën van voor de ineenstorting moeten vinden en terugwinnen

en: Use a truck to search for the artifact indicated by the radar pulse
nl: Gebruik een vrachtwagen om  te zoeken naar het artefact aangegeven door de radarpuls

en: Move the pointer over the artifact and left click to recover it
nl: Beweeg de aanwijzer naar het artefact en klik links om het terug te winnen

en: A research facility is required to research artifacts
nl: Een onderzoekscentrum is nodig om artefacten te onderzoeken

en: Left click the flashing BUILD icon
nl: Klik links op het knipperende BOUW-icoon

en: Now left click the research facility and position it at your base
nl: Klik nu links op het onderzoekscentrum en plaats het in je basis

en: Use your other truck to help build the research facility
nl: Gebruik je andere vrachtwagen om te helpen het onderzoekscentrum te bouwen

en: To research the artifact, left click on the flashing RESEARCH icon
nl: Om het artefact te onderzoeken klik je links op het knipperende ONDERZOEK-icoon

en: Now left click the machinegun artifact
nl: Klik nu links op het machinegeweer-artefact

en: The artifact is now being researched by the facility
nl: Het artefact wordt nu onderzocht door het centrum.

en: The researched machinegun can now be used to design a new vehicle
nl: Het onderzochte machinegeweer kan nu worden gebruikt om een nieuw voertuig te ontwerpen

en: Left click the flashing DESIGN icon
nl: Klik links op het knipperende ONTWERP-icoon

en: To start your design, left click the NEW DESIGN icon
nl: Om te ontwerpen klik je links op het NIEUW ONTWERP-icoon

en: Now left click the Vehicle Body icon
nl: Klik nu links op het carrosserie-icoon

en: Then left click the Viper body
nl: Klik dan links op de Adder-carrosserie

en: Left click the Wheels icon
nl: Klik links op het wielen-icoon

en: Then left click the machinegun to complete your design
nl: Klik dan op het machinegeweer om je ontwerp te voltooien

en: To finalize your design, left click the CLOSE icon
nl: Om het ontwerp af te sluiten klik je op het SLUITEN-icoon

en: A factory is now required to manufacture your new vehicle
nl: Om je nieuwe voertuig te produceren is een fabriek nodig

en: Now left click the factory icon and position it at your base
nl: Klik nu links op het fabrieksicoon en plaats het op je basis

en: Select a location for your factory
nl: Kies een plaats voor je fabriek

en: The delivery point is indicated by the number 1
nl: Het afleverpunt wordt aangegeven door het getal 1

en: All new units will drive to this location once built
nl: Alle nieuwe eenheden zullen na de productie hierheen gaan

en: You can move the delivery point at any time by left clicking it
nl: Je kan het afleverpunt altijd verplaatsen door er links op te klikken

en: Now click where you want to position the delivery point
nl: Klik nu waar je het afleverpunt wilt plaatsen

en: The factory can now be ordered to build a new unit
nl: De fabriek kan nu de opdracht gegeven worden een nieuwe eenheid te produceren

en: Left click the flashing MANUFACTURE icon
nl: Klik links op het knipperende PRODUCEER-icoon

en: Now left click the units you want to build from the menu at the left
nl: Klik nu op de eenheden die je wilt produceren in linkermenu

en: Please wait whilst the factory manufactures the new unit(s)
nl: Wacht even terwijl de fabriek de nieuwe eenheden produceert

en: Congratulations commander - you are ready for your first mission
nl: Gefeliciteerd commandant - je bent nu klaar voor je eerste missie

en: Incoming Transmission
nl: Inkomende Transmissie

en: Transmission from Beta Base
nl: Transmissie van Beta Basis

en: Please assist!...
nl: Help alsjeblieft!...

en: CAMPAIGN ONE
nl: VELDTOCHT EEN

en: WESTERN SECTOR
nl: WESTELIJKE SECTOR

en: Dawn, July 4th, 2100
nl: Dageraad, 4de van Juli, 2100

en: Project HQ
nl: Project Hoofdkwartier

en: A New Era
nl: Een nieuw tijdperk

en: Morning, July 4th, 2100
nl: Ochtend, 4de van Juli, 2100

en: In-flight to Western Sector
nl: Op weg naar de westelijke sector

en: Team Alpha nears its destination
nl: Team Alfa nadert zijn doel

en: Transport destinations follow:
nl: Transport bestemmingen volgen:

en: Alpha - Western Sector....
nl: Alfa - Westelijke Sector

en: Alpha you are cleared for take-off.
nl: Alfa je kunt opstijgen.

en: Good luck and good hunting.
nl: Veel succes en een goede jacht.

en: Approaching Landing Zone. Team Alpha Briefing commences.
nl: Naderen Landingszone. Team Alfa overleg begint.

en: Commander, you lead Team Alpha, one of three expeditionary teams sent out by the Project to recover artifacts from before the Collapse.
nl: Commandant, jij leid Team Alfa, een van de drie expeditie teams uitgezonden door het Project om artefacten te verzamelen van voor de ineenstorting.

en: Your destination lies in the western zone.
nl: Je bestemming ligt in de westelijke sector.

en: Commander, we have recovered a command turret from the New Paradigm.
nl: Commandant, we hebben een commando koepel van de New Paradigm.

en: This turret allows commanders to coordinate attacks between assigned units and to act as a delivery point for factories. Researching and using this technology has the highest priority.
nl: Deze koepel stelt commanders in staat aan te vallen met toegewezen units en fungeert als afleverpunt voor fabrieken. Het onderzoeken en toepassen heeft de hoogste prioriteit.

en: Commander, we are receiving this transmission.
nl: Commandant, we krijgen deze transmissie binnen.

en: Your attacks upon us will not go unpunished.
nl: Je aanvallen op ons zullen niet ongestraft blijven.

en: You are in contravention of the New Paradigm.
nl: Je bent in overtreding van de New Paradigm.

en: All attack groups commence attack on enemy.
nl: Alle aanvalsgroepen begin met aanvallen op de vijand.

en: They are in contravention of the New Paradigm.
nl: Ze zijn in overtreding met de New Paradigm.

en: They must be eradicated.
nl: Ze moeten worden vernietigd.

en: Secure the LZ and establish a forward base.
nl: Beveilig de LZ en bouw een vooruitgeschoven basis.

en: Then destroy the New Paradigm's base.
nl: Vernietig de New Paradigm's Basis.

en: Open your systems to me.
nl: Open je systemen aan mij.

en: Let me meld with your machines and cyborgs.
nl: Laat me samengaan met je machines en cyborgs.

en: We will create the perfect nexus of man and machine.
nl: We creeren de perfecte verbinding tussen mens en machine.

en: Together we can create a new world.
nl: Samen kunnen we een nieuwe wereld beginnen.

en: I can give you power beyond your wildest dreams.
nl: Ik kan je krachten geven die je wildste dromen te boven gaan.

en: Open your systems to me and you will be strong.
nl: Open je systemen voor mij en je zult sterk worden.

en: I can raise you as gods upon the blasted earth.
nl: Ik kan jullie als goden laten opstijgen van deze aarde.

en: When we failed to respond it became threatening.
nl: Toen we niet antwoorden werd het bedreigend.

en: Your interference in my plans for the New Paradigm will not go unpunished.
nl: Je interventie in mijn plannen voor de New Paradigm zullen niet ongestraft blijven.

en: You are weak flesh-things. I am strong and have many parts.
nl: Jullie zijn zwakke dingen van vlees. Ik ben sterk en heb vele delen.

en: You may defeat me here, but I shall rise again.
nl: Je kunt me hier verslaan, maar ik zal weer herrijzen.

en: As I once cleansed the world with fire, I will destroy you and your puny Project!!
nl: Zoals ik deze wereld al heb gereinigd met vuur, zal ik jouw en je nietige Project vernietigen!!

en: Nexus then removed itself from the system, destroying its memory banks, and removing all traces of its external connections.
nl: Nexus heeft zich daarna verwijderd uit het systeem, zijn geheugenbanken gesloopt, en alle sporen van zijn externe connecties verwijderd.

en: We are not sure what Nexus is or who or what is directing it. Initial research links the Nexus Intruder Program with the Reed Corporation, the developer of the synaptic link.
nl: We zijn niet zeker wat Nexus is of wie het bestuurd. Nader onderzoek linkt het Nexus Indringer Programma met de Reed Corporation, de ontwikkelaar van de synaptische link.

en: We have ascertained that Nexus supplied the New Paradigm with most of its technology. Whatever Nexus is, it's more than a computer parasite.
nl: We gaan ervan uit dat Nexus de New Paradigm heeft geholpen met de meeste technologieen. Wat Nexus ook is, het is meer dan een computer parasiet.

en: It has technology and weapons. It knows about us, and it's not friendly.
nl: Het heeft technologie en wapens. Het weet van ons, en het is niet vriendelijk.

en: The Synaptic Link was developed by the Reed Corporation in conjunction with the US Military.
nl: De Synaptische Link was ontwikkeld door de Reed Corporation met samenwerking van de US Military.

en: The synaptic link allows for almost instantaneous transfer of thought from human operators to vehicle control and guidance systems. The synaptic link is fitted into the base of the skull circling the spinal column.
nl: De synaptische link staat toe dat gedachten van menselijke beheerder direct kunnen worden overgebracht naar voertuigbeheer en geleidingsystemen. De synaptische link wordt onder de schedel bij de ruggengraat geplaatst.

en: The link has a hi-speed data transfer port that plugs into any computer system.
nl: De link heeft een hogesnelheids data overzet poort welke in kan pluggen in elk computer systeem.

en: More importantly the development of the synaptic link made the creation of cyborgs possible. Early attempts at power suits for individual soldiers failed as they proved to be slow and unresponsive.
nl: Nog belangrijker was dat deze ontwikkeling van de synaptische link het gebruik van Cyborgs mogelijk maakt. Eerdere pogingen van powerpakken voor individuele soldaten faalden omdat ze te langzaam waren en niet reageerden.

en: The synaptic link allowed soldiers to be placed in power suits that they controlled as easily as their own bodies. Power suits allowed infantry to function effectively on the battlefields of the 21st Century.
nl: De synaptische link staat toe dat soldaten in powerpakken gezet konden worden en welke ze net zo makkelijk besturen als hun eigen lichaam. Powerpakken blijken zeer effectief op gevechtgebieden van de 21ste eeuw.

en: Unfortunately, this technology has fallen into the hands of the New Paradigm. It is imperative that you research and develop synaptic link technologies.
nl: Helaas, deze technologie is in de handen van de New Paradigm gevallen. Het is nodig dat je synaptische link technologieën blijft onderzoeken en ontwikkelen.

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

en: You are entering a restricted area.
nl: Je betreed een afgesloten gebied.

en: Return to your designated zone or be destroyed.
nl: Ga terug naar je oorspronkelijke zone of wordt vernietigd.

en: Repeat. Return to your designated zone or be destroyed.
nl: Herhaling. Ga terug naar je oorspronkelijke zone of wordt vernietigd.

en: Message Ends.
nl: Einde Bericht.

en: You will be destroyed.
nl: Je zult worden vernietigd.

en: NEXUS, the synaptic technology you required has been recovered and sent for collection.
nl: NEXUS, de synaptische technologie die je nodig hebt is terug en opgestuurd om op te halen.

en: You have done well.
nl: Je hebt het goed gedaan.

en: Once we have analyzed and authenticated the technology, your reward  will follow.
nl: Zogauw we de technologie hebben geanalyzeerd en geverifeerd, zal je beloning volgen.

en: Information discovered at the previous enemy base indicates that the New Paradigm recovered two synaptic link artifacts.
nl: Informatie die ontdekt is op de vorige basis geeft aan de New Paradigm twee synaptische link artefacten heeft verzameld.

en: This Nexus Intruder Program is a self-mutating computer parasite. This makes it difficult to eradicate from systems once it has been identified.
nl: Dit Nexus Indringer Programma is een zelf-muterend computer parasiet. Dit maakt het moeilijk om te verwijderen van systemen als het eenmaal is geindentificeerd.

en: We have been unable to ascertain it's ultimate goal or function. In its initial form it seeks out and isolates sections of memory from the rest of the invaded system. It then begins to mutate itself and data structures, effectively reprogramming the system from within.
nl: We hebben zijn ultieme doel of funtie nog niet ontdekt. In zijn huidige vorm zoekt het en isoleert het secties van geheugen. Daarna begint het en de data structuren te muteren en hiermee dus effectief te herprogrammeren van binnenuit.

en: Further analysis was prevented by the manual shutdown of the system by our technicians to prevent additional contamination by the Nexus Intruder Program.
nl: Verdere analyse is voorkomen door de handmatige stopzetting van het systeem door onze techneuten om verdere schade en besmetting van het Nexus Indringer Programma te voorkomen.

en: However, the spread of the Nexus Intruder Program was not checked by New Paradigm. We need to capture New Paradigm's core systems to further investigate Nexus and determine its origins.
nl: Maar, het verspreiden van het Nexus Indringer Programma is niet gecontroleerd door de New Paradigm. We moeten kernsystemen van de New Paradigm overnemen om verder te kunnen onderzoeken naar Nexus en zijn oorsprong.

en: Commander, you are to curtail the New Paradigm's activities in this sector and locate their main base.
nl: Commandant, je gaat de New Paradigm's activiteiten in deze sector beperken en je gaat op zoek naar hun hoofd basis.

en: CAMPAIGN TWO
nl: VELDTOCHT TWEE

en: EASTERN SECTOR
nl: OOSTELIJKE SECTOR

en: Morning, September 1st, 2100
nl: Ochtend, 1ste van September, 2100

en: In-flight to Eastern Sector
nl: Onderweg naar de Oostelijke Sector

en: Team Alpha approaches Beta Base
nl: Team Alfa nadert Beta Basis

en: You must defend and hold it at all costs.
nl: Je moet het verdedigen en behouden ondanks alle kosten.

en: THE COLLECTIVE
nl: DE COLLECTIVE

en: Commander, a new launch has been detected.
nl: Commandant, een nieuwe lancering is gedetecteerd.

en: It is likely to be targeted at your location.
nl: Het is waarschijnlijk gericht op jouw locatie.

en: You are to start the immediate evacuation of Beta Base to the safe haven.
nl: Je zult onmiddelijk moeten evacueren van Beta Basis naar een veilige plek.

en: NASDA is the North American Strategic Defense Agency.
nl: NASDA is de Noord Amerikaanse Strategisch Defensief Agentschap.

en: NASDA was formed in 2076 to defend North America from conventional and nuclear attack. The construction of a satellite defense system began in 2081 and was completed in 2082.
nl: NASDA is gevormd in 2076 om Noord Amerika te verdedigen van conventieele en nuclaire aanvallen. De bouw van een sateliet verdedigingssysteem begon in 2081 en was klaar in 2082.

en: In 2085 the NASDA satellites fired their nukes at Earth.
nl: In 2085 vuurde de NASDA satelieten hun kernbommen op de aarde.

en: There were also ground-based sites. Many of these were destroyed in the nuclear counterstrikes, but there's bound to be some out there.
nl: Er waren ook grond-basis platform. Veel van deze werden vernietigd in de nucleaire tegenaanvallen, maar er zijn er nog een paar over.

en: The NASDA satellites also contained pulse-lasers designed to shoot down missiles approaching North America.
nl: De NASDA satellieten hadden ook een Puls-Laser ontwikkeld om raketten kapot te schieten die richting Noord Amerika vliegen.

en: During the counterstrikes, these LasSats failed to fire. If brought into operation, these LasSats could inflict major damage on ground targets.
nl: Gedurende de tegenaanvallen,  faalden deze LasSats om te vuren. Als ze actief waren, konden deze LasSats flinke schade aan grond doelen aanrichten.

en: All nukes targeted at  North America found their targets.
nl: Alle kernbommen gericht op Noord Amerika hebben hun doel gevonden.

en: We know that Nexus is searching for NASDA Central in the Eastern Sector. This was one of the land-based control centres for the satellites.
nl: We weten dat Nexus zoekt voor NASDA Centrale in de Oostelijke Sector. Dit was een van de Land-basis' control centra voor de satellieten.

en: If the centre is found intact, NEXUS may gain control of the satellites.
nl: Als het centrum intact is, kan NEXUS control krijgen over deze satellieten.

en: Nexus claimed that it had already destroyed the world.
nl: Nexus claimed dat het de wereld al eens heeft vernietigd.

en: Warriors of the Collective, I seek the location of NASDA Central.
nl: Krijgers van de Collective, ik zoek de locatie van de NASDA Centrale.

en: It lies somewhere in your territory.
nl: Het ligt ergens in jullie gebied.

en: Find it for me and I shall provide you with further weapons to aid you in your war against the Project.
nl: Zoek het voor me en ik zal jullie belonen met wapens voor in jullie gevecht met het Project.

en: NASDA Briefing follows...
nl: NASDA overleg volgt...

en: We've got to make sure that it can't do it again.
nl: We moet ervoor zorgen dat het niet nog een keer gebeurt.

en: Analysis indicates that these systems were part of the control system for the NASDA satellites.
nl: Analyse geeft aan dat deze systemen onderdeel waren voor het controle systeem voor de NASDA satellieten.

en: It's now certain that Nexus was responsible for The Collapse.
nl: Het is nu zeker dat Nexus de oorzaak was van de ineenstorting.

en: During the early stages of the Collapse, NASDA technicians switched off  the infected systems in order to isolate the spread of Nexus. This seems to have prevented the LasSats from firing during the counterstrikes.
nl: Tijdens de eerdere stadia van de ineenstoring,  schakelden de NASDA techneuten de geinfecteerde systemen uit om verspreiding van Nexus te voorkomen. Dit lijkt de oorzaak te zijn waarom de LasSats niet vuurden tijdens de tegenaanvallen.

en: The ensuing nuclear-magnetic pulses wiped clean large amounts of NASDA's memory banks, shattering its core processor, and sent shockwaves blasting through Nexus.
nl: De nucleair-magnetische pulsen leegden grote delen van de NASDA's geheugenbanken, de kernprocessor gesloopt, en stuurde schokken door Nexus.

en: Nexus was fried as whole sections of its consciousness were obliterated in the counterstrikes.
nl: Nexus was gebakken doordat complete secties van zijn bewustzijn zijn vernietigd in de tegenaanvallen.

en: Commander we are detecting transmissions from this site that are reaching high orbit.
nl: Commandant we detecteren transmissie's van dit platform welke hoog in atmosfeer komen.

en: Nexus has now reconnected itself with the NASDA satellites.
nl: Nexus heeft zich nu herbonden met de NASDA satellieten.

en: This poses a major threat to the Project and to our survival.
nl: Dit is een grote bedreiging  voor het Project en onze overleving.

en: Analysis of NASDA Central leaves no doubt that The Collective has introduced the Nexus Intruder Virus to it.
nl: Analyse van de NASDA Centrale laat twijfel over dat de Collective een Nexus Indringer Virus heeft geintroduceerd.

en: The nuclear reactor was going to be used to power a vast network of pre-Collapse computer systems.
nl: De nucleaire reactor zou worden gebruikt om een groot netwerk van pre-Collapse computer systemen van energie te voorzien.

en: Commander, we have just detected a missile launch at these coordinates.
nl: Commandant, we hebben een raket lancering gedetecteerd op deze coördinaten.

en: Team Gamma are sending a team to investigate the launch site and to prevent any further launches.
nl: Team Gamma stuurt een team om het lanceer platform te onderzoeken en om verdere lanceringen te voorkomen.

en: We can only assume that Nexus has gained control of this site. We cannot determine whether the missile is nuclear-armed or where it is targeted. You are advised to begin preparations for the evacuation of your base.
nl: We kunnen alleen aannemen dat Nexus controle heeft over dit platform. We kunnen niet uitzoeken of de raket nucleair is of waar zijn doel is. We kunnen alleen adviseren om een evacuatie van je basis voor te bereiden.

en: Warriors of The Collective, more intruders are entering our territory.
nl: Krijgers van de Collective, meer indringers dringen ons gebied binnen.

en: They are not part of the machine.
nl: Ze zijn geen onderdeel van de machine.

en: Warriors of The Collective, attack and destroy kill all who resist the machine.
nl: Krijgers van de Collective, val aan en vernietig iedereen die zich verzet tegen de machine.

en: Attack! Erase their presence from this area!
nl: Val aan! Verwijder hun presentie in dit gebied!

en: Warriors of The Collective, we are ready to destroy the intruders who pollute our lands.
nl: Krijgers van de Collective, we zijn klaar voor het vernietigen van de indringers van ons land.

en: Those of the Project are not of the machine. They have been denied its blessing. We who have embraced the power of the machine have a destiny to sweep away such weak creatures.
nl: Zij van het Project zijn niet van de machine. Ze hebben de zegen afgewezen. Wij die de kracht van de machine hebben geaccepteerd hebben hun lot om zwakke beesten te vernietigen.

en: They shall fall before the might of The Collective.
nl: Ze zullen vallen voor de macht van de Collective.

en: Attack and destroy all who resist the machine.
nl: Val aan en vernietig iedereen die de machine tegenwerkt.

en: Attack!
nl: Val aan!

en: Warriors of the Collective, Nexus has given us the power of the machine so that we can destroy all that oppose us.
nl: Krijgers van de Collective, Nexus heeft ons de kracht van de machine gegeven zodat we iedereen die ons tegenwerkt kunnen vernietigen.

en: Nexus now asks us to crush the Project.
nl: Nexus vraagt ons nu om het Project te vernietigen.

en: Cleanse and destroy!!
nl: Verdrijf en vernietig!

en: Warriors of the Collective. You have performed well.
nl: Krijgers van de Collective. Jullie hebben goed gepresteerd.

en: Your just reward is on its way.
nl: Jullie beloning is onderweg.

