warzone2100 - en to fy translation catalogue (140 entries)

en: Close
fy: Slúte

en: Manufacture (F1)
fy: Meitsje (F1)

en: Research (F2)
fy: Ûndersyk (F2)

en: Build (F3)
fy: Bouwe (F3)

en: Design (F4)
fy: Ontwerpe (F4)

en: Intelligence Display (F5)
fy: Intelligensjeskerm (F5)

en: Commanders (F6)
fy: Kommandanten (F6)

en: System locale
fy: Systeemlocale

en: Tab Scroll left
fy: Tab links

en: Tab Scroll right
fy: Tab rjochts

[ctx: rank]
en: Green
fy: Begjinner

en: Player
fy: Spiler

en: Cannot Build. Oil Resource Burning.
fy: Kin net bouwe. Oaljebron is oan it brânen.

en: Unit Lost!
fy: Ienheid Ferlen!

en: Structure Restored
fy: Struktuur Hersteld

en: Group %u selected - %u Unit | Group %u selected - %u Units
fy[0]: Groep %u selekteard - %u Ienheid
fy[1]: Groep %u selekteard - %u Ienheden

en: %u unit assigned to Group %u | %u units assigned to Group %u
fy[0]: %u ienheid tafoege oan Groep %u
fy[1]: %u ienheden tafoege oan Groep %u

en: Centered on Group %u - %u Unit | Centered on Group %u - %u Units
fy[0]: Sentreard op Groep %u - %u Ienheid
fy[1]: Sentreard op Groep %u - %u Ienheden

en: OPTIONS
fy: YNSTELLINGS

en: Black
fy: Swart

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new structure: %s.
fy: Spiler %u is oan it fals spyljen (debugmenu)! Him of sij krijt in nij gebou: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new feature: %s.
fy: Spiler %u is oan it fals spyljen (debugmenu)! Him of sij krijt in nije funskje: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new droid: %s.
fy: Spiler %u is oan it fals spyljen (debugmenu)! Him of sij krijt in nije robot: %s.

en: Power
fy: Krêft

en: Progress Bar
fy: Foartgongsbalke

en: Factory Delivery Point
fy: Fabrykôfleverpunt

en: Loop Production
fy: Sirkelproduksje

en: Quit
fy: Ofslute

en: Save Game
fy: Spul Opslaan

en: PAUSED
fy: PAUZEARD

en: Sorry, that cheat is disabled in multiplayer games.
fy: Sorry, do kinst net fals spylje yn multiplayerspullen.

en: Lets us see what you see!
fy: Lit ús sjen wat do sjochst!

en: Hard as nails!!!
fy: Sa hurd as nagels!!!

en: Takings thing easy!
fy: Makkelijk te dwaan!

en: 1000 big ones!!!
fy: 1000 grutten!!!

en: Power overwhelming
fy: Krêftig as wat

en: Back to normality!
fy: Werom nei normaal!

en: Getting tricky!
fy: It is mei sizzen net te dwaan!

en: Twice as nice!
fy: Twa kear sa moai!

en: FPS display is enabled.
fy: FPS-werjoust is ynskakele.

en: FPS display is disabled.
fy: FPS-werjoust is útskakele.

en: Infinite power disabled
fy: Ûneindige krêft utskakele

en: Infinite power enabled
fy: Ûneindige krêft ynskakele

en: All items made available
fy: Alle items binne beskikber makke

en: Fog on
fy: Dize oan

en: Fog off
fy: Dize út

en: View Aligned to North
fy: Werjoust nei it noarden

en: Researched EVERYTHING for you!
fy: ALLES is ûndersocht!

en: Oh, the weather outside is frightful... SNOW
fy: Oh, the weather outside is frightful... SNIE

en: Singing in the rain, I'm singing in the rain... RAIN
fy: Rein is wiet. REIN

en: Forecast : Clear skies for all areas... NO WEATHER
fy: Heldere loften en gjin wolken... GJIN WAAR!

en: Centered on player HQ, direction NORTH
fy: Sentreard op spiler-HK, richting NOARDEN

en: Unable to locate HQ!
fy: Spiler-HK net te finen!

en: Game Speed Reset
fy: Spulsnelheid opnij ynsteld

en: Radar showing friend-foe colors
fy: Radar lit freon-fijânkleuren sjen

en: Radar showing player colors
fy: Radar lit spilerkleuren sjen

en: Radar showing only objects
fy: Radar lit allinnich objekten sjen

en: Radar blending terrain and height
fy: Radar lit terrein en hichte sjen

en: Radar showing terrain
fy: Radar lit terrein sjen

en: Radar showing height
fy: Radar lit hichte sjen

en: Return To Previous Screen
fy: Werom Nei Foarige Skerm

en: Select Default
fy: Standert selekteare

en: Load Transport
fy: Transport lade

en: OBJECTIVE ACHIEVED
fy: DOEL HELLE

en: OBJECTIVE FAILED
fy: DOEL MISLUKT

en: Quit To Main Menu
fy: Ferlitte Nei Haadmenu

en: Continue Game
fy: Fjirder Mei Spul

en: Load Saved Game
fy: Opslein Spul Lade

en: %s Gives you a %s
fy: %s Jout dij in %s

en: %s Gives You Technology Documents
fy: %s Jouwt Dij Teknologyske Dokuminten

en: %s Requests An Alliance With You
fy: %s Freget In Freonskip Mei Dij Oan

en: You Invite %s To Form An Alliance
fy: Do Freegest %s Om In Freonskip Te Foarmjen

