warzone2100 - en to et_EE translation catalogue (2326 entries)

en: OBJECTIVE: Locate and recover neural synapse technology
et_EE: EESMÄRK: Leia ja saa neutraalse sünapsi tehnoloogja tagasi

en: Establish a base, then search for a Pre-Collapse structure.
et_EE: Raja baas, siis otsi Kollapsi-Eelseid ehitisi.

en: This structure contains technology vital for the success of the Project.
et_EE: See ehitis sisaldab tehnoloogiat, mis on Projekti eduks vajalik.

en: ALPHA BASE MISSION: Scavenger Raiders
et_EE: ALFA BAASI MISSIOON: Mässajad

en: Scavenger raiders are approaching our base.
et_EE: Mässajad lähenevad sinu baasile.

en: Defend the base then destroy the Scavenger camps.
et_EE: Kaitse baasi, siis hävita Mässajate laagrid.

en: ALPHA BASE MISSION: Power Surge Detected
et_EE: ALFA BAASI MISSIOON: Energia Purse Tuvastatud

en: A power surge has been detected to the south of our position.
et_EE: Sinu asukohast lõunas on tuvastatud energiapurse.

en: Investigate and secure the area.
et_EE: Uuri ja kindlusta piirkond.

en: ALPHA BASE MISSION: The New Paradigm
et_EE: ALFA BAASI MISSIOON: Uus Paradigmid

en: The New Paradigm control superior weapons technology.
et_EE: Uus Paradigmid kontrollivad kõrgemat relvatehnoloogiat.

en: They may have the synaptic link technology, it's vital we retrieve it.
et_EE: Neil võib olla sünaptilise liidese tehnoloogia, on eluliselt tähtis, et me selle leiaksime.

en: TRANSPORT MISSION: Locate and Recover Artifacts
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Leia ja Omanda Artefakt

en: Load an attack force into the transport.
et_EE: Laadi rünnakuvägi trantsporti.

en: On landing, explore the ruins and recover any artifacts.
et_EE: Maandudes uuri varemeid ja Omanda mistahes artefaktid.

en: TRANSPORT MISSION: Investigate Research Center
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Uuri Uurimiskeskust

en: Investigate the area and recover any artifacts present.
et_EE: Uuri piirkonda ja omanda mistahes artefaktid.

en: Reinforcements are available.
et_EE: Abiväed on saadaval.

en: TRANSPORT MISSION: Encoded Signals Detected
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Kodeeritud Signaalid Tuvastatud

en: Take a scout force to investigate these signals.
et_EE: Võta luurerühm, et neid signaale uurida.

en: Use your trucks to build defenses at your LZ.
et_EE: Kasuta veoautosid, et Maandumis Tsooni kaitseid ehitada.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Transmissions Detected
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Vaenlase Ülekanne Tuvastatud

en: Scout the designated area for enemy research facilities.
et_EE: Uuri määratud piirkonda, et leida vaenlase uurimiskeskus.

en: Proceed to LZ#2. Do not engage the enemy at this time.
et_EE: Mine Teise Maandumis Tsooni. Ära sellel ajal vaenlasi ründa.

en: TRANSPORT MISSION: Synaptic Link Location
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Sünaptiline Liides Leitud

en: The New Paradigm are analyzing synaptic link technology at this location.
et_EE: Uus Paradigmid analüüsivad sünaptilise liidese tehnoloogiat selles asukohas.

en: Assemble an attack team and recover the synaptic link technology.
et_EE: Kogu kokku rünnakurühm ja omasta sünaptilise liidese tehnoloogia.

en: TRANSPORT MISSION: New Objectives
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Uus Eesmärk

en: New Paradigm are searching for artifacts in this vicinity.
et_EE: Uus Paradigmid otsivad selles naabruskonnas artefakte.

en: Intercept them. Do not let any enemies exit this area.
et_EE: Püüa nad kinni. Ära lase ühelgi vaenlasel sellelt alalt lahkuda.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Base Under Construction
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Vaenlase Baas Ehitamisel

en: Enemy forces are establishing a forward base at this location.
et_EE: Vaenlase väed rajavad selles asukohas edasist baasi.

en: Eradicate the base and secure the area.
et_EE: Hävita baas ja kindlusta piirkond.

en: ALPHA BASE MISSION: Establish a Forward Base
et_EE: ALFA BAASI MISSIOON: Raja Edaspidine Baas

en: Establish a forward base on the plateau.
et_EE: Raja sellele platoole edasine baas.

en: Build defensive structures.
et_EE: Ehita kaitsvaid ehitisi.

en: ALPHA BASE MISSION: Counter Attack
et_EE: ALFA BAASI MISSIOON: Vasturünnak

en: Enemy forces are approaching from the east and north.
et_EE: Vaenlase väed lähenevad idast ja põhjast.

en: Hold the bases and repulse any attacks.
et_EE: Hoia baasi ja löö mistahes rünnakud tagasi.

en: ALPHA BASE MISSION: Incoming Transmission
et_EE: ALFA BAASI MISIOON: Sissetulev Ülekanne

en: We are detecting enemy forces at these locations.
et_EE: Me tuvastasime vaenlase väed nendes asukohtades.

en: This is our chance to defeat the New Paradigm and destroy their base.
et_EE: See on meie võimalus lüüa Uus Paradigmid ja hävitada nende baas.

en: Congratulations Commander.
et_EE: Õnnitlused Komandör.

en: We now have a further task for you.
et_EE: Meil on sulle edasine ülesanne.

en: ALPHA BASE MISSION: Locate and Recover Artifacts
et_EE: ALFA BAASI MISSIOON: Leia ja Omanda Artefaktid

en: The first two zones are now secure.
et_EE: Esimesed kaks tsooni on nüüd kindlustatud.

en: PROJECT TEAM UPDATES
et_EE: PROJEKTI RÜHMA UUENDUSED

en: TEAM BETA UPDATE
et_EE: RÜHM BEETA UUENDUS

en: We have recovered some artifacts.
et_EE: Me oleme mõned artefaktid omandanud.

en: There is a better equipped force operating in this area.
et_EE: Selles piirkonnas asub paremini varustatud vägi.

en: TEAM GAMMA UPDATE
et_EE: RÜHM GAMMA UUENDUS

en: Nothing to report.
et_EE: Pole midagi ettekanda.

en: We've discovered no artifacts and encountered no hostiles.
et_EE: Me pole avastanud ühtegi artefakti ega kohanud ühtegi vaenlast.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: Enemy Attack
et_EE: ALFA BAASI LUURE RAPORT: Vaenlase Rünnak

en: We are detecting an enemy attack force at this location.
et_EE: Me tuvastasime vaenlase rünnakurühma selles asukohas.

en: PRIMARY OBJECTIVE
et_EE: PEAMINE EESMÄRK

en: This structure is your primary objective.
et_EE: See ehitis on sinu peamine eesmärk.

en: Search for and recover any artifacts here.
et_EE: Otsi ja omanda siin mistahes artefaktid.

en: ENEMY LZ
et_EE: Vaenlase Maandumis Tsoon

en: Destroy this LZ to prevent enemy landings.
et_EE: Hävita see Maandumis Tsoon takistamaks vaenlase maandumisi.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: NEXUS
et_EE: ALFA bAASI LUURE RAPORT: NEXUS

en: New objective.
et_EE: Uus eesmärk.

en: We have detected and isolated an intruder program.
et_EE: Me avastasime ja isoleerisime sissetungiva programmi.

en: Supplemental
et_EE: Täiend

en: The synaptic link technology was at this location but was removed.
et_EE: Sünaptilise liidese tehnoloogia oli selles asukohas, aga eemaldati.

en: Establish a forward base then continue the search for the synaptic link.
et_EE: Raja uus edasine baas ja jätka sünaptilise liidese otsinguid.

en: INCOMING TRANSMISSION
et_EE: SISSETULEV ÜLEKANNE

en: Decoding in progress.....
et_EE: Dekodeerimine käimas.....

en: Commander.
et_EE: Komandör.

en: We have decoded the incoming message to the New Paradigm...
et_EE: Me dekodeerisime sissetuleva sõnumi uuele Paradigmile...

en: Destroy Enemy Base
et_EE: Hävita Vaenlase Baas

en: Assemble an attack force and board the transport.
et_EE: Kogu kokku rünnakurühm ja asu trantspordi pardale.

en: Destroy the base and recover any artifacts present.
et_EE: Hävita baas ja omanda mistahes kohalolevad artefaktid.

en: The synaptic link technology has been recovered!
et_EE: Sünaptilise liidese tehnoloogia on omastatud!

en: Initial research confirms it will be of great benefit to the Project.
et_EE: Esialgne uurimine kinnitab, et see on hea kasu Projektile.

en: Base Beta is under heavy attack, they may need assistance.
et_EE: Baas Meeta on raske rünnaku all, nad võivad abi vajada.

en: We will send further updates as they arrive.
et_EE: Me saadame edasised uuendused kui nad saabuvad.

en: This transmission was intercepted a few minutes ago.
et_EE: See ülekanne püüti kinni mõne minuti eest.

en: It originates from the east.
et_EE: See pärineb idast.

en: POWER MODULE ARTIFACT
et_EE: ENERGIA MOODULI ARTEFAKT

en: Research the power module artifact.
et_EE: Uuri energiamooduli artefakti.

en: Then use a truck to upgrade your power generator with the module.
et_EE: Siis kasuta veoautot, et energiageneraator mooduliga uuendada.

en: SCAVENGER BASE DETECTED
et_EE: MÄSSAJATE BAAS AVASTATUD

en: Defeat the scavengers and retrieve any artifacts.
et_EE: Hävita mässajad ja omanda mistahes artefaktid.

en: Congratulations on defeating the New Paradigm, this sector is now secure.
et_EE: Õnnitlused Uus Paradigmi võitmise üle, see sector on nüüd turvaline.

en: The Nexus Intruder Program was in the New Paradigm system.
et_EE: Nexuse Sissetungija Programm oli Uus Paradigmi süsteemis.

en: We recorded two conversations with it, extracts follow...
et_EE: Me salvestasime sellest kaks vestlust, väljavõte järgneb...

en: We'll keep you informed of further developments
et_EE: Me hoiame sind edasiste saavutustega kursis

en: Commander you are to assist Team Beta
et_EE: Komandör, sa lähed abistama Rühm Beetat

en: BETA BASE MISSION: Eastern Sector
et_EE: BEETA BAASI MISSIOON: Ida Sector

en: Upon arrival you are to assume command of the base.
et_EE: Peale saabumist võtad sa baasi juhtimise üle.

en: You must defend it and hold it.
et_EE: Sa pead seda kaitsma ja hoidma.

en: BETA BASE MISSION: Defend and Fortify
et_EE: BEETA BAASI MISSIOON: Kaitse ja Kindlusta

en: Be sure to fortify the perimeter and establish anti-aircraft defenses.
et_EE: Kindlusta perimeeter ja raja õhutõrje kaitseid.

en: New technologies are available.
et_EE: Uued tehnoloogiad kasutatavad.

en: We are currently detecting coded bitstream signals.
et_EE: Me tuvastame hetkel kodeeritud signaale.

en: Decoding...
et_EE: Kodeerimine...

en: TRANSPORT MISSION: Transport Down
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Transport All

en: Our transport carrying units from team Alpha Base has been shot down.
et_EE: Meie transport, mis kandis üksusi Alfa Baasist lasti alla.

en: It is under attack from The Collective at this location.
et_EE: See on selles asukohas Collectivite rünnaku all.

en: Assemble a rescue team to recover the transport and its cargo.
et_EE: Kogu kokku päästerühm et päästa transport ja selle laadung.

en: IN-FLIGHT BRIEFING
et_EE: ÕHUS BRIIFING

en: Team Beta are searching for Vertical Takeoff and Landing (VTOL) technology.
et_EE: Rühm Beeta otsib Vertikaalse Õhkutõusu ja Maandumis (VTOL) tehnoloogiat.

en: It's believed to be at a pre-Collapse airbase in this area.
et_EE: See arvatakse olevat Kollapsieelsel lennuväljal selles piirkonnas.

en: Team Beta under heavy attack
et_EE: Rühm Beeta on raske rünnaku all

en: BETA BASE MISSION: Hold at all costs
et_EE: BEETA BAASI MISSIOON: Vastupidada iga hinnaga

en: BETA BASE MISSION: Hold At All Costs
et_EE: BEETA BAASI MISSIOON: Vastupidada iga hinnaga

en: We are detecting ground and aerial forces from the north.
et_EE: Me tuvastame põhja-pool maa-ja õhuvägesid.

en: Hold your position and repulse these attacks, then eradicate the enemy's northern base.
et_EE: Hoia oma positsiooni ja löö need rünnakud tagasi, siis hävita vaenlase põhjapoolne baas.

en: TRANSPORT MISSION: Intercept convoy.
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Püüa konvoi kinni.

en: Data from the Collective's base indicates the presence of the NEXUS intruder program.
et_EE: Info Collectivite baasist näitab NEXUSe sissetungi programmi kohalolu.

en: Before NEXUS switched itself off-line we accessed the following.
et_EE: Enne kui NEXUS end välja lülitas, pääsesime me ligi järgnevale.

en: An enemy commander is collecting a shipment from NEXUS at this location.
et_EE: Vaenlase komandör kogub selles asukohas NEXUSe saadetist.

en: Once at the LZ, eradicate the enemy commander and recover the shipment.
et_EE: Kord Maandumis Tsoonis, hävita vaenlase komandör ja omasta saadetis.

en: Then return to the LZ.
et_EE: Seejärel naase Maandumis Tsooni.

en: Disturbing news regarding NASDA.
et_EE: Rahutukstegevad uudised mis puudutavad NASDAt.

en: TRANSPORT MISSION: Search for and Destroy Convoy
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Leia ja Hävita Konvoi

en: The shipment you recovered was a decoy.
et_EE: Saadetis, mille saa omastasid oli peibutis.

en: We have detected another convoy proceeding along the river.
et_EE: Me avastasime teise konvoi liikudes pikki jõge.

en: You are to intercept the convoy and recover its cargo.
et_EE: Saa pead konvoi hävitama ja lasti omastama.

en: Enemy VTOLs are likely to be flying close escort.
et_EE: Vaenlse VTOLidlendavad tõenäoliselt eskordi lähedal.

en: TRANSPORT MISSION: Rescue civilians from Containment Camp
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Päästa tsiviilisikud Ohjeldamis Laagrist

en: The Collective are processing and exterminating civilians at this base.
et_EE: Collectivid hoiavad ja uurivad tsiviilisikuid Selles Baasis.

en: You are to rescue the civilians.
et_EE: Sa pead tsiviilisikud päästma.

en: Then destroy the camp.
et_EE: Siis hävita laager.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs.
et_EE: BEETA BAASI MISSIOON: Hävita Vaenlase Õhu Baas ja Omasta VTOLid.

en: Analysis of flight paths indicate that The Collective's VTOLs originate from here.
et_EE: Lennumasruudi analüüs näitab, et Collectivite VTOLid pärinevad siit.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs
et_EE: BEETA BAASI MISSIOON: Hävita vaenlase Õhu Baas ja Omasta VTOLid

en: The location of the enemy airbase is here; this is your primary objective.
et_EE: Vaenlase lennuvälja asukoht on siin; see on sinu peamine eesmärk.

en: Eradicate all Collective forces and recover all artifacts.
et_EE: Hävita kõik Collectivite väed ja omasta kõik artefaktid.

en: SECONDARY MISSION: Destroy or Drive Off Enemy Transport
et_EE: TEISEJÄRGULINE MISSIOON: Hävita või Kihuta Vaenlase Transport Minema

en: The Collective are rounding up all civilians in this area.
et_EE: Collectivid ajavad kõiki selle piirkonna tsiviilisikud kokku.

en: They are then flying them to an unknown location.
et_EE: Siis lennutavad nad nad tundmatusse asukohta.

en: Destroy or drive off The Collective's transport.
et_EE: Hävita või aja Collectivite transport minema.

en: Rescue as many civilians as possible.
et_EE: Päästa niipalju tsiviilisikuid kui võimalik.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Reactor
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Hävita Reactor

en: The Collective are searching for knowledge of nuclear reactors.
et_EE: Collectieid otsivad tuumareactorite kohta teadmisi.

en: They must be stopped.
et_EE: Nad tuleb peatada.

en: Proceed from the LZ to the reactor and destroy it.
et_EE: Mine Maandumis Tsoonist reactorini ja hävita see.

en: Do not allow the Collective to bring the reactor on-line.
et_EE: Ära lase Collectivitel reactorit käivitada.

en: BETA BASE MISSION: Capture NASDA Central
et_EE: BEETA BAASI MISSIOON: Valluta NASDA Keskjaam

en: Capture NASDA central before NEXUS and the Collective can use it.
et_EE: Valluta NASDA keskjaam enne kui NEXUS või Collectivid seda kasutada jõuavad.

en: TRANSPORT MISSION: Satellite Uplink Site
et_EE: TRANSPORDI MISSION: Satelliidi Üleslaadimis Jaam

en: NEXUS is searching for still functioning memory banks.
et_EE: NEXUS otsib veel toimivaid mälu varusid.

en: Part of its consciousness has moved to a remote NASDA control-site.
et_EE: Osa selle teadlikusest viidi üle kaugele NASDA kontroll-jaama.

en: We are detecting transmissions from this site that are reaching high orbit.
et_EE: Me tuvastame sellest jaamast ülekandeid mis jõuavad kõrgele orbiidile.

en: NEXUS has now reconnected itself with the NASDA satellites.
et_EE: NEXUS on end nüüd NASDA satelliitidega taasühendanud.

en: Use the transport to carry a strike force to this site.
et_EE: Kasuta transporti, et rünnakurühm sinna jaama saata.

en: Destroy the site and return to your base.
et_EE: Hävita jaam ja naase oma baasi.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Enemy SAM Sites
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Hävita Vaenlase SAM Peasad

en: If you are to escape, eradicate the surface-to-air missile sites around your base.
et_EE: Kui saa tahad pääseda, hävita oma baasi ümbert maa-õhk tüüpi rakettide pesad.

en: Fly to the LZ, then head overland to destroy the SAM sites.
et_EE: Lenda Mandumis Tsooni, seejärel hävita SAM pesad.

en: TRANSPORT MISSION: Establish Safe Haven
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Raja Turvaline Pelgupaik

en: We can confirm a missile is heading for Alpha Base.
et_EE: Me saame kinnitada, et rakett lendab Alfa Baasi suunas.

en: You are to establish a safe haven for evacuation of Beta Base.
et_EE: Sa pead rajama turvalise pelgupaiga Beeta Baasi evakueerimiseks.

en: Eradicate any enemy and secure the area.
et_EE: Hävita mistahes vaenlased ja kindlusta piirkond.

en: Once a safe haven is established, return to the LZ for further orders.
et_EE: Kui turvaline pelgupaik on rajatud, naase Maandumis Tsooni edasisteks käskudeks.

en: BETA BASE MISSION: Evacuate!
et_EE: BEETA BAASI MISSIOON: Evakueeri!

en: Commander, we have grave news.
et_EE: Komandör, meil on sünge uudis.

en: Alpha base has been destroyed by nuclear missile attack.
et_EE: Alfa baas on tuumapommi poolt hävitatud.

en: The Collective are unaware of the nuclear attack and have air units heading for your base.
et_EE: Collectivid ei ole tuumarünnakust teadlikud ja nende õhuväed suunduvad su baasi poole.

en: This message was intercepted a few moments ago...
et_EE: See sõnum püüti mõne hetke eest kinni...

en: You must transport as many of your forces as possible.
et_EE: Sa pead transportima nii palju vägesid kui võimalik.

en: Good luck, Commander.
et_EE: Head õnne, Komandör.

en: TRANSPORT MISSION: Northern Sector
et_EE: TRANSPORDI MISSION: Põhja Sector

en: Congratulations on your successful evacuation of Beta Base.
et_EE: Õnnitlused eduka Beeta Baasi evakueerimise puhul.

en: NEXUS has gained access to nuclear weapons and is determined to destroy the Project.
et_EE: NEXUS on saanud juurdepääsu tuumarelvadele ja on otsustanud Projekti hävitada.

en: Take your forces to the Northern Sector
et_EE: Vii oma väed Põhja Sektorisse

en: Once at the mountains secure an LZ. Then establish a forward base.
et_EE: Kord juba mägedes kindlusta Maandumis Tsoon. Siis raja edasine baas.

en: Team Gamma will contact you there.
et_EE: Rühm Gamma võtab sinuga seal ühendust.

en: TRANSPORT MISSION: Establish A Forward Base
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Raja Edasine Baas

en: Commander, the success of the Project lies with you.
et_EE: Komandör, Projekti edukus sõltub sinust.

en: Secure an LZ, then establish a forward base.
et_EE: Kindlusta Mandumis Tsoon, siis raja edasine baas.

en: TRANSPORT MISSION: Missile Launch Site Coordinates
et_EE: TRANSPORDI NISSIOON: Rakettide Laskmis Jaama Kordinaadid

en: We have located the site of the missile launches.
et_EE: Me oleme leidnud rakettide laskmis jaama.

en: There were one or more missiles at this NASDA site.
et_EE: Seal NASDA jaamas on üks või rohkem rakette.

en: We are transmitting coordinates of an LZ near the silos.
et_EE: Me saadame silode lähedal asuva Maandumis Tsooni kordinaadid.

en: Coordinate Download Completed.
et_EE: Kordinaatide Allalaadimine Lõpetatud.

en: Secure your LZ, then head overland to destroy the missile silo.
et_EE: Kindlusta oma Maandumis Tsoon, siis hävita rakettide silod.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Nuclear Blast
et_EE: PÕHJA SEKTORI MISSIOON: Tuuma Plahvatus

en: All units must escape the area before the warhead detonates.
et_EE: Kõik üksused peavad piirkonnast põgenema enne kui lõhkepea plahvatab.

en: Air-lift by transport is not possible. You'll have to head overland.
et_EE: Õhuküüt transpordiga pole võimalik.Sa pead minema maadmõõda.

en: The mountain range to the east should shield you from the blast.
et_EE: Idas asuvad mäed peaksid sind plahvatuse eest kaitsma.

en: The valley is your only chance of escape.
et_EE: Org on ainus võimalus pääsemiseks.

en: AWAY TEAM UPDATE
et_EE: ÄRA RÜHMA UUENDUS

en: All communication with the away team was lost after the nuclear explosions.
et_EE: Kogu side kadus ära rühmaga pärast tuumaplahavatust.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Assist Team Gamma
et_EE: PÕHJA SEKTORI MISSIOON: Abista Rühm Gammat

en: You are to assist Team Gamma.
et_EE: Sa pead abistama Rühm Gammat.

en: On reaching Gamma Base, help secure the area from further NEXUS attacks.
et_EE: Jõudes Gamma Baas, aita piirkonda edasiste NEXUSe rünnakute eest kindlustada.

en: NEXUS DEFEATED
et_EE: NEXUS VÕIDETUD

en: Commander, we have defeated NEXUS.
et_EE: Komandör, me oleme NEXUSe võitnud.

en: Unfortunately, our systems' performance has been affected by NEXUS. We are trying to rectify this.
et_EE: Kahjuks, meie süsteemide jõudlus on NEXUSe poolt mõjutatud. Me proovimeneid asju joonde ajada.

en: We are currently receiving this transmission.
et_EE: Me saime hetkel selle ülekande.

en: TRANSPORT MISSION: Team Alpha Detected
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Rühm Alfa Avastatud

en: Take a scout force to these coordinates and evaluate the situation.
et_EE: Vii luurerühm nendele kordinaatidele ja evakueeri olukord.

en: Determine whether they are Team Alpha. If so, rescue and escort them back to the LZ.
et_EE: Tuvasta kas nad on Rühm Alfa. Kui nii, päästa ja eskordi nad tagasi Maandumis Tsooni

en: This group are part of Team Alpha, Rescue them and escort them to the LZ.
et_EE: See grupp on osa Rühm Alfast, Päästa nad ja eskordi nad tagasi Maandumi Tsooni.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Team Alpha Debrief
et_EE: PÕHJA SEKTORI MISSIOON: Rühm Alfa Küsitlemine

en: Team Alpha power transfer in progress.
et_EE: Rühm Alfa energia trantsportimine käimas.