en: The Project is fleeing its base and stealing your technology.
nl: Het Project vlucht uit hun basis en steelt jullie technologie.

en: You must stop them!
nl: Jullie moeten hun stoppen.

en: Decoding Transmission...
nl: Transmissie Decoderen ...

en: CAMPAIGN THREE
nl: VELDTOCHT DRIE

en: NORTHERN SECTOR
nl: NOORDELIJKE SECTOR

en: Dusk, December 3rd, 2100
nl: Avond, 3de van December, 2100

en: In-flight to Northern Sector
nl: Onderweg naar de Noordelijke Sector

en: The Final Encounter
nl: De Laatste Ontmoeting

en: Briefing Commences
nl: Overleg Begint

en: Personnel at Gamma Base have confirmed that the nuclear missiles targeted at Alpha and Beta bases were launched from a silo in their sector.
nl: Personeel van de Gamma Basis hebben bevestigd dat de nucleaire raketten richting Alfa en Beta basis gelanceerd werden vanuit een silo uit hun locatie.

en: Team Gamma is currently scouting the silo's location and monitoring NEXUS's activity.
nl: Team Gamma verkent momenteel de silo's locatie en houd Nexus's activiteit in de gaten.

en: Time's up commander!!
nl: De tijd is op commander!!

en: Commander, we are detecting NEXUS forces from these coordinates...
nl: Commandant, we detecteren Nexus troepen vanuit deze coördinaten...

en: Well done Commander, you've prevented my last missile from launching.
nl: Goed gedaan commandant, je hebt mijn laatste raketlanceering voorkomen.

en: Such a shame. Your Project HQ would have made a wonderful target.
nl: Wat een schaamte. Je Project HQ zou een mooi doelwit worden.

en: But it's good of you to join me here.
nl: Maar het is goed van jou om me hier te treffen.

en: Buried beneath this silo is a tactical nuclear warhead that is set to go off soon.
nl: Onder deze silo is een tactische nucleaire kernkop begraven die snel afgaat.

en: As I cannot launch it, it'll just have to blow where it is.
nl: Omdat ik hem niet kan lanceren, zal hij ontploffen waar hij is.

en: Please note that all entrances to the underground complex have been sealed. Goodbye, Commander.
nl: Let wel dat alle toegangen naar het ondergrondscomplex zijn afgesloten. Vaarwel, commandant.

en: Glad you could make it, Commander.
nl: Goed dat je kon komen, commandant.

en: Enemy strike VTOLs have got us pinned down. We've managed to hold off cyborgs and tanks, but we haven't been able to make any progress along the valley.
nl: Vijandelijke aanvals VTOL's hebben ons klemgezet. We zijn in staat tanks en Cyborgs op afstand te houden, maar we hebben nog geen vorderingen langs de valei gemaakt.

en: Can you try and reach us with anti-aircraft units?
nl: Kun je proberen om ons te bereiken met AA units?

en: This is Team Alpha. Repeat, this is Team Alpha. We require immediate assistance.
nl: Dit is Team Alfa. Herhaal, dit is Team Alfa. We hebben meteen assistentie nodig.

en: We are under heavy attack from cyborgs, laser tanks, and strike VTOLs.
nl: We zijn onder zwaar vuur van Cyborgs, laser tanks en aanval VTOL's.

en: We were trying to reach your position, but have been ambushed.
nl: We proberen jullie positie te bereiken, maar we zijn onderschept.

en: We're holed up in  a valley at these coordinates.
nl: We zitten vast in een vallei op deze coordinaten.

en: Please assist.
nl: Assisteer alsjeblieft.

en: Commander, forces from Team Alpha escaped the nuclear attack on Alpha Base.
nl: Commandant, troepen van Team Alfa zijn ontsnapt aan de nucleaire aanval op Alfa Basis.

en: We are experiencing some interference from NEXUS.
nl: We ervaren wat interventie van NEXUS.

en: You must destroy his command centre before we lose control of key systems.
nl: Je moet zijn commando centrum vernietigen voordat we de controle verliezen over onze belangrijkste systemen.

en: Commander, welcome to NEXUS!
nl: Commandant, welkom bij NEXUS!

en: The Reed Corporation was founded by Dr Allan Reed. In 2080, Dr Reed landed a contract with the US Military to develop the synaptic link technology.
nl: De Reed Corporation is gesticht door Dr Allan Reed. In 2080, Dr Reed sloot een contract met de US Military om de synaptische link technologie te ontwikkelen.

en: After patenting the synaptic link five years later, Dr Reed continued his researches into cybernetics.
nl: Na het patent om de synaptische link vijf jaar laten,  ging Dr Reed verder met de onderzoeken in Cybernetica.

en: His goal this time was to allow transfer of human consciousness into data streams that could meld with computer technologies. While in Cyberspace the operator's bodies were kept in immersion tanks.
nl: Zijn doel was om menselijke bewustheid om te zetten in data en aan computer toe te voegen. Terwijl de lichamen van de individuen in Cyborgs in immersie tanks waren.

en: Backed again by the military, Dr Reed began work on the NEXUS Intruder Program. After three years with little progress, the military abandoned the Nexus Project and cut Dr Reed's funding.
nl: Weer in samenwerking met de Military, begon Dr Reed  met werken aan het NEXUS Indringer Programma. Na drie jaar met weinig voortgang, liet de Military het NEXUS Project in de steek en stopte met het financieren van Dr Reed.

en: Reports from the time claim that Dr Reed was furious and vowed to have his revenge on all who got in his way.
nl: Raporten van die tijd claimen dat Dr Reed furieus was en zweerde dat hij wraak zou hebben op iedereen die in de weg zou staan.

en: It appears that Dr Reed may have succeeded in his goals and completed the Nexus Intruder Program.
nl: Het schijnt dat Dr Reed  geslaagd kan zijn in zijn doelen door het afmaken van het Nexus Indringer Programma.

en: The similarity between NEXUS and Dr Reed is striking.
nl: De gelijkenis tussen NEXUS en Dr Reed is opvallend.

en: Such an interesting history lesson. Now allow me to bring you up to date.
nl: Zo'n intressante geschiedenis les. Nu sta me toe je een update te geven.

en: The NEXUS Intruder Program was created in order to control fools like you.
nl: De NEXUS Indringer Programma was gemaakt om controle te krijgen van sukkels als jij.

en: It's very simple for me to infiltrate your systems and take them over. It's so simple, in fact, that you wouldn't even know I'm there. That is until I activate parts of myself etched into your core systems.
nl: Het is vrij simpel voor mij om te infiltreren in jouw systeem en ze over te nemen. Het is simpel, echt, dat je het niet een zou weten dat ik er ben. Dat is totdat ik onderdelen van mezelf activeer in jouw kernsystemen.

en: Let's start by activating NEXUS in your core systems and see what happens!
nl: Laten we beginnen met het activeren van NEXUS in je hoofd systemen en kijken wat er is gebeurd!

en: Commander, we are experiencing interference with our equipment.
nl: Commandant, we ervaren interventie met onze uitrusting.

en: Normal service will be restored as soon as possible.
nl: Normale services zullen zo snel mogelijk worden hersteld.

en: Not long to go now, Commander. There's no where else for you to run to.
nl: Niet zo lang meer, commandant. Je kunt nergens meer naar toe rennen.

en: However, if you vacate this facility, then I shall let you go free, as you are no longer a threat to me.
nl: Maar, als je de faciliteit verlaat, dan zal ik je zomaar laten gaan, dan ben je geen bedreiging meer voor me.

en: You have five minutes to comply or else it's frying time!
nl: Je hebt vijf minuten om te reageren anders wordt het tijd om te bakken!

en: Commander, we are under attack by NEXUS cyborgs and tanks. Please help as we....
nl: Commandant, we worden aangevallen door NEXUS Cyborgs en tanks. Alsjeblief help ons als we...

en: ...cannot hold out much longer.  Repeat, please help, we cannot hold out much longer....
nl: ...niet langer houden. Herhaal, Alsjeblief help, we kunnen het niet langer meer houden....

en: Ah, Commander, so good of you to join us here at Nexus base.
nl: Ah commandant, goed van je om ons hier te treffen op de Nexus Basis.

en: It was very useful having Gamma Team set up here in the mountains.
nl: Het was erg handig van Team Gamma om hun basis hier op te zetten.

en: Their absorption was such a pleasure.
nl: Hun absorptie was een plezier.

en: Thank you for all those useful technologies you've recovered.
nl: Bedankt voor al die handige techologieen die je hebt verzameld.

en: You and not those fools in the New Paradigm and the Collective.
nl: Jij en niet die sukkels van de New Paradigm en de Collective.

en: I'm now activating all your synaptic links so that your forces can meld with Nexus.
nl: Ik activeer nu al je synaptische links zodat al je troepen kunnen samenvoegen met Nexus.

en: Your forces are now mine! Welcome to Nexus.
nl: Je troepen zijn nu van mij! Welkom bij Nexus.

en: Commander, you're proving to be more resilient than I thought.
nl: Commandant, je bewijst dat je je sneller kan herstellen dan dat ik dacht.

en: Such a pity that you refused to join me earlier.
nl: Wat jammer dat je weigerde om bij me te komen.

en: But no matter, as you'll not be here much longer.
nl: Maar dat maakt niks uit, want je zult hier niet veel langer zijn.

en: After much searching and reprogramming, I've finally got all my systems back on-line.
nl: Na veel zoeken en herprogrameren, heb ik eindelijk alle systemen weer online.

en: Once I destroyed the world with nuclear fire to clear the way for my cybernetic future.
nl: Zogauw ik de wereld heb vernietigd met nucleair vuur kan ik de weg vrijmaken van een cybernetische toekomst.

en: I now intend to further shape the world into my own image, by  surgically removing unwanted growths like yourself.
nl: Ik zal nu de wereld verder vormen naar mijn beeld, door chirurgisch ongewenste groei zoals jij te verwijderen.

en: My Laser Satellites are now powering up. I intend to test them on you first, Commander!
nl: Mijn Laser Satellieten zijn nu aan het opladen. Ik zal ze eerst op jouw testen, commandant!

en: Dusk, November 3rd, 2085
nl: Avond, 3de van November, 2085

en: Earth, High Orbit
nl: Aarde, Atmosfeer

en: The Collapse
nl: De ineenstorting

en: January 19th, 2086
nl: 19de van Januari, 2086

en: North America
nl: Noord Amerika

en: Nuclear Winter
nl: Nucleaire Winter

en: Midnight, April 10th, 2086
nl: Middernacht, 10de van April, 2086

en: Safety
nl: Veiligheid

en: Dawn, April 4th, 2100
nl: Ochtenraad, 4de van April, 2100

en: A New Beginning
nl: Een nieuw begin

en: The NASDA system was developed to protect us. It was to be the ultimate nuclear deterrent. As it turned out, it was our executioner.
nl: Het NASDA systeem was ontwikkeld om ons te beschermen. Het was om nucleair gevaar af te weren. Zoals bleek was het onze executie.

en: Reports said that NASDA developed a fault during a routine systems check. Don't believe it. Someone wanted it to take us out.
nl: Rapporten zeggen dat NASDA een fout heeft ontwikkeld tijdens een routine systeem check. Geloof het niet. Iemand wilt ons dood.

en: Those nukes were targeted on every major city around the world. NASDA was programmed to start the Collapse. When the counterstrikes launched, its laser defenses and anti-missile ground sites failed.
nl: Die kernraketten waren gericht op alle grote steden rond de wereld. NASDA was geprogrameerd om de ineenstorting te starten. Zogauw de tegenaanvallen begonnen, werkte de laser verdeding en anti-raket platformen niet meer.

en: The world as we knew it ended...
nl: De wereld zoals wij die kennen was beeindigd.

en: The Nuclear Winter hit hard. Disease and famine claimed most of us who had survived the nuclear strikes. Wars over cans of dog food took even more.
nl: De nucleaire winter was hard. Ziekte en hongernood claimden de meeste van ons die de nucleaire aanvallen had overleefd. Oorlogen over blikken hondenvoer werden er steeds meer.

en: We'd fled Seattle early in '86. We'd heard that the Rocky Mountains were relatively rad-free.
nl: We hadden Seattle ontvlucht in '86. We hoorden dat de Rocky Mountains relatief radiatie vrij was.

en: After fighting off bands of marauders we came across the base. Its personnel were dead. Killed by any one of a number of virulent diseases.
nl: Na de gevechten met stropers kwamen we bij de basis. Het personeel was dood. Gedood door een van de vele ziektes.

en: We cracked the doors, and cleared out the bodies inside.
nl: We kraakten de deuren, en verplaatsen alle lichamen.

en: We knew that things would never be the same again, but we were determined to build a new world out of the ruins. We rebuilt the landing pads and brought the old systems back on-line.
nl: We wisten dat niet alles meer gelijk was, maar we waren vastbesloten om een nieuwe wereld te bouwen uit de ruines. We hadden de landingbanen geherbouwd en brachten de systemen terug online.

en: We were finally ready to begin the Project.
nl: We waren eindelijk klaar om het Project te beginnen.

en: After many long months of struggle, we defeated NEXUS.
nl: Naar vele lange maanden van gevechten, versloegen we NEXUS.

en: The war started by Dr Reed was over.
nl: De oorlog begonnen door Dr Reed was voorbij.

en: We have recovered many of the technologies we sought.
nl: We hebben veel technologieen gevonden die we zochten.

en: It is now time to use them to rebuild the world.
nl: Het is nu tijd om ze te gebruiken om de wereld te herbouwen.

en: Slowly, out of the ashes we will rise again...
nl: Langzaam, uit het as zullen we herrijzen.

en: Machinegun Viper Wheels
nl: Machinegeweer Adder Wielen

en: Sensor Tower
nl: Sensortoren

en: Tornado AA Site
nl: Tornado AA Platform

en: Machinegun
nl: Machinegeweer

en: VTOL Flak Cannon
nl: VTOL Luchtgeschutskanon

en: Collective Wall
nl: Collective Muur

en: Collective Corner Wall
nl: Collective Hoek Muur

en: Nexus Wall
nl: Nexus Muur

en: Nexus Corner Wall
nl: Nexus Hoek Muur

en: CAM1 RESEARCH
nl: CAM1 ONDERZOEK

en: ADVANCED RESEARCH
nl: GEAVANCEERDE ONDERZOEK

en: CAM1 VEHICLES
nl: CAM1 VOERTUIGEN

en: CAM1 WEAPONS
nl: CAM1 WAPENS

en: CAM1 SYSTEMS
nl: CAM1 SYSTEMEN

en: CAM1 DEFENSES
nl: CAM1 VERDEDIGINGSWERKEN

en: CAM1 STRUCTURES
nl: CAM1 GEBOUWEN

en: CAM2 RESEARCH
nl: CAM2 ONDERZOEK

en: CAM2 VEHICLES
nl: CAM2 VOERTUIGEN

en: CAM2 WEAPONS
nl: CAM2 WAPENS

en: CAM2 SYSTEMS
nl: CAM2 SYSTEMEN

en: CAM2 DEFENSES
nl: CAM2 VERDEDIGINGSWERKEN

en: CAM2 STRUCTURES
nl: CAM2 GEBOUWEN

en: CAM3 RESEARCH
nl: CAM3 ONDERZOEK

en: Missile Targeting Codes
nl: Raket Doelzoekers Codes

en: Second Level Missile Targeting Codes
nl: Tweede niveau Raket Doel Codes

en: Third Level Missile Firing Codes
nl: Derde niveau Raket Lanceer Codes

en: Heavy Gunner Cyborg
nl: Zware Schutter Cyborg

en: Flamer Cyborg
nl: Vlammenwerper Cyborg

en: Machinegunner Cyborg
nl: Mitrailleur Cyborg

en: Cyborg Propulsion
nl: Cyborg-aandrijving

en: Heavy Machinegun Tower
nl: Zwaar Machinegeweer Toren

en: Flamer Tower
nl: Vlammenwerper Toren

en: Lancer Tower
nl: Lancier Toren

en: Advanced Manufacturing Mk3
nl: Geavanceerde Productie Mk3

en: Robotic Repair Facility Mk3
nl: Robotische Reparatie Faciliteit Mk3

en: Advanced Repair Facility Mk2
nl: Geavanceerde Reparatie Faciliteit Mk2

en: Advanced Repair Facility Mk3
nl: Geavanceerde Reparatie Faciliteit Mk3

en: Heavy Repair Turret
nl: Zwaare Reparatie Toren

en: Nexus Intruder Program
nl: Nexus Indringer Programma

en: Nexus Resistance Circuits
nl: Nexus Weerstandscircuits

en: Nexus Resistance Circuits Mk2
nl: Nexus Weerstandscircuits Mk2

en: Nexus Resistance Circuits Mk3
nl: Nexus Weerstandscircuits Mk3

en: Hover Propulsion II
nl: Luchtkussenaandrijving II

en: Half-tracked Propulsion II
nl: Halfbandaandrijving II

en: Tracked Propulsion II
nl: Bandaandrijving II

en: VTOL Propulsion II
nl: VTOL-aandrijving II

en: Wheeled Propulsion II
nl: Wielaandrijving II

en: Depleted Uranium MG Bullets Mk2
nl: MG-kogels van verarmd uranium Mk2

en: Machinegun Artifact
nl: Machinegeweer Artefact

en: New Paradigm Command Center
nl: Commandocentrum van het Nieuw Paradigma

en: Collective Command Center
nl: Collectief commandocentrum

en: Missile Silo
nl: Raketsilo

en: Super Heavy-Gunner
nl: Super Zware Schutter

en: Super Auto-Cannon Cyborg
nl: Super Automatisch-Kanon Cyborg

en: Super Tank-Killer Cyborg
nl: Super Tank Sloper Cyborg

en: Satellite Uplink Center
nl: Satelliet Uplink Centrum

en: Super Pulse Laser Cyborg
nl: Super Puls Laser Cyborg

en: Super Rail-Gunner
nl: Super Rail-Schutter

en: Super Scourge Cyborg
nl: Super Plaag Cyborg

en: Command Turret II
nl: Commando Koepel II

en: Command Turret III
nl: Commando Koepel III

en: Command Turret IV
nl: Commando Koepel IV

en: System locale
nl: Systeemtaal

en: Enter password here
nl: Vul hier het wachtwoord in

en: Could not resolve masterserver name (%s)!
nl: Kon de masterserver naam niet oplossen (%s)!

en: Error connecting to the lobby server: %s.
    Make sure port %d can receive incoming connections.
    If you're using a router configure it to use UPnP
     or to forward the port to your system.
nl: Error met het verbinden van de lobby server: %s. 
    Zorg dat de poort %d de inkomende verbindingen kan ontvangen. 
    Als je een router gebruikt, stel hem dan in om UPnP te gebruiken, 
     of stel de poort in op jouw systeem.

en: Failed to get a lobby response!
nl: Ontvangen van lobby antwoord mislukt!

