warzone2100 - en to ga translation catalogue (46 entries)

en: Close
ga: Dún

en: Research (F2)
ga: Taighde (F2)

en: Build (F3)
ga: Tógáil (F3)

en: Design (F4)
ga: Dearadh (F4)

en: Commanders (F6)
ga: Ceannasaithe (F6)

[ctx: rank]
en: Green
ga: Glasearcach

en: Player
ga: Imreoir

en: Unit Lost!
ga: Chaill an t-Aonad!

en: OPTIONS
ga: ROGHANNA

en: Black
ga: Dubh

en: Power
ga: Cumhacht

en: Progress Bar
ga: Barra Dul Chun Cinn

en: Quit
ga: Scoir

en: PAUSED
ga: MOILLITHE

en: 1000 big ones!!!
ga: 1000 cinn móra!!

en: Getting tricky!
ga: Tá sé ag éirí deacair!!

en: Fog on
ga: Gan ceo

en: Fog off
ga: Ceo ann

en: Unable to locate HQ!
ga: Ní féidir an suíochán a aimsiú!

en: Return To Previous Screen
ga: Fill Chuig An Scáileán Roimhe

en: Quit To Main Menu
ga: Fill Chuig An Príomh Roghchlár

en: Continue Game
ga: Lean Leis an Cluiche

en: Accept Settings
ga: Glac Leis Na Socruithe

en: CONNECTION
ga: NASC

en: Lobby
ga: Brústocaireacht

en: Searching
ga: Á Chuardach

en: GAMES
ga: CLUICHÍ

en: Select Game Name
ga: Roghnaigh Ainm don Cluiche

en: Select Map
ga: Roghnaigh Léarscáil

en: Select Player Name
ga: Roghnaigh Ainm Imreora

en: Alliances
ga: Comhbhánna

en: No Alliances
ga: Gan Comhbhánna

en: Allow Alliances
ga: Ceadaigh Comhbhánna

en: Base
ga: Bunáit

en: Start with No Bases
ga: Tosaigh Gan Bunáiteanna

en: Start with Bases
ga: Tosaigh le Bunáiteanna

en: PLAYERS
ga: IMREOIRÍ

en: CHAT
ga: DÉAN COMHRÁ

en: Players
ga: Imreoirí

en: Green
ga: Uaine

en: Orange
ga: Flannbhuí

en: Grey
ga: Liath

en: Red
ga: Dearg

en: Blue
ga: Gorm

en: Pink
ga: Bándearg

en: Cyan
ga: Cian