en: Commander, after you left the Western Sector we recovered this artifact.
et_EE: Komandör, pärast seda kui te Lääne Sektorist lahkusite, omastasime me selle artefakti.

en: The benefits from researching it could be vast.
et_EE: Selle uurimise väärtus oleks tohutu.

en: Enemy forces are ....... from these coordinates.
et_EE: Vaenlase väed on ....... nendel kordinaatidel

en: Defend the base and ........ the .......
et_EE: Kaitse Baasi ja ...............

en: Search and destroy ....
et_EE: Leia ja hävita ....

en: TRANSPORT MISSION: Ambush NEXUS Forces
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Varitse NEXUSe Vägesid

en: Commander, your decisive actions halted the spread of NEXUS.
et_EE: Komandör, teie määravad teod peatasid NEXUSe leviku.

en: Before NEXUS was expelled, we intercepted this message - Decoding completed.
et_EE: Enne kui NEXUS välja tõrjuti, püüdsime me kinni selle sõnumi - Dekoteerimine Lõpetatud.

en: A NEXUS task force is heading for these coordinates.
et_EE: NEXUSe ülesanderühm suundub nendele kordinaatidele.

en: You have an opportunity to destroy NEXUS before they get there.
et_EE: Teil on võimalus hävitada NEXUS enne kui nad sinna jõuavad.

en: Take an attack force and ambush NEXUS task force at ....... the  .......
et_EE: Võta rünnakurühm ja varitse NEXUSe ülesanderühma  ..............

en: TRANSPORT MISSION: Away Team
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Ära Rühm

en: Commander, your attack on ....
et_EE: Komandör, teie rünnak ....

en: NEXUS exiting system.
et_EE: NEXUS väljub süsteemist.

en: Incoming transmission from away team.
et_EE: Sissetulev ülekanne ära rühmalt.

en: Commander, we are attempting to return to base.
et_EE: Komandör, me proovime baasi naasda.

en: This is our current position.
et_EE: See on meie praegune positsioon.

en: Take control of our forces and lead us.
et_EE: Võta meie vägede üle kontroll ja juhi meid.

en: Control transfer successful.
et_EE: Kontrolli ülekanne õnnestunud.

en: Entering new zone.
et_EE: Sinenemine uude tsooni.

en: Incoming Transmission...
et_EE: Sissetulev Ülekanne...

en: Elements of Team Gamma have contacted us.
et_EE: Rühm Gamma elemendid on meiega kontakteerunud.

en: They claim to be free of NEXUS, and offer their base as a site of operations.
et_EE: Nad väidavad end NEXUSest vabad olema ja pakkuvad oma baasi operatsiooni kohana.

en: Base coordinates download in progress.
et_EE: Baasi kordinaatide allalaadimine käimas.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Laser Satellites
et_EE: PÕHJA SEKTORI MISSIOON: Laser Satelliit

en: We are detecting strong energy surges from orbit.
et_EE: Me tuvastame võimast energia purset orbiidilt.

en: The laser satellites are charged and moving towards our position.
et_EE: Laser Satelliidid on laetud ja liiguvad meie positsiooni suunas.

en: The 2nd Team Gamma base is at this location.
et_EE: Teine Rühm Gamma baas asub siin.

en: We have limited time to evacuate this base and move to Gamma Base.
et_EE: Meil on limiteeritud aeg, et see baas evakueerida ja liikuda Gamma Baasi.

en: The laser satellites are not functioning properly, they are misfiring.
et_EE: Lasersatelliidid ei tööta korralikult, nad lasevad mõõda.

en: They are directing their fire towards this position.
et_EE: Nad suunavad oma tule otse siia.

en: We will need to evacuate this base shortly.
et_EE: Me peame selle baasi varsti evakueerima.

en: Team Gamma reports a missile silo at this location.
et_EE: Rühm Gamma raporteerib, et raketi silod on selles asukohas.

en: They believe that the silo contains missiles capable of reaching high orbit.
et_EE: Nad usuvad, et silodes on raketid, mis suudavad lennata orbiidile.

en: Capture this silo at all costs.
et_EE: Valluta see silo iga hinnaga.

en: Missile silos captured.
et_EE: Raketisilod vallutatud.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Missile Codes
et_EE: PÕHJA SEKTORI MISSIOON: Rakettide Koodid

en: Commander, there are missiles present at the silos.
et_EE: Komandör, silodes on raketid.

en: Nexus is preventing us from accessing the missile control code.
et_EE: Nexus takistab juuredpääsu raketikoodidele.

en: NEXUS is present in our systems.
et_EE: NEXUS on meie süsteemis.

en: To defeat NEXUS we must research the Nexus Intruder Program.
et_EE: Et NEXUSt võita, peame me uurima Nexuse Sissetungi Programmi.

en: Assign this task to a research facility.
et_EE: Määra see ülesanne uurimiskeskusele.

en: NEXUS forces detected at these locations.
et_EE: NEXUSe väed avastatud nendes asukohtades.

en: NEXUS has been eradicated from all Project systems.
et_EE: NEXUS on kõigist Projekti süsteemidest välja juuritud.

en: We are attempting to access the missile control codes.
et_EE: Me proovime raketikontroll koodidele juuredpääsu tagada.

en: A research facility is required to crack the code. Allocate one immediately.
et_EE: Vaja on Uurimisjama, et coode murda. Reserveeri üks koheselt.

en: Protect the missile silos from NEXUS attacks.
et_EE: Kaitse raketisilosid NEXUSe rünnakute eest.

en: PROJECT UPDATE: 1st Level Missile Code Cracked.
et_EE: PROJEKTI UUENDUS: Esimese Leveli Raketikood Murtud.

en: Missile arming in progress.
et_EE: Raketi relvastamine käimas.

en: More research is required to proceed further.
et_EE: Veel uurimist on vaja, et jätkata.

en: PROJECT UPDATE: 2nd Level Missile Code Cracked.
et_EE: PROKEKTI UUENDUS: Teise Astme Raketikoodid Murtud.

en: Missile target programming in progress.
et_EE: Rakettide sihtimisprogramm käivitatud.

en: Once level 3 codes are cracked we initiate launch procedures.
et_EE: Kui Kolmanda astme koodid on murtud, siis alustame stardi protseduuridega.

en: PROJECT UPDATE: 3rd Level Missile Code Cracked.
et_EE: PROJEKTI UUENDUS: Kolmanda Astme Raketikoodid Murtud.

en: Missile launch sequence initiated.
et_EE: Raketistardi tsükkel alganud.

en: TRANSPORT MISSION: Attack NEXUS Final Base
et_EE: TRANSPORDI MISSIOON: Ründa NEXUSe Viimast Baasi

en: We have located NEXUS' base at this location.
et_EE: Me oleme avastanud NEXUSe baasi selles asukohas.

en: This area contains numerous NEXUS structures.
et_EE: See piirkond sisaldab arvukald NEXUSe ehitisi.

en: We are certain that NEXUS's core systems are located here.
et_EE: Me oleme kindlad, et NEXUSe tuumasüsteemid asuvad siin.

en: Establish an LZ.
et_EE: Raja Maandumis Tsoon.

en: Begin your attacks on NEXUS. You must destroy his core systems.
et_EE: Alusta oma rünnakuid NEXUSe vastu. Sa pead hävitama ta tuumasüsteemi.

en: Incoming intelligence report... Team Gamma
et_EE: Sissetulev luureraport... Rühm Gamma

en: Briefing Commences:
et_EE: Algab Briifing:

en: Scavenger Outpost
et_EE: Mässajate Laager

en: Power Resource
et_EE: Energia Resurss

en: Unknown Artifact
et_EE: Tundmatu Artefakt

en: Source of Power Surge
et_EE: Energiapurske Allikas

en: Landing Zone
et_EE: Maandumis Tsoon

en: Mission Target
et_EE: Missiooni Eesmärk

en: Pre-Collapse Research Center
et_EE: Kollapsieelne Uurimiskeskus

en: En-route To Mission Site
et_EE: Suundu Missiooni Paika

en: Mission Failed
et_EE: Missioon Ebaõnnestus

en: Mission Successful
et_EE: Missioon Õnnestunud

en: Enemy Landing Zone
et_EE: Vaenlase Maandumis Tsoon

en: Enemy Base
et_EE: Vaenlase Baas

en: Incoming transmission
et_EE: Sissetulev Ülekanne

en: Incoming intelligence report.
et_EE: Sissetulev luureraport.

en: Nuclear Reactor
et_EE: Tuumareaktor

en: New Design
et_EE: Uus Konstruktsioon

en: Cyborg Cannon
et_EE: Küborg Kahur

en: Demolish
et_EE: Lammuta

en: Naval
et_EE: Laevastik

en: Repair Center
et_EE: Remontimis Keskus

en: Tornado AA Flak Site
et_EE: Tornaado AA Õhutõrjekahur

en: Dragon's Teeth
et_EE: Draakoni hammas

en: Howitzer Emplacement
et_EE: Haubitsa Paigaldus

en: Ground Shaker Emplacement
et_EE: Maaväristaja Paigaldus

en: Hellstorm Emplacement
et_EE: Põrgutormi Paigaldus

en: Mortar Emplacement
et_EE: Mortiiri Paigaldus

en: Bombard Emplacement
et_EE: Pommitaja Paigaldus

en: Pepperpot Emplacement
et_EE: Kiirtulemortiiri Paigaldus

en: Tornado Flak Turret
et_EE: Tornaado Õhutõrjetorn

en: Proximity Bomb Turret
et_EE: Läheduspommide torn

en: Proximity Superbomb Turret
et_EE: lähedussupperpommide torn

en: Bunker Blaster Cyborg
et_EE: Punkripuhur Küborg

en: Jump Bunker Blaster
et_EE: Hüppav Punkripurustaja

en: Jump Heavy Gunner
et_EE: Hüppav Raskekahuriväelane

en: Jump Lancer
et_EE: Hüppav Lancer

en: Jump Assault Gunner
et_EE: Hüppav Ründeväelane

en: Jump Needle Gunner
et_EE: Hüppav Nõelaväelane

en: Jump Scourge
et_EE: Hüppav Scourge

en: Jump Flashlight Gunner
et_EE: Hüppav Välkvalgusväelane

en: Cyborg Jump Pack
et_EE: Küborgi Hüppesüsteem

en: Cyborg Propulsion II
et_EE: Küborgi Liikumissüsteem II

en: Cyborg Propulsion III
et_EE: Küborgi Liikumissüsteem III

en: NP-Hardcrete
et_EE: NP-Raskebetoon

en: Heavy Machinegun Bunker
et_EE: Raskekuulipilduja Punker

en: Flashlight Emplacement
et_EE: Välkvalguse Paigaldus

en: Heavy Machinegun Guard Tower
et_EE: Raskekuulipilduja Valvetorn

en: Flamer Guard Tower
et_EE: Leegiheitja Valvetorn

en: Lancer Guard Tower
et_EE: Lancer Valvetorn

en: Flamer Hardpoint
et_EE: Leegiheitja Hardpoint

en: Advanced Cyborg Production
et_EE: Arenenud Küborgide Tootmine

en: Advanced Cyborg Production Mk2
et_EE: Arenenud Küborgide Tootmine Mk2

en: Advanced Cyborg Production Mk3
et_EE: Robootiline Küborgide Tootmine Mk3

en: Advanced Factory Production
et_EE: Arenenud Tehase Tootmine

en: Advanced Factory Production Mk2
et_EE: Arenenud Tehase Tootmine Mk2

en: Advanced Factory Production Mk3
et_EE: Arenenud Tehase Tootmine Mk3

en: Advanced Repair Facility Upgrade
et_EE: Arenenud Remontimiskeskuse Uuendus

en: Advanced Repair Facility Upgrade Mk2
et_EE: Arenenud Remontimiskeskuse Uuendus Mk2

en: Advanced Repair Facility Upgrade Mk3
et_EE: Arenenud Remontimiskeskuse Uuendus Mk3

en: Robotic VTOL Rearming Mk4
et_EE: Robootiline VTOLide Laadimine Mk4

en: Cyborg Self-Repair
et_EE: Küborgide Eneseremontimine

en: Automated Cyborg Repair Mk2
et_EE: Automatiseeritud Küborgide Remontimine Mk2

en: Automated Cyborg Repair Mk3
et_EE: Automatiseeritud Küborgide Remontimine Mk3

en: Defenses Self-Repair
et_EE: Kaitsete Eneseremontimine

en: Automated Defenses Repair Mk2
et_EE: Automatiseeritud Kaitsete Remontimine Mk2

en: Automated Defenses Repair Mk3
et_EE: Automatiseeritud Kaitsete Remontimine Mk3

en: Base Structure Self-Repair
et_EE: Baasehitiste Eneseremontimine

en: Automated Base Structure Repair Mk2
et_EE: Automatiseeritud Baasehitiste Remontimine Mk2

en: Automated Base Structure Repair Mk3
et_EE: Automatiseeritud Baasehitiste Remontimine Mk3

en: Vehicle Self-Repair
et_EE: Sõidukite Eneseremontimine

en: Automated Vehicle Repair Mk2
et_EE: Automatiseeritud Masinate Remontimine Mk2

en: Automated Vehicle Repair Mk3
et_EE: Automatiseeritud Masinate Remontimine Mk3

en: Heavy Mobile Repair Turret
et_EE: Mobiilne Raskeremontimistorn

en: Mobile Repair Upgrade
et_EE: Mobiilse Remontimise Uuendus

en: Mobile Repair Upgrade Mk2
et_EE: Mobiilse Remontimise Uuendus Mk2

en: CB Sensor Upgrade
et_EE: CB Sensori Uuendus

en: VTOL CB Upgrade
et_EE: VTOL CB Uuendus

en: VTOL Strike Upgrade
et_EE: VTOL Strike Uuendus

en: VTOL Strike Upgrade Mk2
et_EE: VTOL Strike Uuendus Mk2

en: VTOL Strike Upgrade Mk3
et_EE: VTOL Strike Uuendus Mk3

en: Improved Scrambler
et_EE: Täiustunud Skrambler

en: Scrambler Turret Mk2
et_EE: Skrambler Torn Mk2

en: Sensor Lock
et_EE: Sensor Lukustatud

en: Improved Laser Focusing Mk2
et_EE: Täiustunud Laseri Fokuseerimine Mk2

en: Improved Laser Focusing Mk3
et_EE: Täiustunud Laseri Fokuseerimine Mk3

en: HEAP Missile Warhead
et_EE: HEAP Rakettide Lõhkepea

en: HEAP Missile Warhead Mk2
et_EE: HEAP Rakettide Lõhkepea Mk2

en: HEAP Missile Warhead Mk3
et_EE: HEAP Rakettide Lõhkepea Mk3

en: Improved Missile Loading System
et_EE: Täiustunud Rakettide Laadimis Süsteem

en: Rapid Fire Mini-Rockets
et_EE: Kiirtule Mini-Raketid

en: Rapid Fire Mini-Rockets Mk2
et_EE: Kiirtule Mini-Raketid Mk2

en: Rapid Fire Mini-Rockets Mk3
et_EE: Kiirtule Mini-Raketid Mk3

en: Scavenger Flame Tower End
et_EE: Mässajate Leegiheitja Torni Lõpp

en: Bridge
et_EE: Sild

en: Wrecked Tank
et_EE: Tanki Vrakk

en: Cyborg Laboratory
et_EE: Küborgi Laboratoorium

en: Advanced Warfare Laboratory
et_EE: Arenenud Sõja Laboratoorium

en: Engineering Laboratory
et_EE: Ehitus Laboratoorium

en: Robotics Laboratory
et_EE: Robootiline Laboratoorium

en: Laser Optics Laboratory
et_EE: Laseri Optika Laboratoorium

en: Electronics Laboratory
et_EE: Elektroonika Laboratoorium

en: Chemical Laboratory
et_EE: Keemia Laboratoorium

en: Advanced Warfare
et_EE: Arenenud Lahingutegevus

en: Bunker Blaster
et_EE: Punkriõhkija

en: Cyborg Materials Improved
et_EE: Küborgi Materjalid Täiustunud

en: Layered dense composite alloys and energy-absorbing fibres
et_EE: Kihiline tihe komposiit sulamid ning energiat neelavad kiud

en: Increases Kinetic Armor and Body Points
et_EE: Suurendab Kineetilist Soomust ja Kere Punkte

en: All Cyborgs upgraded automatically
et_EE: Kõik Küborgid uuendati automaatslt

en: Cyborg Thermal Armor Improved
et_EE: Küborgide Soojus-Soomus Täiustunud

en: Heat resistant armored layers
et_EE: Kuumakindel soomustatud kiht

en: Thermal Armor increased
et_EE: Soojus-Soomus suurenenud

en: New Cyborg Available
et_EE: Uus Küborg Kasutatv

en: Armed with Bunker Buster rocket
et_EE: Relvastatud PunkriHävitaja raketiga

en: Body Points: Medium
et_EE: Kere Punktid: Keskmine

en: Requires Cyborg factory to produce
et_EE: Vajab Küborgi tehast et toota

en: Armed with Cyborg Assault Gun
et_EE: Relvastatud Küborgi Ründekuulipildujaga

en: New Jump Cyborg Available
et_EE: Uus Hüppekübaorg Kasutatav

en: Armed with Revenger Surface-to-Air missile
et_EE: Relvastatud Kättemaksja Maa-Õhk rakettidega

en: Defenses Improved
et_EE: Kaitsed Täiustunud

en: High-tensile concrete reinforced with boron
et_EE: Kõrgeveniv betoon tugevntatud booriga

en: Increases Armor and Body Points
et_EE: Suurendab Soomuse ja Kere Punkte

en: All defenses and walls upgraded automatically
et_EE: Kõik kaitsed ja müürid uuendati automaatselt

en: New Defensive Structure Available
et_EE: Uus Kaitsev Ehitis Kasutatav

en: AA Site with Tornado Flak Turret
et_EE: AA Plats Tornaado Õhutõrjetorniga

en: Automatically targets VTOLs
et_EE: Sihib VTOLeid automaatselt

en: Defensive Strength: Medium
et_EE: Kaitseline Tugevus: Keskmine

en: AA Site with Cyclone Flak Turret
et_EE: AA Plats Tsükloni Õhutõrjetorniga

en: AA Site with Hurricane Gun Turret
et_EE: AA Plats Orkaani Relvatorniga

en: Automatically targets VTOL
et_EE: Sihib VTOLit automaatselt

en: AA Site with Whirlwind Gun Turret
et_EE: AA Plats Keeristormi Relvatorniga

en: Indirect fire rocket battery
et_EE: Kaudse tule raketipatarei

en: Assigned automatically to nearest sensor or CB tower
et_EE: Määratud automaatselt lähima sensori või CB torniga

en: Armored Bombard battery pit
et_EE: Soomustatud Pommitajapatarei kaevik

en: Armored Pepperpot mortar battery pit
et_EE: Soomustatud Kiirmortiiripatarei kaevik

en: Armored howitzer emplacement
et_EE: Soomustatud haubitsapaigaldus

en: Armored Ground Shaker howitzer emplacement
et_EE: Soomustatud Maaväristajapaigaldus

en: Armored Hellstorm howitzer emplacement
et_EE: Soomustatud Põrgutormi haubitsa paigaldus

en: Armored strongpoint with Tank Killer rocket
et_EE: Soomustatud kindlus TankiTapja raketiga

en: Automatically targets enemies in range
et_EE: Sihib ulatuses olevaid vaenlaseid automaatselt

en: Armored strongpoint with Hyper-Velocity Cannon
et_EE: Soomustatud kindlus Hüper-Kiire Kahuriga

en: Defensive Strength: High
et_EE: Kaitseline Tugevus: Suur

en: Armored strongpoint with Inferno Flamer
et_EE: Soomustatud kindlus Põrguleegiheitjaga

en: Armored strongpoint with Assault Cannon
et_EE: Soomustatud kindlus Rünnakukahuriga

en: Reinforced tower with Assault Gun
et_EE: Kindlustatud torn Ründekuulipildujaga

en: Armored guard tower with Heavy Machinegun
et_EE: Soomustatud valvetorn Raskekuulipildujaga

en: Automatically targets enemies within sensor range
et_EE: Sihib sensori raadiuses olevaid vaenlaseid automaatselt

en: Armored guard tower with Flamer
et_EE: Soomustatud valvetorn Leegiheitjaga

en: Armored guard tower with Lancer AT Rocket
et_EE: Soomustatud valvetorn Lancer AT Raketiga

en: Armored bunker with Heavy Machinegun
et_EE: Soomustatud punker Raskekuulipildujaga

en: Armored hardpoint with Flamer
et_EE: Soomustaud hardpoint Leegiheitjaga

en: Armored hardpoint with Assault Gun
et_EE: Soomustatud hardpoint Ründekuulipildujaga

en: Armored hardpoint with Assault Cannon
et_EE: Soomustatud hardpoint Ründekahuriga

en: Armored hardpoint with Inferno flamer
et_EE: Soomustatud hardpoint Põrguleegiheitjaga

en: Armored hardpoint with Tank Killer AT missile
et_EE: Soomustatud hardpoint TankiTapja AT raketiga

en: Reinforced concrete tank traps
et_EE: Kindluststud betoon tankilõksud

en: Prevents enemy movement
et_EE: Takistab vaenlase liikumist

en: Repair Facility Improved
et_EE: Remontimisskeskus Täiustatud

en: New robotic repair techniques
et_EE: Uus robotiline parandustehnika

en: Increases Repair Speed
et_EE: Suurendab Parandamise Kiirust

en: All repair facilities upgraded automatically
et_EE: Kõik parandamisekeskused uuendati automaatselt

en: Cyborg Production Improved
et_EE: Küborgi Tootmine Täiustunud

en: Robotic Cyborg Production
et_EE: Robotiline Küborgi Tootmine

en: Increases Cyborg factory output
et_EE: Suurendab Küborgi tehase võimsust

en: All Cyborg factories upgraded automatically
et_EE: Kõik Küborgi tehased uuentati automaatselt

en: Self-Replicating Cyborg Production
et_EE: Isekopeeriv Küborgi Tootmine

en: Vehicle Production Improved
et_EE: Sõidukite Tootmine Täiustunud

en: New Robotic Techniques improve factory production
et_EE: Uus Robotilinetehnika täiustab tehasetootmist

en: Increases factory production rate
et_EE: Suurendab tehase tootmiskiirust

en: All vehicle factories upgraded automatically
et_EE: Kõik sõidukite tehased uuentati automaatselt

en: Self-Replicating Factory Production
et_EE: Isekopeeriv Tehase Tootmine

en: Increases factory output
et_EE: Suurendab tehase võimsust

en: Research Improved
et_EE: Uurimine Täiustunud

en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis
et_EE: Pühendunud Sünaptilise Liidese Andmete Analüüs

en: Increases research speed
et_EE: Suurendab Uurimise kiirust

en: All research facilities upgraded automatically
et_EE: Kõik uurimiskeskused uuendati automaatselt

en: Increases Damage Resistance
et_EE: Suurendab Vastupanu Kahju Vastu

en: Hardened Base Structure Materials
et_EE: Karastatud Baasehitiste Materjalid

en: All base structures upgraded automatically
et_EE: Kõik baas ehitised uuendati automaatselt

en: Production Improved
et_EE: Tootmine Täiustunud

en: Robotic VTOL Production
et_EE: Robotiline VTOL Tootmine

en: Increases VTOL factory output
et_EE: Suurendab VTOL tehase jõudlust

en: All VTOL factories upgraded automatically
et_EE: Kõik VTOL tehased uuendati automaatselt

en: VTOL Rearming Times Reduced
et_EE: VTOLite Laadimiseks Vajalik Aeg Vähendatud

en: Automated VTOL Rearming
et_EE: Automaatne VTOLide Laadimine

en: Reduces rearming time
et_EE: Vähendab laadimisaega

en: All rearming pads upgraded automatically
et_EE: Kõik laadimisplatvormid uuendati automaatselt

en: New Systems Turret Available
et_EE: Uus süsteemitorn Kasutatav

en: Heavy repair unit
et_EE: Raskeremondi üksus

en: Automatically Repairs Damaged Units
et_EE: Parandab Kahjustunud Üksusu Automaatselt