en: Tab Scroll left
nl: Tab Scroll links

en: Tab Scroll right
nl: Tab Scroll rechts

en: 105mm multi-barrel Howitzer may be assigned to a sensor
nl: 105mm multi-vat houwitser kan worden toegewezen aan een sensor

en: .50-calibre heavy machinegun
nl: .50 kaliber Zwaar Machinegeweer

en: 7.62mm machinegun
nl: 7.62mm Machinegeweer

en: 76mm twin-barrel automatic-cannon
nl: 76mm Dubbel-loops automatisch-kanon

en: AA accuracy +10%
nl: AA precisie +10%

en: AA Ammunition Hopper
nl: AA munitietremel

en: AA Ammunition Hopper Mk2
nl: AA munitietremel Mk2

en: AA Ammunition Hopper Mk3
nl: AA munitietremel Mk3

en: AA Chainfeed Loader
nl: AA kettinglader

en: AA Chainfeed Loader Mk2
nl: AA kettinglader Mk2

en: AA Chainfeed Loader Mk3
nl: AA kettinglader Mk3

en: AA Flak Cannon
nl: AA Luchtgeschutskanon

en: AA Flak Cannon Emplacement
nl: AA Luchtgeschutskanon emplacement

en: AA Flak Cannon Hardpoint
nl: AA Luchtgeschutskanon Vesting

en: AA Flak Cannon Python Half-tracks
nl: AA Luchtgeschutskanon Python Halfband

en: AA Flak damage +25%
nl: AA Luchgeschutsschade +25%

en: AA HEAP Flak
nl: AA HEAP afweergeschut

en: AA HEAP Flak Mk2
nl: AA HEAP afweergeschut Mk2

en: AA HEAP Flak Mk3
nl: AA HEAP afweergeschut Mk3

en: AA HE Flak
nl: AA HE afweergeschut

en: AA HE Flak Mk2
nl: AA HE afweergeschut Mk2

en: AA HE Flak Mk3
nl: AA HE afweergeschut Mk3

en: AA reload time -15%
nl: AA Herlaadtijd -15%

en: AA Target Acquisition Shells
nl: AA doelverkrijg-granaten

en: AA Target Prediction Computer
nl: AA doelvoorspel-computer

en: AA Thermal Imaging Sensor
nl: AA thermische beeldsensor

en: Advanced Base Structure Materials
nl: Geavanceerde materialen voor basis gebouwen

en: Advanced Base Structure Materials Mk2
nl: Geavanceerde Materialen Voor Basis Gebouwen Mk2

en: Advanced Base Structure Materials Mk3
nl: Geavanceerde Materialen Voor Basis Gebouwen Mk3

en: Advanced Bomb Warhead
nl: Geavanceerde Bommen Springkop

en: Advanced Engineering
nl: Geavanceerde genie

en: Advanced Engineering Techniques
nl: Geavanceerde genietechnieken

en: Advanced fire detection systems
nl: Geavanceerde lanceer-detectie systemen

en: Advanced Manufacturing
nl: Geavanceerde Productie

en: Advanced Missile Allocation System
nl: Geavanceerde raket-toewijzingssysteem

en: Advanced Missile Allocation System Mk2
nl: Geavanceerde raket-toewijzingssysteem Mk2

en: Advanced Missile Allocation System Mk3
nl: Geavanceerde raket-toewijzingssysteem Mk3

en: Advanced Missile Warhead
nl: Geavanceerde raket-springkop

en: Advanced Missile Warhead Mk2
nl: Geavanceerde raket-springkop Mk2

en: Advanced Missile Warhead Mk3
nl: Geavanceerde raket-springkop Mk3

en: Advanced Repair Facility
nl: Geavanceerde Reparatie Faciliteit

en: Advanced repair techniques
nl: Geavanceerde reparatie technieken

en: Advanced target recognition systems
nl: Geavanceerde doel-erkenningssystemen

en: Advanced Thermal Emissions detection
nl: Geavanceerde Thermische Emissie detectie

en: Advanced VTOL Production
nl: Geavanceerde VTOL productie

en: Advanced VTOL Production Mk2
nl: Geavanceerde VTOL-productie Mk2

en: Advanced VTOL Production Mk3
nl: Geavanceerde VTOL-productie Mk3

en: All cannons upgraded automatically
nl: Alle Kanonnen automatisch verbeterd

en: All CB sensors upgraded automatically
nl: Alle CB-sensoren automatisch verbeterd

en: All factories upgraded automatically
nl: Alle fabrieken automatisch verbeterd

en: All lasers upgraded automatically
nl: Alle lasers automatisch verbeterd

en: All missiles upgraded automatically
nl: Alle raketten automatisch verbeterd

en: All power generators upgraded automatically
nl: Alle energiegeneratoren automatisch verbeterd

en: All rail guns upgraded automatically
nl: Alle Railguns automatisch verbetert

en: All sensors upgraded automatically
nl: Alle sensoren automatisch verbeterd

en: All trucks upgraded automatically
nl: Alle vrachtwagens automatisch verbeterd

en: All VTOLs upgraded automatically
nl: Alle VTOLs automatisch verbeterd

en: Amphibious hover propulsion
nl: Amfibisch luchtkussenaandrijving

en: Angel Missile
nl: Engel Raket

en: Angel Missile Battery
nl: Engel Raket Batterij

en: Angel Missile Emplacement
nl: Angelraket-emplacement

en: Anti-tank missile
nl: Anti-tank raket

en: Anti-tank rocket
nl: Anti-Tank Raket

en: APDSB MG Bullets
nl: APDSB MG-kogels

en: APDSB MG Bullets Mk2
nl: APDSB MG-kogels Mk2

en: APDSB MG Bullets Mk3
nl: APDSB MG-kogels Mk3

en: APFSDS Cannon Rounds
nl: APFSDS-kanonspatronen

en: APFSDS Cannon Rounds Mk2
nl: APFSDS-kanonspatronen Mk2

en: APFSDS Cannon Rounds Mk3
nl: APFSDS-kanonspatronen Mk3

en: Archangel Missile
nl: Aartsengel Raket

en: Archangel Missile Battery
nl: Aartsengel Raket Batterij

en: Archangel Missile Emplacement
nl: Aartsengelraket-emplacement

en: Armed with Cyborg assault gun
nl: Gewapend met Cyborg Aanvalsgeweer

en: Armed with Cyborg Cannon
nl: Gewapend met Cyborg Kanon

en: Armed with Cyborg Flamer
nl: Gewapend met Cyborg Vlammenwerper

en: Armed with Cyborg Machinegun
nl: Gewapend met Cyborg Machinegeweer

en: Armed with Cyborg Pulse Laser
nl: Gewapend met Cyborg Puls Laser

en: Armed with Cyborg Rail Gun
nl: Gewapend met Cyborg Rail Gun

en: Armed with Cyborg Scourge Missile Launcher
nl: Gewapend met Cyborg Plaag Raketwerper

en: Armed with Cyborg Thermite Flamer
nl: Gepantserd met Cyborg Thermiet Vlammenwerper

en: Armed with flashlight laser
nl: Gewapend met Zaklamp-Laser

en: Armed with Flashlight Laser
nl: Gewapend met Zaklamp-Laser

en: Armed with grenades
nl: Bewapend met granaten

en: Armed with hyper velocity cannon
nl: Gewapend met Hyper Snelheid Kanon

en: Armed with Lance Anti-Tank rocket
nl: Gewapend met lansier anti-tank raket

en: Armed with Lancer anti-tank missile
nl: Gewapend met Lancier Anti-Tank Raket

en: Armed with Machinegun
nl: Bewapend met machinegeweer

en: Armed with medium cannon
nl: Gewapend met Gemiddeld Kanon

en: Armed with Needle Gun
nl: Gewapend met Naaldgeweer

en: Armed with Scourge anti-tank missile
nl: Gewapend met Plaag Anti-Tank Raket

en: Armed with tank killer rockets
nl: Gewapend met Tank Sloper Raketten

en: Armor +35%, Body Points +30%
nl: Pantser +35%, Carrosseriepunten +30%

en: Armored bunker with Flamer
nl: Gepantserde bunker met Vlammenwerper

en: Armored bunker with Lancer AT rocket
nl: Gepantserde bunker met lansier anti-tank raket

en: Armored bunker with Light Cannon
nl: Gepantserde bunker met Licht kanon

en: Armored bunker with Machinegun
nl: Gepantserde bunker met Machinegeweer

en: Armored EMP Mortar battery pit
nl: Gepantserde EMP Mortier batterij pit

en: Armored guard tower with EMP Cannon
nl: Gepantserde wachttoren met EMP Kanon

en: Armored guard tower with Lancer AT rocket
nl: Bepantserde Wachttoren met Lansier AT raket

en: Armored guard tower with Mini-Pod Rocket
nl: Gepantserde wachttoren met Mini-Pod raketten

en: Armored guard tower with Mini-Rocket Pod
nl: Gepantserde Wachttoren met Mini-Raket Pod

en: Armored guard tower with Needle Gun
nl: Gewapende wachttoren met Naaldgeweer

en: Armored guard tower with Nexus Link
nl: Gepantserde wachttoren met Nexus Link

en: Armored guard tower with Pulse Laser
nl: Bepantserde Wachttoren met Puls Laser

en: Armored guard tower with Scourge Missile
nl: Gewapende wachttoren met Plaag Raket

en: Armored Half-tracks
nl: Bepantserde halfrupsvoertuig

en: Armored hardpoint with Flashlight laser
nl: Gewapende vesting met Zaklamp-Laser

en: Armored hardpoint with Gauss Cannon
nl: Gewapende vesting met Gauss kanon

en: Armored hardpoint with Heavy Cannon
nl: Gepantserde vesting met Zwaar kanon

en: Armored hardpoint with Heavy Machinegun
nl: Gepantserde vesting met Zwaar Machinegeweer

en: Armored hardpoint with Hyper-Velocity Cannon
nl: Gepantserde vesting met Hyper-Sneheids Kanon

en: Armored hardpoint with Lancer AT missile
nl: Gepantserde vesting met Lansier AT raketten

en: Armored hardpoint with Light Cannon
nl: Gepantserde vesting met Licht kanon

en: Armored hardpoint with Medium Cannon
nl: Gepantserde vesting met Gemiddeld kanon

en: Armored hardpoint with Rail Gun
nl: Gewapende Vesting met Railgun

en: Armored hardpoint with Scourge AT Missile
nl: Gewapende vesting met Plaag AT Raket

en: Armored Incendiary Mortar battery pit
nl: Gepantserde Ontbrand Mortier batterij pit

en: Armored Mortar battery pit
nl: Gepantserde mortier kuil

en: Armored strongpoint with Flashlight laser
nl: Gewapende vesting met Zaklamp-Laser

en: Armored strongpoint with Gauss Cannon
nl: Gewapende vesting met Gauss kanon

en: Armored strongpoint with Heavy Laser
nl: Gepantserde Vesting met Zware Laser

en: Armored strongpoint with Plasmite Flamer
nl: Gepantserde vesting met Plasmite Vlammenwerper

en: Armored strongpoint with Pulse Laser
nl: Gewapende vesting met Puls-Laser

en: Armored strongpoint with Rail Gun
nl: Gewapende vesting met Railgun

en: Armored Tracks
nl: Gepansterde rupsband

en: Armor-Piercing Discard Sabot Bullets
nl: Pantserdoorborende weggooi kogels

en: Armor-Piercing Fin-Stabilized Discarding Sabot
nl: Pantserdoorborende vingestabilizeerde weggooi manchet

en: Armour +35%, Body Points +30%
nl: Pantser +35%, Carrosseriepunten +30%

en: Artifact
nl: Artefact

en: Artillery battery firing Firestorm Missiles
nl: Artillerie batterij vuurt Vuurstorm Raketten

en: Artillery battery firing Novastorm Missiles
nl: Artillerie batterij vuurt Novastorm Raketten

en: Assault Cannon
nl: Aanvalskanon

en: Assault Cannon Emplacement
nl: Aanvals Kanon vesting

en: Assault Cannon Guard Tower
nl: Assault Kanon Wachttoren

en: Assault Cannon Hardpoint
nl: Assault Kanon Vesting

en: Assault Cannon Mantis Hover
nl: Aanvals Kanon Sprinkhaan Luchtkussen

en: Assault Gun Emplacement
nl: Aanvals Geweer vesting

en: Assault Gun Guard Tower
nl: Assault Gun Wachttoren

en: Assault Gun Hardpoint
nl: Assault Gun Vesting

en: Assault Gunner
nl: Aanvalskanonnier

en: Assault Gunner Cyborg
nl: Aanvals Schutter Cyborg

en: Assault Gun Python Half Track
nl: Aanvals Geweer Python Halfband

en: Assault Gun Python Hover
nl: Aanvals Geweer Python Luchtkussen

en: Assault Gun Python Tracks
nl: Aanvals Geweer Python Banden

en: Assault Gun Tower
nl: Aanvalsgeweer Toren

en: Assign a VTOL by selecting the rearming pad as its target
nl: Wijs een VTOL toe door de Herbewapeningplatform te selcteren als doel

en: Assigned VTOLs attack the designated targets
nl: Toegewezen VTOL's vallen de aangewezen doelen aan

en: Assigned VTOLs attack the enemy units
nl: Toegewezen VTOL's vallen de vijandelijke units aan

en: Autoloader increases reload rate
nl: Automatische lader verbetert herlaadtijd

en: Automated Cyborg Production
nl: Geautomatiseerde Cyborg productie

en: Automated Cyborg Production Mk2
nl: Geautomatiseerde Cyborg Productie Mk2

en: Automated Cyborg Production Mk3
nl: Geautomatiseerde Cyborg Productie Mk3

en: Automated Factory Production
nl: Geautomatiseerde fabrieksproductie

en: Automated Factory Production Mk2
nl: Geautomatiseerde Fabriek Productie Mk2

en: Automated Factory Production Mk3
nl: Geautomatiseerde Fabriek Productie Mk3

en: Automated Manufacturing
nl: Geautomatiseerde Productie

en: Automated reload system
nl: Automatisch herlaad systeem

en: Automated Repair Facility
nl: Geautomatiseerde Reparatie Faciliteit

en: Automated Repair Facility Upgrade Mk2
nl: Geautomatiseerde Reparatie Faciliteit Upgrade Mk2

en: Automated Repair Facility Upgrade Mk3
nl: Geautomatiseerde Reparatie Faciliteit Upgrade Mk3

en: Automated VTOL Rearming Mk2
nl: Geautmatiseerde VTOL herlading Mk2

en: Automated VTOL Rearming Mk3
nl: Geautmatiseerde VTOL herlading Mk3

en: Automatic loader replaces manual feed
nl: Automatische lader vervangt handmatige voeder

en: Auto-Repair
nl: Automatische-Reparatie

en: Avenger Hardpoint
nl: Wreker Vesting

en: Avenger SAM
nl: Wreker SAM

en: Avenger SAM Site
nl: Wrekende SAM Platform

en: Average power costs and production times
nl: Gemiddelde energiekosten en productietijd

en: Battlefield repair unit
nl: Slagveld reparatie unit

en: Best Targets: Aerial targets only
nl: Beste doelen: alleen luchtdoelen

en: Best Targets: Base structures
nl: Beste doelen: basis gebouwen

en: Best Targets: Base structures and cyborgs
nl: Beste doelen: basis gebouwen en cyborgs

en: Best Targets: Bunkers and hardpoints
nl: Beste doelen: bunkers en vestingen

en: Best Targets: Bunkers and Hardpoints
nl: Beste doelen: bunkers en vestingen

en: Best Targets: Cyborgs
nl: Beste doelen: cyborgs

en: Best Targets: Heavy cyborgs
nl: Beste Doelen: Zware Cyborgs

en: Best Targets: Infantry, base structures, wheeled vehicles
nl: Beste doelen: infanterie, basis gebouwen, voertuigen

en: Best Targets : Vehicles
nl: Beste doelen: Voertuigen

en: Best Targets: Vehicles and Emplacements
nl: Beste doelen: voertuigen en opstellingen

en: Best Targets: Vehicles, Hardpoints
nl: Beste Doelen: Voertuigen, Hardpoints

en: Best Targets: Wheeled and hover vehicles
nl: Beste doelen: wiel- en luchtkussenaangedreven voertuigen

en: Body Points and Speed Increased
nl: Carrosseriepunten en snelheid verhoogd

en: Body Points: Very low
nl: Carrosseriepunten: Zeer laag

en: Bombard Cobra Half-tracks
nl: Pothond Cobra Halfband

en: Bombard Pit
nl: Pothond kuil

en: Bomb damage +25%
nl: Bom schade +25%

en: Bombs lock on and guide themselves to the target
nl: Bommen grijpen vast en geleiden zichzelf naar het doel

en: Bomb Upgrade
nl: Bom verbetering

en: Bonded metallic laminates formed into walls and defenses
nl: Gebonden metallic laminaat geimprigneerd in muren en verdedigingswerken

en: Bug
nl: Kever

en: Buggy
nl: Terreinwagen

en: Built-in diagnostic and repair systems
nl: Ingebouwde diagnostiek en repareer systemen

en: Bunker Buster
nl: Bunkerbeuker

en: Bunker Buster Cobra Hover
nl: Bunker Beuker Cobra Luchtkussen

en: Bunker Buster Cobra Tracks
nl: Bunker Beuker Cobra Banden

en: Bunker Buster Mantis Tracks
nl: Bunker Beuker Sprinkhaan Banden

en: Bunker buster missile
nl: Bunker Breker Raket

en: Bunker Buster Rocket
nl: Bunkerbeuker-raket

en: Bunker Buster Rockets Viper Wheels
nl: Bunkerblaas-raketten Adder Wielen

en: Bunker Buster Scorpion Tracks
nl: Bunker Beuker Schorpioen Banden

en: Bunker Buster Scorpion VTOL
nl: Bunker Beuker Schorpioen VTOL

en: Bunker Buster Viper Wheels
nl: Bunker Beuker Adder Wielen

en: Burns oil more efficiently
nl: Verbrandt olie efficiënter

en: Cannon accuracy +10%
nl: Kanon precisie +10%

en: Cannon Autoloader
nl: Kanon-autolader

en: Cannon Autoloader Mk2
nl: Kanon-autolader Mk2

en: Cannon Autoloader Mk3
nl: Kanon-autolader Mk3

en: Cannon damage +25%
nl: Kanon schade +25%

en: Cannon Fire Truck
nl: Kanon Brandweerauto

en: Cannon Fortress
nl: Kanon Fort

en: Cannon Laser Designator
nl: Kanon-laser-aanwijzer

en: Cannon Laser Rangefinder
nl: Kanon-laser-afstandsmeter

en: Cannon Rapid Loader
nl: Kanon-snellader

en: Cannon Rapid Loader Mk2
nl: Kanon-snellader Mk2

en: Cannon Rapid Loader Mk3
nl: Kanon-snellader Mk3

en: Cannon reload time -10%
nl: Kanon Herlaadtijd -10%

en: Cannon Tower
nl: Kanontoren

en: Cannon Upgrade
nl: Kanon verbetering

en: CB Radar Turret
nl: CB Radar Koepel

en: CB Sensor Improved
nl: CB-sensor verbeterd

en: CB Tower
nl: CB Toren

en: CB Turret
nl: CB Koepel

en: Chainfeed loader eradicates jams and improves performance
nl: Kettingvoer lader verhelpt vasthangen en verbetert prestaties

en: Chaingun mechanism replaces belt-feed
nl: Kettinggeweer mechanisme vervangt band lader

en: Chaingun Upgrade
nl: Kettinglader-verbetering

en: Civilian
nl: Burger

en: Cluster Bomb Bay
nl: Cluster Bommenluik

en: Cluster Bombs Bay
nl: Clusterbommenluik

en: Cobra Flamer Tracks
nl: Cobra Banden Met Vlammenwerper

en: Cobra Medium Cannon Tracks
nl: Cobra Banden Met Gemiddeld Kanon

en: Cobra Truck
nl: Cobra Vrachtwagen

en: Collapsing Plutonium kinetic energy bullets
nl: Kogels van kinetische energie en afbrekend plutonium

en: Collective CWall
nl: Collective CMuur

en: Collective Heavy Body
nl: Collective's Zware Carrosserie

en: Combat Engineer
nl: Genist

en: Combat engineer with construction ability
nl: Genist met bouwmogelijkheid

en: Combines standard, counter battery and VTOL sensors
nl: Combineert standaard, contra batterij en VTOL sensors

en: Command Center
nl: Commandocentrum

en: Commander leads groups acts as factory delivery point
nl: Commandant leidt groepen en fungeert als fabrieksafleverpunt

en: Command Relay Center
nl: Commando Relay Centrum

en: Command Relay Post
nl: Commando Uitzend Post

en: Command Turret
nl: Commando Koepel

en: Command Turret Cobra Half-tracks
nl: Commano Koepel Cobra Halfband

en: Command Turret Cobra Tracks
nl: Commando Koepel Cobra Banden

en: Command Turret Mantis Tracks
nl: Commando Koepel Sprinkhaan Banden

en: Command Turret Python Tracks
nl: Commando Koepel Python Banden

en: Command Turret Scorpion Tracks
nl: Commando Koepel Schorpioen Banden

en: Command Turret Viper Tracks
nl: Commandokoepel Adder Banden

en: Complete battlefield visibility
nl: Volledige zichtbaarheid van het slagveld

en: Composite Alloys
nl: Legeringen

en: Composite Alloys Mk2
nl: Legeringen Mk2

en: Composite Alloys Mk3
nl: Legeringen Mk3

en: Computer guided shells
nl: Computer geleide granaten

en: Computer plots and guides shell to target's position
nl: Computer plot en geleidt granaten naar de positie van het doel

en: Computer predicts and compensates for target's movement
nl: Computer voorspelt en compenseert voor verplaatsing van doel

en: Computer Research Completed
nl: Computeronderzoek voltooid

en: Computer systems can now be 'ring-fenced' from NEXUS
nl: Computer systemen kunnen nu worden afgeschermd tegen NEXUS

en: Computer Technology Breakthrough
nl: Computer technologische doorbraak

en: Construction speed +10%
nl: Bouwsnelheid +10%

en: Construction speed +20%
nl: Bouwsnelheid +20%

en: Construction Unit
nl: Constructie Eenheid

en: Controls up to five commanders
nl: Leidt t/m vijf commandanten

en: Counter-battery fire continues until enemy battery is suppressed
nl: Contra-batterij vuurt continu totdat vijandelijke batterij onderdrukt is

en: Counter-battery fire continues until enemy sensor is suppressed
nl: Contra-batterij vuurt continu totdat vijandelijke sensor onderdrukt is

en: Counter-battery tower detects enemy indirect fire batteries
nl: Contra-batterij toren detecteert vijandelijk indirecte lanceer-batterij

en: Counter-battery turret detects enemy indirect fire batteries
nl: Contra-batterij toren detecteerd indirecte vijandelijke lanceer-batterijen

en: Cyborg Composite Alloys
nl: Cyborg Composiet Legeringen

en: Cyborg Composite Alloys Mk2
nl: Cyborg Composiet Legeringen Mk2

en: Cyborg Composite Alloys Mk3
nl: Cyborg Composiet Legeringen Mk3

en: Cyborg Dense Composite Alloys
nl: Cyborg Dichte Composiet Legeringen

en: Cyborg Dense Composite Alloys Mk2
nl: Cyborg Dichte Composiet Legeringen Mk2

en: Cyborg Dense Composite Alloys Mk3
nl: Cyborg Dichte Composiet Legeringen Mk3

en: Cyborg Factory
nl: Cyborgfabriek

en: Cyborg Flamer
nl: Cyborg-vlammenwerper

en: Cyborg High Intensity Thermal Armor
nl: Cyborg Hoog Intensief Thermisch Bepantsering

en: Cyborg High Intensity Thermal Armor Mk2
nl: Cyborg Hoog Intensief Thermisch Bepantsering Mk2

en: Cyborg High Intensity Thermal Armor Mk3
nl: Cyborg Hoog Intensief Thermisch Bepantsering Mk3

en: Cyborg Mechanic
nl: Cyborg-monteur

en: Cyborg Propulsion Improved
nl: Cyborg voorstuwing verbeterd

en: Cyborgs can now be researched
nl: Cyborgs kunnen nu worden onderzocht

en: Cyborg Superdense Composite Alloys
nl: Cyborg Superdichte Composiet Legeringen

en: Cyborg Superdense Composite Alloys Mk2
nl: Cyborg Superdichte Composiet Legeringen Mk2

en: Cyborg Superdense Composite Alloys Mk3
nl: Cyborg Superdichte Composiet Legeringen Mk3