en: %s Breaks The Alliance With %s
fy: %s Brekt De Freonskip Mei %s

en: %s Forms An Alliance With %s
fy: %s Foarmet In Freonskip Mei %s

en: You Discover Blueprints For %s
fy: Do Fynst Blaudrukken Foar %s

en: Accept Settings
fy: Ynstellings akspeteare

en: IP Address or Machine Name
fy: IP-adres as Machinenamme

en: CONNECTION
fy: FERBINING

en: Searching
fy: Siekjen

en: GAMES
fy: SPULLEN

en: Refresh Games List
fy: Spullist fernije

en: Select Game Name
fy: Spulnamme Selekteare

en: Select Map
fy: Omjouwing Selekteare

en: Select Player Name
fy: Spilernamme Selekteare

en: Alliances
fy: Freonskippen

en: No Alliances
fy: Gjin Freonskippen

en: Allow Alliances
fy: Freonskippen Tastean

en: Locked Teams
fy: Teams fêststelle

en: Low Power Levels
fy: Lege krêftniveaus

en: Medium Power Levels
fy: Normale krêftniveaus

en: High Power Levels
fy: Hege krêftniveaus

en: Base
fy: Basis

en: Start with No Bases
fy: Begjinne mei gjin basis

en: Start with Bases
fy: Begjinne mei basis

en: Start with Advanced Bases
fy: Begjinne mei avanseare basis

en: Set Structure Limits
fy: Struktuurlimyten ynstelle

en: Start Hosting Game
fy: Tsjinnen Spul Starte

en: PLAYERS
fy: SPILERS

en: The host has kicked %s from the game!
fy: De tsjinner hat %s fan it spul skopt!

en: Host is Starting Game
fy: Tsjinner is spul oan it starten

en: Players
fy: Spilers

en: Green
fy: Grien

en: Orange
fy: Oranje

en: Grey
fy: Griis

en: Red
fy: Read

en: Blue
fy: Blau

en: Pink
fy: Roze

en: Cyan
fy: Lochtblau

en: Research completed: %s
fy: Ûndersyk foltooid: %s

en: Research Completed
fy: Ûndersyk foltooid

en: Research Award
fy: Ûndersykspriis

en: Own Units: %u
fy: Eigen ienheden: %u

en: Enemy Units: %u
fy: Fijândelijke ienheden: %u

en: Own Structures: %u
fy: Eigen gebouwen: %u

en: Enemy Structures: %u
fy: Fijândelijke gebouwen: %u

en: Units Manufactured: %u
fy: Ienheden makke: %u

en: Total Units: %u
fy: Totaal oantal ienheden: %u

en: Structures Built: %u
fy: Gebouwen makke: %u

en: Total Structures: %u
fy: Totaal gebouwen: %u

en: Rookie: %u
fy: Kabouter: %u

en: Trained: %u
fy: Traint: %u

en: Regular: %u
fy: Normaal: %u

en: Professional: %u
fy: Professioneel: %u

en: Veteran: %u
fy: Feteran: %u

en: Special: %u
fy: Spesjaal: %u

en: Unable to locate any repair units!
fy: Koe gjin reparaasjeienheden fine!

en: Unable to locate any Trucks!
fy: Koe gjin Trucks fine!

en: Unable to locate any Sensor Units!
fy: Koe gjin Sensorienheden fine!

en: Unable to locate any Commanders!
fy: Koe gjin Kommandanten fine!

en: %u unit selected | %u units selected
fy[0]: %u ienheid selekteard
fy[1]: %u ienheden selekteard

en: %s - Electronically Damaged
fy: %s - Elektronysk skea tabrocht

en: Electronic Reward - Visibility Report
fy: Elektronyske priis - Sichtberhydsrapport

en: Factory Reward - Propulsion
fy: Fabrykspriis - Oandriuwing

en: Factory Reward - Body
fy: Fabrykspriis - Lichem

en: Factory Reward - Weapon
fy: Fabrykspriis - Wapen

en: Factory Reward - Nothing
fy: Fabrykspriis - Niks

en: Repair Facility Award - Repair
fy: Reparaasjefasiliteit Priis - Reparaasje

en: Repair Facility Award - Nothing
fy: Reparaasjefasiliteit Priis - Niks

en: Launch Transport
fy: Transport starte

en: Reinforcements landing
fy: Fersterking oan it landen