en: Or damaged units may be selected as target
et_EE: Või kahjustatud üksusi võib valida kui sihtmärke

en: Research Breakthrough Improves Repair Speeds
et_EE: Uurimus Läbimurre Parandab Remontimis Kiirust

en: Increases repair speed
et_EE: Suurendab remontimis kirust

en: All mobile repair units upgraded automatically
et_EE: Kõik mobiilsed remondiüksused uuendati automaatselt

en: Improved Sensor Tower Available
et_EE: Täiustunud Sensoritorn Kasutatav

en: New construction techniques improve tower
et_EE: Uus konstruktsiooni tehnika täiustab torni

en: Replaces existing sensor tower
et_EE: Asendab olemasoleva sensortorni

en: May be assigned as spotter for indirect fire weapons
et_EE: Võib-olla määratud vaatlejana kaudsetulerelvade jaoks

en: VTOL CB turret detects enemy indirect fire batteries
et_EE: VTOL CB torn tuvastab vaenlase kaudsetulepatareid

en: Orders assigned VTOLs to attack the enemy batteries
et_EE: Käsib määratud VTOLidel vaenlase patareisid rünnata

en: VTOLs attack until enemy battery is suppressed
et_EE: VTOLid ründavad kuni vaenlase patarei on hävitatud

en: VTOL CB Improved
et_EE: VTOL CB Täiustunud

en: New fire detection systems
et_EE: Uus tulistamise avastamise süsteem

en: Extends VTOL CB Range
et_EE: Suurendab VTOL CB Ulatust

en: All VTOL CB sensors upgraded automatically
et_EE: Kõik VTOL CB sensorid uuendati automaatelt

en: VTOL Strike Improved
et_EE: VTOL Strike Täiustunud

en: New target recognition systems
et_EE: Uus sihtmärgi äratundmis süsteem

en: Extends VTOL Strike Range
et_EE: Suurendab VTOL Strike Ulatust

en: All VTOL Strike sensors upgraded automatically
et_EE: Kõik VTOL Strike sensorid uuendati automaatselt

en: Scrambler Improved
et_EE: Skrambler Täiustunud

en: Improvement in synaptic link technology
et_EE: Täiustus sünaptilise liidese tehnoloogias

en: Increases scrambler rate
et_EE: Suurendab skrambleri kiirust

en: All scramblers upgraded automatically
et_EE: Kõik skramblerid uuendati automaatselt

en: Collective Light Body
et_EE: Collective Kerge Kere

en: Superior armor and body points to Viper
et_EE: Kõrgem soomus-ja kerepunktid kui Viperil

en: Slower than Viper
et_EE: Aeglasem kui Viper

en: High power costs and slower to produce than Viper
et_EE: Suur energiakulu ja aeglasem tootmine kui Viperil

en: Collective Medium Body
et_EE: Collective Keskmine Kere

en: Superior armor and body points to Cobra
et_EE: Kõrgem soomus-ja kerepunktid kui Cobral

en: Slower than Cobra
et_EE: Aeglasem kui Cobra

en: High power costs and slower to produce than Cobra
et_EE: Suur energiakulu ja aeglasem tootmine kui Cobral

en: Vehicle Engine Upgrade
et_EE: Sõiduki Mootori Uuendus

en: Turbo-Charged Engine
et_EE: Turbolaetud Mootor

en: Improves vehicle speed
et_EE: Täiustab sõiduki kiirust

en: All vehicles upgraded automatically
et_EE: Kõik sõidukid uuendati automaatselt

en: Vehicle Bodies Improved
et_EE: Sõidukite Kered Täiustatud

en: Increases kinetic armor and body points
et_EE: Suurendab kineetilist soomust ja kerepunkte

en: Vehicle Thermal Armor Improved
et_EE: Sõiduki Soojussoomus Täiustunud

en: Heat-resistant armored layers
et_EE: Kuumakindlad soomustatud kihid

en: Increases Thermal Armor
et_EE: Suurendab Soojussoomust

en: Vehicle Propulsion Improved
et_EE: Sõidukite Liikumissüsteem Täiustunud

en: New armored construction
et_EE: Uus soomustatud konstruktsioon

en: Increases Body Points
et_EE: Suurendab Kerepunkte

en: All half-tracks upgraded automatically
et_EE: Kõik pool-roomikud uuendati automaaatselt

en: All hovers upgraded automatically
et_EE: Kõik hõljukid uuendati automaatselt

en: All tracks upgraded automatically
et_EE: Kõik roomikud uuendati automaatselt

en: All wheels upgraded automatically
et_EE: Kõik rattad uuendati automaatselt

en: New AA Turret Available
et_EE: Uus AA Torn Kasutatav

en: Twin 80mm flak weapon
et_EE: Kaksik 80mm õhutõrjerelv

en: Aerial targets only
et_EE: Ainult õhusihtmärgid

en: Quad 80mm flak weapon
et_EE: Neljakordne 80mm õhutõrjerelv

en: 30mm Anti-Aircraft machinegun
et_EE: 30mm Lennukite-Vastane kuulipilduja

en: Quad 30mm Anti-Aircraft machinegun
et_EE: Neljakordne 30mm Lennukite-Vastane kuulipilduja

en: AA Upgrade
et_EE: AA Uuendus

en: Detects and locks-on to VTOL engine emissions
et_EE: Tuvastab ja lukustab VTOLid mootori emisiooni järgi

en: Increases AA accuracy
et_EE: Suurendab AA Täpsust

en: All AA weapons upgraded automatically
et_EE: Kõik AA relvad uuendati automaatselt

en: AA Flak Upgrade
et_EE: AA Õhutõrje Uuendus

en: High Explosive Flak shards
et_EE: Plahvatavad Õhutõrjekillud

en: Increases AA Flak damage
et_EE: Suurendab AA Õhutõrje kahju

en: All AA flak weapons upgraded automatically
et_EE: Kõik AA õhutõrjarelvad uuendati automaatselt

en: Recoil loaded AA ammunition hopper
et_EE: Tagasilöögil laadiv AA laskemoonalehter

en: Increases AA ROF
et_EE: Suurendab AA Laskekiirust

en: New Proximity Bomb Turret Available
et_EE: Uus Läheduspommi Torn Kasutatav

en: Bomb turret explodes in proximity to enemy
et_EE: Pommitorn plahvatab vaenlaseläheduses

en: Best Targets: Base Structures and Defenses
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Baasehitised ja Kaitsed

en: Superbomb turret explodes in proximity to enemy
et_EE: Supperpommitorn plahvatab vaenlase läheduses

en: New Bomb Bay Available
et_EE: Uus pommisektsioon Kasutatav

en: Drops High Explosive Cluster bombs
et_EE: Kukutab Plahvatavade Pommide Parve

en: Best Targets: Base Structures
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Baasehitised

en: Body Points: Low
et_EE: Kerepunktid: Madal

en: Drops High Explosive Armor Piercing bombs
et_EE: Kukutab Plahvatavaid Soomustläbistavaid pomme

en: Best Targets: Defenses
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Kaitsed

en: Bombsight Upgrade
et_EE: Pommisihtimis Uuendus

en: Locks on to thermal emissions
et_EE: Lukustab sihtmärgi soojuskiirguse järgi

en: Increases Bombing accuracy
et_EE: Suurendab Pommitamistäpsust

en: All bomb bays upgraded automatically
et_EE: Kõik pommisektsioonid uuendati automaatselt

en: New Weapon Turret Available
et_EE: Uus Relva Torn Kasutatav

en: Hyper-velocity automatic-cannon firing 88mm rounds
et_EE: Hüper-kiire automaatne-kahur tulistab 88mm mürske

en: Best Targets: Vehicles
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Sõidukid

en: Replaces Medium Cannon
et_EE: Asendab Keskkahuri

en: 76mm hyper-velocity quad-barrel automatic-cannon
et_EE: 76mm hüper-kiire nelja-hülsiline automaatne-kahur

en: Body Points: High
et_EE: Kere Punktid: Kõrge

en: Heavy Flame-thrower firing Propylene Oxide gel
et_EE: Raskeleegiheitja tulistab Propüleenioksiidi geeli

en: Best Targets: Bunkers, wheeled and hover vehicles
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Punkrid, ratastega-ja hõljuksõidukid

en: Flamer Upgrade
et_EE: Leegiheitja Uuendus

en: Propylene Oxide treated to burn at superhot temperatures
et_EE: Propüleenoksiid põleb superkuuma temperatuuriga

en: Increases Flamer damage
et_EE: Suurendab Leegiheitja kahju

en: All flamers upgraded automatically
et_EE: Kõik leegiheitjad uuendati automaatselt

en: New Indirect Fire Weapon Available
et_EE: Uus Kaudse Tule Relv Kasutatav

en: 105mm Howitzer may be assigned to a sensor
et_EE: 105mm Haubits võib-olla määratud sensorile

en: Best Targets: Base Structures, infantry, wheeled vehicles
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Baas Ehitised, jalavägi, ratastegasõidukid

en: 155mm Howitzer may be assigned to a sensor
et_EE: 155mm Haubits võib-olla määratud sensoriga

en: 105m Howitzer firing incendiaries, may be assigned to a sensor
et_EE: Süütepomme tulistav 105mm Haubits, võib-olla määratud sensoriga

en: Best Targets: Base Structures, bunkers
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Baasehitised, punkrid

en: Howitzer Upgrade
et_EE: Haubitsa Uuendus

en: Self-guided rocket powered shells
et_EE: Ise-suunavad raketi mõjutavad mürsud

en: Increases Howitzer accuracy
et_EE: Suurendab Haubitsa täpsust

en: All howitzers upgraded automatically
et_EE: Kõik haubitsad uuendati automaatselt

en: High Explosive shells
et_EE: Plahvatav mürsk

en: Increases Howitzer damage
et_EE: Suurendab Haubitsa kahju

en: Automatic loading mechanism replaces manual loader
et_EE: Automaatne laadimis mehanism asendab käsitsi laadimise

en: Increases Howitzer ROF
et_EE: Suurendab Haubitsa Laskekiirust

en: Machinegun Upgrade
et_EE: Kuulipilduja Uuendus

en: Tungsten-tipped armor-piercing bullets
et_EE: Soomustläbistavad Volframkuulid

en: Increases Machinegun damage
et_EE: Suurendab Kuulipilduja kahju

en: All machineguns upgraded automatically
et_EE: Kõik kuulipildujad uuendati automaatselt

en: Improved chaingun mechanism
et_EE: Täiustunud kettrelva mehanism

en: Increases Machinegun ROF
et_EE: Suurendab Kuulipilduja Laskekiirust

en: May be assigned to a sensor
et_EE: Võib-olla määratud sensoriga

en: Best Targets: Base structures, infantry, wheeled vehicles
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Baas ehitised, jalavägi, ratastega sõidukid

en: Body Points: Very Low
et_EE: Kere Punktid: Väga Madal

en: Mortar Upgrade
et_EE: Mortiiri Uuendus

en: High Explosive Armor-Piercing Shells
et_EE: Plahvatavad Soomustläbistavad Mürsud

en: Increases Mortar damage
et_EE: Suurendab Mortiiri kahju

en: All mortars upgraded automatically
et_EE: Kõik mortiirid uuendati automaatselt

en: Mini-Rocket Upgrade
et_EE: Mini-Raketi Uuendus

en: High Explosive Armor-Piercing warheads
et_EE: Plahvatavad Soomustläbistavad lõhkepead

en: Increases Mini-Rocket damage
et_EE: Suurendab Mini-Raketi kahju

en: All mini-rockets upgraded automatically
et_EE: Kõik mini-raketid uuendati automaatselt

en: Robotic reload system
et_EE: Robootiline laadimissüsteem

en: Increases Mini-Rocket ROF
et_EE: Suurendab Mini-Rakettide Laskekiirust

en: Rocket Upgrade
et_EE: Raketi Uuendus

en: High Explosive Squash Head warhead
et_EE: Plahavtavad Laiakslitsutudpeaga Lõhkepead

en: Increases Rocket damage
et_EE: Suurendab Raketi kahju

en: All rockets upgraded automatically
et_EE: Kõik raketid uuendati automaatselt

en: Close
et_EE: Sulge

en: Manufacture (F1)
et_EE: Tootmine (F1)

en: Research (F2)
et_EE: Uurimine (F2)

en: Build (F3)
et_EE: Ehitamine (F3)

en: Design (F4)
et_EE: Konstrueerimine (F4)

en: Intelligence Display (F5)
et_EE: Intelligentsus Ekraan (F5)

en: Commanders (F6)
et_EE: Komandörid (F6)

en: In this training session you'll learn how to build an effective base
et_EE: Selles treening seanssil õpid saa, kuidas ehitada efectiivne baas

en: Oil resources are key to your success
et_EE: Naftaressursid on edukuse võtmeks

en: To build an oil derrick, select one of your trucks
et_EE: Et ehitada naftapuurtorni, vali üks oma veoautodest

en: Left click the oil pool indicated by the radar pulse to order your truck to build
et_EE: Vasak-klikka naftaressursil mis on radaril näidatud pulseerivana(sinine), et käskida oma veoautol ehitada

en: The oil derrick is currently dormant. Build a power generator to convert the oil into power
et_EE: naftapuurtorn hetkel ei tööta. Ehita energia generaator, et nafta energiaks muuta

en: Now left click the power generator in the build menu on the left
et_EE: Nüüd vasak-klikka energia generatoril ehitus menüüs vasakul

en: Position the square at your base and left click to start the build process
et_EE: Aseta ruut oma bassi ja vasak-klikka et ehitamist alustada

en: To increase your build rate, select your second truck
et_EE: Et ehituskiirust suurendada, vali oma teine veoauto

en: Now left click the power generator site
et_EE: Nüüd vasak-klikka energia generaatoril

en: The other truck will now help to build the power generator
et_EE: Teine veoauto aitab nüüd energia generaatorit ehitada

en: During missions you need to locate and recover technologies from before the Collapse
et_EE: Missioonida ajal pead sa leidma ja omandama tehnoloogiad enne Kollapsi ajast

en: Use a truck to search for the artifact indicated by the radar pulse
et_EE: Kasuta veoautot, et otsida artefakti, mis on radaril näitatud pulseerivana (roheline)

en: Move the pointer over the artifact and left click to recover it
et_EE: Liiguta kursor artefaktile ja vasak-klikka et see omandada

en: A research facility is required to research artifacts
et_EE: Uurimiskeskus on vajalik, et artefakte uurida

en: Left click the flashing BUILD icon
et_EE: Vasak-klikka vilkuval EHITUS ikoonil

en: Now left click the research facility and position it at your base
et_EE: Nüüd vsak-klikka uurimiskeskusel ja aseta see oma baasi

en: Use your other truck to help build the research facility
et_EE: Kasuta teist veoautot, et aidata uurimiskeskust ehitada

en: To research the artifact, left click on the flashing RESEARCH icon
et_EE: Et artefakti uurida, vasak-klikka vilkuval UURIMIS ikoonil

en: Now left click the machinegun artifact
et_EE: Nüüd vasak-klikka kuulipilduja artefaktil

en: The artifact is now being researched by the facility
et_EE: artefaktit uuritakse nüüd keskuses

en: The researched machinegun can now be used to design a new vehicle
et_EE: Uuritud kuulipildujat saab nüüd kasutada uue sõiduki konstrueerimiseks

en: Left click the flashing DESIGN icon
et_EE: Vasak-klikka vilkuval KONSTRUEERIMIS ikoonil

en: To start your design, left click the NEW DESIGN icon
et_EE: Et konstrueerimist alustada, vasak-klikka UUE KONSTRUEEERIMISE ikoonil

en: Now left click the Vehicle Body icon
et_EE: Nüüd vasak-klikka Sõiduki Kere ikoonil

en: Then left click the Viper body
et_EE: Siis vasak-klikka Viperi Kerel

en: Left click the Wheels icon
et_EE: vasak-klikka Rataste ikoonil

en: Then left click the machinegun to complete your design
et_EE: Siis vasak-klikka kuulipildujal et konstrueerimine lõpetada

en: To finalize your design, left click the CLOSE icon
et_EE: Et konstrueerimine lõpetada, vasak-klikka SULGE ikoonil

en: A factory is now required to manufacture your new vehicle
et_EE: Et uut masinat toota, vajad saa tehast

en: Now left click the factory icon and position it at your base
et_EE: Nüüb vasak-klikka tehase ikoonil ja aseta see baasi

en: Select a location for your factory
et_EE: Vali oma tehasele asukoht

en: The delivery point is indicated by the number 1
et_EE: Saatmisasukoht on märgitud numbriga 1

en: All new units will drive to this location once built
et_EE: Kõik uued üksused sõidavad sellese asukohta, kui nad on valmis

en: You can move the delivery point at any time by left clicking it
et_EE: Sa võid saatmiskohta igakell mujale panna sellel vasak-klikkates

en: Now click where you want to position the delivery point
et_EE: Nüüd klikka kuhu sa tahad saatmiskohta asetada

en: The factory can now be ordered to build a new unit
et_EE: Tehast saab nüüd käskida uusi üksusi tootma panna

en: Left click the flashing MANUFACTURE icon
et_EE: Vasak-klikka vilkuval TOOTMIS ikoonil

en: Now left click the units you want to build from the menu at the left
et_EE: Menüüs vasakul klikka üksulel, mida sa tahad toota

en: Please wait whilst the factory manufactures the new unit(s)
et_EE: Oota kuni tehas toodab uue(d) üksuse(d)

en: Congratulations commander - you are ready for your first mission
et_EE: Õnnitlused komandör - sa oled valmis oma esimeseks missiooniks

en: Incoming Transmission
et_EE: Sissetulev Ülekanne

en: Transmission from Beta Base
et_EE: Ülekanne Beeta Baasist

en: Please assist!...
et_EE: Palun abistage!...

en: CAMPAIGN ONE
et_EE: KAMPAANIA ÜKS

en: WESTERN SECTOR
et_EE: LÄÄNE SEKTOR

en: Dawn, July 4th, 2100
et_EE: Koit, 4. Juuli, 2100

en: Project HQ
et_EE: Projekti HQ

en: A New Era
et_EE: Uus Piirkond

en: Morning, July 4th, 2100
et_EE: Hommik, 4. Juuli, 2100

en: In-flight to Western Sector
et_EE: Lend Lääne Sektorisse

en: Team Alpha nears its destination
et_EE: Rühm Alfa läheneb oma sihtkohta

en: Transport destinations follow:
et_EE: Järgnev Transpordi Sihtkoht

en: Alpha - Western Sector....
et_EE: Alfa - Lääne Sektor....

en: Alpha you are cleared for take-off.
et_EE: Alfa te olete valmis õhku tõusma.

en: Good luck and good hunting.
et_EE: Head õnne ja head jahtimist.

en: Approaching Landing Zone. Team Alpha Briefing commences.
et_EE: Lähenemine Maandumis Tsooni. Tiim Alfa briifingu algus.

en: Commander, you lead Team Alpha, one of three expeditionary teams sent out by the Project to recover artifacts from before the Collapse.
et_EE: Komandör, sa juhit Tiim Alfat, ühte kolmest otsingurühmast mis saadeti teele Projekti poolt, et leida artifakte enne Kollapsi ajast.

en: Your destination lies in the western zone.
et_EE: Sinu sihtpunkt asub lääne tsoonis.

en: Commander, we have recovered a command turret from the New Paradigm.
et_EE: Komandör, me saime New Paradigmidelt komandöritorni.

en: Commander, we are receiving this transmission.
et_EE: Komandör, me saame selle ülekande.

en: Your attacks upon us will not go unpunished.
et_EE: Teie rünnakuid meie vastu ei jäeta karistamata.

en: They must be eradicated.
et_EE: Nad tuleb hävitada.

en: Secure the LZ and establish a forward base.
et_EE: Kindlusta Mandumis Tsoon ja raja edasine baas.

en: Then destroy the New Paradigm's base.
et_EE: Siis hävita New Paradigm-i baas.

en: Open your systems to me.
et_EE: Avage mulle oma süsteemid.

en: Let me meld with your machines and cyborgs.
et_EE: Luba ma sulatan su masinate ja küborgidega.

en: Together we can create a new world.
et_EE: Koos saame me luua uue maailma.

en: When we failed to respond it became threatening.
et_EE: Kui me ei suutnud vastata muutus see ähvardavaks.

en: You may defeat me here, but I shall rise again.
et_EE: Te võite mind siin võita, aga ma tõusen taas.

en: It has technology and weapons. It knows about us, and it's not friendly.
et_EE: Sellel on tehnoloogia ja relvad. See teab meist ja see ei ole sõbralik.

en: Warning!
et_EE: Hoiatus!

en: You are entering a restricted area.
et_EE: Sa sisened keelatud alale.

en: Return to your designated zone or be destroyed.
et_EE: Naaske oma määratud tsooni, või teid hävitatakse.

en: Repeat. Return to your designated zone or be destroyed.
et_EE: Kordus.Naaske oma määratud tsooni, või teid hävitatakse.

en: Message Ends.
et_EE: Sõnum Lõpeb.

en: You will be destroyed.
et_EE: Sind hävitatakse.

en: NEXUS, the synaptic technology you required has been recovered and sent for collection.
et_EE: NEXUS, sünaptilise liidese tehnoloogia on omastatud ja saadetud su kolletsiooni.

en: You have done well.
et_EE: Sa tegid hästi.

en: CAMPAIGN TWO
et_EE: KAMPAANIA KAKS

en: EASTERN SECTOR
et_EE: IDA SEKTOR

en: Morning, September 1st, 2100
et_EE: Hommik, 1.September, 2100

en: In-flight to Eastern Sector
et_EE: Lend Ida Sektorisse

en: Team Alpha approaches Beta Base
et_EE: Rühm Alfa läheneb Beeta Baasile

en: You must defend and hold it at all costs.
et_EE: Sa pead seda kaitsma ja iga hinnaga hoidma.

en: THE COLLECTIVE
et_EE: COLLECTIV

en: Commander, a new launch has been detected.
et_EE: Komandör, uus raketirünnak avastatud.

en: It is likely to be targeted at your location.
et_EE: See on tõenäoliselt sihitud sinu asukohta.

en: You are to start the immediate evacuation of Beta Base to the safe haven.
et_EE: Sa pead alustama kohest evakuatsiooni Beeta Baasist ohutusse taeva.

en: NASDA is the North American Strategic Defense Agency.
et_EE: NASDA (PASKA) on Põhja Ameerika Strateegilise Kaitse Agentuur

en: NASDA was formed in 2076 to defend North America from conventional and nuclear attack. The construction of a satellite defense system began in 2081 and was completed in 2082.
et_EE: NASDA loodi 2076. aastal, et kaitsta Põhja Ameerikat tava- ja tuumarünnakute eest. Satelliit kaitse süsteemide ehitamine algas 2081. ja lõppes 2082. aastal.

en: In 2085 the NASDA satellites fired their nukes at Earth.
et_EE: 2085.aastal tulistasis NASDA satelliidid oma tuumapommidega Maad.

en: All nukes targeted at  North America found their targets.
et_EE: Kõik tuumapommid, mis sihiti Põhja Ameerikasse tabasid märki.

en: Warriors of the Collective, I seek the location of NASDA Central.
et_EE: Collectiveite Sõdurid, ma otsin NASDA Peajaama asukohta.

en: It lies somewhere in your territory.
et_EE: Se asub kuskil sinu territooriumil.

en: Find it for me and I shall provide you with further weapons to aid you in your war against the Project.
et_EE: Leidke see mulle ja ma varustan teid edasiste relvadega võitluses Projekti vastu.

en: NASDA Briefing follows...
et_EE: Järgneb NASDA Briifing...

en: It's now certain that Nexus was responsible for The Collapse.
et_EE: See on nüüd kindel, et Nexus on Kollapsi eest vastutatav.

en: Nexus has now reconnected itself with the NASDA satellites.
et_EE: NEXUS on end nüüd NASDA satelliitidega taasühendanud.

en: This poses a major threat to the Project and to our survival.
et_EE: See on suur oht Projektile ja meie edasise ellujäämisele

en: Commander, we have just detected a missile launch at these coordinates.
et_EE: Komandör, me avastasime just raketirünnaku nendest kordinaatidest.