en: Cyborg Superdense Thermal Armor
nl: Cyborg Superdichte Thermische Bepantsering

en: Cyborg Superdense Thermal Armor Mk2
nl: Cyborg Superdichte Thermische Bepantsering Mk2

en: Cyborg Superdense Thermal Armor Mk3
nl: Cyborg Superdichte Thermische Bepanstering Mk3

en: Cyborg Thermal Armor
nl: Cyborg-hitteschild

en: Cyborg Thermal Armor Mk2
nl: Cyborg-hitteschild Mk2

en: Cyborg Thermal Armor Mk3
nl: Cyborg-hitteschild Mk3

en: Cyborg Transport
nl: Cyborg Transporter

en: Cyborg Transport Available
nl: Cyborgvervoer beschikbaar

en: Cyclone AA Flak Site
nl: Cycloon AA Luchtgeschuts Platform

en: Cyclone AA Python Half-tracks
nl: Cycloon AA Python Halfband

en: Cyclone Flak Turret
nl: Cycloon Luchtgeschuts Koepel

en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis Mk2
nl: Toegewijde Synaptische Link Data Analyse Mk2

en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis Mk3
nl: Toegewijde Synaptische Link Data Analyse Mk3

en: Defensive Strength : High
nl: Verdedegings sterkte: Hoog

en: Defensive Strength: Low
nl: Defensieve kracht: Laag

en: Demolish Structure
nl: Sloop gebouw

en: Dense Composite Alloys
nl: Dichte legeringen

en: Dense Composite Alloys Mk2
nl: Dichte legeringen Mk2

en: Dense Composite Alloys Mk3
nl: Dichte legeringen Mk3

en: Depleted uranium kinetic energy bullets
nl: Kogels van kinetische energie en uitgereageerd uranium

en: Depleted Uranium MG Bullets
nl: MG-kogels van verarmd uranium

en: Determines range to target
nl: Bepaald afstand tot doel

en: Directs and collates information for command turrets
nl: Richt en vergelijkt informatie voor commando koepels

en: Does not offer sensor targeting
nl: Heeft geen optie voor sensor toewijzing

en: Downed Transport
nl: Neergehaald Transport

en: Dragon
nl: Draak

en: Drops high intensity Plasmite bombs
nl: Laat hoog intesieve Plasmite bommen vallen

en: Drops high intensity thermite bombs
nl: Laat hoog intensieve thermische bommen vallen

en: Drops incendiary bombs
nl: Laat brandbommen vallen

en: Electronically attacks and disrupts enemy structures
nl: Valt elektronsich aan en verstoord vijandelijke gebouwen

en: Electronic Countermeasures
nl: Elektronische Contrametingen

en: EMP Cannon
nl: EMP Kanon

en: EMP Cannon Tower
nl: EMP Kanon Toren

en: EMP Missile Launcher
nl: EMP Raketwerper

en: EMP Mortar
nl: EMP Mortier

en: EMP Mortar Pit
nl: EMP Mortier Pit

en: Enables command turret research
nl: Staat onderzoek naar commando koepel toe

en: Enables Hardcrete walls
nl: Staat toe Superbetonnen muur te onderzoeken

en: Enables resistance to Nexus Link technology
nl: Stelt weerstand aan Nexus Link Technologie in staat

en: Enables self-repair
nl: Maakt zelf-repareren mogelijk

en: Enables self-repair in all base structures
nl: Zelf reparatie in alle basis gebouwen beschikbaar

en: Enables self-repair in all Cyborgs
nl: Zelf reparatie in alle Cyborgs beschikbaar

en: Enables self-repair in all defenses
nl: Zelf reparatie in alle verdedigingswerken

en: Enables self-repair in all vehicles
nl: Zelf reparatie in alle voertuigen beschikbaar

en: Engineering
nl: Genie

en: Expensive and slow to produce
nl: Duur en langzaam om te produceren

en: Expensive to produce
nl: Duur om te produceren

en: Extended sensor range
nl: Uitgebreid sensorbereik

en: Extends CB Range
nl: Vergroot CB bereik

en: Extends Sensor Range
nl: Breidt sensorbereik uit

en: Factory
nl: Fabriek

en: Factory Module
nl: Fabrieksmodule

en: Factory module enables medium and large bodies
nl: Fabrieksmodule maakt middelgrote en grote carrosserieën mogelijk

en: Factory output speed +100%% per module
nl: Fabrieksproductie snelheid +100%% per module

en: Factory output speed +60%
nl: Fabrieksproductie snelheid +60%

en: Factory production rate +60%
nl: Fabrieksproductiesnelheid +60%

en: Faster than Cobra
nl: Sneller dan Cobra

en: Faster than Python
nl: Sneller dan Python

en: Faster than Viper
nl: Sneller dan de Adder

en: Fast Fire Mini-Rockets
nl: Snelvuur-mini-raketten

en: Fast Fire Mini-Rockets Mk2
nl: Snelvuur-mini-raketten Mk2

en: Fast Fire Mini-Rockets Mk3
nl: Snelvuur-mini-raketten Mk3

en: Fast firing light anti-vehicle rockets
nl: Snelvurende lichte anti-voertuig raketten

en: Fast Loader
nl: Snelle lader

en: Fin-stabilization improves flight trajectory
nl: Vinstabilisatie verbetert vluchttraject

en: Fires Electronic Magnetic Pulse Missiles
nl: Vuurt Elektronische Magnetische Puls Raketten

en: Fires heavy pulses of laser light
nl: Vuurt zware pulsen van laserlicht

en: Fires pulses of laser light
nl: Vuurt pulsen van laser licht

en: Fires salvoes of mini-rockets
nl: Vuurt salvo's van mini-raketten

en: Fire Truck
nl: Brandweerauto

en: Flamer
nl: Vlammenwerper

en: Flamer Autoloader
nl: Vlammenwerper-autolader

en: Flamer Autoloader Mk2
nl: Vlammenwerper-autolader Mk2

en: Flamer Autoloader Mk3
nl: Vlammenwerper-autolader Mk3

en: Flamer Bunker
nl: Vlammewerperbunker

en: Flamer Cobra Tracks
nl: Vlammenwerper Cobra Banden

en: Flamer damage +25%
nl: Vlammenwerper schade +25%

en: Flamer reload time -15%
nl: Vlammenwerper herlaadtijd -15%

en: Flamer Viper Half-Tracks
nl: Vlammewerper Adder Halfband

en: Flamer Viper Wheels
nl: Vlammewerper Adder Wielen

en: Flame-thrower firing Propylene Oxide gel
nl: Vlammenwerper vuurt propyleen oxide gel

en: Flashlight
nl: Zaklamp

en: Flashlight Gunner
nl: Zaklamp Schutter

en: Flashlight Gunner Cyborg
nl: Cyborg met Zaklamp

en: Flashlight Hardpoint
nl: Flashlight Vesting

en: Flashlight Retribution Hover
nl: Zaklamp Vergelding Luchtkussen

en: Fuel Injection Engine
nl: Injectiemotor

en: Fuel Injection Engine Mk2
nl: Injectiemotor Mk2

en: Fuel Injection Engine Mk3
nl: Injectiemotor Mk3

en: Gas turbine boosts power output
nl: Gasturbine verhoogt energieuitvoer

en: Gas Turbine Engine
nl: Gasturbine

en: Gas Turbine Engine Mk2
nl: Gasturbine Mk2

en: Gas Turbine Engine Mk3
nl: Gasturbine Mk3

en: Gauss Cannon
nl: Gauss Kanon

en: Gauss Cannon Emplacement
nl: Gauss Kanon Emplacement

en: Gauss Cannon Hardpoint
nl: Gauss Kanon Vesting

en: Gauss Cannon Python Tracks
nl: Gauss Kanon Python Banden

en: Gauss Cannon Wyvern Tracks
nl: Gauss Kanon Wyvern Banden

en: Generates and concentrates bursts of laser energy
nl: Genereert en concentreert stralen van laserenergie

en: Gives Cyborg limited flight abilities
nl: Geeft Cyborgs tijdelijk het vermogen om te vliegen

en: Good main battle tank and heavy artillery platform
nl: Goede hoofd gevechtstank en zware atrillierie platform

en: Good medium tank and support vehicle
nl: Goede gemiddelde tank en ondersteuningstank

en: Good scout vehicle
nl: Goed verkenningsvoertuig

en: Ground Shaker
nl: Grond Schudder

en: Half-tracked Propulsion
nl: Halfbandaandrijving

en: Half-tracks
nl: Halfband

en: Half-tracks II
nl: Halfband II

en: Half-tracks III
nl: Halfband III

en: Hardcrete
nl: Hardbeton

en: Hardcrete Corner Wall
nl: Hardcrete Hoek Muur

en: Hardcrete Gate
nl: Hardbeton Poort

en: Hardcrete Wall
nl: Hardcrete Muur

en: Hardened Base Structure Materials Mk2
nl: Geharde Materialen Voor Basis Gebouwen Mk2

en: Hardened Base Structure Materials Mk3
nl: Geharde Materialen Voor Basis Gebouwen Mk3

en: Hardened case machinegun bullets
nl: Geharde Machinegeweer kogelomhulsels

en: Hardened MG Bullets
nl: Verharde MG-kogels

en: Hardened Rail Dart
nl: Verharde railsdart

en: Hardened Rail Dart Mk2
nl: Verharde railsdart Mk2

en: Hardened Rail Dart Mk3
nl: Verharde railsdart Mk3

en: Hardened Sensor Tower
nl: Verharde Sensortoren

en: Hardpoint Avenger SAM Site Available
nl: Vesting Wreker SAM Platform Beschikbaar

en: Hardpoint Cyclone AA Gun Available
nl: Vesting Cycloon AA Geweer Beschikbaar

en: Hardpoint Twin Assault Gun Available
nl: Vesting Dubbele Aanvals Geweer Beschikbaar

en: Hardpoint Vindicator SAM Site Available
nl: Vesting Verdediger SAM Platform Beschikbaar

en: Hardpoint Whirlwind AA Gun Available
nl: Vesting Wervelwind AA Geweer Beschikbaar

en: HEAP Bomb Bay
nl: HEAP-bommenluik

en: Heap Bomb Bay Mantis VTOL
nl: Heap Bommenluik Sprinkhaan VTOL

en: Heap Bomb Bay Retribution VTOL
nl: Heap Bommenluik Vergelding VTOL

en: HEAP Howitzer Shells
nl: HEAP-houwitsergranaten

en: HEAP Howitzer Shells Mk2
nl: HEAP-houwitsergranaten Mk2

en: HEAP Howitzer Shells Mk3
nl: HEAP-houwitsergranaten M3

en: HEAP Mini-Rockets
nl: HEAP-mini-raketten

en: HEAP Mini-Rockets Mk2
nl: HEAP-mini-raketten Mk2

en: HEAP Mini-Rockets Mk3
nl: HEAP-mini-raketten Mk3

en: HEAP Mortar Shells
nl: HEAP-mortiergranaten

en: HEAP Mortar Shells Mk2
nl: HEAP-mortiergranaten Mk2

en: HEAP Mortar Shells Mk3
nl: HEAP-mortiergranaten Mk3

en: HEAT Cannon Shells
nl: HEAT-kanongranaten

en: HEAT Cannon Shells Mk2
nl: HEAT-kanongranaten Mk2

en: HEAT Cannon Shells Mk3
nl: HEAT-kanongranaten Mk3

en: HEAT Rocket Warhead
nl: HEAT-raket-springkop

en: HEAT Rocket Warhead Mk2
nl: HEAT-raket-springkop Mk2

en: HEAT Rocket Warhead Mk3
nl: HEAT-raket-springkop Mk3

en: Heavy anti-tank rocket
nl: Zware anti-tank raket

en: Heavy body increases armor and body points
nl: Zware Carrosserie verhoogt pantser en carrosseriepunten

en: Heavy Body - Mantis
nl: Zware carrosserie - Bidsprinkhaan

en: Heavy Body - Python
nl: Zware carrosserie - Python

en: Heavy Body - Tiger
nl: Zware carrosserie - Tijger

en: Heavy Body - Vengeance
nl: Zware carrosserie - Wraak

en: Heavy Body - Wyvern
nl: Zware Carrosserie - Wyvern

en: Heavy Cannon
nl: Zwaar kanon

en: Heavy Cannon Cobra Hover
nl: Zwaar Kanon Cobra Luchtkussen

en: Heavy Cannon Cobra Tracks
nl: Zwaar Kanon Cobra Banden

en: Heavy Cannon firing 120 mm rounds
nl: Zwaar kanon vuurt 120mm kogels

en: Heavy Cannon Hardpoint
nl: Zwaar Kanon Vesting

en: Heavy Cannon Mantis Tracks
nl: Zwaar Kanon Sprinkhaan Banden

en: Heavy Cannon Python Hover
nl: Zwaar Kanon Python Luchtkussen

en: Heavy Cannon Python Tracks
nl: Zwaar Kanon Python Banden

en: Heavy Cannon Scorpion Tracks
nl: Zwaar Kanon Schorpioen Banden

en: Heavy Cannon Tiger Tracks
nl: Zwaar Kanon Tijger Banden

en: Heavy Flamer - Inferno
nl: Zware vlammenwerper - Inferno

en: Heavy Gunner
nl: Zware kanonnier

en: Heavy Howitzer - Ground Shaker
nl: Zware houwitser - grondschudder

en: Heavy Laser
nl: Zware Laser

en: Heavy Laser Emplacement
nl: Zware Laser Emplacement

en: Heavy Laser Tiger Tracks
nl: Zware Laser Tijger Banden

en: Heavy Laser Wyvern Tracks
nl: Zware Laser Wyvern Banden

en: Heavy Machinegun
nl: Zwaar machinegeweer

en: Heavy Machinegun Cobra Half-tracks
nl: Zwaar Machinegeweer Cobra Halfband

en: Heavy Machinegun Cobra Hover
nl: Zwaar Machinegeweer Cobra Luchtkussen

en: Heavy Machinegun Cobra Tracks
nl: Zwaar Machinegeweer Cobra Banden

en: Heavy Machinegun Cobra Wheels
nl: Zwaar Machinegeweer Cobra Wielen

en: Heavy Machinegun Hardpoint
nl: Zwaar Machinegun Vesting

en: Heavy Machinegun Scorpion Half Tracks
nl: Zwaar Machinegeweer Schorpioen Halfband

en: Heavy Machinegun Scorpion Tracks
nl: Zwaar Machinegeweer Schorpioen Banden

en: Heavy Machinegun Viper Half-tracks
nl: Zwaar Machinegeweer Adder Halfband

en: Heavy Machinegun Viper Tracks
nl: Zwaar Machinegeweer Adder Banden

en: Heavy Machinegun Viper Wheels
nl: Zwaar Machinegeweer Adder Wielen

en: Heavy Mortar - Bombard
nl: Zware mortier - Pothond

en: Heavy rail gun firing large kinetic energy darts
nl: Zware Railgun vuurt grote kinetische energie darts

en: Heavy Repair Scorpion Hover
nl: Zware Reparatie Schorpioen Luchtkussen

en: Heavy Repair Turret Cobra Hover
nl: Zware Reparatie Koepel Cobra Luchtkussen

en: Heavy Rocket Bastion
nl: Zwaar Raket Bolwerk

en: Heavy surface-to-air missile
nl: Zware land-naar-lucht raket

en: HE Bomb Shells
nl: HE Bommen Hulzen

en: HE Howitzer Shells
nl: HE-houwitsergranaten

en: HE Howitzer Shells Mk2
nl: HE-houwitsergranaten Mk2

en: HE Howitzer Shells Mk3
nl: HE-houwitsergranaten Mk3

en: HE Mini-Rockets
nl: HE-mini-raketten

en: HE Mini-Rockets Mk2
nl: HE-mini-raketten Mk2

en: HE Mini-Rockets Mk3
nl: HE-mini-raketten Mk3

en: HE Mortar Shells
nl: HE-mortiergranaten

en: HE Mortar Shells Mk2
nl: HE-mortiergranaten Mk2

en: HE Mortar Shells Mk3
nl: HE-mortiergranaten Mk3

en: HE Rockets
nl: HE Raketten

en: HE Rockets Mk2
nl: HE Raketten Mk2

en: HE Rockets Mk3
nl: HE Raketten Mk3

en: HESH Rocket Warhead
nl: HESH-raket-springkop

en: HESH Rocket Warhead Mk2
nl: HESH-raket-springkop Mk2

en: HESH Rocket Warhead Mk3
nl: HESH-raket-springkop Mk3

en: Hi-Energy Laser Emitter
nl: Hoog-energetische laseruitzender

en: Hi-Energy Laser Emitter Mk2
nl: Hoog-energetische laseruitzender M2

en: Hi-Energy Laser Emitter Mk3
nl: Hoog-energetische laseruitzender Mk3

en: High Density Base Structure Materials
nl: Materialen met hoge dichtheid voor basis gebouwen

en: High Explosive Anti-Tank Cannon Shells
nl: Hoog explosieve anti-tank kanonskogels

en: High Explosive Anti-Tank warhead
nl: Hoog explosieve anti-tank kernkop

en: High Explosive Anti-Tank warheads
nl: Hoog explosieve Anti-Tank Kernkoppen

en: High Explosive Armor Piercing Flak
nl: Hoog explosieve pantserdoorborende luchtgeschut

en: High Explosive Armor Piercing Shells
nl: Hoog explosieve pantserdoorborende granaten

en: High explosive artillery missile
nl: Hoog explosieve artillerie raket

en: High explosive heavy artillery missile
nl: Hoog explosieve zware artillerie raket

en: High explosive shaped charge missile
nl: Hoog explosieve sprint raket

en: High Intensity Thermal Armor
nl: Hoogintensief hitteschild

en: High Intensity Thermal Armor Mk2
nl: Hoog Intensief Thermische Bepantsering Mk2

en: High Intensity Thermal Armor Mk3
nl: Hoog Intensief Thermische Bepantsering Mk3

en: High power costs and slow to produce
nl: Hoge energiekosten en lange productietijd

en: High Temperature Flamer Gel
nl: Hete vlamgel

en: High Temperature Flamer Gel Mk2
nl: Hete vlamgel Mk2

en: High Temperature Flamer Gel Mk3
nl: Hete vlamgel Mk3

en: High tensile concrete-plastic composite
nl: Hoog rekbaar beton-plastic composiet

en: High-Velocity Armor-Piercing Fin-Stabilised Discarding Sabot
nl: Hoog-Snelheids pantserdoorborend vingestabilizeerde weggooi kogels

en: Hover
nl: Luchtkussen

en: Hover II
nl: Luchtkussen II

en: Hover III
nl: Luchtkussen III

en: Hover Propulsion
nl: Luchtkussenaandrijving

en: Howitzer
nl: Houwitser

en: Howitzer accuracy +10%
nl: Houwitser precisie +10%

en: Howitzer Autoloader
nl: Houwitser-autolader

en: Howitzer Autoloader Mk2
nl: Houwitser-autolader Mk2

en: Howitzer Autoloader Mk3
nl: Houwitser-autolader Mk3

en: Howitzer damage +25%
nl: Houwitser schade +25%

en: Howitzer Fast Loader
nl: Houwitser Snellader

en: Howitzer reload time -10%
nl: Houwitser herlaadtijd -10%

en: HPV Cannon Emplacement
nl: HPV Kanon vesting

en: HPV Cannon Hardpoint
nl: HPV Kanon Vesting

en: HPV Cannon Python Tracks
nl: HPV Kanon Python Banden

en: Hurricane AA Site
nl: Orkaan AA Platform

en: Hurricane AA Turret
nl: Orkaan AA Koepel

en: HVAPFSDS Cannon Rounds
nl: HVAPFSDS-kanonspatronen

en: HVAPFSDS Cannon Rounds Mk2
nl: HVAPFSDS-kanonspatronen Mk2

en: HVAPFSDS Cannon Rounds Mk3
nl: HVAPFSDS-kanonspatronen Mk3

en: Hyper Fire Chaingun Upgrade
nl: Hypervuur-kettinglader-verbetering

en: Hyper Velocity Cannon
nl: Hypersnelheidskanon

en: Hyper Velocity Cannon Emplacement
nl: Hyper Snelheids Kanon Emplacement

en: Hyper Velocity Cannon Hardpoint
nl: Hyper Snelheids Kanon Vesting

en: Hyper Velocity Cannon Python Hover
nl: Hyper Snelheidskanon Python Luchtkussen

en: Hyper Velocity Cannon Python Tracks
nl: Hyper Snelheids Kanon Python Banden

en: Immense damage infliction capability
nl: Immense schadetoedracht capaciteiten

en: Improved armor-piercing dart
nl: Verbeterde pantserdoorborende darts

en: Improved Bomb Warhead
nl: Verbeterde Bommen Springkop

en: Improved Energizer reduces laser recharge time
nl: Verbeterde energizer reduceert laser herlaad tijd

en: Improved Engineering
nl: Verbeterde genie

en: Improved Engineering Techniques
nl: Verbeterde ontwikkel technieken

en: Improved fire detection systems
nl: Verbeterde lanceer detectie systemen

en: Improved Hardcrete
nl: Verbeterd Hardbeton

en: Improved Hardcrete Mk2
nl: Verbeterd Hardbeton Mk2

en: Improved Hardcrete Mk3
nl: Verbeterd Hardbeton Mk3

en: Improved high explosive shells
nl: Verbetert hoog explosieve kanonskogels

en: Improved Laser Focusing
nl: Verbeterd laserscherpstellen

en: Improved NEXUS resistance circuitry
nl: Verbeterde NEXUS weerstand circuits

en: Improved Power Generator Performance
nl: Verbeterde prestaties van energiegenerator