en: They are not part of the machine.
et_EE: Nad ei ole osa masinast.

en: Warriors of The Collective, attack and destroy kill all who resist the machine.
et_EE: Collectiveite Sõdurid, rünnake ja hävitage kõik kes Masinatele vastu hakkavad.

en: Attack and destroy all who resist the machine.
et_EE: Rünnake ja hävitage kõik kes Masinatele vastu hakkavad.

en: Attack!
et_EE: Rünnak!

en: Nexus now asks us to crush the Project.
et_EE: Nexus käskis meil nüüd Projekt purustada.

en: Cleanse and destroy!!
et_EE: Puhasta ja hävita!!

en: Warriors of the Collective. You have performed well.
et_EE: Collectivite Sõdurid. Te olete hästi esinenud.

en: You must stop them!
et_EE: Me peame nad peatama!

en: Decoding Transmission...
et_EE: Ülekande dekodeerimine...

en: CAMPAIGN THREE
et_EE: KAMPAANIA KOLM

en: NORTHERN SECTOR
et_EE: PÕHJA SEKTOR

en: Dusk, December 3rd, 2100
et_EE: Videvik, 3. Detsember, 2100

en: In-flight to Northern Sector
et_EE: Lend Põhja Sektorisse

en: The Final Encounter
et_EE: Viimne Kohtumine

en: Briefing Commences
et_EE: Algab Briifing

en: Time's up commander!!
et_EE: Aeg on otsas komandör!!

en: Commander, we are detecting NEXUS forces from these coordinates...
et_EE: Komandör, me tuvastame NEXUSe väed nendel kordinaatidel...

en: Well done Commander, you've prevented my last missile from launching.
et_EE: Hästi tehtud Komandör, sa ei lasknud viimasel raketil startida.

en: Such a shame. Your Project HQ would have made a wonderful target.
et_EE: Kahju, sinu Projekti Peeakorter oleks olnud ideaalne sihtmärk.

en: Glad you could make it, Commander.
et_EE: Hea, et te pääsesite, Komandör.

en: This is Team Alpha. Repeat, this is Team Alpha. We require immediate assistance.
et_EE: Siin Rühm Alfa.Kordan,siin Rühm Alfa. Me vajame kohest abi.

en: We are under heavy attack from cyborgs, laser tanks, and strike VTOLs.
et_EE: Me oleme küborgide, laser tankide ja ründe VTOLite raske rünnaku all.

en: We were trying to reach your position, but have been ambushed.
et_EE: Me oleme proovinud teie asukohta jõuda, aga meid on varitsetud.

en: We're holed up in  a valley at these coordinates.
et_EE: Me oleme selles orus, nendel kordinaatidel.

en: Please assist.
et_EE: Palun aidake.

en: Commander, welcome to NEXUS!
et_EE: Komandör, tere tulemast NEXUSesse!

en: Such a pity that you refused to join me earlier.
et_EE: Nii kahju, et sa loobusid varem minuga liitumast.

en: Dusk, November 3rd, 2085
et_EE: Videvik, 3.November, 2085

en: Earth, High Orbit
et_EE: Maa, Kõrge Orbiit

en: The Collapse
et_EE: Kollaps

en: January 19th, 2086
et_EE: 19. Jaanuar. 2086

en: North America
et_EE: Põhja Ameerika

en: Nuclear Winter
et_EE: Tuumatalv

en: Midnight, April 10th, 2086
et_EE: Kesköö, 10. Aprill, 2086

en: Rocky Mountains
et_EE: Kaljumäed

en: Safety
et_EE: Ohutus

en: Dawn, April 4th, 2100
et_EE: Koit, 4.Aprill, 2100

en: A New Beginning
et_EE: Uus Algus

en: Those nukes were targeted on every major city around the world. NASDA was programmed to start the Collapse. When the counterstrikes launched, its laser defenses and anti-missile ground sites failed.
et_EE: Need tuumapommid olid sihitud kõikide suuremate linnade pihta üle maailma. NASDA oli programeeritud alustama Kollapsi. Kui vasturünnakud käivitati, siis selle laser kaitsed ja raketi-vastased maapinna silod feilisid.

en: The world as we knew it ended...
et_EE: Maailm, mida me tundsime, lõppes...

en: The Nuclear Winter hit hard. Disease and famine claimed most of us who had survived the nuclear strikes. Wars over cans of dog food took even more.
et_EE: Tuuma Talv oli raske. Haigused ja nälg tappis suurem osa neist, kes olid tuumarünnakutes ellu jäänud. Sõjad koreatoidu purkide pärast aga veelgi rohkem.

en: We'd fled Seattle early in '86. We'd heard that the Rocky Mountains were relatively rad-free.
et_EE: Me põgenesime Seattleist 86aastal. Me kuulsime, et Kaljumäed on suhteliselt radioktiivsuse vabad.

en: We cracked the doors, and cleared out the bodies inside.
et_EE: Me murdsime uksed ja puhastasime sisemuse laipadest.

en: We were finally ready to begin the Project.
et_EE: Me olime viimaks valmis alustamaks Projekti.

en: After many long months of struggle, we defeated NEXUS.
et_EE: Pärast mitut pikka  kuud võitlust võitsime me NEXUSe

en: The war started by Dr Reed was over.
et_EE: Sõjda, mille alustas Dr Reed, sai läbi.

en: We have recovered many of the technologies we sought.
et_EE: Me oleme leidnud palju otsitavaid tehnoloogiaid.

en: It is now time to use them to rebuild the world.
et_EE: Nüüd on aeg neid kasutada, et maailm üles ehitada.

en: Slowly, out of the ashes we will rise again...
et_EE: Aeglasti, tuhast välja, me tõuseme taas...

en: Machinegun Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper Kuulipilduja

en: Sensor Tower
et_EE: Sensor Torn

en: Tornado AA Site
et_EE: Tornaado AA Plats

en: Machinegun
et_EE: Kuulipilduja

en: Collective Wall
et_EE: Collectivite Müür

en: Collective Corner Wall
et_EE: Collectivite NurgaMüür

en: Nexus Wall
et_EE: NEXUSe Müür

en: Nexus Corner Wall
et_EE: Nexuse NurgaMüür

en: CAM1 RESEARCH
et_EE: CAM1 UURIMUS

en: ADVANCED RESEARCH
et_EE: ARENENUD UURIMUS

en: CAM1 VEHICLES
et_EE: CAM1 SÕIDUKID

en: CAM1 WEAPONS
et_EE: CAM1 RELVAD

en: CAM1 SYSTEMS
et_EE: CAM1 SÜSTEEMID

en: CAM1 STRUCTURES
et_EE: CAM1 EHITISED

en: CAM2 RESEARCH
et_EE: CAM2 UURIMUS

en: CAM2 VEHICLES
et_EE: CAM2 SÕIDUKID

en: CAM2 CYBORGS
et_EE: CAM2 KÜBORGID

en: CAM2 WEAPONS
et_EE: CAM2 RELVAD

en: CAM2 SYSTEMS
et_EE: CAM2 SÜSTEEMID

en: CAM2 DEFENSES
et_EE: CAM2 KAITSED

en: CAM2 STRUCTURES
et_EE: CAM2 EHITISED

en: CAM3 RESEARCH
et_EE: CAM3 UURIMUS

en: Missile Targeting Codes
et_EE: Rakettide Sihtimis Koodid

en: Second Level Missile Targeting Codes
et_EE: Teise Leveli Rakettide Sihtimis Koodid

en: Third Level Missile Firing Codes
et_EE: Kolmanda Leveli Rakettide Laskmis Koodid

en: Heavy Gunner Cyborg
et_EE: Raskekahuri Küborg

en: Flamer Cyborg
et_EE: Leegikeitja Küborg

en: Machinegunner Cyborg
et_EE: Kuulipilduja Küborg

en: Cyborg Propulsion
et_EE: Küborgi Liikumissüsteem

en: Heavy Machinegun Tower
et_EE: Raskekuulipilduja Torn

en: Flamer Tower
et_EE: Flamer Guard Tower

en: Lancer Tower
et_EE: Lancer Torn

en: Advanced Manufacturing Mk3
et_EE: Arenenud Tootmine Mk3

en: Robotic Repair Facility Mk3
et_EE: Robootiline Remontimiskeskus Mk3

en: Advanced Repair Facility Mk2
et_EE: Arenenud Remontimiskeskus Mk2

en: Advanced Repair Facility Mk3
et_EE: Arenenud Remontimiskeskus Mk3

en: Heavy Repair Turret
et_EE: Raske Remonditorn

en: Nexus Intruder Program
et_EE: NEXUSe Sissetungi Programm

en: Nexus Resistance Circuits
et_EE: Nexuse Vastupanu Skeem

en: Nexus Resistance Circuits Mk2
et_EE: Nexuse Vastupanu Skeem Mk2

en: Nexus Resistance Circuits Mk3
et_EE: Nexuse Vastupanu Skeem Mk3

en: Hover Propulsion II
et_EE: Hõljuki Liikumissüsteem II

en: Half-tracked Propulsion II
et_EE: Pool-Roomiku Liikumissüsteem II

en: Tracked Propulsion II
et_EE: Roomikute Liikumissüsteem II

en: VTOL Propulsion II
et_EE: VTOL Liikumissüsteem II

en: Wheeled Propulsion II
et_EE: Ratastega Liikumissüsteem II

en: Depleted Uranium MG Bullets Mk2
et_EE: Tarvitatud Uraaniumi MG Kuulid Mk2

en: Machinegun Artifact
et_EE: Kuulipilduja Artefaktid

en: New Paradigm Command Center
et_EE: Uus Paradigmi Juhtimiskeskus

en: Collective Command Center
et_EE: Collectivi Juhtimiskeskus

en: Missile Silo
et_EE: Raketi Silo

en: Super Heavy-Gunner
et_EE: Super Raskekahuri Küborg

en: Super Auto-Cannon Cyborg
et_EE: Super Automaat-Kahuri Küborg

en: Super HPV Cyborg
et_EE: Super HPV Küborg

en: Super Tank-Killer Cyborg
et_EE: Super Tanki Tapja Küborg

en: Satellite Uplink Center
et_EE: Satelliidi Üleslaadimis Keskus

en: Super Pulse Laser Cyborg
et_EE: Super Impulsslaseri Küborg

en: Super Rail-Gunner
et_EE: Super Railkahuriväelane

en: Super Scourge Cyborg
et_EE: Super Scourge Küborg

en: Command Turret II
et_EE: Komandör II

en: Command Turret III
et_EE: Komandör III

en: Command Turret IV
et_EE: Komandör IV

en: System locale
et_EE: Süsteemi Asukoht

en: Enter password here
et_EE: Sisesta salasõna siia

en: Could not resolve masterserver name (%s)!
et_EE: Ei suuda peaserveri nime lahendada (%s)!

en: 105mm multi-barrel Howitzer may be assigned to a sensor
et_EE: 105mm mitme-hülsiline haubits võib-olla määratud sensorile

en: .50-calibre heavy machinegun
et_EE: .50-kaliibriline raskekuulipilduja

en: 7.62mm machinegun
et_EE: 7.62mm kuulipilduja

en: 76mm twin-barrel automatic-cannon
et_EE: 76mm kaksikraud automaatkahur

en: AA accuracy +10%
et_EE: AA täpsus +10%

en: AA Ammunition Hopper
et_EE: AA Laskemoona Lehter

en: AA Ammunition Hopper Mk2
et_EE: AA Laskemoona Lehter Mk2

en: AA Ammunition Hopper Mk3
et_EE: AA Laskemoona Lehter Mk3

en: AA Chainfeed Loader
et_EE: AA Kettlaadija

en: AA Chainfeed Loader Mk2
et_EE: AA Kettlaadija Mk2

en: AA Chainfeed Loader Mk3
et_EE: AA Kettlaadija Mk3

en: AA Flak damage +25%
et_EE: AA Õhutõrje kahju +25%

en: AA HEAP Flak
et_EE: AA HEAP Õhutõrjetuli

en: AA HEAP Flak Mk2
et_EE: AA HEAP Õhutõrjetuli Mk2

en: AA HEAP Flak Mk3
et_EE: AA HEAP Õhutõrjetuli Mk3

en: AA HE Flak
et_EE: AA HE Õhutõrjetuli

en: AA HE Flak Mk2
et_EE: AA HE Õhutõrjetuli Mk2

en: AA HE Flak Mk3
et_EE: AA HE Õhutõrjetuli Mk3

en: AA reload time -15%
et_EE: AA laadimisaeg -15%

en: AA Target Acquisition Shells
et_EE: AA Sihtmärgi Juurde Minevad Mürsud

en: AA Target Prediction Computer
et_EE: AA Sihtmärgi Ennustamis Pardaarvuti

en: AA Thermal Imaging Sensor
et_EE: AA Soojussensor

en: Advanced Base Structure Materials
et_EE: Arenenud Baasehitiste Materjalid

en: Advanced Base Structure Materials Mk2
et_EE: Arenenud Baasehitiste Materjalid Mk2

en: Advanced Base Structure Materials Mk3
et_EE: Arenenud Baasehitiste Materjalid Mk3

en: Advanced Bomb Warhead
et_EE: Arenenud Pommi Lõhkepea

en: Advanced Engineering
et_EE: Arenenud Ehitamine

en: Advanced Engineering Techniques
et_EE: Arenenud Ehitamise Tehnikad

en: Advanced fire detection systems
et_EE: Arenenud tuleavastamis süsteem

en: Advanced Manufacturing
et_EE: Arenenud Tootmine

en: Advanced Missile Allocation System
et_EE: Arenenud Rakettide Määramis Süsteem

en: Advanced Missile Allocation System Mk2
et_EE: Arenenud Rakettide Määramis Süsteem Mk2

en: Advanced Missile Allocation System Mk3
et_EE: Arenenud Rakettide Määramis Süsteem Mk3

en: Advanced Missile Warhead
et_EE: Arenenud Rakettide Lõhkepea

en: Advanced Missile Warhead Mk2
et_EE: Arenenud Rakettide Lõhkepea Mk2

en: Advanced Missile Warhead Mk3
et_EE: Arenenud Rakettide Lõhkepea Mk3

en: Advanced Repair Facility
et_EE: Arenenud Remontimiskeskus

en: Advanced repair techniques
et_EE: Arenenud parandus tehnikad

en: Advanced target recognition systems
et_EE: Arenenud sihtmärgi tuvastamissüsteem

en: Advanced Thermal Emissions detection
et_EE: Arenenud Soojusväljalaske avastamine

en: Advanced VTOL Production
et_EE: Arenenud VTOLite Tootmine

en: Advanced VTOL Production Mk2
et_EE: Arenenud VTOLide Tootmine Mk2

en: Advanced VTOL Production Mk3
et_EE: Arenenud VTOLide Tootmine Mk3

en: All cannons upgraded automatically
et_EE: Kõik kahurid uuendati automaatselt

en: All CB sensors upgraded automatically
et_EE: Kõik CB sensorid uuendatakse automaatselt

en: All factories upgraded automatically
et_EE: Kõik tehased uuendati automaatselt

en: All lasers upgraded automatically
et_EE: Kõik laserid uuendati automaatselt

en: All missiles upgraded automatically
et_EE: Kõik raketid uuendat automaatselt

en: All power generators upgraded automatically
et_EE: Kõik energiageneraatorid uuendati automaatselt

en: All rail guns upgraded automatically
et_EE: Kõik railkahurid uuendati automaatselt

en: All sensors upgraded automatically
et_EE: Kõik sensorid uuendati automaatselt

en: All trucks upgraded automatically
et_EE: Kõik veoautod uuendati automaatselt

en: All VTOLs upgraded automatically
et_EE: Kõik VTOL uuendati automaatselt

en: Amphibious hover propulsion
et_EE: Amfiibhõljuki Liikumissüsteem

en: Angel Missile
et_EE: Ingli Raketid

en: Angel Missile Battery
et_EE: Ingli Rakettide Patarei

en: Angel Missile Emplacement
et_EE: Ingli Rakettide Paigaldus

en: Anti-tank missile
et_EE: Tanki-Vastane rakett

en: Anti-tank rocket
et_EE: Tanki-Vastane rakett

en: APDSB MG Bullets
et_EE: APDSB MG Kuulid

en: APDSB MG Bullets Mk2
et_EE: APDSB MG Kuulid Mk2

en: APDSB MG Bullets Mk3
et_EE: APDSB MG Kuulid Mk3

en: APFSDS Cannon Rounds
et_EE: APFSDS Kahuri Mürsud

en: APFSDS Cannon Rounds Mk2
et_EE: APFSDS Kahuri Mürsud Mk2

en: APFSDS Cannon Rounds Mk3
et_EE: APFSDS Kahuri Mürsud Mk3

en: Archangel Missile
et_EE: Archangel Raketid

en: Archangel Missile Battery
et_EE: Archangel Rakettide Patarei

en: Archangel Missile Emplacement
et_EE: Archangel Rakettide Paigaldus

en: Armed with Cyborg assault gun
et_EE: Relvastatud Küborgi Ründekuulipildujaga

en: Armed with Cyborg Cannon
et_EE: Relvastatud Küborgi Kahuriga

en: Armed with Cyborg Flamer
et_EE: Relvastatud Küborgi Leegiheitjaga

en: Armed with Cyborg Machinegun
et_EE: Relvastatud Küborgi Kuulipildujaga

en: Armed with Cyborg Pulse Laser
et_EE: Relvastatud Küborgi Impulsslaseriga

en: Armed with Cyborg Rail Gun
et_EE: Soomustatud Küborgi Railkahuriga

en: Armed with Cyborg Scourge Missile Launcher
et_EE: Relvastatud Küborgi Scourge Rakettiheitjaga

en: Armed with Cyborg Thermite Flamer
et_EE: Relvastatud küborgi Termiidi Leegiheitjaga

en: Armed with flashlight laser
et_EE: Relvastaud välkvalgus laseriga

en: Armed with Flashlight Laser
et_EE: Relvastatud Välkvalgus laseriga

en: Armed with grenades
et_EE: Relvastatud Granaatidega

en: Armed with hyper velocity cannon
et_EE: relvastatud hüperkiire kahuriga

en: Armed with Lance Anti-Tank rocket
et_EE: Relvastatud Lance Tankitõrje raketiga

en: Armed with Lancer anti-tank missile
et_EE: Relvastatud Lancer tanki-vastase raketiga

en: Armed with Machinegun
et_EE: Relvastatud Kuulipildujaga

en: Armed with medium cannon
et_EE: Relvastatud keskkahuriga

en: Armed with Needle Gun
et_EE: Relvastatud Nõelakahuriga

en: Armed with Scourge anti-tank missile
et_EE: Relvastatud Scourge tanki-vastase raketiga

en: Armed with tank killer rockets
et_EE: Relvastatud tanki tapja rakettidega

en: Armor +35%, Body Points +30%
et_EE: Soomus +35%, Kerepunktid +30%

en: Armored bunker with Flamer
et_EE: Soomustatud punker Leegiheitjaga

en: Armored bunker with Lancer AT rocket
et_EE: Soomustatud punker Lancer AT raketiga

en: Armored bunker with Light Cannon
et_EE: Soomuststud punker Kergekahuriga

en: Armored bunker with Machinegun
et_EE: Soomustatud punker Kuulipildujaga

en: Armored EMP Mortar battery pit
et_EE: Soomustatud EMP Mortiiri patarei kaevik

en: Armored guard tower with EMP Cannon
et_EE: Soomustatud valetorn EMP Kahuriga

en: Armored guard tower with Lancer AT rocket
et_EE: Soomustatud valvetorn Lancer AT Raketiga

en: Armored guard tower with Mini-Pod Rocket
et_EE: Soomustatud valvetorn miniraketiga

en: Armored guard tower with Needle Gun
et_EE: Soomustatud kaitsetorn Nõelakahuriga

en: Armored guard tower with Nexus Link
et_EE: Soomustatud valvetorn Nexuse Linkiga

en: Armored guard tower with Pulse Laser
et_EE: Soomustatud valvetorn Impulsslaseriga

en: Armored guard tower with Scourge Missile
et_EE: Soomustatud kaitsetorn Scourge Rakettidega

en: Armored Half-tracks
et_EE: Soomustatud Pool-Roomikud

en: Armored hardpoint with Flashlight laser
et_EE: Soomustatud hardpoint Välkvalgus laseriga

en: Armored hardpoint with Gauss Cannon
et_EE: Soomustatud hardpoint Gausskahuriga

en: Armored hardpoint with Heavy Cannon
et_EE: Soomuststud hardpoint Raskekahuriga

en: Armored hardpoint with Heavy Machinegun
et_EE: Soomustatud hardpoint Raskekuulipildujaga

en: Armored hardpoint with Hyper-Velocity Cannon
et_EE: Soomustatud hardpoint Super-Kiire Kahuriga

en: Armored hardpoint with Lancer AT missile
et_EE: Soomustatud hardpoint Lancer AT raketiga

en: Armored hardpoint with Light Cannon
et_EE: Soomustatud hardpoint Kergekahuriga

en: Armored hardpoint with Medium Cannon
et_EE: Soomustatud hardpoint Keskkahuriga

en: Armored hardpoint with Rail Gun
et_EE: Soomustatud hardpoint Railkahuriga

en: Armored hardpoint with Scourge AT Missile
et_EE: Soomustatud hardpoint Scourge AT Rakettidega

en: Armored Incendiary Mortar battery pit
et_EE: Soomustatud süütepommi Mortiiri patarei kaevik

en: Armored Mortar battery pit
et_EE: Soomustatud Mortiiri patarei kaevik

en: Armored strongpoint with Flashlight laser
et_EE: Soomustatud kindlus Välkvalgus laseriga

en: Armored strongpoint with Gauss Cannon
et_EE: Soomustatud kindlus Gausskahuriga

en: Armored strongpoint with Heavy Laser
et_EE: Soomustatud kindlus Raskelaseriga

en: Armored strongpoint with Plasmite Flamer
et_EE: Soomustatud kindlus Plasmiit Leegiheitjaga

en: Armored strongpoint with Pulse Laser
et_EE: Soomustatud kindlus Impulsslaseriga

en: Armored strongpoint with Rail Gun
et_EE: Soomustatud kindlus Railkahuriga

en: Armored Tracks
et_EE: Soomustatud Roomikud

en: Armor-Piercing Discard Sabot Bullets
et_EE: Soomust Läbistavate Hülsside Äraviskaja

en: Armor-Piercing Fin-Stabilized Discarding Sabot
et_EE: Soomust-Läbistavade Uim-Stabiliseeritud Hülsside Äraviskamine

en: Armour +35%, Body Points +30%
et_EE: Soomus +35%, Kerepunktid +35%

en: Artifact
et_EE: Artefakt

en: Artillery battery firing Firestorm Missiles
et_EE: Suurtükiväepatarei tulistab Tuletormi Rakette

en: Artillery battery firing Novastorm Missiles
et_EE: Suurtükivägi tulistab Noovatormi Rakette

en: Assault Cannon
et_EE: Ründekahur

en: Assault Cannon Emplacement
et_EE: Ründekahuri Paigaldus

en: Assault Cannon Guard Tower
et_EE: Rünndekahuri Valvetorn

en: Assault Cannon Hardpoint
et_EE: Ründekahuri Hardpoint

en: Assault Cannon Mantis Hover
et_EE: Hõljukiga Mantis Ründekahur

en: Assault Gun
et_EE: Ründekuulipilduja

en: Assault Gun Emplacement
et_EE: Ründekuulipilduja Paigaldus

en: Assault Gun Guard Tower
et_EE: Ründekuulipilduja Valvetorn

en: Assault Gun Hardpoint
et_EE: Ründekuulipilduja Hardpoint

en: Assault Gunner
et_EE: Rünnakuväelane

en: Assault Gunner Cyborg
et_EE: Ründekahuri Küborg

en: Assault Gun Python Half Track
et_EE: Pool-Roomikutega Python Ründekuulipilduja

en: Assault Gun Python Hover
et_EE: Hõljukiga Python Ründekuulipilduja

en: Assault Gun Python Tracks
et_EE: Roomikutega Python Ründekuulipildujaga

en: Assault Gun Tower
et_EE: Ründekuulipilduja Torn

en: Assign a VTOL by selecting the rearming pad as its target
et_EE: Määra VTOL valides laadimisplats sihtmärgiks