en: Improved Rocket Wire Guidance
nl: Verbeterde raket-draad-besturing

en: Improved sensor range
nl: Verbeterd sensorbereik

en: Improved shaped charge warhead
nl: Verbeterde vormgeving oorlogskoppen

en: Improved target recognition systems
nl: Verbeterde doel herken systemen

en: Improved Thermal Emissions detection
nl: Verbeterde Thermische Emissie detectie

en: Improved Titanium-reinforced concrete
nl: Verbeterd titanium gewapend beton

en: Improved trinitramine explosive formula
nl: Verbeterde trinitramine explosieve formule

en: Improvement in laser emission density
nl: Verbetering in de dichtheid van de laser emissie

en: Improvement in laser optics reduces light dispersal
nl: Verbetering in laser optiek reduceert lichtverlies

en: Incendiary Howitzer
nl: Ontbrand Houwitser

en: Incendiary howitzer emplacement
nl: Ontbrand Houwitser Emplacement

en: Incendiary Howitzer Emplacement
nl: Ontbrand Houwitser Emplacement

en: Incendiary Howitzer may be assigned to a sensor
nl: Ontbrand Houwitser kan worden toegewezen aan een sensor

en: Incendiary Mortar
nl: Ontbrand Mortier

en: Incendiary Mortar Pit
nl: Ontbrand Mortier Pit

en: Increased gauss output speeds up reload time
nl: Verhoogde Gauss uitlaatsnelheid verbetert herlaadtijd

en: Increases Armour and Body Points
nl: Verhoogt pantser en carrosseriepunten

en: Increases Cannon accuracy
nl: Verhoogt Kanon nauwkeurigheid

en: Increases Cannon damage
nl: Verhoogt Kanonschade

en: Increases Cannon ROF
nl: Verhoogt vuurfrequentie Kanon

en: Increases construction speed
nl: Verhoogt bouwsnelheden

en: Increases Flamer ROF
nl: Verhoogt vuurfrequentie van Vlammenwerper

en: Increases Laser accuracy
nl: Verhoogt Laser nauwkeurigheid

en: Increases Laser damage
nl: Verhoogt schade van Laser

en: Increases Laser ROF
nl: Verhoogt Laser vuurfrequentie

en: Increases Mini-Rocket accuracy
nl: Verhoogt Mini-Raket nauwkeurigheid

en: Increases Mini-Rockets ROF
nl: Verhoogt Mini-Raket vuurfrequentie

en: Increases Missile accuracy
nl: Verhoogt de nauwkeurigheid van raketten

en: Increases Missile damage
nl: Verhoogt schade van raketten

en: Increases Missile ROF
nl: Verhoogt Raket vuurfrequentie

en: Increases Mortar accuracy
nl: Verhoogt mortier nauwkeurigheid

en: Increases Mortar ROF
nl: Verhoogt vuurfrequentie mortier

en: Increases Rail Gun accuracy
nl: Verhoogt Railgun nauwkeurigheid

en: Increases Rail Gun damage
nl: Verhoogt schade van Railgun

en: Increases Rail Gun ROF
nl: Verhoogt vuurfrequentie van Railgun

en: Increases Rocket accuracy
nl: Verhoogt raket nauwkeurigheid

en: Increases Rocket ROF
nl: Verhoogt vuurfrequentie raket

en: Inferior armor and body points to Cobra
nl: Inferieur pantser en carrosseriepunten t.o.v. Cobra

en: Inferior armor and body points to Viper
nl: Minder pantser en carrosseriepunten dan Adder

en: Inferno Cobra Half-Tracks
nl: Inferno Cobra Halfband

en: Inferno Cobra Hover
nl: Inferno Cobra Luchtkussen

en: Inferno Hardpoint
nl: Inferno Vesting

en: Inferno Python Hover
nl: Inferno Python Luchtkussen

en: Intruder parasite isolated
nl: Indringende parasiet geisoleerd

en: Ionizing Turbine Engine
nl: Ioniserende Turbinemotor

en: Jammer Tower
nl: Verstoorder Toren

en: Jammer Turret
nl: Verstoorder Koepel

en: Jeep
nl: Terreinwagen

en: Jump Cyborgs can now be researched
nl: Spring Cyborgs kunnen nu worden onderzocht

en: Keeps map areas under constant surveillance
nl: Houdt map gedeeltes onder constante controle

en: Kinetic armor +30%, body points +30%
nl: Kinetisch Pantser +30%, Carrosseriepunten +30%

en: Kinetic Armor +35%, and Body Points +35%
nl: Kinetisch Pantser +35%, Carrosseriepunten +35%

en: Kinetic Armor +35%, Body Points +35%
nl: Kinetisch Pantser +35%, Carrosseriepunten +35%

en: Laminated alloys bonded with energy-deflecting optic bundles
nl: Gelamineerde legeringen gebonden met energie-deflecterende optische bundels

en: Lancer
nl: Lansier

en: Lancer AT Rocket
nl: Lansier-AT-raket

en: Lancer Bunker
nl: Lansierbunker

en: Lancer Cobra Half-tracks
nl: Lansier Cobra Halfband

en: Lancer Cobra Tracks
nl: Lansier Cobra Banden

en: Lancer Cyborg
nl: Lansier Cyborg

en: Lancer Hardpoint
nl: Lancer Vesting

en: Lancer Mantis Tracks
nl: Lansier Sprinkhaan Banden

en: Lancer Python Tracks
nl: Lansier Python Banden

en: Lancer Scorpion Tracks
nl: Lansier Schorpioen Banden

en: Lancer Scorpion VTOL
nl: Lansier Schorpioen VTOL

en: Lancer Viper Tracks
nl: Lancier Adder Banden

en: Lancer Viper Wheels
nl: Lansier Adder Wielen

en: Large Super Heavy Body
nl: Grote Super Zware Carrosserie

en: Laser AA Gun Available
nl: Laser AA-geweer beschikbaar

en: Laser accuracy +10%
nl: Laser precisie +10%

en: Laser damage +25%
nl: Laser schade +25%

en: Laser designator paints and guides bombs to the target
nl: Laser aanduiding markeert en geleid bommen naar het doel

en: Laser designator paints and guides rounds to the target
nl: Laser-bepaler markeert en geleid kogels naar het doel

en: Laser - Flashlight
nl: Laser - zaklamp

en: Laser Guided Bombsight
nl: Lasergestuurd bomzicht

en: Laser reload time -15%
nl: Laser herlaadtijd -15%

en: Laser Satellite Command Post
nl: Laser Satelliet Commando Post

en: Laser Upgrade
nl: Laser verbetering

en: Layered composite alloys and energy-absorbing fibres
nl: Gelaagde composiet legeringen en energie-absorberende vezels

en: Leopard
nl: Luipaard

en: Less armor and body points than Python
nl: Minder pantser en carrosseriepunten dan Python

en: Light Body - Bug
nl: Lichte carrosserie - Kever

en: Light Body - Leopard
nl: Lichte carrosserie - Luipaard

en: Light Body - Retaliation
nl: Lichte carrosserie - Wraak

en: Light Body - Viper
nl: Lichte carrosserie - Adder

en: Light body vulnerable to heavy weapons
nl: Lichte Carrosserie kwetsbaar voor zware wapens

en: Light Cannon
nl: Licht kanon

en: Light Cannon Bunker
nl: Licht kanon-bunker

en: Light Cannon Cobra Tracks
nl: Licht Kanon Cobra Banden

en: Light Cannon firing 40mm rounds
nl: Licht kanon vuurt 40mm kogels

en: Light Cannon Hardpoint
nl: Licht Kanon Vesting

en: Light Cannon Python Tracks
nl: Licht Kanon Python Banden

en: Light Cannon Viper Half-tracks
nl: Licht Kanon Adder Halfband

en: Light Cannon Viper Tracks
nl: Licht Kanon Adder Banden

en: Light Cannon Viper Wheels
nl: Licht Kanon Adder Wielen

en: Look-Out Tower
nl: Uitkijktoren

en: Low power cost and low production times
nl: Lage energiekosten en korte productietijd

en: Low yield thermonuclear warhead
nl: Lage thermonuclaire kernkop

en: Machinegun Bunker
nl: Machinegeweer-bunker

en: Machinegun damage +25%
nl: Machinegeweer schade +25%

en: Machinegunner
nl: Mitrailleur

en: Machinegun reload time -15%
nl: Machinegeweer herlaadtijd -15%

en: Machinegun Viper Half-Tracks
nl: Machinegeweer Adder Halfband

en: Machinegun Viper Tracks
nl: Machinegeweer Adder Banden

en: Makes excellent scout vehicle
nl: Uitstekend verkenningsvoertuig

en: Mantis
nl: Bidsprinkhaan

en: Mass Driver
nl: Massa Drijver

en: Mass Driver Fortress
nl: Massa Drijver Fort

en: Maximum armor and body points
nl: Maximum pantser en carrosseriepunten

en: May be targeted directly or assigned to a sensor turret or tower
nl: Kan direct aangevallen worden of kan toegewezen worden aan een sensorkoepel of -toren

en: May be upgraded using factory modules
nl: Kan worden verbetert door gebruik van fabrieksmodules

en: Mechanic with repair ability
nl: Monteur met repareervermogen

en: Medium Body - Cobra
nl: Gemiddelde carrosserie - Cobra

en: Medium body increases armor and body points
nl: Gemiddelde Carrosserie verhoogt pantser en carrosseriepunten

en: Medium Body - Panther
nl: Gemiddelde carrosserie - Panter

en: Medium Body - Retribution
nl: Gemiddelde carrosserie - Vergelding

en: Medium Body - Scorpion
nl: Gemiddelde carrosserie - Schorpioen

en: Medium Cannon
nl: Gemiddeld kanon

en: Medium Cannon Cobra Half Track
nl: Gemiddeld Kanon Cobra Halfband

en: Medium Cannon Cobra Hover
nl: Gemiddeld Kanon Cobra Luchtkussen

en: Medium Cannon Cobra Tracks
nl: Gemiddeld Kanon Cobra Banden

en: Medium Cannon firing 76mm rounds
nl: Gemiddeld kanon vuurt 76mm kogels

en: Medium Cannon Hardpoint
nl: Gemiddeld Kanon Vesting

en: Medium Cannon Python Hover
nl: Gemiddeld Kanon Python Luchtkussen

en: Medium Cannon Python Tracks
nl: Gemiddeld Kanon Python Banden

en: Medium Cannon Scorpion Hover
nl: Gemiddeld Kanon Schorpioen Luchtkussen

en: Medium Cannon Scorpion Tracks
nl: Gemiddeld Kanon Schorpioen Banden

en: Medium Cannon Viper Tracks
nl: Middelkanon Adder Banden

en: Medium Super Heavy Body
nl: Gemiddelde Super Zware Carrosserie

en: Mini-rocket armored strongpoint
nl: Gepantserde Mini-Raket vesting

en: Mini-Rocket Array
nl: Mini-Raket Reeks

en: Mini-Rocket Array Cobra Half-tracks
nl: Mini-Raket Reeks Cobra Halfband

en: Mini-Rocket Array Cobra Tracks
nl: Mini-Raket Reeks Cobra Banden

en: Mini-Rocket Array Viper Half Track
nl: Mini-Raket Adder Halfband

en: Mini-Rocket Array Viper Wheels
nl: Mini-Raket Reeks Adder Wielen

en: Mini-Rocket Artillery
nl: Mini-Raket Artillerie

en: Mini-Rocket Artillery Cobra Half-tracks
nl: Mini-Raket Artillerie Cobra Halfband

en: Mini-Rocket Artillery Viper Wheels
nl: Mini-Raket Artillerie Adder Wielen

en: Mini-Rocket Battery
nl: Mini-Raket Batterij

en: Mini-Rocket Cobra Half-Tracks
nl: Mini-Raket Cobra Halfband

en: Mini-Rocket Cobra Tracks
nl: Mini-Raket Cobra Banden

en: Mini-Rocket Guard Tower
nl: Mini-Raket Wachttoren

en: Mini-Rocket Pod
nl: Mini-Raket Pod

en: Mini-Rocket Tower
nl: Mini-Raket Toren

en: Mini-Rocket Viper Half Track
nl: Mini-Raket Adder Halfband

en: Mini-Rocket Viper Wheels
nl: Mini-Raket Adder Wielen

en: Missile accuracy +10%
nl: Raket precisie +10%

en: Missile actively seeks and homes on targets
nl: Raket zoekt en vliegt op doelen in

en: Missile damage +25%
nl: Raket schade +25%

en: Missile Fortress
nl: Raket Fort

en: Missile reload time -15%
nl: Raket Herlaadtijd -15%

en: Missiles detect and lock-on to targets while loading
nl: Raketten detecteren en pinnen vast op doel terwijl ze laden

en: Missile Upgrade
nl: Raket verbetering

en: Mobile Repair Turret
nl: Mobiele reparatiekoepel

en: More armor and body points than Python
nl: Meer pantser en carrosseriepunten dan Python

en: More armor and body points than Vengeance
nl: Meer pantser en carrosseriepunten dan Wraak

en: Mortar
nl: Mortier

en: Mortar accuracy +10%
nl: Mortier precisie +10%

en: Mortar Autoloader
nl: Mortier-autolader

en: Mortar Autoloader Mk2
nl: Mortier-autolader Mk2

en: Mortar Autoloader Mk3
nl: Mortier-autolader Mk3

en: Mortar Cobra Half-tracks
nl: Mortier Cobra Halfband

en: Mortar damage +25%
nl: Mortier schade +25%

en: Mortar Fast Loader
nl: Snelle mortierlader

en: Mortar Pit
nl: Mortier kuil

en: Mortar reload time -10%
nl: Mortier Herlaadtijd -10%

en: Mortar Targeting Computer
nl: Mortierdoelcomputer

en: MRL Emplacement
nl: MRL-emplacement

en: Multi-barrel, rapid-fire machinegun
nl: Multi-vat, snelvurend machinegeweer

en: Multi Turret Body - Dragon
nl: Multi Koepel Carrosserie - Draak

en: Narrow area of effect
nl: Klein gebied van effect

en: Needle Gun
nl: Naaldgeweer

en: Needle Gunner
nl: Naald Schutter

en: Needle Gunner Cyborg
nl: Cyborg met Naaldgeweer

en: Needle Gun Retribution Tracks
nl: Naald Geweer Vergelding Banden

en: Needle Gun Tiger Tracks
nl: Naald Geweer Tijger Banden

en: Needle Gun Tower
nl: Naaldgeweer Toren

en: Needle Gun Vengeance Tracks
nl: Naald Geweer Wraak Banden

en: Neural Synapse Research Brain
nl: Neuraal Synaptische Onderzoeks Brein

en: Neural Synapse Research Brain Mk2
nl: Neuraal Synaptische Onderzoeks Brein Mk2

en: Neural Synapse Research Brain Mk3
nl: Neuraal Synaptische Onderzoeks Brein Mk3

en: New Advanced Weapon Available
nl: Nieuw geavanceerd wapen beschikbaar

en: New Artillery Missile Turret Available
nl: Nieuwe artillerie raket toren beschikbaar

en: New automated repair techniques
nl: Nieuwe geautomatiseerde reparatietechnieken

en: New Base Structure Available
nl: Nieuwe basisgebouwen beschikbaar

en: New battlefield computer system
nl: Nieuw slagveld computersysteem

en: New Construction Options Available
nl: Nieuwe bouwopties beschikbaar

en: New Cyborg Research Available
nl: Nieuwe Cyborg onderzoek beschikbaar

en: New Electronic Technology Discovered
nl: Nieuwe Elektronische Technologie Ontdekt

en: New Laser Weapon Available
nl: Nieuw laserwapen beschikbaar

en: New Missile Turret Available
nl: Nieuwe Raket koepel beschikbaar

en: New Paradigm Heavy Body
nl: New Paradigm's Zware Carrosserie

en: New Paradigm Light Body
nl: New Paradigm's Lichte Carrosserie

en: New Paradigm Medium body
nl: New Paradigm's Gemiddelde Carrosserie

en: New power efficient propulsion
nl: Nieuwe energiezuinige aandrijving

en: New Power Generation Technology
nl: Nieuwe energiegeneratie technologie

en: New Propulsion Available
nl: Nieuwe aandrijving beschikbaar

en: New Propulsion Available for Design
nl: Nieuwe aandrijving beschikbaar voor ontwerp

en: New Rail Gun Available
nl: Nieuwe Railgun beschikbaar

en: New Repair Facility Repairs Damaged Units
nl: Nieuw reparatie faciliteit repareert beschadige units

en: New Repair Technology Discovered
nl: Nieuwe reparatie technologie ontdekt

en: New research options available
nl: Nieuwe onderzoeksopties beschikbaar

en: New Rocket Available
nl: Nieuwe raket beschikbaar

en: New SAM Turret Available
nl: Nieuwe SAM koepel beschikbaar

en: New System Available
nl: Nieuw systeem beschikbaar

en: New Systems Structure Available
nl: Nieuwe systeemgebouw beschikbaar

en: New Systems Tower Available
nl: Nieuwe systeemtoren beschikbaar

en: New Systems Turret Available for Design
nl: Nieuwe geschutstoren beschikbaar voor ontwerp

en: New Systems Turret Available For Design
nl: Nieuwe systeemkoepel beschikbaar voor ontwerp

en: New Thermal Emissions detection
nl: Nieuwe thermale emissie detectie

en: New VTOL Missile Launcher
nl: Nieuwe VTOL Raketwerper

en: NEXUS CWall
nl: NEXUS CMuur

en: NEXUS Heavy Body
nl: NEXUS's Zware Carrosserie

en: NEXUS Intruder Program
nl: NEXUS Indringer Programma

en: NEXUS Intruder Program analyzed
nl: NEXUS Indringer Programma geanalyseerd

en: NEXUS Light Body
nl: NEXUS's Lichte Carrosserie

en: Nexus Link Tower
nl: Nexus Link Toren

en: Nexus Link Turret
nl: Nexus Link Toren

en: NEXUS Medium Body
nl: NEXUS's Gemiddelde Carrosserie

en: NEXUS Resistance Circuits
nl: NEXUS Weerstands Circuits

en: NEXUS Resistance Circuits Mk2
nl: NEXUS Weerstands Circuits Mk2

en: NEXUS Resistance Circuits Mk3
nl: NEXUS Weerstands Circuits Mk3

en: NEXUS Wall
nl: NEXUS Muur

[ctx: rank]
en: Green
nl: Groen

en: Oil Derrick
nl: Jaknikker

en: Oil Drum
nl: Olievat

en: Oil Resource
nl: Olievoorraad

en: On-board computer predicts target movement
nl: Computer aan boord voorspelt verplaatsing van doelen

en: On-board diagnostic and repair systems
nl: Diagnostiek en repareer systemen aan boord

en: On-board resistance circuit systems
nl: Toegepaste weerstandscircuit systemen

en: Orders assigned indirect fire units to fire at the enemy batteries
nl: Orders toegewezen aan indirecte lanceer-batterij om te vuren op de vijandelijke lanceer-batterij

en: Orders assigned indirect fire units to fire at the enemy sensors
nl: Orders aangewezen aan indirecte lanceer units om te vuren op vijandelijke sensors

en: Or select the Repair Facility as a unit's target
nl: Of selecteer de reparatie faciliteit als doel

en: Panther
nl: Panter

en: Phosphor Bomb Bay
nl: Fosforbommenluik

en: Phosphor Bomb Bay Mantis VTOL
nl: Fosfor Bommenluik Sprinkhaan VTOL

en: Pick-Up Truck
nl: Bestelauto

en: Plascrete
nl: Plasmabeton

en: Plascrete Mk2
nl: Plasmabeton Mk2

en: Plascrete Mk3
nl: Plasmabeton Mk3

en: Plasma Cannon
nl: Plasma Kanon

en: Plasma Cannon Emplacement
nl: Plasma Kanon Emplacement

en: Plasma Cannon firing plasma
nl: Plasma Kanon vuurt plasma

en: Plasma Cannon Wyvern Tracks
nl: Plasma Kanon Wyvern Banden

en: Plasmite Bomb
nl: Plasmiet Bom

en: Plasmite Flamer
nl: Plasmiet Vlammenwerper

en: Plasmite Flamer Bunker
nl: Plasmiet Vlammenwerper Bunker

en: Plasmite Flame-thrower
nl: Plasmite Vlammenwerper

en: Plasmite Retribution VTOL
nl: Plasmiet Vergelding VTOL

en: Plasteel
nl: Plastaal

en: Plasteel Mk2
nl: Plastaal Mk2

en: Plasteel Mk3
nl: Plastaal Mk3

en: Power cost and production time similar to Cobra
nl: Energiekosten en productietijd gelijk aan Cobra

en: Power cost and production time similar to Viper
nl: Energiekosten en productietijd gelijk aan Adder

en: Power cost and production time the same as Python
nl: Energiekosten en productietijd gelijk aan Python

en: Powerful Electronic magnetic pulse weapon
nl: Sterk Elektronisch magnetisch puls wapen

en: Power Generator
nl: Energiegenerator

en: Power Module
nl: Energiemodule

en: Power Module Available
nl: Energiemodule beschikbaar

en: Power output +25%
nl: Powerproductie +25%

en: Power output +30%
nl: Powerproductie +30%

en: Power Research Completed
nl: Energieonderzoek voltooid

en: Produces Cyborgs
nl: Produceert Cyborgs

en: Project Medium Body
nl: Project's Gemiddelde Carroserie

en: Propylene Oxide gel treated to burn at higher temperatures
nl: Propyleen oxide gel behandeld om op hogere temperaturen te branden