en: Assigned VTOLs attack the designated targets
et_EE: Määratud VTOLid ründavad määratud sihtmärke

en: Assigned VTOLs attack the enemy units
et_EE: Määratud VTOLid ründavad vaenlase üksusi

en: Autoloader increases reload rate
et_EE: Automaatlaadia suurendab laadimis kiirust

en: Automated Cyborg Production
et_EE: Automatiseeritud Küborgi Tootmine

en: Automated Cyborg Production Mk2
et_EE: Automatiseeritud Küborgida Tootmine Mk2

en: Automated Cyborg Production Mk3
et_EE: Automatiseeritud Küborgida Tootmine Mk3

en: Automated Factory Production
et_EE: Automatiseeritud Tehase Tootmine

en: Automated Factory Production Mk2
et_EE: Automatiseeritud Tehse Tootmine Mk2

en: Automated Manufacturing
et_EE: Automatiseeritud Tootmine

en: Automated reload system
et_EE: Automatiseeritud laadimissüsteem

en: Automated Repair Facility
et_EE: Automatiseeritud Remontimiskeskus

en: Automated Repair Facility Upgrade Mk2
et_EE: Automatiseeritud Remontimiskeskuse Uuendus Mk2

en: Automated Repair Facility Upgrade Mk3
et_EE: Automatiseeritud Remontimiskeskuse Uuendus Mk3

en: Automated VTOL Rearming Mk2
et_EE: Automatiseeritud VTOLite Laadimine Mk2

en: Automated VTOL Rearming Mk3
et_EE: Automatiseeritud VTOLite Laadimine Mk3

en: Automatic loader replaces manual feed
et_EE: Automaatne laadia asendab manuaalse varustamise

en: Auto-Repair
et_EE: Automaat-Remont

en: Avenger Hardpoint
et_EE: Kättemaksja Hardpoint

en: Avenger SAM
et_EE: Kättemaksja SAM

en: Avenger SAM Site
et_EE: Kättemaksja SAM Plats

en: Average power costs and production times
et_EE: Keskmine energiakulu ja tootmisaeg

en: Battlefield repair unit
et_EE: Lahinguvälja remontimisüksus

en: Best Targets: Aerial targets only
et_EE: Parimad Sihtmärgid:Ainult Õhusihtmärgid

en: Best Targets: Base structures
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Baas ehitised

en: Best Targets: Base structures and cyborgs
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Baasehitise ja küborgid

en: Best Targets: Bunkers and hardpoints
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Punkrid ja harpointid

en: Best Targets: Bunkers and Hardpoints
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Punkrid ja Harpointid

en: Best Targets: Cyborgs
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Küborgid

en: Best Targets: Heavy cyborgs
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Raske Küborgid

en: Best Targets: Infantry, base structures, wheeled vehicles
et_EE: Parimad sihtmärgid: Jalavägi, baasi ehitised, ratastega sõidukid

en: Best Targets : Vehicles
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Sõidukid

en: Best Targets: Vehicles and Emplacements
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Sõidukid ja Kaitsvad Paigaldused

en: Best Targets: Vehicles, Hardpoints
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Sõidukid ja Kaitsvad Paigaldused

en: Best Targets: Wheeled and hover vehicles
et_EE: Parimad Sihtmärgid: Ratastega-ja hõljuk sõidukid

en: Body Points and Speed Increased
et_EE: Kerepunktid ja Kiirus Suurenenud

en: Body Points: Very low
et_EE: Kere Punktid: Väga madal

en: Bombard
et_EE: Pommitaja

en: Bombard Cobra Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Cobra Pommitaja

en: Bombard Pit
et_EE: Pommitaja Kaevik

en: Bomb damage +25%
et_EE: Pommi kahju +25%

en: Bombs lock on and guide themselves to the target
et_EE: Pommid lukustavad ja suunavad end sihtmärgi poole

en: Bomb Upgrade
et_EE: Pommi Uuendus

en: Bonded metallic laminates formed into walls and defenses
et_EE: Kombineeritud metalliline laminaat moodustatakse müürideks ja kaitseteks

en: Built-in diagnostic and repair systems
et_EE: Sisseehitatud diagnostika-ja parandussüsteem

en: Bunker Buster
et_EE: Punkripurustaja

en: Bunker Buster Cobra Hover
et_EE: Hõljukiga Cobra Punkripurustaja

en: Bunker Buster Cobra Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra Punkripurustaja

en: Bunker Buster Mantis Tracks
et_EE: Roomikutega Mantis Punkripurustaja

en: Bunker buster missile
et_EE: Punkripurustaja rakett

en: Bunker Buster Rocket
et_EE: Punkripurustaja Rakett

en: Bunker Buster Rockets Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper Punkripurustaja

en: Bunker Buster Scorpion Tracks
et_EE: Roomikutega Scorpion Punkripurustaja

en: Bunker Buster Scorpion VTOL
et_EE: VTOL Scorpion Punkripurustaja

en: Bunker Buster Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper Punkripurustaja

en: Burns oil more efficiently
et_EE: Põletab naftat efektiivsemalt

en: Cannon accuracy +10%
et_EE: Kahuri täpsus +10%

en: Cannon Autoloader
et_EE: Kahuri Autolaadija

en: Cannon Autoloader Mk2
et_EE: Kahuri Autolaadija Mk2

en: Cannon Autoloader Mk3
et_EE: Kahuri Autolaadija Mk3

en: Cannon damage +25%
et_EE: Kahuri kahju +25%

en: Cannon Fortress
et_EE: Kahuri Kindlus

en: Cannon Laser Designator
et_EE: Kahuri Laseri Tähistaja

en: Cannon Laser Rangefinder
et_EE: Kahuri Laseri Kauguseleidja

en: Cannon Rapid Loader
et_EE: Kahuri Kiirlaadija

en: Cannon Rapid Loader Mk2
et_EE: Kahuri Kiirlaadija Mk2

en: Cannon Rapid Loader Mk3
et_EE: Kahuri Kiirlaadija Mk3

en: Cannon reload time -10%
et_EE: Kahuri laadimiskiirus -10%

en: Cannon Tower
et_EE: Kahuritorn

en: Cannon Upgrade
et_EE: Kahuri Uuendus

en: CB Radar Turret
et_EE: CB Radartorn

en: CB Sensor Improved
et_EE: CB Sensor Täiustatud

en: CB Tower
et_EE: CB Torn

en: CB Turret
et_EE: CB Torn

en: Chainfeed loader eradicates jams and improves performance
et_EE: Ahelkett laadija hävitab kinnikiilunud hülsid ja parandab kasutust

en: Chaingun mechanism replaces belt-feed
et_EE: Kettrelva mehanism asendab vöö(salve)-varustamise

en: Chaingun Upgrade
et_EE: Ahelrelva uuendus

en: Civilian
et_EE: Tsiviilisik

en: Cluster Bomb Bay
et_EE: Parvpommitus

en: Cluster Bombs Bay
et_EE: Parv Pommitus

en: Cobra Flamer Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra Leegiheitja

en: Cobra Medium Cannon Tracks
et_EE: Roomikutega Cpbta Keskkahur

en: Cobra Truck
et_EE: Cobra Veoauto

en: Collapsing Plutonium kinetic energy bullets
et_EE: Plutooniumi kineetiliseenergia kuulid

en: Collective CWall
et_EE: Collectivite CMüür

en: Collective Heavy Body
et_EE: Collective Raske Kere

en: Combat Engineer
et_EE: Lahingu Ehitaja

en: Combat engineer with construction ability
et_EE: Lahinguehitaja ehitamis oskusega

en: Combines standard, counter battery and VTOL sensors
et_EE: Kombineerib tavalise, patareitule vastase ja VTOL sensorid

en: Command Center
et_EE: Juhtimis Keskus

en: Commander leads groups acts as factory delivery point
et_EE: Komandör juhib grupi käitumist nagu tehase saatmis koht

en: Command Relay Center
et_EE: Juhtimis Vahetus Keskus

en: Command Relay Post
et_EE: Juhtimisjaama Keskus

en: Command Turret
et_EE: Komandör

en: Command Turret Cobra Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Cobra Komandör

en: Command Turret Cobra Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra Komandör

en: Command Turret Mantis Tracks
et_EE: Roomikutega Mantis Komandör

en: Command Turret Python Tracks
et_EE: Roomikutega Python Komandör

en: Command Turret Scorpion Tracks
et_EE: Roomikutega Scorpion Komandör

en: Command Turret Viper Tracks
et_EE: Roomikutega Viper Komandör

en: Complete battlefield visibility
et_EE: Täielik lahinguvälja nägemisulatus

en: Composite Alloys
et_EE: Komposiit Sulam

en: Composite Alloys Mk2
et_EE: Komposiit Sulam Mk2

en: Composite Alloys Mk3
et_EE: Komposiit Sulam Mk3

en: Computer guided shells
et_EE: Arvuti juhitud mürsud

en: Computer plots and guides shell to target's position
et_EE: Arvuti juhib mürsu sihtmärgi positsioonile

en: Computer predicts and compensates for target's movement
et_EE: Arvuti ennustab ja hüvitab sihtmärgi liikumise

en: Computer Research Completed
et_EE: Arvuti Uurimine Lõpetatud

en: Computer systems can now be 'ring-fenced' from NEXUS
et_EE: Arvutisüsteeme saab nüüd NEXUSelt püüda

en: Computer Technology Breakthrough
et_EE: Arvuti Tehnoloogia Läbimurre

en: Construction speed +10%
et_EE: Ehitamis kiirus +10%

en: Construction speed +20%
et_EE: Ehituskiirus +20%

en: Construction Unit
et_EE: Konstrueerimis Üksus

en: Controls up to five commanders
et_EE: Controllib kokku viis komandöri

en: Counter-battery fire continues until enemy battery is suppressed
et_EE: Patarei-vastane tuli kestab kuni vaenlase patarei on hävitatud

en: Counter-battery fire continues until enemy sensor is suppressed
et_EE: Patarei-vastane tuli kestab kuni vaenlase sensor on hävitatud

en: Counter-battery tower detects enemy indirect fire batteries
et_EE: Patarei-Vastane torn tuvastab vaenlase kaudsetule patareid

en: Counter-battery turret detects enemy indirect fire batteries
et_EE: Patarei-vastane torn tuvastab vaenlase kaudse patareitule

en: Cyborg Composite Alloys
et_EE: Küborgi Komposiit Sulam

en: Cyborg Composite Alloys Mk2
et_EE: Küborgi Komposiit Sulam Mk2

en: Cyborg Composite Alloys Mk3
et_EE: Küborgi Komposiit Sulam Mk3

en: Cyborg Dense Composite Alloys
et_EE: Küborgi Tihe Komposiit Sulam

en: Cyborg Dense Composite Alloys Mk2
et_EE: Küborgi Tihe Komposiit Sulam Mk2

en: Cyborg Dense Composite Alloys Mk3
et_EE: Küborgi Tihe Komposiit Sulam Mk3

en: Cyborg Factory
et_EE: Küborgi Tehas

en: Cyborg Flamer
et_EE: Küborg Leegiheitja

en: Cyborg High Intensity Thermal Armor
et_EE: Küborgi Kõrketugevusega Soojussoomus

en: Cyborg High Intensity Thermal Armor Mk2
et_EE: Küborgi Kõrketugevusega Soojussoomus Mk2

en: Cyborg High Intensity Thermal Armor Mk3
et_EE: Küborgi Kõrketugevusega Soojussoomus Mk3

en: Cyborg Mechanic
et_EE: Küborgi Mehaanik

en: Cyborg Propulsion Improved
et_EE: Küborgi Liikumissüsteem Täiustunud

en: Cyborgs can now be researched
et_EE: Küborge saab nüüd uurida

en: Cyborg Superdense Composite Alloys
et_EE: Küborgi Ülitihe Komposiit Sulam

en: Cyborg Superdense Composite Alloys Mk2
et_EE: Küborgi Ülitihe Komposiit Sulam Mk2

en: Cyborg Superdense Composite Alloys Mk3
et_EE: Küborgi Ülitihe Komposiit Sulam Mk3

en: Cyborg Superdense Thermal Armor
et_EE: Küborgi Supertihe Soojussoomus

en: Cyborg Superdense Thermal Armor Mk2
et_EE: Küborgi Supertihe Soojussoomus Mk2

en: Cyborg Superdense Thermal Armor Mk3
et_EE: Küborgi Supertihe Soojussoomus Mk3

en: Cyborg Thermal Armor
et_EE: Küborgi Soojussoomus

en: Cyborg Thermal Armor Mk2
et_EE: Küborgi Sookussoomus Mk2

en: Cyborg Thermal Armor Mk3
et_EE: Küborgi Soojussoomus Mk3

en: Cyborg Transport
et_EE: Küborgi Transport

en: Cyborg Transport Available
et_EE: Küborgi Transport Kasutatav

en: Cyclone AA Flak Site
et_EE: Keeristorm AA Õhutõrjekahur

en: Cyclone AA Python Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Python Keeristormi AA

en: Cyclone Flak Turret
et_EE: Keeristormi Õhutõrjetorn

en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis Mk2
et_EE: Pühendunud Sünaptilise Liidese Andmete Analüüs Mk2

en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis Mk3
et_EE: Pühendunud Sünaptilise Liidese Andmete Analüüs Mk3

en: Defensive Strength : High
et_EE: Kaitsev Tugevus : Kõrge

en: Defensive Strength: Low
et_EE: Kaitsev Tugevus: Madal

en: Demolish Structure
et_EE: Lammuta Ehitis

en: Dense Composite Alloys
et_EE: Tihe Komposiit Sulam

en: Dense Composite Alloys Mk2
et_EE: Tihe Komposiit Sulam Mk2

en: Dense Composite Alloys Mk3
et_EE: Tihe Komposiit Sulam Mk3

en: Depleted uranium kinetic energy bullets
et_EE: Tarvitatud uraaniumi kineetiliseenergia kuulid

en: Depleted Uranium MG Bullets
et_EE: Tarvitatud Uraaniumi MG Kuulid

en: Determines range to target
et_EE: Määrab kauguse sihtmärgist

en: Directs and collates information for command turrets
et_EE: Juhib ja kogub informatsiooni komandörile

en: Does not offer sensor targeting
et_EE: Ei paku sensori sihtimist

en: Downed Transport
et_EE: Maandunud Transport

en: Drops high intensity Plasmite bombs
et_EE: Kukutab kõrge intensiivsusega Plasmiitpomme

en: Drops high intensity thermite bombs
et_EE: Kukutab suure intensiivsusega termiitpomme

en: Drops incendiary bombs
et_EE: Kukutab süütepomme

en: Electronically attacks and disrupts enemy structures
et_EE: Ründab ja segab vaenlase ehitisi elektrooniliselt

en: EMP Cannon
et_EE: EMP Kahur

en: EMP Cannon Tower
et_EE: EMP Kahuritorn

en: EMP Missile Launcher
et_EE: EMP Raketiheitja

en: EMP Mortar
et_EE: EMP Mortiir

en: EMP Mortar Pit
et_EE: EMP Mortiiri Kaevik

en: Enables command turret research
et_EE: Võimaldab komandöri arendamist

en: Enables Hardcrete walls
et_EE: Võimaldab Raskebetoon müürid

en: Enables resistance to Nexus Link technology
et_EE: Võimaldab vastupanu Nexuse Linki tehnoloogia vastu

en: Enables self-repair
et_EE: Võimaldab eneseremondi

en: Enables self-repair in all base structures
et_EE: Võimaldab kõigil baasehitistel end remontida

en: Enables self-repair in all Cyborgs
et_EE: Võimaldab kõigil Küborgidel end remontida

en: Enables self-repair in all defenses
et_EE: Võimaldab kõigil kaitsetel end remontida

en: Enables self-repair in all vehicles
et_EE: Võimaldab kõigil masinatel end remontida

en: Engineering
et_EE: Ehitamine

en: Expensive and slow to produce
et_EE: Kallis ja aeglane tootmine

en: Expensive to produce
et_EE: Kallis toota

en: Extended sensor range
et_EE: Laientatud sensori ulatus

en: Extends CB Range
et_EE: Suurendab CB Ulatust

en: Extends Sensor Range
et_EE: Laiendab Sensori ulatust

en: Factory
et_EE: Tehas

en: Factory Module
et_EE: Tehasemoodul

en: Factory module enables medium and large bodies
et_EE: Tehase moodul võimaldab keskmised ja suured kered

en: Factory output speed +60%
et_EE: Tehase tootmiskiirus +60%

en: Factory production rate +60%
et_EE: Tehase tootmiskiirus +60%

en: Faster than Cobra
et_EE: Kiirem kui Cobra

en: Faster than Python
et_EE: Kiirem kui Python

en: Faster than Viper
et_EE: Kiirem kui Viper

en: Fast Fire Mini-Rockets
et_EE: Kiire Tule Mini-Raketid

en: Fast Fire Mini-Rockets Mk2
et_EE: Kiire Tule Mini-Raketid Mk2

en: Fast Fire Mini-Rockets Mk3
et_EE: Kiire Tule Mini-Raketid Mk3

en: Fast firing light anti-vehicle rockets
et_EE: Kiirestitulistavad kerged sõidukitevastased raketid

en: Fast Loader
et_EE: Kiire Laadija

en: Fin-stabilization improves flight trajectory
et_EE: Uime-stabilisaator parandab lennutrajektoori

en: Fires Electronic Magnetic Pulse Missiles
et_EE: Tulistab Elektroonilisi Magneetilisi Impulss Rakette

en: Fires heavy pulses of laser light
et_EE: Tulistab raskeid laseri valguse impulsse

en: Fires pulses of laser light
et_EE: Tulistab laseri valgus impulsse

en: Fire Truck
et_EE: Tuletõrje Veoauto

en: Flamer
et_EE: Leegiheitja

en: Flamer Autoloader
et_EE: Leegiheitja Autolaadija

en: Flamer Autoloader Mk2
et_EE: Leegiheitja Autolaadija Mk2

en: Flamer Autoloader Mk3
et_EE: Leegiheitja Autolaadija Mk3

en: Flamer Bunker
et_EE: Leegiheitja Punker

en: Flamer Cobra Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra Leegiheitja

en: Flamer damage +25%
et_EE: Leegiheitja kahju +25%

en: Flamer reload time -15%
et_EE: Leegiheitja laadimisaeg -15%

en: Flamer Viper Half-Tracks
et_EE: Pool-roomikutega Viper Leegiheitja

en: Flamer Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper Leegiheitja

en: Flame-thrower firing Propylene Oxide gel
et_EE: Leegiheitja tulistab Propüleenoksiidi geeli

en: Flashlight
et_EE: Välkvalgus

en: Flashlight Gunner
et_EE: Välkvalgusväelane

en: Flashlight Gunner Cyborg
et_EE: Välgvalguskahuriga Küborg

en: Flashlight Hardpoint
et_EE: Välkvalguse Hardpoint

en: Flashlight Retribution Hover
et_EE: Hõljukiga Retribution Välkvalguslaser

en: Fuel Injection Engine
et_EE: Kütuse Sisestamis Mootor

en: Fuel Injection Engine Mk2
et_EE: Kütuse Sisestamis Mootor Mk2

en: Fuel Injection Engine Mk3
et_EE: Kütuse Sisestamis Mootor Mk3

en: Gas turbine boosts power output
et_EE: Gaasiturbiin suurendab energia toodangut

en: Gas Turbine Engine
et_EE: Gasiturbiin Mootor

en: Gas Turbine Engine Mk2
et_EE: Gaasi Turbiini Mootor Mk2

en: Gas Turbine Engine Mk3
et_EE: Gaasi Turbiini Mootor Mk3

en: Gas Turbine Generator
et_EE: Gaasiturbiini Generaator

en: Gas Turbine Generator Mk2
et_EE: Gaasiturbiini Generaator Mk2

en: Gas Turbine Generator Mk3
et_EE: Gaasiturbiini Generaator Mk3

en: Gauss Cannon
et_EE: Gausskahur

en: Gauss Cannon Emplacement
et_EE: Gausskahuri Paigaldus

en: Gauss Cannon Hardpoint
et_EE: Gausskahuri Hardpoint

en: Gauss Cannon Python Tracks
et_EE: Roomikutega Python Gausskahur

en: Gauss Cannon Wyvern Tracks
et_EE: Roomikutega Wyvern Gausskahur

en: Generates and concentrates bursts of laser energy
et_EE: Genereerib ja konsertreerib laseri energia purske

en: Gives Cyborg limited flight abilities
et_EE: Annab Küborgile piiratud hüppevõime

en: Good main battle tank and heavy artillery platform
et_EE: Hea põhilahingutank ja raskekahuriväe platvorm

en: Good medium tank and support vehicle
et_EE: Hea keskmine tank ja toetav sõiduk

en: Good scout vehicle
et_EE: Hea luuresõiduk

en: Grenadier
et_EE: Grenaadier

en: Ground Shaker
et_EE: Maaväristaja

en: Half-tracked Propulsion
et_EE: Pool-Roomiku Liikumissüsteem

en: Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikud

en: Half-tracks II
et_EE: Pool-Roomikud II

en: Half-tracks III
et_EE: Pool-Roomikud III

en: Hardcrete
et_EE: Raskebetoon

en: Hardcrete Corner Wall
et_EE: Raskebetooni Nurga Müür

en: Hardcrete Wall
et_EE: Raskebetooni Müür

en: Hardened Base Structure Materials Mk2
et_EE: Karastatud Baasehitiste Materialid Mk2

en: Hardened Base Structure Materials Mk3
et_EE: Karastatud Baasehitiste Materialid Mk3

en: Hardened case machinegun bullets
et_EE: Tugevntatud kuulipilduja kuulid

en: Hardened MG Bullets
et_EE: Tugevndatud MG Kuulid

en: Hardened Rail Dart
et_EE: Tugevntatud Rail Nool

en: Hardened Rail Dart Mk2
et_EE: Tugevntatud Rail Nool Mk2

en: Hardened Rail Dart Mk3
et_EE: Tugevntatud Rail Nool Mk3

en: Hardened Sensor Tower
et_EE: Tugevndatud Sensor Torn

en: Hardpoint Avenger SAM Site Available
et_EE: Kättemaksja SAM Hardpoint Kasutatav

en: Hardpoint Cyclone AA Gun Available
et_EE: Keeristormi AA Kahuri Hardpoint Kasutatav

en: Hardpoint Twin Assault Gun Available
et_EE: Kaksik Ründekuulipulduja Hardpoint Kasutatav

en: Hardpoint Vindicator SAM Site Available
et_EE: Hävitaja Harpoint SAM Kasutatav

en: Hardpoint Whirlwind AA Gun Available
et_EE: Tuulispasa Hardpoint AA Kahur Kasutatav

en: HEAP Bomb Bay
et_EE: HEAP Pommitus

en: Heap Bomb Bay Mantis VTOL
et_EE: VTOL Mantis Täispommitus

en: Heap Bomb Bay Retribution VTOL
et_EE: VTOL Retribution Täispommitus

en: HEAP Howitzer Shells
et_EE: HEAP Haubitsa Mürsud

en: HEAP Howitzer Shells Mk2
et_EE: HEAP Haubitsa Mürsud Mk2

en: HEAP Howitzer Shells Mk3
et_EE: HEAP Haubitsa Mürsud Mk3

en: HEAP Mini-Rockets
et_EE: HEAP Mini-Raketid

en: HEAP Mini-Rockets Mk2
et_EE: HEAP Mini-Raketid Mk2

en: HEAP Mini-Rockets Mk3
et_EE: HEAP Mini-Raketid Mk3

en: HEAP Mortar Shells
et_EE: HEAP Mortiiri Pommid

en: HEAP Mortar Shells Mk2
et_EE: HEAP Mortiiri Pommid Mk2

en: HEAP Mortar Shells Mk3
et_EE: HEAP Mortiiri Pommid Mk3

en: HEAT Cannon Shells
et_EE: HEAT Kahuri Mürsud

en: HEAT Cannon Shells Mk2
et_EE: HEAT Kahuri Mürsud Mk2

en: HEAT Cannon Shells Mk3
et_EE: HEAT Kahuri Mürsud Mk3

en: HEAT Rocket Warhead
et_EE: HEAT Raketi Lõhkepea

en: HEAT Rocket Warhead Mk2
et_EE: HEAT Raketi Lõhkepea Mk2

en: HEAT Rocket Warhead Mk3
et_EE: HEAT Raketi Lõhkepea Mk3

en: Heavy anti-tank rocket
et_EE: Raske tankivastane rakett

en: Heavy body increases armor and body points
et_EE: Raske kere suurendab soomus ja kerepunkte