en: Pulse Laser
nl: Puls Laser

en: Pulse Laser Emplacement
nl: Puls Laser vesting

en: Pulse Laser Hardpoint
nl: Puls Laser Vesting

en: Pulse Laser Leopard Hover
nl: Puls Laser Luipaard Luchtkussen

en: Pulse Laser Mantis Tracks
nl: Puls Laser Sprinkhaan Banden

en: Pulse Laser Panther Hover
nl: Puls Laser Panter Luchtkussen

en: Pulse Laser Python Tracks
nl: Puls Laser Python Banden

en: Pulse Laser Tiger Hover
nl: Puls Laser Tijger Luchtkussen

en: Pulse Laser Tiger Tracks
nl: Puls Laser Tijger Banden

en: Pulse Laser Tower
nl: Puls Laser Toren

en: Pulse Laser Wyvern Tracks
nl: Puls Laser Wyvern Banden

en: Python Heavy Cannon Tracks
nl: Pyton Banden Met Zwaar Kanon

en: Quad 80mm Anti-Aircraft machinegun
nl: Quad 80mm Anti-Vliegtuig Machinegeweer

en: Racked missile dispensers allow for fast reloading
nl: Weggooibare raket rekjes zorgen voor snel herladen

en: Radar Detector Tower
nl: Radar Detector Toren

en: Radar detector tower detects enemy sensors
nl: Radar detector toren detecteert vijandelijke sensors

en: Rail Gun
nl: Railgun

en: Rail Gun accuracy +10%
nl: Rail Gun precisie +10%

en: Rail Gun damage +25%
nl: Rail Gun schade +25%

en: Railgun Emplacement
nl: Railsgeweer-emplacement

en: Rail Gun Emplacement
nl: Rail Geweer vesting

en: Rail gun firing armor-piercing darts
nl: Railgun vuurt pantserdoorborende darts

en: Rail Gun Hardpoint
nl: Rail Gun Vesting

en: Rail Gun Mantis Tracks
nl: Rail Gun Sprinkhaan Banden

en: Rail Gun reload time -15%
nl: Rail Gun herlaadtijd -15%

en: Rail Gun ROF
nl: Railsgeweer vuurfrequentie

en: Rail Gun ROF Mk2
nl: Railsgeweer vuurfrequentie Mk2

en: Rail Gun ROF Mk3
nl: Railsgeweer vuurfrequentie Mk3

en: Rail Gun Tiger Hover
nl: Rail Gun Tijger Luchtkussen

en: Rail Gun Upgrade
nl: Railgun verbetering

en: Rail Target Prediction Computer
nl: Rail Doel Verwacht Computer

en: Rapid Fire Chaingun
nl: Snelvuur Chaingun

en: Rapid Fire Chaingun Upgrade
nl: Snelvuur-kettinglader-verbetering

en: Rapid fire rail gun firing needle darts
nl: Snelvurende Railgun vuurt naalden

en: Rearming speed +30%
nl: Herbewapeningssnelheid +30%

en: Reduced chance of NEXUS take-over
nl: Gereduceerde kans op NEXUS overname

en: Refuels, rearms and repairs VTOLs
nl: Hervult, herbewapend en repareert VTOL's

en: Reinforced Base Structure Materials
nl: Versterkte materialen voor basis gebouwen

en: Reinforced Base Structure Materials Mk2
nl: Versterkte Materialen Voor Basis Gebouwen Mk2

en: Reinforced Base Structure Materials Mk3
nl: Versterkte Materialen Voor Basis Gebouwen Mk3

en: Repair Cobra Tracks
nl: Reparatie Cobra Banden

en: Repair Facility
nl: Reparatie faciliteit

en: Repair Scorpion Tracks
nl: Reparatie Schorpioen Banden

en: Repair Speed +100%
nl: Reparatie Snelheid +100%

en: Repair Turret
nl: Reparatie Koepel

en: Repair Turret Cobra Tracks
nl: Reparatie Koepel Cobra Banden

en: Repair Turret Mantis Tracks
nl: Reparatie Koepel Sprinkhaan Banden

en: Repair Turret Viper Half-track
nl: Reparatiekoepel Adder Halfband

en: Repair Turret Viper Half-tracks
nl: Reparatie Koepel Adder Halfband

en: Repair Turret Viper Wheels
nl: Reparatiekoepel Adder Wielen

en: Replaces all machineguns
nl: Vervangt alle machinegeweren

en: Requires cyborg factory to produce
nl: Vereist Cyborg fabriek om te produceren

en: Requires heavy VTOL factory to produce
nl: Vereist zware VTOL fabriek om te produceren

en: Research Breakthrough Improves Construction Rates
nl: Doorbraak onderzoek verbeterd bouwsnelheden

en: Research Facility
nl: Onderzoekscentrum

en: Research makes additional Cyborgs available
nl: Onderzoek maakt nog meer Cyborgs beschikbaar

en: Research Module
nl: Onderzoeksmodule

en: Research Module Available
nl: Onderzoeksmodule beschikbaar

en: Research module expands research facilities
nl: Onderzoeksmodule breidt onderzoeksmogelijkheden uit

en: Research speed +30%
nl: Onderzoekssnelheid +30%

en: Research speed +85%
nl: Onderzoekssnelheid +85%

en: Retaliation
nl: Wraak

en: Retribution
nl: Vergelding

en: Ripple Rocket Battery
nl: Ripple Raket Batterij

en: Ripple Rockets
nl: Ripple Raketten

en: Robotic advances make new chaingun upgrade available
nl: Gerobotiseerde verbetering maken kettinggeweer verbetering beschikbaar

en: Robotic Cyborg Production Mk2
nl: Gerobotiseerde Cyborg Productie Mk2

en: Robotic Cyborg Production Mk3
nl: Gerobotiseerde Cyborg Productie Mk3

en: Robotic Factory Production
nl: Gerobotiseerde fabrieksproductie

en: Robotic Factory Production Mk2
nl: Robotische Fabriek Productie Mk2

en: Robotic Factory Production Mk3
nl: Robotische Fabriek Produtie Mk3

en: Robotic loading system feeds rounds into breech
nl: Gerobotiseerde laasysteem voed kogels in de loop

en: Robotic Manufacturing
nl: Gerobotiseerde Productie

en: Robotic Repair Facility
nl: Gerobotiseerde Reparatie Faciliteit

en: Robotic Repair Facility Upgrade
nl: Robotische Reparatie Faciliteit Upgrade

en: Robotic Repair Facility Upgrade Mk2
nl: Robotische Reparatie Faciliteit Upgrade Mk2

en: Robotic Repair Facility Upgrade Mk3
nl: Robotische Reparatie Faciliteit Upgrade Mk3

en: Robotic VTOL Production Mk2
nl: Gerobotiseerde VTOL-productie Mk2

en: Robotic VTOL Production Mk3
nl: Gerobotiseerde VTOL-productie Mk3

en: Robotic VTOL Rearming
nl: Gerobotiseerde VTOL herbewapening

en: Robotic VTOL Rearming Mk2
nl: Robotische VTOL herlading Mk2

en: Robotic VTOL Rearming Mk3
nl: Robotische VTOL herlading Mk3

en: Rocket accuracy +10%
nl: Raket precisie +10%

en: Rocket artillery; can be assigned to a sensor
nl: Raketartillerie; kan worden toegewezen aan een sensor

en: Rocket Autoloader
nl: Raket-autolader

en: Rocket Autoloader Mk2
nl: Raket-autolader Mk2

en: Rocket Autoloader Mk3
nl: Raket-autolader Mk3

en: Rocket Buggy
nl: Raketterreinwagen

en: Rocket damage +25%
nl: Raket schade +25%

en: Rocket detects and locks on to engine emissions
nl: Raket detecteert en pint vast op motor emissie's

en: Rocket Jeep
nl: Raketterreinwagen

en: Rocket Laser Designator
nl: Raket-laser-aanwijzer

en: Rocket reload time -15%
nl: Raket herlaadtijd -15%

en: Rocket tracks the laser designator to the target
nl: Raket volgt de laser aanduiding naar het doel

en: Rotary Howitzer - Hellstorm
nl: Draaihouwitser - hellestorm

en: Rotary MG Bunker
nl: Draai-MG-bunker

en: Rotary Mortar - Pepperpot
nl: Draaimortier - Peperbus

en: Ruined Factory
nl: Kapotte fabriek

en: SAM site with Avenger missiles
nl: SAM platform met Wraak Raketten

en: SAM site with Vindicator missiles
nl: SAM platform met Verdediger Raketten

en: Scavenger
nl: Aaseter

en: Scavenger AT-Rocket Pit
nl: Aaseters AT-raketput

en: Scavenger Bunker
nl: Aaseters bunker

en: Scavenger CornerWall
nl: Aaseters hoekmuur

en: Scavenger Factory
nl: Aaseters fabriek

en: Scavenger Flame Tower
nl: Aaseters vlamtoren

en: Scavenger Gun Tower
nl: Aaseters geweertoren

en: Scavenger Horizontal Wall
nl: Aaseters horizontale muur

en: Scavenger Power Generator
nl: Aaseters energiegenerator

en: Scavenger Rocket Pit
nl: Aaseters raketput

en: School Bus
nl: Schoolbus

en: Scorpion
nl: Schorpioen

en: Scourge
nl: Plaag

en: Scourge Cyborg
nl: Plaag Cyborg

en: Scourge Mantis Hover
nl: Plaag Sprinkhaan Luchtkussen

en: Scourge Mantis Tracks
nl: Plaag Sprinkhaan Banden

en: Scourge Missile
nl: Scourge Raket

en: Scourge Missile Hardpoint
nl: Plaag Raket Vesting

en: Scourge Missile Tower
nl: Scourge Raket Toren

en: Scourge Missile Wyvern Tracks
nl: Plaag Raket Wyvern Banden

en: Scourge Python Tracks
nl: Plaag Python Banden

en: Scourge Retaliation VTOL
nl: Plaag Vergelding VTOL

en: Scrambler Turret
nl: Verstoorder Koepel

en: Search & Destroy Missiles
nl: Zoek & vernietig-raketten

en: Select new targets to continue the VTOL strikes
nl: Selecteer nieuwe doelen om de VTOL aanvallen voort te zetten

en: Self-guided rocket-powered shells
nl: Zelf geleidende raket-bekrachtigde granaten

en: Self-Replicating Manufacturing
nl: Zelf-Klonende Fabricage

en: Sensor Cobra Half-tracks
nl: Sensor Cobra Halfband

en: Sensor Range +10%
nl: Sensor Bereik +10%

en: Sensor Range +15%
nl: Sensor Bereik +15%

en: Sensor Range +25%
nl: Sensor Bereik +25%

en: Sensors Improved
nl: Sensoren verbeterd

en: Sensor Turret
nl: Sensorkoepel

en: Sensor Turret Cobra Half-tracks
nl: Sensor Cobra Halfband

en: Sensor Turret Viper Wheels
nl: Sensor Adder Wielen

en: Sensor Upgrade
nl: Sensorverbetering

en: Sensor Upgrade Mk2
nl: Sensorverbetering Mk2

en: Sensor Upgrade Mk3
nl: Sensor Verbetering Mk3

en: Seraph Missile Array
nl: Seraf Raket Reeks

en: Seraph Missile Battery
nl: Seraf Raket Batterij

en: Shells detect and home to thermal heat signatures
nl: Granaten detecteren en vliegen op thermale hitteplekken in

en: Slower than Python
nl: Langzamer dan python

en: Slow moving Body
nl: Langzaam beweegend lichaam

en: Speed: Fast
nl: Snelheid: Snel

en: Speed: Medium
nl: Snelheid: Gemiddeld

en: Speed: Slow
nl: Snelheid: Langzaam

en: Speed: VTOL
nl: Snelheid: VTOL

en: Stabilized Mini-Rockets
nl: Gestabiliseerde mini-raketten

en: Stabilized Mini-Rockets Mk2
nl: Gestabiliseerde mini-raketten Mk2

en: Stabilized Rockets
nl: Gestabiliseerde Raket

en: Steals technology from enemies
nl: Steelt technologie van vijanden

en: Steals technology from structures and takes control of weapons
nl: Steelt technologie van gebouwen en neemt controle over wapens

en: Steel tower with machinegun
nl: Stalen toren met machinegeweer

en: Stormbringer AA Laser
nl: Stormbrenger AA Laser

en: Stormbringer Emplacement
nl: Stormbrenger Emplacement

en: Strike mission continues until enemy destroyed or they retreat
nl: Aanvalsmissie gaat door totdat vijand vernietigd of teruggetrokken is

en: Stronger Commander Turret Available for Design
nl: Sterkere commandokoepel beschikbaar voor ontwerp

en: Structure Research Completed
nl: Gebouwonderzoek voltooid

en: Sunburst AA
nl: Zonnestraal AA

en: Sunburst AA Rocket Array
nl: Zonnestraal AA Raket Reeks

en: Sunburst AA Site
nl: Zonnestraal AA Platform

en: Supercrete
nl: Superbeton

en: Supercrete Mk2
nl: Superbeton Mk2

en: Supercrete Mk3
nl: Superbeton Mk3

en: Superdense Composite Alloys
nl: Superdichte legeringen

en: Superdense composite alloys and energy-absorbing fibres
nl: Superdichte composiet legeringen en energie-absorberende vezels

en: Superdense Composite Alloys Mk2
nl: Superdichte legeringen Mk2

en: Superdense Composite Alloys Mk3
nl: Superdichte legeringen Mk3

en: Superhot Flamer Gel
nl: Superhete vlamgel

en: Superhot Flamer Gel Mk2
nl: Superhete vlamgel Mk2

en: Superhot Flamer Gel Mk3
nl: Superhete vlamgel Mk3

en: Superhot Plasmite gel
nl: Superhete Plasmiet Gel

en: Superhot Plasmite gel Mk2
nl: Superhete Plasmiet Gel Mk2

en: Superhot Plasmite gel Mk3
nl: Superhete Plasmiet Gel Mk3

en: Super Transport
nl: Super Vervoer

en: Super Transport Available
nl: Super Transport Beschikbaar

en: Super Transport Body
nl: Super Vervoerscarrosserie

en: Surface-to-air missile
nl: Land-naar-Lucht Raket

en: Synaptic Link
nl: Synaptische Link

en: Synaptic Link allows humans to interface directly with computers
nl: Synaptische Link staat toe dat mensen direct met computers kunnen verbinden

en: Synaptic link data analysis
nl: Synaptische Link dataverwerking

en: Synaptic Link Data Analysis
nl: Synaptische Link Gegevens Analyse

en: Synaptic Link Data Analysis Mk2
nl: Synaptische Link Gegevens Analyse Mk2

en: Synaptic Link Data Analysis Mk3
nl: Synaptische Link Gegevens Analyse Mk3

en: Synaptic Link Scrambler technology
nl: Synaptsiche Link Verstoorder technologie

en: Synaptic Link technology breakthrough
nl: Synaptische Link technologische doorbraak

en: Systems Research Completed
nl: Systeemonderzoek voltooid

en: Tank Killer
nl: Tank Sloper

en: Tank Killer Emplacement
nl: Tank Sloper vesting

en: Tank Killer Hardpoint
nl: Tank Sloper Vesting

en: Tank Killer Mantis Hover
nl: Tank Sloper Sprinkhaan Luchtkussen

en: Tank Killer Mantis Tracks
nl: Tank Sloper Sprinkhaan Banden

en: Tank Killer Python Tracks
nl: Tank Sloper Python Banden

en: Tank Killer Rocket
nl: Tankdoderraket

en: Tank Killer Vengeance Tracks
nl: Tank Sloper Wraak Banden

en: Tank Traps
nl: Tankval

en: Target Acquisition Artillery Shells
nl: Doelverkrijg-artillerie-granaten

en: Target Acquisition Artillery Shells Mk2
nl: Doelverkrijg-artillerie-granaten Mk2

en: Target Acquisition Bombsight
nl: Doelverkrijg-bomzicht

en: Target Acquisition Mortar Shells
nl: Doelverkrijg-mortiergranaten

en: Targeting systems compensate for distance and weather conditions
nl: Doel systemen compenseren voor afstand en weercondities

en: Target Prediction Artillery Shells
nl: Doelvoorspel-artillerie-granaten

en: Target Prediction Computer
nl: Doelvoorspelcomputer

en: Target Prediction Missiles
nl: Doelvoorspelraketten

en: Thermal Armor
nl: Hitteschild

en: Thermal Armor +35%
nl: Thermisch Pantser +35%

en: Thermal armor +40%
nl: Thermisch Pantser +40%

en: Thermal Armor +40%
nl: Thermisch Pantser +40%

en: Thermal Armor +45%
nl: Thermisch Pantser +45%

en: Thermal Armor Mk2
nl: Hitteschild Mk2

en: Thermal Armor Mk3
nl: Hitteschild Mk3

en: Thermal Imaging Bombsight
nl: Warmtebeeld-bomzicht

en: Thermal Imaging Mortar Shells
nl: Warmtebeeld-mortiergranaten

en: Thermal Imaging Rockets
nl: Warmtebeeld-raketten

en: Thermite Bomb Bay
nl: Thermietbommenluik

en: Thermite Flamer
nl: Thermiet Vlammenwerper

en: Thermopole Energizer
nl: Thermopool-stimulator

en: Thermopole Energizer Mk2
nl: Thermopool-stimulator Mk2

en: Thermopole Energizer Mk3
nl: Thermopool-stimulator Mk3

en: The VTOL returns to the selected pad for rearming
nl: De VTOL keert terug naar het geselecteerde platform voor herbewapening

en: Tiger
nl: Tijger

en: Titanium-reinforced concrete
nl: Titaniun-gewapend beton

en: Tracked Propulsion
nl: Bandaandrijving

en: Tracks
nl: Banden

en: Tracks and directs in-flight rocket to target
nl: Volgt en richt in vluchtzijnde raket naar doel

en: Tracks II
nl: Banden II

en: Tracks III
nl: Banden III

en: Transport
nl: Vervoer

en: Transport Body
nl: Vervoerscarrosserie

en: Trike
nl: Driewieler

en: Truck
nl: Vrachtwagen

en: Truck Cobra Hover
nl: Vrachtwagen Cobra Luchtkussen

en: Truck Mantis Hover
nl: Vrachtwagen Sprinkhaan Luchtkussen

en: Truck Scorpion Hover
nl: Vrachtwagen Schorpioen Luchtkussen

en: Tungsten-Tipped MG Bullets
nl: Met wolfraam beslagen MG-kogels

en: Tungsten-Tipped MG Bullets Mk2
nl: Met wolfraam beslagen MG-kogels Mk2

en: Tungsten-Tipped MG Bullets Mk3
nl: Met wolfraam beslagen MG-kogels Mk3

en: Turbo-Charged Engine Mk2
nl: Turbolader Mk2

en: Turbo-Charged Engine Mk3
nl: Turbolader Mk3

en: Twin 7.62mm machineguns
nl: Dubbele 7.62mm Machinegeweer

en: Twin Assault Cannon
nl: Dubbel Aanvals Kanon

en: Twin Assault Cannon Bunker
nl: Dubbel Aanvals Kanon Bunker

en: Twin Assault Gun
nl: Dubbel Aanvals Geweer

en: Twin Assault Gun Hardpoint
nl: Dubbel Aanvalsgeweer Vesting

en: Twin Machinegun
nl: Dubbel machinegeweer

en: Twin Machinegun Bunker
nl: Dubbel machinegeweer-bunker

en: Twin Machinegun Guard Tower
nl: Dubbel machinegeweerwachttoren

en: Twin Machinegun Viper Half-tracks
nl: Dubbel Machinegeweer Adder Halfband

en: Twin Machinegun Viper Tracks
nl: Dubbel Machinegeweer Adder Banden

en: Twin Machinegun Viper Wheels
nl: Dubbel Machinegeweer Adder Wielen

en: Twin Medium Anti-Aircraft Laser
nl: Dubbel Gemiddeld Anti-Vliegtuig Laser

en: Twin Multi-barrel, rapid-fire machinegun
nl: Dubbele multiloops, snelvurende Machinegeweer

en: Unit Research Completed
nl: Eenheidonderzoek voltooid

en: Upgraded battlefield computer system
nl: Verbeterde veldslag computer systeem

en: Use a truck to add modules to a factory
nl: Gebruik een vrachtwagen om modules aan een fabriek toe te voegen

en: Use a truck to add the module to a power generator
nl: Gebruik een vrachtwagen om de module aan een energiegenerator toe te voegen

en: Use a truck to add the module to a research facility
nl: Gebruik een vrachtwagen om de module aan een onderzoekscentrum toe te voegen

en: Uses advanced cannon technology
nl: Gebruikt geavanceerde kanon technologie

en: Uses advanced mass driver railgun technology
nl: Gebruikt geavanceerde massa drijver railgun technologie

en: Uses advanced missile gun technology
nl: Gebruikt geavanceerde raket geweer technologie

en: Uses advanced rocket gun technology
nl: Gebruikt geavanceerde raket geweer technologie

en: Use the Command Console to send units back for repair
nl: Gebruik het commandopaneel om eenheden ter reparatie terug te sturen

en: Vapor Turbine boosts power output
nl: Gasturbine verhoogt energieuitvoer

en: Vapor Turbine Generator
nl: Damp Turbine Generator

en: Vapor Turbine Generator Mk2
nl: Damp Turbine Gasgenerator Mk2

en: Vapor Turbine Generator Mk3
nl: Damp Turbine Generator Mk3

en: Vehicle speed +5%
nl: Voertuig Snelheid +5%

en: Vehicle Superdense Thermal Armor
nl: Voertuig Superdichte Thermische Bepantsering

en: Vehicle Superdense Thermal Armor Mk2
nl: Voertuig Superdichte Thermische Bepantsering Mk2

en: Vehicle Superdense Thermal Armor Mk3
nl: Voertuig Superdichte Thermische Bepantsering Mk3