en: Heavy Body - Mantis
et_EE: Raske Kere - Mantis

en: Heavy Body - Python
et_EE: Raske Kere - Python

en: Heavy Body - Tiger
et_EE: Raske Kere - Tiger

en: Heavy Body - Vengeance
et_EE: Raske Kere - Vengeance

en: Heavy Body - Wyvern
et_EE: Raske Kere - Wyvern

en: Heavy Cannon
et_EE: Raskekahur

en: Heavy Cannon Cobra Hover
et_EE: Hõljukiga Cobra Raskekahur

en: Heavy Cannon Cobra Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra Raskekahur

en: Heavy Cannon firing 120 mm rounds
et_EE: Raskekahur tulistab 120mm mürske

en: Heavy Cannon Hardpoint
et_EE: Raskekahuri Hardpoint

en: Heavy Cannon Mantis Tracks
et_EE: Roomikutega Mantis Raskekahur

en: Heavy Cannon Python Hover
et_EE: Hõljukiga Python Raskekahur

en: Heavy Cannon Python Tracks
et_EE: Roomikutega Python Raskekahur

en: Heavy Cannon Scorpion Tracks
et_EE: Roomikutega Scorpion Raskekahur

en: Heavy Cannon Tiger Tracks
et_EE: Roomikutega Tiger Raskekahur

en: Heavy Flamer - Inferno
et_EE: Raske Leegiheitja - Põrgutuli

en: Heavy Gunner
et_EE: Raske Kahuriväelane

en: Heavy Howitzer - Ground Shaker
et_EE: Raske Haubits - Maaväristaja

en: Heavy Laser
et_EE: Raske Laser

en: Heavy Laser Emplacement
et_EE: Raskelaseri Paigaldus

en: Heavy Laser Tiger Tracks
et_EE: Roomikutega Tiger Raskelaser

en: Heavy Laser Wyvern Tracks
et_EE: Roomikutega Wyvern Raskelaser

en: Heavy Machinegun
et_EE: Raskekuulipilduja

en: Heavy Machinegun Cobra Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Cobra Raskekuulipilduja

en: Heavy Machinegun Cobra Hover
et_EE: Hõljukiga Cobra Raskekuulipilduja

en: Heavy Machinegun Cobra Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra Raskekuulipilduja

en: Heavy Machinegun Cobra Wheels
et_EE: Ratastega Cobra Raskekuulipilduja

en: Heavy Machinegun Hardpoint
et_EE: Raskekuulipilduja Hardpoint

en: Heavy Machinegun Scorpion Half Tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Scorpion Raskekuulipilduja

en: Heavy Machinegun Scorpion Tracks
et_EE: Roomikutega Scorpion Raskekuulipilduja

en: Heavy Machinegun Viper Half-tracks
et_EE: Pool-Roomik Viper Raskekuulipilduja

en: Heavy Machinegun Viper Tracks
et_EE: Roomikutega Viper Raskekuulipilduja

en: Heavy Machinegun Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper Raskekuulipilduja

en: Heavy Mortar - Bombard
et_EE: Raske Mortiir - Pommitaja

en: Heavy rail gun firing large kinetic energy darts
et_EE: Raskerailkahur tulistab suuri kinemaatilisi energianooli

en: Heavy Repair Scorpion Hover
et_EE: Hõljukiga Scorpion Raskeremondiga

en: Heavy Repair Turret Cobra Hover
et_EE: Hõljuk Cobra Raskeremonditorn

en: Heavy Rocket Bastion
et_EE: Raske Raketi Bastion

en: Heavy surface-to-air missile
et_EE: Raske Maa-Õhk tüüpi rakett

en: HE Bomb Shells
et_EE: HE Pommi Mürsk

en: HE Howitzer Shells
et_EE: HE Haubitsa Mürsud

en: HE Howitzer Shells Mk2
et_EE: HE Haubitsa Mürsud Mk2

en: HE Howitzer Shells Mk3
et_EE: HE Haubitsa Mürsud Mk3

en: Hellstorm
et_EE: Põrgutorm

en: HE Mini-Rockets
et_EE: HE Mini-Raketid

en: HE Mini-Rockets Mk2
et_EE: HE Mini-Raketid Mk2

en: HE Mini-Rockets Mk3
et_EE: HE Mini-Raketid Mk3

en: HE Mortar Shells
et_EE: HE Mortiiri Pommid

en: HE Mortar Shells Mk2
et_EE: HE Mortiiri Pommid Mk2

en: HE Mortar Shells Mk3
et_EE: HE Mortiiri Pommid Mk3

en: HESH Rocket Warhead
et_EE: HESH Raketi Lõhkepea

en: HESH Rocket Warhead Mk2
et_EE: HESH Raketi Lõhkepea Mk2

en: HESH Rocket Warhead Mk3
et_EE: HESH Raketi Lõhkepea Mk3

en: Hi-Energy Laser Emitter
et_EE: Hi-Energia Laseri Emitter

en: Hi-Energy Laser Emitter Mk2
et_EE: Hi-Energia Laseri Emitter Mk2

en: Hi-Energy Laser Emitter Mk3
et_EE: Hi-Energia Laseri Emitter Mk3

en: High Density Base Structure Materials
et_EE: Suure Tihedusega Baasehitiste Materjalid

en: High Explosive Anti-Tank Cannon Shells
et_EE: Võimsaplahvatuslikud Tanki-Vastased Kahuri Mürsud

en: High Explosive Anti-Tank warhead
et_EE: Tanki-Vastane  Võimsaplahvatuslik lõhkepea

en: High Explosive Armor Piercing Flak
et_EE: Plahvatav Soomustläbistav Õhutõrjekahur

en: High Explosive Armor Piercing Shells
et_EE: Plahvatavad Soomustläbistavad Mürsud

en: High explosive artillery missile
et_EE: Võimsaplahvatuslikud suurtükiväe raketid

en: High explosive heavy artillery missile
et_EE: Võimsaplahvatuslikud raskesuurtükiväe raketid

en: High explosive shaped charge missile
et_EE: Võimsaplahvatuslik raketilaeng

en: High Intensity Thermal Armor
et_EE: Kõrge Intensiivsusega Soojussoomus

en: High Intensity Thermal Armor Mk2
et_EE: Kõrge Intensiivsusega Soojussoomus Mk2

en: High Intensity Thermal Armor Mk3
et_EE: Kõrge Intensiivsusega Soojussoomus Mk3

en: High power costs and slow to produce
et_EE: Suur energiakulu ja aeglane tootmine

en: High Temperature Flamer Gel
et_EE: Kõrge Temperatuuriga Leegiheitja Geel

en: High Temperature Flamer Gel Mk2
et_EE: Kõrge Temperatuuriga Leegiheitja Geel Mk2

en: High Temperature Flamer Gel Mk3
et_EE: Kõrge Temperatuuriga Leegiheitja Geel Mk3

en: High tensile concrete-plastic composite
et_EE: Kõrgeveniv betoon-plastik komposiit

en: High-Velocity Armor-Piercing Fin-Stabilised Discarding Sabot
et_EE: Suure-Kiirusega Soomust-Läbistav Uim-Stabiliseeritud Hülsside Äraviskaja

en: Hover
et_EE: Hõljuk

en: Hover II
et_EE: Hõljuk II

en: Hover III
et_EE: Hõljuk III

en: Hover Propulsion
et_EE: Hõljuki Liikumissüsteem

en: Howitzer
et_EE: Haubits

en: Howitzer accuracy +10%
et_EE: Haubitsa täpsus +10%

en: Howitzer Autoloader
et_EE: Haubitsa Autolaadija

en: Howitzer Autoloader Mk2
et_EE: Haubitsa Autolaadija Mk2

en: Howitzer Autoloader Mk3
et_EE: Haubitsa Autolaadija Mk3

en: Howitzer damage +25%
et_EE: Haubitsa kahju +25%

en: Howitzer Fast Loader
et_EE: Haubitsa Kiirlaadija

en: Howitzer reload time -10%
et_EE: Haubitsa laadimisaeg -10%

en: HPV Cannon Emplacement
et_EE: HPV Kahuri Paigaldus

en: HPV Cannon Hardpoint
et_EE: HPV Kahuri Hardpoint

en: HPV Cannon Python Tracks
et_EE: Roomikutega Python HPV Kahur

en: Hurricane AA Site
et_EE: Orkaan AA Õhutõrjekahur

en: Hurricane AA Turret
et_EE: Orkaani AA Torn

en: Hut
et_EE: Hüt

en: HVAPFSDS Cannon Rounds
et_EE: HVAPFSDS Kahuri Mürsud

en: HVAPFSDS Cannon Rounds Mk2
et_EE: HVAPFSDS Kahuri Mürsud Mk2

en: HVAPFSDS Cannon Rounds Mk3
et_EE: HVAPFSDS Kahuri Mürsud Mk3

en: Hyper Fire Chaingun Upgrade
et_EE: Hüperkiire Tule Ahelrelva Uuendus

en: Hyper Velocity Cannon
et_EE: Hüperkiire Kahur

en: Hyper Velocity Cannon Emplacement
et_EE: Hüperkiire Kahuri Paigaldus

en: Hyper Velocity Cannon Hardpoint
et_EE: Hüperkiire Kahuri Hardpoint

en: Hyper Velocity Cannon Python Hover
et_EE: Hõljukiga Python Hüperkiire Kahur

en: Hyper Velocity Cannon Python Tracks
et_EE: Roomikutega Python Hüperkiire Kahur

en: Immense damage infliction capability
et_EE: Tohutu kahju tekitamise võime

en: Improved armor-piercing dart
et_EE: Täiustunud soomustläbistav nool

en: Improved Bomb Warhead
et_EE: Täiustunud Pommi Lõhkepea

en: Improved Energizer reduces laser recharge time
et_EE: Täiustunud Enerzeerija vähendab laseri laadimisaega

en: Improved Engineering
et_EE: Täiustunud Ehitamine

en: Improved Engineering Techniques
et_EE: Täiustunud Ehitustehnikad

en: Improved fire detection systems
et_EE: Täiustunud tulejälitamis süsteemid

en: Improved Hardcrete
et_EE: Täiustunud Raskebetoon

en: Improved Hardcrete Mk2
et_EE: Täiustunud Raskebetoon Mk2

en: Improved Hardcrete Mk3
et_EE: Täiustunud Raskebetoon Mk3

en: Improved high explosive shells
et_EE: Täiustunud lõhkeaine mürsud

en: Improved Laser Focusing
et_EE: Täiustunud Laseri Fokuseerimine

en: Improved NEXUS resistance circuitry
et_EE: Täiustunud NEXUSe vastupanu skeem

en: Improved Power Generator Performance
et_EE: Täiustunud Energia Generaatori Jõudlus

en: Improved Rocket Wire Guidance
et_EE: Täiustunud Rakettide Juhtimine

en: Improved sensor range
et_EE: Täiustunud sensori ulatus

en: Improved shaped charge warhead
et_EE: Täiustunud lõhkelaengu kuju

en: Improved target recognition systems
et_EE: Täiustunud sihtmärgi tuvastus süsteem

en: Improved Thermal Emissions detection
et_EE: Parantatud Soojusväljalaske avastamine

en: Improved Titanium-reinforced concrete
et_EE: Täiustunud Titaanium-kindlustatud betoon

en: Improved trinitramine explosive formula
et_EE: Täiustunud trinitramine plahvatav valem

en: Improvement in laser emission density
et_EE: Täiustus laseri kiirguse tiheduses

en: Improvement in laser optics reduces light dispersal
et_EE: Täiustus laseri optikas vähendab valguse hajumist

en: Incendiary Howitzer
et_EE: Süütepommi Haubits

en: Incendiary howitzer emplacement
et_EE: Süütepommi haubitsa paigaldus

en: Incendiary Howitzer Emplacement
et_EE: Süütepommi Haubitsa Paigaldus

en: Incendiary Howitzer may be assigned to a sensor
et_EE: Süütepommi Haubitsat saab määrata semsorile

en: Incendiary Mortar
et_EE: Süütepommi Mortiir

en: Incendiary Mortar Pit
et_EE: Süütepommi Mortiir Kaevik

en: Increased gauss output speeds up reload time
et_EE: Suurendunud gausskahuri võimsus kiirendab laadimisaega

en: Increases Armour and Body Points
et_EE: Suurendab Soomust ja Kere Punkte

en: Increases Cannon accuracy
et_EE: Suurendab Kahuri Täpsust

en: Increases Cannon damage
et_EE: Suurendab Kahuri tehtavat kahju

en: Increases Cannon ROF
et_EE: Suurendab Kahuri Laskekiirust

en: Increases construction speed
et_EE: Suurenenud ehitamis kiirus

en: Increases Flamer ROF
et_EE: Suurendab Leegiheitja Laskekiirust

en: Increases Laser accuracy
et_EE: Suurendab Laseri täpsust

en: Increases Laser damage
et_EE: Suurendab Laseri kahju

en: Increases Laser ROF
et_EE: Suurendab Laseri Laskekiirust

en: Increases Mini-Rocket accuracy
et_EE: Suurendab Mini-Raketi täpsust

en: Increases Mini-Rockets ROF
et_EE: Suurendab Mini-Raketi Laskekiirust

en: Increases Missile accuracy
et_EE: Suurendab Raketi täpsust

en: Increases Missile damage
et_EE: Suurendab Raketi kahju

en: Increases Missile ROF
et_EE: Suurendab Rakettide Laskekiirust

en: Increases Mortar accuracy
et_EE: Suurendab Mortiiri täpsust

en: Increases Mortar ROF
et_EE: Suurendab Mortiiri Laskekiirust

en: Increases Rail Gun accuracy
et_EE: Suurendab Railkahuri täpsust

en: Increases Rail Gun damage
et_EE: Suurendab Railkahuri kahju

en: Increases Rail Gun ROF
et_EE: Suurendab Railkahuri Laskekiirust

en: Increases Rocket accuracy
et_EE: Suurendab Raketi täpsust

en: Increases Rocket ROF
et_EE: Suurendab Raketi Laskekiirust

en: Inferior armor and body points to Cobra
et_EE: Vähem soomust ja kere punkte kui Cobral

en: Inferior armor and body points to Viper
et_EE: Vähem soomust ja kere punkte kui Viperil

en: Inferno
et_EE: Põrgutuli

en: Inferno Bunker
et_EE: Põrgutule Punker

en: Inferno Cobra Half-Tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Cobra Põrgupõletaja

en: Inferno Cobra Hover
et_EE: Hõljukiga Cobra Põrgupõletaja

en: Inferno Emplacement
et_EE: Põrgutule Paigaldus

en: Inferno Hardpoint
et_EE: Põrgutule Hardpoint

en: Inferno Python Hover
et_EE: Hõljukiga Python Põrgupõletaja

en: Intruder parasite isolated
et_EE: Sissetungija parasiit isoleeritud

en: Ionizing Turbine Engine
et_EE: Ioonturbiin Mootor

en: Jeep
et_EE: Dðiip

en: Jump Cyborgs can now be researched
et_EE: Hüppavaid Küborge saab nüüd uurida

en: Keeps map areas under constant surveillance
et_EE: Hoiab kaarti alad pideva jälgimise all

en: Kinetic armor +30%, body points +30%
et_EE: Kineetiline soomus +30%, kerepunktid +30%

en: Kinetic Armor +35%, and Body Points +35%
et_EE: Kineetiline soomus +35%, Kerepunktid +35%

en: Kinetic Armor +35%, Body Points +35%
et_EE: Kineetiline soomus +35%,  Kerepunkte +35%

en: Laminated alloys bonded with energy-deflecting optic bundles
et_EE: Lamineeritud sulamid kombineeritud energiat juhtivate optika kimpudega

en: Lancer AT Rocket
et_EE: Lancer AT Rakett

en: Lancer Bunker
et_EE: Lancer Punker

en: Lancer Cobra Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Cobra Lancer

en: Lancer Cobra Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra Lancer

en: Lancer Cyborg
et_EE: Lancer Küborg

en: Lancer Mantis Tracks
et_EE: Roomikutega Mantis Lancer

en: Lancer Python Tracks
et_EE: Roomikutega Python Lancer

en: Lancer Scorpion Tracks
et_EE: Roomikutega Scorpion Lancer

en: Lancer Scorpion VTOL
et_EE: VTOL Scorpion Lancer

en: Lancer Viper Tracks
et_EE: Roomikutega Viper Lancer

en: Lancer Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper Lancer

en: Large Super Heavy Body
et_EE: Suur Superraske Kere

en: Laser AA Gun Available
et_EE: Laser AA Kahur Kasutatav

en: Laser accuracy +10%
et_EE: Laseri täpsus +10%

en: Laser damage +25%
et_EE: Laseri kahju +25%

en: Laser designator paints and guides bombs to the target
et_EE: Laser juhib pommid sihtmärgini

en: Laser designator paints and guides rounds to the target
et_EE: Laseri tähistaja tähistab ja juhib mürsud sihtmärgini

en: Laser - Flashlight
et_EE: Laser - Välkvalgus

en: Laser Guided Bombsight
et_EE: Laseriga Pommisihtimine

en: Laser reload time -15%
et_EE: Laseri laadimisaeg -15%

en: Laser Satellite Command Post
et_EE: Laser Satelliidi Juhtkeskus

en: Laser Upgrade
et_EE: Laseri Uuendus

en: Layered composite alloys and energy-absorbing fibres
et_EE: Kihiline komposiit sulamid ning energiat neelavad kiud

en: Less armor and body points than Python
et_EE: Vähem soomust ja kerepunkte kui Pythonil

en: Light Body - Bug
et_EE: Kerge Kere - Bug

en: Light Body - Leopard
et_EE: Kerge Kere - Leopard

en: Light Body - Retaliation
et_EE: Kerge Kere - Retaliation

en: Light Body - Viper
et_EE: Kerge Kere - Viper

en: Light body vulnerable to heavy weapons
et_EE: Kerge kere on nõrk raskerelvade vastu

en: Light Cannon
et_EE: Kergekahur

en: Light Cannon Bunker
et_EE: Kergekahuri Punker

en: Light Cannon Cobra Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra Kergekahur

en: Light Cannon firing 40mm rounds
et_EE: Kergekahur tulistab 40mm mürske

en: Light Cannon Hardpoint
et_EE: Kergekahuri Hardpoint

en: Light Cannon Python Tracks
et_EE: Roomikutega Python Kergekahur

en: Light Cannon Viper Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Viper Kergekahur

en: Light Cannon Viper Tracks
et_EE: Roomikutega Viper Kergekahur

en: Light Cannon Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper Kergekahur

en: Look-Out Tower
et_EE: Vahitorn

en: Low power cost and low production times
et_EE: Madal energiakulu ja madal tootmisaeg

en: Low yield thermonuclear warhead
et_EE: Madalatoodanguline termotuuma lõhkepea

en: Machinegun Bunker
et_EE: Kuulipilduja Punker

en: Machinegun damage +25%
et_EE: Kuulipilduja kahju +25%

en: Machinegunner
et_EE: Kuulipildur

en: Machinegun reload time -15%
et_EE: Kuulipilduja laadimisaeg -15%

en: Machinegun Viper Half-Tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Viper Kuulipilduja

en: Machinegun Viper Tracks
et_EE: Roomikutega Viper Kuulipilduja

en: Makes excellent scout vehicle
et_EE: Suurepärane luure masin

en: Mass Driver
et_EE: Massiivne Draiver

en: Mass Driver Fortress
et_EE: Massiivne Draiveri Kindlus

en: Maximum armor and body points
et_EE: Maksimaalsed soomus ja kerepunktid

en: May be targeted directly or assigned to a sensor turret or tower
et_EE: Võib-olla otse sihitud või määratud sensortornile või tornile

en: May be upgraded using factory modules
et_EE: Võib uuendada kasutades tehase moodulit

en: Mechanic with repair ability
et_EE: Mehaanik remontimis võimega

en: Medium Body - Cobra
et_EE: Keskmine Kere - Cobra

en: Medium body increases armor and body points
et_EE: Keskmine kere suurendab soomust ja kere punkte

en: Medium Body - Panther
et_EE: Keskmine Kere - Panther

en: Medium Body - Retribution
et_EE: Keskmine Kere - Retribution

en: Medium Body - Scorpion
et_EE: Keskmine Kere - Scorpion

en: Medium Cannon
et_EE: Keskkahur

en: Medium Cannon Cobra Half Track
et_EE: Pool-Roomikutega Cobra Keskkahur

en: Medium Cannon Cobra Hover
et_EE: Hõljukiga Cobra Keskkahur

en: Medium Cannon Cobra Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra Keskkahur

en: Medium Cannon firing 76mm rounds
et_EE: Keskkahur tulistab 76mm mürske

en: Medium Cannon Hardpoint
et_EE: Keskkahuri Hardpoint

en: Medium Cannon Python Hover
et_EE: Hõljukiga Python Keskkahur

en: Medium Cannon Python Tracks
et_EE: Roomikutega Python Keskkahur

en: Medium Cannon Scorpion Hover
et_EE: Hõljukiga Scorpion Keskkahur

en: Medium Cannon Scorpion Tracks
et_EE: Roomikutega Scorpion Keskkahur

en: Medium Cannon Viper Tracks
et_EE: Roomikutega Viper Keskkahur

en: Medium Super Heavy Body
et_EE: Keskmine Superraske Kere

en: Mini-rocket armored strongpoint
et_EE: Mini-raketi soomustatud kindlus

en: Mini-Rocket Array
et_EE: MRA

en: Mini-Rocket Array Cobra Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Cobra MRA

en: Mini-Rocket Array Cobra Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra MRA

en: Mini-Rocket Array Viper Half Track
et_EE: Pool-Roomikutega Viper MRA

en: Mini-Rocket Array Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper MRA

en: Mini-Rocket Artillery
et_EE: Mini-Rakettide Süürtükid

en: Mini-Rocket Artillery Cobra Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Mini-Rakettide Suurtükid

en: Mini-Rocket Artillery Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper Mini-Rakettide Suurtükkid

en: Mini-Rocket Battery
et_EE: Mini-Rakettide Patarei

en: Mini-Rocket Cobra Half-Tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Cobra Mini-Raketid

en: Mini-Rocket Cobra Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra Mini-Raketid

en: Mini-Rocket Guard Tower
et_EE: Mini-Rakettide Valvetorn

en: Mini-Rocket Pod
et_EE: Mini-Raketiheitja

en: Mini-Rocket Tower
et_EE: Mini-Rakettide Torn

en: Mini-Rocket Viper Half Track
et_EE: Pool-Roomikutega Cobra Mini-Raketid

en: Mini-Rocket Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper Mini-Rakettid

en: Missile accuracy +10%
et_EE: Raketi täpsus +10%

en: Missile actively seeks and homes on targets
et_EE: Rakett otsib ja ründab aktiivselt sihtmärke

en: Missile damage +25%
et_EE: Raketi kahju +25%

en: Missile Fortress
et_EE: Raketi Kindlus

en: Missile reload time -15%
et_EE: Raketi laadimisaeg -15%

en: Missiles detect and lock-on to targets while loading
et_EE: Raketid tuvastavad ja lukustavad laadides sihtmärgi

en: Missile Upgrade
et_EE: Raketi Uuendus

en: Mobile Repair Turret
et_EE: Mobiilne Remontimistorn

en: More armor and body points than Python
et_EE: Rohkem soomus ja kerepunkte kui Pythonil

en: More armor and body points than Vengeance
et_EE: Rohkem soomus ja kerepunkte kui Venganceil

en: Mortar
et_EE: Mortiir

en: Mortar accuracy +10%
et_EE: Mortiiri täpsus +10%

en: Mortar Autoloader
et_EE: Mortiiri Autolaadija

en: Mortar Autoloader Mk2
et_EE: Mortiiri Autolaadija Mk2

en: Mortar Autoloader Mk3
et_EE: Mortiiri Autolaadija Mk3

en: Mortar Cobra Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Cobra Mortiir

en: Mortar damage +25%
et_EE: Mortiiri kahju +25%

en: Mortar Fast Loader
et_EE: Mortiiri Kiirlaadija

en: Mortar Pit
et_EE: Mortiiri Kaevik

en: Mortar reload time -10%
et_EE: Mortiiri laadimiskiirus -10%

en: Mortar Targeting Computer
et_EE: Mortiiri Sihtimis Arvuti

en: MRL Emplacement
et_EE: MRL Paigaldus

en: Multi-barrel, rapid-fire machinegun
et_EE: Mitmehülsiline, kiirestitulistav kuulipilduja

en: Multi Turret Body - Dragon
et_EE: Mitmetorni Kere - Dragon

en: Narrow area of effect
et_EE: Kitsa ala mõju

en: Needle Gun
et_EE: Nõelakahur

en: Needle Gunner
et_EE: Nõelakahuriväelane

en: Needle Gunner Cyborg
et_EE: Nõelakahuri Küborg

en: Needle Gun Retribution Tracks
et_EE: Roomikutega Retribution Nõelakahur

en: Needle Gun Tiger Tracks
et_EE: Roomikutega Tiger Nõelakahur

en: Needle Gun Tower
et_EE: Nõelakahuri Torn

en: Needle Gun Vengeance Tracks
et_EE: Roomikutega Vengeance Nõelakahur

en: Neural Synapse Research Brain
et_EE: Neutraalne Sünaps Uurimuse Aju

en: Neural Synapse Research Brain Mk2
et_EE: Neutraalne Sünaps Uurimuse Aju Mk2

en: Neural Synapse Research Brain Mk3
et_EE: Neutraalne Sünaps Uurimuse Aju Mk3

en: New Advanced Weapon Available
et_EE: Uus Arenenud Relv Kasutatav

en: New Artillery Missile Turret Available
et_EE: Uus Suurtükiväe Raketti Torn Kasutatav

en: New automated repair techniques
et_EE: Uued automatiseeritud parandamise tehnikad

en: New Base Structure Available
et_EE: Uus Baas Ehitis Kasutatav

en: New battlefield computer system
et_EE: Uus lahinguvälja arvuti süsteem

en: New Construction Options Available
et_EE: Uus Konstrueerimis Valik Kasutatav

en: New Cyborg Research Available
et_EE: Uus Küborgi Uurimus Kasutatav

en: New Electronic Technology Discovered
et_EE: Uus Elektrooniline Tehnoloogia Avastatud

en: New Laser Weapon Available
et_EE: Uus laserrelv Kasutatav

en: New Missile Turret Available
et_EE: Uus Raketitorn Kasutatav

en: New Paradigm Heavy Body
et_EE: Uus Paradigmi Raske Kere

en: New Paradigm Light Body
et_EE: Uus Paradigmi Kerge Kere

en: New Paradigm Medium body
et_EE: Uus Paradigmi Keskmine Kere

en: New power efficient propulsion
et_EE: Uus energiatootlik liikumissüsteem

en: New Power Generation Technology
et_EE: Uus Energiageneraatori Tehnoloogia

en: New Propulsion Available
et_EE: Uus Liikumissüsteem Kasutatav

en: New Propulsion Available for Design
et_EE: Uus Liikumissüsteem Konstrueerimiseks Kasutatav

en: New Rail Gun Available
et_EE: Uus Railkahur Kasutatav

en: New Repair Facility Repairs Damaged Units
et_EE: Uus Remontimisuskeskus Parandab Kahjuststud Üksusi

en: New Repair Technology Discovered
et_EE: Uus Parandus Tehnoloogia Avastatud

en: New research options available
et_EE: Uus Uurimus valik Kasutatav

en: New Rocket Available
et_EE: Uus Rakett Kasutatav

en: New SAM Turret Available
et_EE: Uus SAM Torn Kasutatav

en: New System Available
et_EE: Uus Süsteem Kasutatav

en: New Systems Structure Available
et_EE: Uus süsteemitorn Kasutatav

en: New Systems Tower Available
et_EE: Uus Süsteemitorn Kasutatav

en: New Systems Turret Available for Design
et_EE: Uus Süsteemi Torn Kasutatv Konstrueerimiseks

en: New Systems Turret Available For Design
et_EE: Uus Süsteemi Torn Konstruktsiooniks Kasutatav

en: New Thermal Emissions detection
et_EE: Uus Soojusväljalaske avastamine

en: New VTOL Missile Launcher
et_EE: Uus VTOL Raketiheitja

en: NEXUS CWall
et_EE: NEXUSe CMüür

en: NEXUS Heavy Body
et_EE: NEXUS Raske Kere

en: NEXUS Intruder Program
et_EE: NEXUSe Sissetungi Programm

en: NEXUS Intruder Program analyzed
et_EE: NEXUSe Sissetungija Progrann analüüsitud

en: NEXUS Light Body
et_EE: NEXUS Kerge Kere

en: Nexus Link Tower
et_EE: Nexus Link Torn

en: Nexus Link Turret
et_EE: Nexus Link

en: NEXUS Medium Body
et_EE: NEXUS Keskmine Kere

en: NEXUS Resistance Circuits
et_EE: NEXUSe Vastupanu Skeem

en: NEXUS Resistance Circuits Mk2
et_EE: NEXUSe Vastupanu Skeem Mk2

en: NEXUS Resistance Circuits Mk3
et_EE: NEXUSe Vastupanu Skeem Mk3

en: NEXUS Wall
et_EE: NEXUSe Müür

[ctx: rank]
en: Green
et_EE: Algaja

en: Oil Derrick
et_EE: Naftapuurtorn

en: Oil Drum
et_EE: Naftatünn

en: Oil Resource
et_EE: Naftaresurss

en: On-board computer predicts target movement
et_EE: Pardaarvuti ennustab sihtmärgi liikumise

en: On-board diagnostic and repair systems
et_EE: Pardadiagnostika-ja parandussüsteem

en: On-board resistance circuit systems
et_EE: Parda vastupanu skeemi süsteem

en: Orders assigned indirect fire units to fire at the enemy batteries
et_EE: Käsib määratud kaudse tule üksustel tulistada vaenlase patareisid

en: Orders assigned indirect fire units to fire at the enemy sensors
et_EE: Käsib määratud kaudsetule üksustel tulistada vaenlase sensoreid

en: Or select the Repair Facility as a unit's target
et_EE: Või vali Remontimisskeskus üksuse sihtmärgiks

en: Pepperpot
et_EE: Kiitulemortiir

en: Pepperpot Pit
et_EE: Kiirtule Mortiiri Kaevik

en: Phosphor Bomb Bay
et_EE: Fosfori Pommitus

en: Phosphor Bomb Bay Mantis VTOL
et_EE: VTOL Mantis Fosforpommitus

en: Pick-Up Truck
et_EE: Pikap Veoautouto

en: Plascrete
et_EE: Raskebetoon

en: Plascrete Mk2
et_EE: Raskebetoon Mk2

en: Plascrete Mk3
et_EE: Raskebetoon Mk3

en: Plasma Cannon
et_EE: Plasma Kahur

en: Plasma Cannon Emplacement
et_EE: Plasma Kahuri Paigaldus

en: Plasma Cannon firing plasma
et_EE: Plasma Kahur tulistab plasmat

en: Plasma Cannon Wyvern Tracks
et_EE: Roomikutega Wyvern Plasmakahur

en: Plasmite Bomb
et_EE: Plasmiit Pomm

en: Plasmite Flamer
et_EE: Plasmiite Leegiheitja

en: Plasmite Flamer Bunker
et_EE: Plasmiit Leegiheitja Punker

en: Plasmite Flame-thrower
et_EE: Plasmiit Leegiheitja

en: Plasteel
et_EE: Terasbetoon

en: Plasteel Mk2
et_EE: Terasbetoon Mk2

en: Plasteel Mk3
et_EE: Terasbetoon Mk3

en: Power cost and production time similar to Cobra
et_EE: Energiakulu ja tootmiskiirus Cobraga sarnane

en: Power cost and production time similar to Viper
et_EE: Energiakulu ja tootmisaeg Viperiga sarnane

en: Power cost and production time the same as Python
et_EE: Energiakulu ja tootmisaeg sama kui Pythonil

en: Powerful Electronic magnetic pulse weapon
et_EE: Võimas Elektrooniline magneetiline impulssrelv

en: Power Generator
et_EE: Energia Generaator

en: Power Module
et_EE: Energia Moodul

en: Power Module Available
et_EE: Energia Moodul Kasutatav

en: Power output +25%
et_EE: Energia tootlus +25%

en: Power output +30%
et_EE: Energia tootlus +30%

en: Power Research Completed
et_EE: Energia Uurimine Lõpetatud

en: Produces Cyborgs
et_EE: Toodab Küborge

en: Project Medium Body
et_EE: Projekti Keskmine Kere

en: Propylene Oxide gel treated to burn at higher temperatures
et_EE: Propüleenoksiidi geel põleb kõrgema temperatuuriga

en: Pulse Laser
et_EE: Impulss Laser

en: Pulse Laser Emplacement
et_EE: Impulsslaseri Paigaldus

en: Pulse Laser Hardpoint
et_EE: Impulsslaseri Hardpoint

en: Pulse Laser Leopard Hover
et_EE: Hõljukiga Leopard Impulsslaser

en: Pulse Laser Mantis Tracks
et_EE: Roomikutega Mantis Impulsslaser

en: Pulse Laser Panther Hover
et_EE: Hõljukiga Panther Impulsslaser

en: Pulse Laser Python Tracks
et_EE: Roomikutega Python Impulsslaser

en: Pulse Laser Tiger Hover
et_EE: Hõljukiga Tiger Impulsslaser

en: Pulse Laser Tiger Tracks
et_EE: Roomiktega Tiger Impulsslaser

en: Pulse Laser Tower
et_EE: Impulsslaseri Torn

en: Pulse Laser Wyvern Tracks
et_EE: Roomikutega Wyvern Impulsslaser

en: Python Heavy Cannon Tracks
et_EE: Roomikutega Python Raskekahur

en: Quad 80mm Anti-Aircraft machinegun
et_EE: Neljakordne 80mm Lennuki-Vastane kuulipilduja

en: Racked missile dispensers allow for fast reloading
et_EE: Rakettide kappjaotur võimaldab kiire laadimise

en: Radar Detector
et_EE: Radari Detektor

en: Radar Detector Tower
et_EE: Radari Detector Torn

en: Radar detector tower detects enemy sensors
et_EE: Radari dedektori torn avastab vaenlase sensoreid

en: Rail Gun
et_EE: Railkahur

en: Rail Gun accuracy +10%
et_EE: Railkahuri täpsus +10%

en: Rail Gun damage +25%
et_EE: Railkahuri kahju +25%

en: Railgun Emplacement
et_EE: Railkahuri Paigaldus

en: Rail Gun Emplacement
et_EE: Railkahuri Paigaldus

en: Rail gun firing armor-piercing darts
et_EE: Railkahur tulistab soomustläbistavaid nooli

en: Rail Gun Hardpoint
et_EE: Railkahuri Hardpoint

en: Rail Gun Mantis Tracks
et_EE: Roomikutega Mantis Railkahur

en: Rail Gun reload time -15%
et_EE: Railkahuri laadimisaeg -15%

en: Rail Gun ROF
et_EE: Railkahuri Laskekiirus

en: Rail Gun ROF Mk2
et_EE: Railkahuri Laskekiirus Mk2

en: Rail Gun ROF Mk3
et_EE: Railkahuri Laskekiirus Mk3

en: Rail Gun Tiger Hover
et_EE: Hõljukiga Tiger Railkahur

en: Rail Gun Upgrade
et_EE: Railkahuri Uuendus

en: Rail Target Prediction Computer
et_EE: Rail Sihtmärgi Ennustus Arvuti

en: Rapid Fire Chaingun
et_EE: Kiirtule Ahelrelv

en: Rapid Fire Chaingun Upgrade
et_EE: Kiirtule Ahelrelva Uuendus

en: Rapid fire rail gun firing needle darts
et_EE: Kiirestitulistav railkahur tulistab heitenõelu

en: Rearming speed +30%
et_EE: Laadimiskiirus +30%

en: Reduced chance of NEXUS take-over
et_EE: Vähenenud võimalus NEXUSe ülevõtmisest

en: Refuels, rearms and repairs VTOLs
et_EE: Tangib, laadib ja parandab VTOLeid

en: Reinforced Base Structure Materials
et_EE: Tugendatud Baas Ehitiste Materialid

en: Reinforced Base Structure Materials Mk2
et_EE: Tugevntatud Baasehitiste Materjalid Mk2

en: Reinforced Base Structure Materials Mk3
et_EE: Tugevntatud Baasehitiste Materjalid Mk3

en: Repair Cobra Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra Remont

en: Repair Facility
et_EE: Remontimiskeskus

en: Repair Scorpion Tracks
et_EE: Roomikutega Scorpion Remont

en: Repair Speed +100%
et_EE: Remontimiskiirus +100%

en: Repair Turret
et_EE: Remonditorn

en: Repair Turret Cobra Tracks
et_EE: Roomikutega Cobra Remonditorn

en: Repair Turret Mantis Tracks
et_EE: Roomikutega Mantis Remonditorn

en: Repair Turret Viper Half-track
et_EE: Pool-Roomikutega Viper Remonditorn

en: Repair Turret Viper Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Viper Remonditorn

en: Repair Turret Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper Remonditorn

en: Replaces all machineguns
et_EE: Asendab kõik kuulipildujad

en: Requires cyborg factory to produce
et_EE: Vajab küborgitehast et toota

en: Requires heavy VTOL factory to produce
et_EE: Vajab rasket VTOL tehast et toota

en: Research Breakthrough Improves Construction Rates
et_EE: Uurimus Läbimurre Täiustab Ehitamise Kiirust

en: Research Facility
et_EE: Uurimiskeskus

en: Research makes additional Cyborgs available
et_EE: Arendus teeb täiendatud Küborgit Saadavaks

en: Research Module
et_EE: Uurimismoodul

en: Research Module Available
et_EE: Uurimismoodul Kasutatav

en: Research module expands research facilities
et_EE: Uurimismoodul laiendab uurimiskeskust

en: Research speed +30%
et_EE: Uurimiskiirus +30%

en: Research speed +85%
et_EE: Uurimiskiirus +85%

en: Ripple Rocket Battery
et_EE: Ripple Rakettide Patarei

en: Ripple Rockets
et_EE: Virvendus Raketid

en: Robotic advances make new chaingun upgrade available
et_EE: Robootilised arengud teevad uue Kettrelva uuenduse kättesaadavaks

en: Robotic Cyborg Production Mk2
et_EE: Robootiline Küborgide Tootmine Mk2

en: Robotic Cyborg Production Mk3
et_EE: Robootiline Küborgide Tootmine Mk3

en: Robotic Factory Production
et_EE: Robootiline Tehase Tootmine

en: Robotic Factory Production Mk2
et_EE: Robootiline Tehase Tootmine Mk2

en: Robotic Factory Production Mk3
et_EE: Robootiline Tehase Tootmine Mk3

en: Robotic loading system feeds rounds into breech
et_EE: Robootiline laadimissüsteem laeb laskemoona padrunisalve

en: Robotic Manufacturing
et_EE: Robootiline Tootmine

en: Robotic Repair Facility
et_EE: Robootiline Remontimiskeskus

en: Robotic Repair Facility Upgrade
et_EE: Robootiline Remontimiskeskuse Uuendus

en: Robotic Repair Facility Upgrade Mk2
et_EE: Robootiline Remontimiskeskuse Uuendus Mk2

en: Robotic Repair Facility Upgrade Mk3
et_EE: Robootiline Remontimiskeskuse Uuendus Mk3

en: Robotic VTOL Production Mk2
et_EE: Robootiline VTOLide Tootmine Mk2

en: Robotic VTOL Production Mk3
et_EE: Robootiline VTOLide Tootmine Mk3

en: Robotic VTOL Rearming
et_EE: Robootiline VTOLide Laadimine

en: Robotic VTOL Rearming Mk2
et_EE: Robootiline VTOLide Laadimine Mk2

en: Robotic VTOL Rearming Mk3
et_EE: Robootiline VTOLide Laadimine Mk3

en: Rocket accuracy +10%
et_EE: Raketi täpsus +10%

en: Rocket artillery; can be assigned to a sensor
et_EE: Raketi suurtükivägi; saab määrata sensorile

en: Rocket Autoloader
et_EE: Rakettide Autolaadija

en: Rocket Autoloader Mk2
et_EE: Rakettide Autolaadija Mk2

en: Rocket Autoloader Mk3
et_EE: Rakettide Autolaadija Mk3

en: Rocket Buggy
et_EE: Raketi Buggy

en: Rocket damage +25%
et_EE: Raketi kahju +25%

en: Rocket detects and locks on to engine emissions
et_EE: Rakett tuvastab ja lukustab mootoriväljalaske järgi

en: Rocket Jeep
et_EE: Raketi Dðiip

en: Rocket Laser Designator
et_EE: Rakettide Laseri Sihtija

en: Rocket reload time -15%
et_EE: Rakettide laadimiskiirus -15%

en: Rocket tracks the laser designator to the target
et_EE: Rakett jälitab laseri tähistatud sihtmärki

en: Rotary Howitzer - Hellstorm
et_EE: Kiirtule Haubits - Põrgutorm

en: Rotary MG Bunker
et_EE: Kiirkuulipilduja Punker

en: Rotary Mortar - Pepperpot
et_EE: Kiirtule Mortiir - Kiirtulemortiir

en: Ruined Factory
et_EE: Hävitatud Tehas

en: SAM site with Avenger missiles
et_EE: SAM plats Kättemaksja rakettidega

en: SAM site with Vindicator missiles
et_EE: SAM plats Hävitaja rakettidega

en: Scavenger
et_EE: Mässaja

en: Scavenger AT-Rocket Pit
et_EE: Mässajate AT-raketi pesa

en: Scavenger Bunker
et_EE: mässajate punker

en: Scavenger CornerWall
et_EE: Mässajate NurgaMüür

en: Scavenger Factory
et_EE: Mässajate Tehas

en: Scavenger Flame Tower
et_EE: Mässajate Leegiheitja Torn

en: Scavenger Gun Tower
et_EE: Mässajate Relvatorn

en: Scavenger Horizontal Wall
et_EE: Mässajate Horisontaalne Müür

en: Scavenger Power Generator
et_EE: Mässajate Energiageneraator

en: Scavenger Rocket Pit
et_EE: Mässjate Rakettipesa

en: School Bus
et_EE: Koolibuss

en: Scourge Cyborg
et_EE: Scourge Küborg

en: Scourge Mantis Hover
et_EE: Hõljukiga Mantis Scourge

en: Scourge Mantis Tracks
et_EE: Roomikutega Mantis Scourge

en: Scourge Missile
et_EE: Scourge Raketid

en: Scourge Missile Hardpoint
et_EE: Scourge Rakettide Hardpoint

en: Scourge Missile Tower
et_EE: Scourge Rakettide Torn

en: Scourge Missile Wyvern Tracks
et_EE: Roomikutega Wyvern Scourge Rakett

en: Scourge Python Tracks
et_EE: Roomikutega Python Scourge

en: Scourge Retaliation VTOL
et_EE: VTOL Retaliation Scourge Rakett

en: Scrambler Turret
et_EE: Skramblertorn

en: Search & Destroy Missiles
et_EE: Otsi ja Hävita Raketid

en: Select new targets to continue the VTOL strikes
et_EE: Vali uus sihtmärk, et VTOL rünnakut jätkata

en: Self-guided rocket-powered shells
et_EE: Isejuhtivad raketttugevntatud mürsud

en: Self-Replicating Manufacturing
et_EE: Ise-Kopeeriv Tootmine

en: Sensor Cobra Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Cobra Sensor

en: Sensor Range +10%
et_EE: Sensori Ulatus +10%

en: Sensor Range +15%
et_EE: Sensori Ulatus +15%

en: Sensor Range +25%
et_EE: Sensori Ulatus +25%

en: Sensors Improved
et_EE: Sensor Täiustunud

en: Sensor Turret
et_EE: Sensortorn

en: Sensor Turret Cobra Half-tracks
et_EE: Pool-Roomikutega Cobra Sensortorn

en: Sensor Turret Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper Sensortorn

en: Sensor Upgrade
et_EE: Sensori Uuendus

en: Sensor Upgrade Mk2
et_EE: Sensori Uuendus Mk2

en: Sensor Upgrade Mk3
et_EE: Sensori Uuendus Mk3

en: Seraph Missile Array
et_EE: Seraph Rakettide Paigaldus

en: Seraph Missile Battery
et_EE: Seraphi Rakettide Patarei

en: Shells detect and home to thermal heat signatures
et_EE: Mürsud avastavad ja ründavad soojuskiirguse järgi

en: Slower than Python
et_EE: Aeglasem kui Python

en: Slow moving Body
et_EE: Aeglasti liikuv Kere

en: Speed: Fast
et_EE: Kiirus: Kiire

en: Speed: Medium
et_EE: Kiirus: Keskmine

en: Speed: Slow
et_EE: Kiirus: Aeglane

en: Speed: VTOL
et_EE: Kiirus: VTOL

en: Stabilized Mini-Rockets
et_EE: Stabiliseeritud Mini-Raketid

en: Stabilized Mini-Rockets Mk2
et_EE: Stabiliseeritud Mini-Raketid Mk2

en: Steals technology from enemies
et_EE: Varastab vaenlaselt tehnoloogiat

en: Steals technology from structures and takes control of weapons
et_EE: Varastab ehitistelt tehnoloogiat ja wõtab relvade üle kontrolli

en: Steel tower with machinegun
et_EE: Teras torn kuulipildujaga

en: Stormbringer AA Laser
et_EE: Tormitooja AA Laser

en: Stormbringer Emplacement
et_EE: Tormitooja Paigaldus

en: Strike mission continues until enemy destroyed or they retreat
et_EE: Rünnak kestab kuni vaenlase üksused on kas hävitatud või taganenud

en: Stronger Commander Turret Available for Design
et_EE: Tugevam Juhitorn Konstrueerimiseks Kasutatav

en: Structure Research Completed
et_EE: Ehitise Uurimine Lõpetatud

en: Supercrete
et_EE: Superbetoon

en: Supercrete Mk2
et_EE: Superbetoon Mk2

en: Supercrete Mk3
et_EE: Superbetoon Mk3

en: Superdense Composite Alloys
et_EE: Supertihe Komposiit Sulam

en: Superdense composite alloys and energy-absorbing fibres
et_EE: Supertihe komposiitsulam ja energiatneelavad kiud

en: Superdense Composite Alloys Mk2
et_EE: Supertihe Komposiit Sulam Mk2

en: Superdense Composite Alloys Mk3
et_EE: Supertihe Komposiit Sulam Mk3

en: Superhot Flamer Gel
et_EE: Superkuum Leegiheitja Geel

en: Superhot Flamer Gel Mk2
et_EE: Superkuum Leegiheitja Geel Mk2

en: Superhot Flamer Gel Mk3
et_EE: Superkuum Leegiheitja Geel Mk3

en: Superhot Plasmite gel
et_EE: Superkuum Plasmiidi geel

en: Superhot Plasmite gel Mk2
et_EE: Superkuum Plasmiidi geel Mk2

en: Superhot Plasmite gel Mk3
et_EE: Superkuum Plasmiidi geel Mk3

en: Surface-to-air missile
et_EE: Maa-Õhk tüüpi rakett

en: Synaptic Link
et_EE: Sünaptiline Liides

en: Synaptic Link allows humans to interface directly with computers
et_EE: Sünaptiline Liides lubab inimestel otse arvutiga ühendada

en: Synaptic link data analysis
et_EE: Sünaptiline liidese andmete analüüs

en: Synaptic Link Data Analysis
et_EE: Sünaptilise Liidese Andmete Analüüs

en: Synaptic Link Data Analysis Mk2
et_EE: Sünaptilise Liidese Andmete Analüüs Mk2

en: Synaptic Link Data Analysis Mk3
et_EE: Sünaptilise Liidese Andmete Analüüs Mk3

en: Synaptic Link Scrambler technology
et_EE: Sünaptilise Liidese Signaalimuutmis-Tehnoloogia