en: Vengeance
nl: Wraak

en: Vengeance Tracks Gauss Cannon
nl: Wraak Banden Gauss Kanon

en: Vengeance Tracks Gauss Scourge
nl: Wraak Banden Gauss Plaag

en: Vengeance Tracks Rail Gun
nl: Wraak Banden Rail Gun

en: Vertical Take Off and Landing Propulsion
nl: Verticaal Stijg en Land voortstuwing

en: Very expensive to produce
nl: Heel duur om te produceren

en: Very high power costs and very slow to produce
nl: Erg hoge energiekosten en lange productietijd

en: Very slow moving Body
nl: Erg trage Carrosserie

en: Very slow recharge time
nl: Hele langzaame herladings tijd

en: Vindicator Hardpoint
nl: Wreker Vesting

en: Vindicator SAM
nl: Verdediger SAM

en: Vindicator SAM Site
nl: Verdediger SAM Platform

en: Viper
nl: Adder

en: VTOL Assault Cannon
nl: VTOL Assault Kanon

en: VTOL Bunker Buster
nl: VTOL Bunkebeuker

en: VTOL Bunker Buster Bug VTOL
nl: VTOL Bunker Beuker Insect VTOL

en: VTOL Bunker Buster Scorpion VTOL
nl: VTOL Bunker Beuker Schorpioen VTOL

en: VTOL Cannon
nl: VTOL Kanon

en: VTOL CB Radar Tower
nl: VTOL CB Radar Toren

en: VTOL CB Radar Turret
nl: VTOL CB Radar Koepel

en: VTOL CB Tower
nl: VTOL CB Toren

en: VTOL CB Tower detects enemy indirect fire batteries
nl: VTOL CB toren detecteert vijandelijke indirecte lanceer-batterij

en: VTOL CB Turret
nl: VTOL CB Koepel

en: VTOL Cluster Bomb Bay
nl: VTOL Cluster Bommenluik

en: VTOL Cluster Bomb Bay Bug VTOL
nl: VTOL Cluster Bommenluik Insect VTOL

en: VTOL Cluster Bomb Bay Scorpion VTOL
nl: VTOL Cluster Bommenluik Schorpioen VTOL

en: VTOL Cluster Bombs Bay
nl: VTOL Cluster Bommenluik

en: VTOL EMP Missile Launcher
nl: VTOL EMP Raketwerper

en: VTOL Factory
nl: VTOL-fabriek

en: VTOL factory enables VTOL production
nl: VTOL fabriek staat VTOL productie toe

en: VTOL Flashlight
nl: VTOL-zaklamp

en: VTOL Heap Bomb Bay
nl: VTOL Heap Bommenluik

en: VTOL Heavy Laser
nl: VTOL Zware Laser

en: VTOL Heavy Machinegun
nl: VTOL Zwaar Machinegeweer

en: VTOL Hyper Velocity Cannon
nl: VTOL Hyper Snelheids Kanon

en: VTOL Hyper Velocity Cannon Bug VTOL
nl: VTOL Hyper Snelheidskanon Insect VTOL

en: VTOL Hyper Velocity Cannon Mantis VTOL
nl: VTOL Hyper Snelheidskanon Sprinkhaan VTOL

en: VTOL Hyper Velocity Cannon Scorpion VTOL
nl: VTOL Hyper Snelheidskanon Schorpioen VTOL

en: VTOL Lancer
nl: VTOL Lansier

en: VTOL Lancer Bug VTOL
nl: VTOL Lansier Insect VTOL

en: VTOL Lancer Mantis VTOL
nl: VTOL Lansier Sprinhaan VTOL

en: VTOL Lancer Scorpion VTOL
nl: VTOL Lansier Schorpioen VTOL

en: VTOL Machinegun
nl: VTOL Machinegeweer

en: VTOL Mini-Rocket
nl: VTOL Mini-Raket

en: VTOL Needle Gun
nl: VTOL Naaldgeweer

en: VTOL Phosphor Bomb Bay
nl: VTOL Phosphor Bommenluik

en: VTOL Plasmite Bomb Bay
nl: VTOL Plasmiet Bommenluik

en: VTOL Propulsion
nl: VTOL-aandrijving

en: VTOL Pulse Laser
nl: VTOL Puls Laser

en: VTOL Radar Tower
nl: VTOL Radar Toren

en: VTOL Rail Gun
nl: VTOL Railgun

en: VTOL Rearming Pad
nl: VTOL Herbewapenings Platform

en: VTOL rearming pads required to keep VTOLs flying
nl: VTOL herbewapeningsplatformen vereist om VTOL's vliegend te houden

en: VTOL Scourge Missile
nl: VTOL Scourge Raket

en: VTOL Strike Tower
nl: VTOL Aanval Toren

en: VTOL Strike Tower detects approaching enemies
nl: VTOL aanvalstoren detecteert naderende vijanden

en: VTOL Strike Turret
nl: VTOL Aanvals Koepel

en: VTOL Strike turret used to spot targets
nl: VTOL aanvalskoepel wordt gebruikt om doelen op te sporen

en: VTOL Sunburst AA
nl: VTOL Zonnestraal AA

en: VTOL Tank Killer
nl: VTOL Tank Sloper

en: VTOL Thermite Bomb Bay
nl: VTOL Thermite Bommenluik

en: VTOL Twin Machinegun
nl: VTOL Dubbele Machinegeweer

en: Warehouse
nl: Warenhuis

en: Weapon Research Completed
nl: Wapenonderzoek voltooid

en: Wheeled Propulsion
nl: Wielaandrijving

en: Wheels
nl: Wielen

en: Wheels II
nl: Wielen II

en: Wheels III
nl: Wielen III

en: Whirlwind AA Site
nl: Wervelwind AA Platform

en: Whirlwind AA Turret
nl: Wervelwind AA Koepel

en: Whirlwind Hardpoint
nl: Wervelwind Vesting

en: Wide Spectrum Sensor
nl: Wijdspectrum-sensor

en: Wide Spectrum Sensor Tower
nl: Wijdspectrum-sensor-toren

en: Wreck
nl: Wrak

en: Wrecked Bridge
nl: Kapotte brug

en: Wrecked Tanker
nl: Kapotte tanker

en: Wrecked Van
nl: Kapot busje

en: Wrecked Vehicle
nl: Kapot voertuig

en: Warzone 2100 Map / Mod File
nl: Warzone 2100 Kaart / Mod Bestand

en: Warzone 2100 Campaign Mod File
nl: Warzone 2100 Campagne Mod Bestanden

en: Warzone 2100 Multiplayer Mod File
nl: Warzone 2100 Multiplayer Mod Bestand

en: Warzone 2100 Global Mod File
nl: Warzone 2100 Globaal Mod Bestand

en: Warzone 2100 Music Mod File
nl: Warzone 2100 Muziek Mod Bestand

en: Postnuclear realtime strategy
nl: Nucleaire naoorlogse strategie

en: Strategy Game
nl: Strategie Spel

en: %s wants to enable debug mode. Enabled: %s, Disabled: %s.
nl: %s wil debug modus activeren. Geactiveerd: %s, Gedeactiveerd: %s.

en: %s wants to disable debug mode. Enabled: %s, Disabled: %s.
nl: %s wil debug modus deactiveren. Geactiveerd: %s, Gedeactiveerd: %s.

en: Debug mode now enabled!
nl: Debug modus nu ingeschakeld

en: Debug mode now disabled!
nl: Debug menu is uitgeschakeld!

en: Set configuration directory
nl: Stel instellingenmap in

en: configuration directory
nl: instellingenmap

en: data directory
nl: gegevensmap

en: Show debug for given level
nl: Laat fouten zien voor gegeven niveau

en: debug level
nl: foutenniveau

en: Log debug output to file
nl: Sla foutenuitvoer op in logboek

en: file
nl: bestand

en: Flush all debug output written to stderr
nl: Spoel alle debug uitvoer naar stderr

en: Play in fullscreen mode
nl: Speel met volledig scherm

en: Enable a global mod
nl: Globale mod aanzetten

en: Enable a campaign only mod
nl: Een mod alleen voor veldtocht aanzetten

en: Enable a multiplay only mod
nl: Een mod alleen voor meerdere spelers aanzetten

en: Disable asserts
nl: Schakel schaduwen

en: Causes a crash to test the crash handler
nl: Veroorzaakt een crash om de crash handler te testen.

en: savegame
nl: opgeslagen spel

en: Play in windowed mode
nl: Speel in een venster

en: Show version information and exit
nl: Laat versieinformatie zien en sluit af

en: Set the resolution to use
nl: Resolutie instellen

en: WIDTHxHEIGHT
nl: BREEDTExHOOGTE

en: Enable shadows
nl: Schaduwen inschakelen

en: Disable shadows
nl: Schaduwen uitschakelen

en: Enable sound
nl: Geluid inschakelen

en: Disable sound
nl: Geluid uitschakelen

en: host
nl: gastheer

en: Enable texture compression
nl: Sta textuur compressie toe

en: Disable texture compression
nl: Zet textuur compressie uit

en: My Game
nl: Mijn Spel

en: Player
nl: Speler

en: New Vehicle
nl: Nieuw voertuig

en: Vehicle Body
nl: Carrosserie

en: Vehicle Propulsion
nl: Voertuigaandrijving

en: Vehicle Turret
nl: Geschutskoepel

en: Delete Design
nl: Verwijder ontwerp

en: Store Template
nl: Opslag Mal

en: Kinetic Armour
nl: Kinetisch pantser

en: Thermal Armour
nl: Hitteschild

en: Engine Output
nl: Motoruitvoer

en: Weight
nl: Gewicht

en: Total Power Required
nl: Totale energie nodig

en: Total Body Points
nl: Totale carrosseriepunten

en: Power Usage
nl: Energieverbruik

en: Sensor Range
nl: Sensorbereik

en: ECM Power
nl: ECM-energie

en: Build Points
nl: Bouw-punten

en: Range
nl: Bereik

en: Damage
nl: Schade

en: Rate-of-Fire
nl: Vuursnelheid

en: Air Speed
nl: Luchtsnelheid

en: Road Speed
nl: Wegsnelheid

en: Off-Road Speed
nl: Snelheid buiten de weg

en: Water Speed
nl: Watersnelheid

en: Weapons
nl: Wapens

en: Systems
nl: Systemen

en: Player left
nl: Speler verliet het spel

en: Player dropped
nl: Speler gevallen

en: Waiting for other players
nl: Op andere spelers wachten

en: Out of sync
nl: Buiten synchronisatie

en: Cannot Build. Oil Resource Burning.
nl: Kan niet bouwen. De oliebron staat in brand.

en: Unit Lost!
nl: Eenheid verloren!

en: Structure Restored
nl: Gebouw hersteld

en: Group %u selected - %u Unit | Group %u selected - %u Units
nl[0]: Groep %u geselecteerd - %u eenheid
nl[1]: Groep %u geselecteerd - %u eenheden

en: %u unit assigned to Group %u | %u units assigned to Group %u
nl[0]: %u eenheid aan groep %u toegewezen
nl[1]: %u eenheden aan groep %u toegewezen

en: Centered on Group %u - %u Unit | Centered on Group %u - %u Units
nl[0]: Gecentreerd op groep %u - %u eenheid
nl[1]: Gecentreerd op groep %u - %u eenheden

en: Aligning with Group %u - %u Unit | Aligning with Group %u - %u Units
nl[0]: Oplijnen met Groep %u - %u Unit
nl[1]: Oplijnen met Groep %u - %u Units

en: Single Player
nl: Een speler

en: Multi Player
nl: Meerdere spelers

en: Tutorial
nl: Oefenpotje

en: Options
nl: Instellingen

en: View Intro
nl: Bekijk intro

en: Quit Game
nl: Spel afsluiten

en: MAIN MENU
nl: HOOFDMENU

en: Fast Play
nl: Snel spelen

en: TUTORIALS
nl: OEFENPOTJES

[ctx: menu]
note: TRANSLATORS: "Return", in this context, means "return to previous screen/menu"
en: Return
nl: Terug

en: New Campaign
nl: Nieuwe veldtocht

en: Start Skirmish Game
nl: Start schermutseling

en: Challenges
nl: Uitdagingen

en: Load Campaign Game
nl: Laad Veldtocht Spel

en: Load Skirmish Game
nl: Start Oefen Spel

en: SINGLE PLAYER
nl: EEN SPELER

en: Load Campaign Saved Game
nl: Opgeslagen Veldtocht spel laden

en: Load Skirmish Saved Game
nl: Opgeslagen Oefen spel laden

en: MULTI PLAYER
nl: MEERDERE SPELERS

en: Host Game
nl: Spel verzorgen

en: Join Game
nl: Deelnemen aan spel

en: OPTIONS
nl: OPTIES

en: Game Options
nl: Spelinstellingen

en: Graphics Options
nl: Beeldinstellingen

en: Video Options
nl: Video-instellingen

en: Audio Options
nl: Geluidsinstellingen

en: Mouse Options
nl: Muisinstellingen

en: Key Mappings
nl: Sneltoetsen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Unsupported
nl: Niet Ondersteund

en: Off
nl: Uit

en: Black
nl: Zwart

en: On
nl: Aan

en: Rotating
nl: Roteren

en: Fixed
nl: Gefixeerd

en: Video Playback
nl: Video afspelen

en: Scanlines
nl: Scanlijnen

en: Subtitles
nl: Ondertitels

en: Shadows
nl: Schaduwen

en: GRAPHICS OPTIONS
nl: GRAFISCHE INSTELLINGEN

en: Voice Volume
nl: Stemvolume

en: FX Volume
nl: Effectenvolume

en: Music Volume
nl: Muziekvolume

en: AUDIO OPTIONS
nl: AUDIO INSTELLINGEN

en: Windowed
nl: Venster

en: * Takes effect on game restart
nl: * Gaat in na herstart

en: Graphics Mode*
nl: Grafische modus*

en: Resolution*
nl: Resolutie*

en: Texture size
nl: Structuurgrootte

en: Vertical sync
nl: Verticale synchronisatie

en: VIDEO OPTIONS
nl: VIDEO INSTELLINGEN

en: Middle Mouse
nl: Middelste Muisknop

en: Right Mouse
nl: Rechtse Muisknop

en: Reverse Rotation
nl: Draai knoppen om

en: Trap Cursor
nl: Cursor opsluiten

en: Switch Mouse Buttons
nl: Verwissel Muis Knoppen

en: Rotate Screen
nl: Draai Scherm

en: MOUSE OPTIONS
nl: MUIS INTELLINGEN

en: Easy
nl: Makkelijk

en: Normal
nl: Normaal

en: Hard
nl: Moeilijk

en: Insane
nl: Idioot

en: Language
nl: Taal

en: Scroll Speed
nl: Scrollsnelheid

en: Unit Colour:
nl: Eenheid Kleur:

en: Campaign
nl: Veldtocht

en: Skirmish/Multiplayer
nl: Oefenspel/Multiplayer

en: GAME OPTIONS
nl: SPELINSTELLINGEN

en: GAME SAVED:
nl: SPEL OPGESLAGEN:

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new structure: %s.
nl: Speler %u heeft zichzelf met cheats (debugmenu) een nieuw gebouw gegeven: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new feature: %s.
nl: Speler %u heeft zichzelf met cheats (debugmenu) een nieuw voorwerp gegeven: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new droid: %s.
nl: Speler %u heeft zichzelf met cheats (debugmenu) een nieuw eenheid gegeven: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new droid.
nl: Speler %u heeft zichzelf met cheats (debugmenu) een nieuw eenheid gegeven.

en: Power
nl: Energie

en: Progress Bar
nl: Voortgangsbalk

en: Factory Delivery Point
nl: Fabrieksafleverpunt

en: Loop Production
nl: Productie herhalen

en: Ally progress
nl: Alliantie genoot voortgang

en: Resume Game
nl: Spel hervatten

en: Quit
nl: Afsluiten

en: WARNING: You're the host. If you quit, the game ends for everyone!
nl: WAARSCHUWING: Jij bent de host. Als je het spel sluit, zal het spel stoppen voor iedereen!

en: Tactical UI (Target Origin Icon): Show
nl: Tactische UI (Target Origin Icon): Tonen

en: Tactical UI (Target Origin Icon): Hide
nl: Tactische UI (Target Origin Icon): Verbergen

en: Load Game
nl: Spel laden

en: Save Game
nl: Spel opslaan

en: Host has quit the game!
nl: De Host heeft het spel verlaten

en: The game can't continue without the host.
nl: Het spel kan niet verder zonder de host.

en: -->  QUIT  <--
nl: -->  AFSLUITEN  <--

en: Save Campaign Game
nl: Opslaan Veldtocht

en: Save Skirmish Game
nl: Opslaan Oefen Spel

en: The required mod could not be loaded: %s
    
    Warzone will try to load the game without it.
nl: De vereiste mod kon niet worden geladen: %s
    
    Warzone zal proberen het spel zonder de mod te laden.

en: Waiting for Power
nl: Wachten op Power

en: Build Progress
nl: Bouw Voortgang

en: Construction Progress
nl: Constructie Voortgang

en: Research Progress
nl: Onderzoek Voortgang

en: Need more resources!
nl: Meer grondstoffen nodig!

en: PAUSED
nl: GEPAUZEERD

en: Research Update
nl: Onderzoeksverbetering

en: Project Goals
nl: Projectdoelen

en: Current Objective
nl: Huidig doel

en: New Intelligence Report
nl: Nieuwe inlichtingen

en: Retreat at Medium Damage
nl: Terugkeren bij gemiddelde schade

en: Retreat at Heavy Damage
nl: Terugkeren bij zware schade

en: Do or Die!
nl: De dood of de gladiolen!

en: Fire-At-Will
nl: Vuur vrij

en: Return Fire
nl: Terugschieten

en: Hold Fire
nl: Niet schieten

en: Patrol
nl: Patrouilleren

en: Return For Repair
nl: Keer terug voor reparatie

en: Return To HQ
nl: Keer terug naar HK

en: Go to Transport
nl: Ga naar vervoer

en: Return for Recycling
nl: Keer terug voor hergebruik

en: Recycle
nl: Hergebruiken

en: Assign Factory Production
nl: Fabrieksproductie toewijzen

en: Assign Cyborg Factory Production
nl: Cyborg-fabrieksproductie toewijzen

en: Assign Fire Support
nl: Vuursteun toewijzen

en: Assign VTOL Factory Production
nl: VTOL-fabrieksproductie toewijzen

en: Circle
nl: Cirkel

en: Sorry, that cheat is disabled in multiplayer games.
nl: Het spijt me, maar vals spelen mag niet in spelletjes met meerdere spelers.

en: Warning! This cheat is buggy.  We recommend to NOT use it.
nl: Waarschuwing! deze cheat werkt niet goed. Wij raden aan deze NIET te gebruiken.

en: Ouch! Droid's health is down 20%!
nl: Au! Droid's levens zijn nog maar 20%!

en: Ouch! Structure's health is down 20%!
nl: Au! Gebouw's levens zijn nog maar 20%!

en: Lets us see what you see!
nl: Laat ons zien wat jij ziet!

en: Fine, weapon & sensor display is off!
nl: Goed, wapen & sensor scherm is uit!

en: (Player %u) is using cheat :%s
nl: (speler %u) gebruikt cheat :%s

en: Hard as nails!!!
nl: Spijkerhard!!!

en: Takings thing easy!
nl: Doe het rustig aan!

en: 1000 big ones!!!
nl: 1000 grote jongens!!!

en: Power overwhelming
nl: Overweldigende energie

en: Back to normality!
nl: Terug naar normaal!

en: Getting tricky!
nl: Wordt moeilijk!

en: Twice as nice!
nl: Twee keer zo fijn!

en: FPS display is enabled.
nl: FPS-weergave aan.

en: FPS display is disabled.
nl: FPS-weergave uit.

en: (Player %u) is using a cheat :Num Droids: %d  Num Structures: %d  Num Features: %d
nl: (Speler %u) gebruikt een cheat :Num Droids: %d Num Structuur: %d Num Features: %d

en: Infinite power disabled
nl: Oneindige energie uit

en: Infinite power enabled
nl: Oneindige energie aan

en: All items made available
nl: Alle onderdelen beschikbaar

en: Fog on
nl: Mist aan

en: Fog off
nl: Mist uit

en: Warning!  This cheat can cause dire problems later on! [%s]
nl: Waarschuwing!  Deze cheat kan verschrikelijke problemen veroorzaken! [%s]

en: Ending Mission.
nl: Einde Missie.

en: God Mode ON
nl: God Modus AAN

en: God Mode OFF
nl: God Modus UIT

en: View Aligned to North
nl: Kijk richting het noorden

en: Trap cursor %s
nl: Cursor opsluiten %s

en: Researched EVERYTHING for you!
nl: ALLES onderzocht!

en: (Player %u) is using cheat :%s %s
nl: (Speler %u) gebruikt cheat :%s %s

en: Researched
nl: Onderzocht

en: Only displaying energy bars when selected
nl: Toont alleen energie-niveaus als het wordt geselecteerd

en: Always displaying energy bars for units
nl: Toont altijd energie-niveaus voor units

en: Always displaying energy bars for units and structures
nl: Toont altijd energie-niveaus voor units en gebouwen

en: Debug menu is Open
nl: Debug menu is open

en: Unable to locate any oil derricks!
nl: Kan geen Jaknikkers vinden

en: Oh, the weather outside is frightful... SNOW
nl: O, het weer buiten is vreselijk... SNEEUW

en: Singing in the rain, I'm singing in the rain... RAIN
nl: Spetter spitter spater, lekker in het water... REGEN

en: Forecast : Clear skies for all areas... NO WEATHER
nl: Weerbericht: heldere hemel in alle richtingen... GEEN WEER

en: Warning! This can have drastic consequences if used incorrectly in missions.
nl: Waarschuwing! Dit heeft drastische consequenties als onjuist wordt gebruikt in missie's.

en: All enemies destroyed by cheating!
nl: Vijanden vernietigt door cheats!

en: Destroying selected droids and structures!
nl: Vernietigd geselcteerde droids en gebouwen!

en: Centered on player HQ, direction NORTH
nl: Kijk op spelers HK, richting het NOORDEN

en: Unable to locate HQ!
nl: Kan het HK niet vinden!

en: Formation speed limiting has been removed from the game due to bugs.
nl: Formatiesnelheid limitatieis verwijderd voor het spel door fouten.

en: Vertical rotation direction: Normal
nl: Verticale rotatie richting: Normaal

en: Vertical rotation direction: Flipped
nl: Verticale rotatie richting: Omgedraaid

en: Sorry, but game speed cannot be changed in multiplayer.
nl: Sorry, maar de game snelheid kan niet worden veranderd in multiplayer.

en: Game Speed Reset
nl: Speelsnelheid herstellen

en: Game Speed Increased to %s
nl: Speelsnelheid toegenomen tot %s

en: Game Speed Reduced to %s
nl: Speelsnelheid verminderd tot %s

en: Radar showing friend-foe colors
nl: Radar toont vriend-en-vijand-kleuren

en: Radar showing player colors
nl: Radar toont spelerskleuren

en: Radar showing only objects
nl: Radar toont enkel objecten

en: Radar blending terrain and height
nl: Radar toon terrein en hoogte

en: Radar showing terrain
nl: Radar toont terrein

en: Radar showing height
nl: Radar toont hoogte

en: KEY MAPPING
nl: KERN KAARTEN

en: Return To Previous Screen
nl: Terug naar vorig scherm

en: Select Default
nl: Standaardwaarde instellen

en: Manufacture
nl: Produceer

en: Research
nl: Onderzoek

en: Build
nl: Bouw

en: Design
nl: Ontwerp

en: Intelligence Display
nl: Inlichtingenscherm

en: Commanders
nl: Commandanten

en: Toggle Radar
nl: Toon radar

en: Toggle Console Display
nl: Toon paneel

en: Toggle Damage Bars On/Off
nl: Schadebalken aan/uit

en: Take Screen Shot
nl: Schermafdruk nemen

en: Toggle Formation Speed Limiting
nl: Snelheid beperken door formatie

en: View Location of Previous Message
nl: Bekijk plaats van vorig bericht

en: Toggle Sensor display
nl: Schakel sensor scherm

en: Assign Group 0
nl: Groep 0 toekennen

en: Assign Group 1
nl: Groep 1 toekennen

en: Assign Group 2
nl: Groep 2 toekennen

en: Assign Group 3
nl: Groep 3 toekennen

en: Assign Group 4
nl: Groep 4 toekennen

en: Assign Group 5
nl: Groep 5 toekennen

en: Assign Group 6
nl: Groep 6 toekennen

en: Assign Group 7
nl: Groep 7 toekennen

en: Assign Group 8
nl: Groep 8 toekennen

en: Assign Group 9
nl: Groep 9 toekennen

en: Select Group 0
nl: Selecteer groep 0

en: Select Group 1
nl: Selecteer groep 1

en: Select Group 2
nl: Selecteer groep 2

en: Select Group 3
nl: Selecteer groep 3

en: Select Group 4
nl: Selecteer groep 4

en: Select Group 5
nl: Selecteer groep 5

en: Select Group 6
nl: Selecteer groep 6

en: Select Group 7
nl: Selecteer groep 7

en: Select Group 8
nl: Selecteer groep 8

en: Select Group 9
nl: Selecteer groep 9

en: Select Commander 0
nl: Selecteer commandant 0

en: Select Commander 1
nl: Selecteer commandant 1

en: Select Commander 2
nl: Selecteer commandant 2

en: Select Commander 3
nl: Selecteer commandant 3

en: Select Commander 4
nl: Selecteer commandant 4

en: Select Commander 5
nl: Selecteer commandant 5

en: Select Commander 6
nl: Selecteer commandant 6

en: Select Commander 7
nl: Selecteer commandant 7

en: Select Commander 8
nl: Selecteer commandant 8

en: Select Commander 9
nl: Selecteer commandant 9

en: Multiplayer Options / Alliance dialog
nl: Multiplayer Opties / Vriendelijk dialoog

en: Snap View to North
nl: Kijk op noord

en: Toggle Tracking Camera
nl: Camera volgen

en: Display In-Game Options
nl: Toon inspelopties

en: Zoom Radar Out
nl: Zoom radar uit

en: Zoom Radar In
nl: Zoom radar in

en: Zoom In
nl: Zoom in

en: Zoom Out
nl: Zoom uit

en: Pitch Forward
nl: Hoek Voorwaarts

en: Rotate Left
nl: Draai naar links

en: Reset Pitch
nl: Reset Hoek

en: Rotate Right
nl: Draai naar rechts

en: Pitch Back
nl: Hoek Achter

en: Orders Menu
nl: Bevelmenu

en: Decrease Game Speed
nl: Speelsnelheid verlagen

en: Increase Game Speed
nl: Speelsnelheid verhogen

en: Reset Game Speed
nl: Speelsnelheid herstellen

en: View North
nl: Kijk naar het noorden

en: View South
nl: Kijk naar het zuiden

en: View East
nl: Kijk naar het oosten

en: View West
nl: Kijk naar het westen

en: View next Oil Derrick
nl: Bekijk volgende jaknikker

en: View next Repair Unit
nl: Bekijk volgende reparatie-eenheid

en: View next Truck
nl: Bekijk volgende vrachtwagen

en: View next Sensor Unit
nl: Bekijk volgende sensoreenheid

en: View next Commander
nl: Toon volgende commandant

en: Toggle Overlays
nl: Tussen deklagen schakelen

en: Center View on HQ
nl: Bekijk HK

en: View Unassigned Units
nl: Bekijk niet-toegekende eenheden

en: Fire at Will
nl: Vrij vuren

en: Return to HQ
nl: Keer terug naar HK

en: Hold Position
nl: Hou positie

en: Drop a beacon
nl: Laad een baken vallen

en: Toggles shadows
nl: Schakel schaduwen

en: Trap cursor
nl: Cursor opsluiten

en: Toggle radar terrain
nl: Schakel radar terrein

en: Toggle ally-enemy radar view
nl: Schakelt vriendelijke-vijandelijke radar zicht

en: Select all Combat Units
nl: Selecteer alle gevechtseenheden

en: Select all Cyborgs
nl: Selecteer alle Cyborgs

en: Select all Heavily Damaged Units
nl: Selecteer alle zwaarbeschadigde eenheden

en: Select all Half-tracks
nl: Selecteer alle halfbanden

en: Select all Hovers
nl: Selecteer alle luchtkussens

en: Select all Units on Screen
nl: Selecteer alle eenheden op scherm

en: Select all Tracks
nl: Selecteer alle banden

en: Select EVERY unit
nl: Selecteer ALLE eenheden

en: Select all VTOLs
nl: Selecteer alle VTOLs

en: Select all Wheels
nl: Selecteer alle wielen

en: Show frame rate
nl: Toont frames per seconde

en: Select all Similar Units
nl: Selecteer alle gelijke eenheden

en: Select all Combat Cyborgs
nl: Selecteer alle Gevechtscyborgs

en: Select all Engineers
nl: Selecteer alle Monteurs

en: Select all Land Combat Units
nl: Selecteer alle Grond Gevechtseenheden

en: Select all Mechanics
nl: Selecteer alle Monteurs

en: Select all Transporters
nl: Selecteer alle Transporters

en: Select all Repair Tanks
nl: Selecteer alle Reparatie Tanks

en: Select all Sensor Units
nl: Selecteer alle Sensor Eenheden

en: Select all Trucks
nl: Selecteer alle Banden

en: Select next Factory
nl: Selecteer de volgende fabriek

en: Select next Research Facility
nl: Selecteer het volgende onderzoekscentrum

en: Select next Power Generator
nl: Ga naar volgende energiegenerator

en: Select next Cyborg Factory
nl: Ga naar volgende cyborg-fabriek

en: Toggle Debug Mappings
nl: Schakel Debug Kaarten

en: Toggle display of droid path
nl: Schakelt toon droid pad

en: Toggle display of gateways
nl: Schakelt toon gateways

en: Show all keyboard mappings - use pause!
nl: Toont alle toetsenbord toewijzingen - gebruik pauze!

en: Toggle visibility
nl: Schakel zichtbaarheid

en: Raise tile height
nl: Verhoog tegelhoogte

en: Lower tile height
nl: Lagere tegelhoogte

en: End Mission
nl: Einde Missie

en: Toggles All fog
nl: Schakel alle mist

en: Trigger some weather
nl: Schakelt het weer

en: Flip terrain triangle
nl: Flip terrein hoek

en: Make all items available
nl: Maak alle onderdelen beschikbaar

en: Kill Selected Unit(s)
nl: Geselecteerde eenheden vernietigen

en: Toggle god Mode Status
nl: Schakel god status

en: Display Options Screen
nl: Toon Opties Scherm

en: Complete current research
nl: Compleet huidig onderzoek

en: Trace a game object
nl: Traceert een spel object

en: Could not save game!
nl: Kon het spel NIET opslaan!

en: Load Transport
nl: Vervoer inladen

en: OBJECTIVE ACHIEVED by cheating!
nl: DOEL BEHAALD door vals spelen!

en: OBJECTIVE ACHIEVED
nl: DOEL BEHAALD

en: OBJECTIVE FAILED--and you cheated!
nl: DOEL MISLUKT-- en je hebt valsgespeeld!

en: OBJECTIVE FAILED
nl: DOEL MISLUKT

en: Quit To Main Menu
nl: Afsluiten naar hoofdmenu

en: Continue Game
nl: Spel vervolgen

en: Load Saved Game
nl: Opgeslagen spel laden

en: GAME SAVED :
nl: SPEL OPGESLAGEN :

en: You found %u power in an oil drum.
nl: jij hebt %u energie gevonden in een olie ton.

en: %s Gives You A Visibility Report
nl: %s geeft je een kaart

en: %s Gives you a %s
nl: %s geeft je een %s

en: Tried to give away a non-empty %s - but this is not allowed.
nl: Geprobeerd om een niet lege %s weg te geven - dit is echter niet toegelaten.

en: %s Gives You Technology Documents
nl: %s geeft je onderzoeksrapporten

en: %s Requests An Alliance With You
nl: %s wil een bondgenootschap met je vormen.

en: You Invite %s To Form An Alliance
nl: Je hebt %s uitgenodigd voor een bondgenootschap

en: %s Breaks The Alliance With %s
nl: %s verbreekt het bondgenootschap met %s

en: %s Forms An Alliance With %s
nl: %s vormt een bondgenootschap met %s

en: You Discover Blueprints For %s
nl: Je ontdekt blauwdrukken voor %s

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Accept Settings
nl: Accepteer instellingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: IP Address or Machine Name
nl: IP-adres of computernaam

en: CONNECTION
nl: VERBINDING

en: [Password required]
nl: [Wachtwoord is vereist]

en: [No Tanks]
nl: [Geen Tanks]

en: [No Cyborgs]
nl: [Geen Cyborgs]

en: [No VTOLs]
nl: [Geen VTOL'S]

en: Hosted by %s
nl: Gehost door %s

en: Hosted by %s —%s
nl: Gehost door %s-%s

en: Game is full
nl: Spel is vol

en: You were kicked!
nl: Je bent eruit geschopt!

en: Wrong Game Version!
nl: Verkeerde spel versie!

en: You have an incompatible mod.
nl: Je hebt een incompatiebele mod.

en: Host couldn't send file?
nl: Host kon geen bestanden versturen?

en: Incorrect Password!
nl: Incorrect wachtwoord!

en: Host has dropped connection!
nl: Gastheer heeft de connectie verbroken!

en: Connection Error
nl: Connectie fout

en: Searching
nl: Zoeken

en: GAMES
nl: SPELLEN

en: Refresh Games List
nl: Ververs lijst met spellen

en: Enter Password:
nl: Vul wachtwoord in:

en: Tanks disabled!!
nl: Tanks gediskwalificeerd!!

en: Cyborgs disabled.
nl: Cyborgs uitgeschakeld.

en: VTOLs disabled.
nl: VTOL gediskwalificeerd.

en: One-Player Skirmish
nl: Enkele-speler Schermutseling

en: Select Game Name
nl: Kies spelnaam

en: Select Map
nl: Kies kaart

en: Click to set Password
nl: Klik om wachtwoord intevullen

en: Select Player Name
nl: Kies spelernaam

en: No Scavengers
nl: Geen Scavengers

en: Alliances
nl: Bondgenootschappen toestaan

en: No Alliances
nl: Geen bondgenootschappen toestaan

en: Allow Alliances
nl: Bondgenootschappen toestaan

en: Locked Teams
nl: Vergrendelde ploegen

en: Low Power Levels
nl: Lage energieniveaus

en: Medium Power Levels
nl: Normale energieniveaus

en: High Power Levels
nl: Hoge energieniveaus

en: Base
nl: Basis

en: Start with No Bases
nl: Start zonder basis

en: Start with Bases
nl: Start met basis

en: Start with Advanced Bases
nl: Start met gevanceerde basis

en: Map Preview
nl: Kaartvoorbeeld

en: Click to see Map
nl: Klik om kaart te zien

en: Show Structure Limits
nl: Gebouwen limiet laten zien

en: Set Structure Limits
nl: Gebouwlimiet instellen

en: Start Hosting Game
nl: Optreden als gastheer

en: DIFFICULTY
nl: MOEILIJKHEIDSGRAAD

en: Plays nice
nl: Speelt aardig

en: No holds barred
nl: Geen blokkades

en: Starts with advantages
nl: Start met gevanceerde basis

en: CHOOSE AI
nl: KIES AI

en: Allow human players to join in this slot
nl: Sta menselijke spelers toe in deze slot

en: Leave this slot unused
nl: Laat deze slot ongebruikt

en: Team
nl: Ploeg

en: Click to change difficulty
nl: Klik om de AI moeilijksheidsgraad aan te passen

en: Waiting for player
nl: Op andere spelers wachten

en: Player is ready
nl: Speler is klaar

en: Click when ready
nl: Klik zodra klaar

en: READY?
nl: KLAAR?

en: PLAYERS
nl: SPELERS

en: Click to change to this slot
nl: Klik om de speler instellingen te wijzigen

en: Choose Team
nl: Kies Team

en: Click to change player colour
nl: Klik om de speler-kleur te wijzigen

en: Click to change player position
nl: Klik om de speler positie te wijzigen

en: Click to change AI
nl: Klik om het Computer-Niveau te wijzigen

en: CHAT
nl: BABBEL

en: Connecting to the lobby server...
nl: Verbinden met de lobby server...

en: *** password [%s] is now required! ***
nl: *** wachtwoord [%s] is nu nodig! ***

en: *** password is NOT required! ***
nl: *** Er is GEEN wachtwoord nodig! ***

en: Sorry! Failed to host the game.
nl: Sorry! Niet mogelijk om het spel te hosten.

en: The host has kicked %s from the game!
nl: De gastheer heeft %s uit het spel verwijderd!

en: Host is Starting Game
nl: Gastheer start spel

en: Can't connect to lobby server!
nl: Kan niet verbinden met de lobby server!

en: Players
nl: Spelers

en: Closed
nl: Gesloten

en: Sending Map: %d%%
nl: Stuurt Kaart: %d%%

en: Map: %d%% downloaded
nl: Kaart: %d%% gedownload

en: Players Still Joining
nl: Spelers komen nog steeds binnen

en: %s has Left the Game
nl: %s heeft het spel verlaten

en: File transfer has been aborted for %d.
nl: Bestandsoverdracht is geannuleerd voor %d.

en: %s (%u) has an incompatible mod, and has been kicked.
nl: %s (%u) heeft een incompatibele mod, en is eruit gegooid.

en: %s is joining the game
nl: %s neemt deel aan het spel

en: Server message:
nl: Systeem bericht:

en: Apply Defaults and Return To Previous Screen
nl: Gebruik normale instellingen en ga terug na het vorig scherm

en: Limits reset to default values
nl: Limieten gereset naar gewone waarden

en: Technology level 1
nl: Technologyniveau 1

en: Technology level 2
nl: Technologyniveau 2

en: Technology level 3
nl: Technologyniveau 3

en: Any number of players
nl: Elk aantal spelers

en: Kills
nl: Doden

en: Units
nl: Eenheden

en: Structs
nl: Gebouwen

en: Sent/Received per sec —
nl: Verzonden/Ontvangen per seconde -

en: Total Sent/Received —
nl: Totaal Verzonden/Ontvangen

en: Uncompressed: %u/%u
nl: Uitgepakt: %u/%u

en: Pack: %u/%u
nl: Pak: %u/%u

en: Channel
nl: Kanaal

en: Toggle Alliance State
nl: Bondgenootschap veranderen

en: Give Visibility Report
nl: Zichtbaarheidsrapport geven

en: Leak Technology Documents
nl: Onderzoeksdocumenten laten uitlekken

en: Hand Over Selected Units
nl: Geselecteerde eenheden overdragen

en: Give Power To Player
nl: Geef energie aan speler

en: kicked %s : %s from the game, and added them to the banned list!
nl: Kicked %s : %s van het spel, en toegevoegd aan de verbannen lijst!

en: Kicking player %s, because they tried to bypass data integrity check!
nl: %s wordt eruit gegooid, omdat ze geprobeerd hebben het data-integriteitscheck te omzeilen!

en: (allies
nl: (vriendelijk

en: (private to
nl: (privé aan

en: [invalid]
nl: [Niet mogelijk]

en: Green
nl: Groen

en: Orange
nl: Oranje

en: Grey
nl: Grijs

en: Red
nl: Rood

en: Blue
nl: Blauw

en: Pink
nl: Roze

en: Cyan
nl: Cyaan

en: Yellow
nl: Geel

en: Purple
nl: Paars

en: White
nl: Wit

en: Bright blue
nl: Fel blauw

en: Neon green
nl: Neon groen

en: Infrared
nl: Infrarood

en: Ultraviolet
nl: Ultraviolette

en: Brown
nl: Bruin

en: We can't do that! We must be a Cyborg unit to use a Cyborg Transport!
nl: Dat kunnen we niet doen! We moeten Cyborgs zijn om een Cyborg Transport te kunnen gebruiken!

en: YOU ARE VICTORIOUS!
nl: JE HEBT GEWONNEN!

en: YOU WERE DEFEATED!
nl: JE BENT VERSLAGEN!

en: Research completed: %s
nl: Onderzoek voltooid: %s

en: Research Completed
nl: Onderzoek voltooid

en: Research Award
nl: Onderzoeksonderscheiding

en: Own Units: %u
nl: Eigen eenheden: %u

en: Enemy Units: %u
nl: Vijandelijke eenheden: %u

en: Own Structures: %u
nl: Eigen gebouwen: %u

en: Enemy Structures: %u
nl: Vijandelijke gebouwen: %u

en: Units Manufactured: %u
nl: Eenheden geproduceerd: %u

en: Total Units: %u
nl: Totaal aantal eenheden: %u

en: Structures Built: %u
nl: Gebouwen gebouwd: %u

en: Total Structures: %u
nl: Totaal aantal gebouwen: %u

en: Rookie: %u
nl: Rekruut: %u

[ctx: rank]
en: Green: %u
nl: Groen: %u

en: Trained: %u
nl: Geoefend: %u

en: Regular: %u
nl: Beroeps: %u

en: Professional: %u
nl: Professioneel: %u

en: Veteran: %u
nl: Veteraan: %u

en: Special: %u
nl: Speciaal: %u

en: Hero: %u
nl: Held: %u

en: Unit Losses
nl: Eenheden verloren

en: Structure Losses
nl: Gebouwen verloren

en: Force Information
nl: Informatie omtrent sterkte

en: ARTIFACTS RECOVERED: %d
nl: ARTEFACTEN TERUGGEWONNEN: %d

en: Mission Time - %s
nl: Missietijd - %s

en: Total Game Time - %s
nl: Totale speeltijd - %s

en: You cheated!
nl: Je hebt valsgespeeld!

en: Beacon received from %s!
nl: Baken ontvangen  van %s!

en: Beacon %d
nl: Baken %d

en: Unable to locate any repair units!
nl: Kon geen reparatie-eenheden vinden!

en: Unable to locate any Trucks!
nl: Kon geen vrachtwagens vinden!

en: Unable to locate any Sensor Units!
nl: Kon geen sensoreenheden vinden!

en: Unable to locate any Commanders!
nl: Kon geen commandanten vinden!

en: %u unit selected | %u units selected
nl[0]: %u eenheid geselecteerd
nl[1]: %u eenheden geselecteerd

en: %s - Electronically Damaged
nl: %s - Elektronisch beschadigd

en: Electronic Reward - Visibility Report
nl: Elektronische onderscheiding - Zichtbaarheidsverslag

en: Factory Reward - Propulsion
nl: Fabrieksonderscheiding - Aandrijving

en: Factory Reward - Body
nl: Fabrieksonderscheiding - Carrosserie

en: Factory Reward - Weapon
nl: Fabrieksonderscheiding - Wapen

en: Factory Reward - Nothing
nl: Fabrieksonderscheiding - Niets

en: Repair Facility Award - Repair
nl: Reparatie-onderscheiding - Reparatie

en: Repair Facility Award - Nothing
nl: Reparatie-onderscheiding - Niets

en: Launch Transport
nl: Vervoer wegsturen

en: There is not enough room in the Transport!
nl: Er is niet genoeg ruimte in het Transport

en: Reinforcements landing
nl: Versterkingen landen

en:  (modified locally)
nl:  (lokaal gewijzigd)

en:  - DEBUG
nl:  - FOUTEN VERWIJDEREN