en: Synaptic Link technology breakthrough
et_EE: Sünaptilise Liidese tehnoloogia läbimurre

en: Systems Research Completed
et_EE: Süsteemi Uurimine Lõpetatud

en: Tank Killer
et_EE: Tanki Tapja

en: Tank Killer Emplacement
et_EE: Tanki Tapja Pigaldus

en: Tank Killer Hardpoint
et_EE: Tanki Tapja Hardpoint

en: Tank Killer Mantis Hover
et_EE: Hõljukiga Mantis Tankitapja

en: Tank Killer Mantis Tracks
et_EE: Roomikutega Mantis Tankitapja

en: Tank Killer Python Tracks
et_EE: Roomikutega Python Tanki Tapja

en: Tank Killer Rocket
et_EE: Tanki Tapja Rakett

en: Tank Killer Vengeance Tracks
et_EE: Roomikutega Vengeance Tankitapja

en: Tank Traps
et_EE: Tanki Lõksud

en: Target Acquisition Artillery Shells
et_EE: Sihtmärkki Omandus Suurtükiväe Mürsud

en: Target Acquisition Artillery Shells Mk2
et_EE: Sihtmärgi Omandus Suurtükiväe Mürsud Mk2

en: Target Acquisition Bombsight
et_EE: Sihtmärgi Hankimis Sihtimine

en: Target Acquisition Mortar Shells
et_EE: Sihtmärgi juurde minevad Mortiiri pommid

en: Targeting systems compensate for distance and weather conditions
et_EE: Sihtimissüsteem kompenseerib vahemaa ja ilmastikutingimused

en: Target Prediction Artillery Shells
et_EE: Sihtmärgi Ennustus Suurtükiväe Mürsud

en: Target Prediction Missiles
et_EE: Sihtmärgi Ennustavad Rakettid

en: Thermal Armor
et_EE: Soojussoomus

en: Thermal Armor +35%
et_EE: Soojussoomus +35%

en: Thermal armor +40%
et_EE: Soojussoomus +40%

en: Thermal Armor +40%
et_EE: Soojussoomus +40%

en: Thermal Armor +45%
et_EE: Soojussoomus +45%

en: Thermal Armor Mk2
et_EE: Soojussoomus Mk2

en: Thermal Armor Mk3
et_EE: Soojussoomus Mk3

en: Thermal Imaging Bombsight
et_EE: Soojusega Pommisihtimine

en: Thermal Imaging Mortar Shells
et_EE: Soojusjuhtivad Mortiiri Pommid

en: Thermal Imaging Rockets
et_EE: Soojusliikuvad Raketid

en: Thermite Bomb Bay
et_EE: Termiidi Pommitus

en: Thermite Flamer
et_EE: Termiidileegihaitja

en: Thermopole Energizer Mk2
et_EE: Thermopole Energiser Mk2

en: Thermopole Energizer Mk3
et_EE: Thermopole Energiser Mk3

en: The VTOL returns to the selected pad for rearming
et_EE: VTOL tuleb valitud platsile laadimiseks tagasi

en: Titanium-reinforced concrete
et_EE: Titaanium-tugevntatud betoon

en: Tracked Propulsion
et_EE: Roomikute Liikumissüsteem

en: Tracks
et_EE: Roomikud

en: Tracks and directs in-flight rocket to target
et_EE: Jälitab ja suunab lennul raketti sihtmärgini

en: Tracks II
et_EE: Roomikud II

en: Tracks III
et_EE: Roomikud III

en: Transport Body
et_EE: Transpordi Kere

en: Truck
et_EE: Veoauto

en: Truck Cobra Hover
et_EE: Hõljukiga Cobre Veoauto

en: Truck Mantis Hover
et_EE: Hõljukiga Mantis Veoauto

en: Truck Scorpion Hover
et_EE: Hõljukiga Scorpion Veoauto

en: Tungsten-Tipped MG Bullets
et_EE: Volframi MG Kuulid

en: Tungsten-Tipped MG Bullets Mk2
et_EE: Volframi MG Kuulid Mk2

en: Tungsten-Tipped MG Bullets Mk3
et_EE: Volframi MG Kuulid Mk3

en: Turbo-Charged Engine Mk2
et_EE: Turbo-Laetud Mootor Mk2

en: Turbo-Charged Engine Mk3
et_EE: Turbo-Laetud Mootor Mk3

en: Twin 7.62mm machineguns
et_EE: Topelt 7.62mm kuulipilduja

en: Twin Assault Cannon
et_EE: Kaksik Ründekahur

en: Twin Assault Cannon Bunker
et_EE: Kaksik Ründekahuri Punker

en: Twin Assault Gun
et_EE: Kaksik Ründekuulipilduja

en: Twin Assault Gun Hardpoint
et_EE: Kaksik Ründekuulipilduja Hardpoint

en: Twin Machinegun
et_EE: Kaksikkuulipilduja

en: Twin Machinegun Bunker
et_EE: Kaksikkuulipilduja Punker

en: Twin Machinegun Guard Tower
et_EE: Kakasikkuulipilduja Valvetorn

en: Twin Machinegun Viper Half-tracks
et_EE: Pool-Roomik Viper Kaksikkuulipilduja

en: Twin Machinegun Viper Tracks
et_EE: Roomikutega Viper Kaksikkuulipilduja

en: Twin Machinegun Viper Wheels
et_EE: Ratastega Viper Kaksikkuulipilduja

en: Twin Medium Anti-Aircraft Laser
et_EE: Kaksik-keskmine Lennukite-Vastane Laser

en: Twin Multi-barrel, rapid-fire machinegun
et_EE: Kaksik Mitme-Raualine, kiirtule kuulipilduja

en: Unit Research Completed
et_EE: Üksuse Uurimine Lõpetatud

en: Upgraded battlefield computer system
et_EE: Uuendatud lahinguvälja arvutisüsteem

en: Use a truck to add modules to a factory
et_EE: Kasuta veoautot tehasele mooduli lisamiseks

en: Use a truck to add the module to a power generator
et_EE: Kasuta veoautot et moodul energiageneraatorile lisada

en: Use a truck to add the module to a research facility
et_EE: Kasuta veoautot et moodul Uurimiskeskusele lisada

en: Uses advanced cannon technology
et_EE: Kasutab arenenud kahuri tehnoloogiat

en: Uses advanced mass driver railgun technology
et_EE: Kasutab arenenud massiivset draiver railkahuri tehnoloogiat

en: Uses advanced missile gun technology
et_EE: Kasutab arenenud rakettrelvade tehnoloogiat

en: Uses advanced rocket gun technology
et_EE: Kasutab arenenud raketti tehnoloogiat

en: Use the Command Console to send units back for repair
et_EE: Kasuta juhtimis konsooli et üksused parandama saata

en: Vapor Turbine boosts power output
et_EE: Auruturbiin suurendab energia toodangut

en: Vapor Turbine Generator
et_EE: Auruturbiini Generaator

en: Vapor Turbine Generator Mk2
et_EE: Auruturbiini Generaator Mk2

en: Vapor Turbine Generator Mk3
et_EE: Auruturbiin Generaator Mk3

en: Vehicle speed +5%
et_EE: Masina kiirus +5%

en: Vehicle Superdense Thermal Armor
et_EE: Sõidukite Supertihe Soojussoomus

en: Vehicle Superdense Thermal Armor Mk2
et_EE: Sõidukite Supertihe Soojussoomus Mk2

en: Vehicle Superdense Thermal Armor Mk3
et_EE: Sõidukite Supertihe Soojussoomus Mk3

en: Vengeance Tracks Gauss Cannon
et_EE: Roomikutega Vengeance Gausskahur

en: Vengeance Tracks Gauss Scourge
et_EE: Roomikutega Vengeance Gauss Scourge

en: Vengeance Tracks Rail Gun
et_EE: Roomikutega Vengeance Railkahur

en: Vertical Take Off and Landing Propulsion
et_EE: Vertikaalse Õhkutõusu ja Maandumise Liikumissüsteem

en: Very expensive to produce
et_EE: Väga kallis toota

en: Very high power costs and very slow to produce
et_EE: Väga kõrge energiakulu ja väga aeglane tootmine

en: Very slow moving Body
et_EE: Vägaaeglasti liikuv Kere

en: Very slow recharge time
et_EE: Väga aeglane uurimine

en: Vindicator Hardpoint
et_EE: Hävitaja Hardpoint

en: Vindicator SAM
et_EE: Hävitaja SAM

en: Vindicator SAM Site
et_EE: Hävitaja SAM Plats

en: VTOL Assault Cannon
et_EE: VTOL Ründekahur

en: VTOL Assault Gun
et_EE: VTOL Ründekuulipilduja

en: VTOL Bunker Buster
et_EE: VTOL Punkripurustaja

en: VTOL Bunker Buster Bug VTOL
et_EE: VTOL Bug Punkripurustaja

en: VTOL Bunker Buster Scorpion VTOL
et_EE: VTOL Scorpion Punkripurustaja

en: VTOL Cannon
et_EE: VTOL Kahur

en: VTOL CB Radar Tower
et_EE: VTOL CB Radar Torn

en: VTOL CB Radar Turret
et_EE: VTOL CB Radartorn

en: VTOL CB Tower
et_EE: VTOL CB Torn

en: VTOL CB Tower detects enemy indirect fire batteries
et_EE: VTOL CB Torn tuvastab vaenlase kaudse tule patareid

en: VTOL CB Turret
et_EE: VTOL CB Torn

en: VTOL Cluster Bomb Bay
et_EE: VTOL Parvpommitus

en: VTOL Cluster Bomb Bay Bug VTOL
et_EE: VTOL Bug Parvpommitus

en: VTOL Cluster Bomb Bay Scorpion VTOL
et_EE: VTOL Scorpion Parvpommitus

en: VTOL Cluster Bombs Bay
et_EE: VTOL Parv Pommitus

en: VTOL EMP Missile Launcher
et_EE: VTOL EMP Raketiheitja

en: VTOL Factory
et_EE: VTOL Tehas

en: VTOL factory enables VTOL production
et_EE: VTOL tehas võimaldab VTOLide tootmise

en: VTOL Flashlight
et_EE: VTOL Välgvalgus

en: VTOL Heap Bomb Bay
et_EE: VTOL Täispommitus

en: VTOL Heavy Laser
et_EE: VTOL Raske Laser

en: VTOL Heavy Machinegun
et_EE: VTOL Raskekuulipilduja

en: VTOL Hyper Velocity Cannon
et_EE: VTOL Hüperkiire Kahur

en: VTOL Hyper Velocity Cannon Bug VTOL
et_EE: VTOL Bug Hüperkiire Kahur

en: VTOL Hyper Velocity Cannon Mantis VTOL
et_EE: VTOL Mantis Hüperkiire Kahur

en: VTOL Hyper Velocity Cannon Scorpion VTOL
et_EE: VTOL Scorpion Hüperkiire Kahur

en: VTOL Lancer Bug VTOL
et_EE: VTOL Bug Lancer

en: VTOL Lancer Mantis VTOL
et_EE: VTOL Mantis Lancer

en: VTOL Lancer Scorpion VTOL
et_EE: VTOL Scorpion Lancer

en: VTOL Machinegun
et_EE: VTOL Kuulipilduja

en: VTOL Mini-Rocket
et_EE: VTOL Mini-Raketid

en: VTOL Needle Gun
et_EE: VTOL Nõelakahur

en: VTOL Phosphor Bomb Bay
et_EE: VTOL Fosfor Pommitus

en: VTOL Plasmite Bomb Bay
et_EE: VTOL Parvpommitus

en: VTOL Propulsion
et_EE: VTOL Liikumissüsteem

en: VTOL Pulse Laser
et_EE: VTOL Impulss Laser

en: VTOL Radar Tower
et_EE: VTOL Radar Torn

en: VTOL Rail Gun
et_EE: VTOL Railkahur

en: VTOL Rearming Pad
et_EE: VTOL Maandumis Platvorm

en: VTOL rearming pads required to keep VTOLs flying
et_EE: VTOL laadimisplatse vajatakse, et VTOLid saaksid lennata

en: VTOL Scourge Missile
et_EE: VTOL Scourge Raketid

en: VTOL Strike Tower
et_EE: VTOL Strike Torn

en: VTOL Strike Tower detects approaching enemies
et_EE: VTOL Striketorn tuvastab lähenevad vaenlased

en: VTOL Strike Turret
et_EE: VTOL Striketorn

en: VTOL Strike turret used to spot targets
et_EE: VTOL Striketorni kasutatakse sihtmärkide märkamiseks

en: VTOL Tank Killer
et_EE: VTOL Tanki Tapja

en: VTOL Thermite Bomb Bay
et_EE: VTOL Termiit Pommitus

en: VTOL Twin Machinegun
et_EE: VTOL Kaksikkuulipilduja

en: Warehouse
et_EE: Ladu

en: Weapon Research Completed
et_EE: Relva Uurimine Lõpetatud

en: Wheeled Propulsion
et_EE: Ratastega Liikumissüsteem

en: Wheels
et_EE: Rattad

en: Wheels II
et_EE: Rattad II

en: Wheels III
et_EE: Rattad III

en: Whirlwind AA Site
et_EE: Tuulispask AA Õhutõrjekahur

en: Whirlwind AA Turret
et_EE: Tuulispasa AA Torn

en: Whirlwind Hardpoint
et_EE: Tuulispasa Hardpoint

en: Wide Spectrum Sensor
et_EE: Lai Spektrisensor

en: Wide Spectrum Sensor Tower
et_EE: Lai Spektrisensori Torn

en: Wreck
et_EE: Vrakk

en: Wrecked Bridge
et_EE: Silla Vrakk

en: Wrecked Tanker
et_EE: Tanker Vrakk

en: Wrecked Van
et_EE: furgooni Vrakk

en: Wrecked Vehicle
et_EE: Sõiduki Vrakk

en: Set configuration directory
et_EE: Määra konfiguratsiooni register

en: configuration directory
et_EE: konfiguratsiooni register

en: data directory
et_EE: Andmete register

en: Play in fullscreen mode
et_EE: Mängi fullscreen mode-is

en: Causes a crash to test the crash handler
et_EE: Tekitab kokkujooksu, et testida crash handlerit

en: savegame
et_EE: mängusalvestus

en: Play in windowed mode
et_EE: Mängi akendatud mode-is

en: Show version information and exit
et_EE: Näita versiooni informatsiooni ja välju

en: Set the resolution to use
et_EE: Määra eristamisvõime

en: WIDTHxHEIGHT
et_EE: LAIUSxKÕRGUS

en: Enable shadows
et_EE: Luba varjud

en: Disable shadows
et_EE: Blokeeri varjud

en: Enable sound
et_EE: Luba hääl

en: Disable sound
et_EE: Blokeeri hääl

en: host
et_EE: võõrustaja

en: Player
et_EE: Mägija

en: New Vehicle
et_EE: Uus Sõiduk

en: Vehicle Body
et_EE: Masina Kere

en: Vehicle Propulsion
et_EE: Masina Liikumissüsteem

en: Vehicle Turret
et_EE: Masina Torn

en: Delete Design
et_EE: Kustuta Konstruktsioon

en: Kinetic Armour
et_EE: Kinemaatiline Soomus

en: Thermal Armour
et_EE: Soojussoomus

en: Engine Output
et_EE: Mootori Võimsus

en: Weight
et_EE: Kaal

en: Total Power Required
et_EE: Täielik Energiakulu

en: Total Body Points
et_EE: Kokku Kerepunkte(HP)

en: Power Usage
et_EE: Energia Kulu

en: Hydra
et_EE: Hüdra

en: Sensor Range
et_EE: Sensori Ulatus

en: ECM Power
et_EE: ECM Tugevus

en: Build Points
et_EE: Ehitamispunktid

en: Range
et_EE: Ulatus

en: Damage
et_EE: Kahju

en: Rate-of-Fire
et_EE: Laskekiirus

en: Air Speed
et_EE: Kiirus Õhus

en: Road Speed
et_EE: Kiirus Teel

en: Off-Road Speed
et_EE: Kiirus Maastikul

en: Water Speed
et_EE: Kiirus Vees

en: Weapons
et_EE: Relvad

en: Systems
et_EE: Süsteemid

en: Player left
et_EE: Mängija lahkus

en: Player dropped
et_EE: Mängija Väjavisatud

en: Waiting for other players
et_EE: Teiste mängijate ootamine

en: Cannot Build. Oil Resource Burning.
et_EE: EI Saa Ehitada. Naftaresurss Põleb.

en: Unit Lost!
et_EE: Üksus Kaotatud!

en: Structure Restored
et_EE: Ehitis taastatud

en: Group %u selected - %u Unit | Group %u selected - %u Units
et_EE[0]: Grupp %u valitud - %u Üksus
et_EE[1]: Grupp %u valitud - %u Üksust

en: %u unit assigned to Group %u | %u units assigned to Group %u
et_EE[0]: %u üksus määratud gruppi %u
et_EE[1]: %u Üksust määratud Gruppi %u

en: Centered on Group %u - %u Unit | Centered on Group %u - %u Units
et_EE[0]: Grupi %u Vaade - %u Üksus
et_EE[1]: Grupi %u Vaade - %u Üksust

en: Single Player
et_EE: Üksik Mäng

en: Multi Player
et_EE: Mitmik Mäng

en: Tutorial
et_EE: Õpetus

en: Options
et_EE: Seaded

en: View Intro
et_EE: Näita Sissejuhatust

en: Quit Game
et_EE: Välju Mängust

en: MAIN MENU
et_EE: PEA MENÜÜ

en: Fast Play
et_EE: Kiir Mäng

en: TUTORIALS
et_EE: ÕPETUSED

[ctx: menu]
note: TRANSLATORS: "Return", in this context, means "return to previous screen/menu"
en: Return
et_EE: Tagasi

en: New Campaign
et_EE: Uus Kampaania

en: Start Skirmish Game
et_EE: Alusta Üksillahingut

en: Challenges
et_EE: Väljakutse

en: SINGLE PLAYER
et_EE: ÜKSIK MÄNG

en: MULTI PLAYER
et_EE: MITMIKMÄNG

en: Host Game
et_EE: Võõrusta Mängu

en: Join Game
et_EE: Liitu Mängu

en: OPTIONS
et_EE: SEADED

en: Game Options
et_EE: Mängu Seaded

en: Graphics Options
et_EE: Graafika Seaded

en: Video Options
et_EE: Video Seaded

en: Audio Options
et_EE: Audio Seaded

en: Mouse Options
et_EE: Hiire Seaded

en: Key Mappings
et_EE: Nuppude Vasted

en: Fullscreen
et_EE: Täisaken

en: Off
et_EE: Väljas

en: Black
et_EE: Must

en: On
et_EE: Sees

en: Video Playback
et_EE: Video Taasesitus

en: Subtitles
et_EE: Suptiitrid

en: Shadows
et_EE: Varjud

en: GRAPHICS OPTIONS
et_EE: GRAAFIKA SEADED

en: Voice Volume
et_EE: Hääle Volüüm

en: FX Volume
et_EE: FX Volüüm

en: Music Volume
et_EE: Muusika Volüüm

en: AUDIO OPTIONS
et_EE: HELI SEADED

en: Windowed
et_EE: Akendatud

en: * Takes effect on game restart
et_EE: * Võtab efekti kui mäng uuesti käivitatakse

en: Graphics Mode*
et_EE: Graafika Mode*

en: Texture size
et_EE: Tekstuuri suurus

en: VIDEO OPTIONS
et_EE: VIDEO SEADED

en: Reverse Rotation
et_EE: Tagasipööre

en: Trap Cursor
et_EE: Püüniskursor

en: Switch Mouse Buttons
et_EE: Vahetatud Hiire Nupud

en: MOUSE OPTIONS
et_EE: HIIRE SEADED

en: Easy
et_EE: Kerge

en: Normal
et_EE: Normaalne

en: Hard
et_EE: Raske

en: Language
et_EE: Keel

en: Scroll Speed
et_EE: Kerimiskiirus

en: GAME OPTIONS
et_EE: MÄNGU SEADED

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new structure: %s.
et_EE: Mängija %u teeb sohki (debug menu) Talle uus ehitis: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new feature: %s.
et_EE: Mängija %u teeb sohki (debug menu) talle uus tunnus: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new droid: %s.
et_EE: Mängija %u teeb sohki(debug menu) talle uus droid: %s.

en: Power
et_EE: Energia

en: Progress Bar
et_EE: Progressi Riba

en: Factory Delivery Point
et_EE: Tehase Saatmis Koht

en: Loop Production
et_EE: Tsükkel tootmine

en: Resume Game
et_EE: Jätka Mängu

en: Quit
et_EE: Välju

en: WARNING: You're the host. If you quit, the game ends for everyone!
et_EE: HOIATUS: sa oled võõrustaja. Kui sa lahkud, lõpeb mäng kõigi jaoks

en: Load Game
et_EE: Laadi Mäng

en: Save Game
et_EE: Salvesta Mäng

en: Host has quit the game!
et_EE: Võõrustaja lahkus mängust!

en: The game can't continue without the host.
et_EE: Mäng ei saa ilma võõrustajata jätkuda.

en: -->  QUIT  <--
et_EE: --> LOOBU <--

en: Research Update
et_EE: Uurimus Uuendus

en: Project Goals
et_EE: Projekti Eesmärgid

en: Current Objective
et_EE: Hetke Eesmärgid

en: New Intelligence Report
et_EE: Uus Intelligentsus Raport.

en: Retreat at Medium Damage
et_EE: Tagane Keskmise Kahjuga

en: Retreat at Heavy Damage
et_EE: Tagane Raske Kahjuga

en: Do or Die!
et_EE: Tee või Sure!

en: Fire-At-Will
et_EE: Vaba Tuli

en: Return Fire
et_EE: Vastu Tuli

en: Hold Fire
et_EE: Hoidke Tuld

en: Patrol
et_EE: Patrull

en: Return For Repair
et_EE: Tagane Remontimisele

en: Return To HQ
et_EE: Tagane HQ Juurde

en: Go to Transport
et_EE: Mine Transporti

en: Return for Recycling
et_EE: Tagane Taaskäitluseks

en: Recycle
et_EE: Taaskäitle

en: Assign Factory Production
et_EE: Määra Tehase Tootmine

en: Assign Cyborg Factory Production
et_EE: Määra Küborgi Tehase Tootmine

en: Assign Fire Support
et_EE: Määra Tuletoetus

en: Assign VTOL Factory Production
et_EE: Määra VTOL Tehase Tootmine

en: Circle
et_EE: Ring

en: Sorry, that cheat is disabled in multiplayer games.
et_EE: Sorry, see sohk on mitmikmängust eemaltatud.

en: Warning! This cheat is buggy.  We recommend to NOT use it.
et_EE: Hoiatus! See sohk on vigane. Me soovitame seda mitte kasutada.

en: Lets us see what you see!
et_EE: Lase meil näha mida saa näed!

en: Fine, weapon & sensor display is off!
et_EE: Suurepärane, relva & sensori kuvar on väljas!

en: (Player %u) is using cheat :%s
et_EE: (Mängija %u) teeb sohki:%s

en: (Player %u) is using a cheat :Num Droids: %d  Num Structures: %d  Num Features: %d
et_EE: (Player %u) kasutab pettust :Num Droids: %d  Num Structures: %d  Num Features: %d

en: Ending Mission.
et_EE: Missiooni Lõpp

en: God Mode ON
et_EE: Jumala mode sees

en: God Mode OFF
et_EE: Jumala mode väljas

en: Trap cursor %s
et_EE: Püüniskursor %s

en: (Player %u) is using cheat :%s %s
et_EE: (Mängija %u) kasutab pettust :%s %s

en: Researched
et_EE: Uuritud

en: Only displaying energy bars when selected
et_EE: Näitab energjaribasid kui valitud

en: Always displaying energy bars for units
et_EE: Näitab alati üksuste energiaribasid

en: Always displaying energy bars for units and structures
et_EE: Näitab alati üksuste ja ehitiste energiaribasid

en: Debug menu is Open
et_EE: Debug menüü on avatud

en: All enemies destroyed by cheating!
et_EE: Kõik vaenlased pettusega hävitatud

en: Destroying selected droids and structures!
et_EE: Hävitab valitud  üksused ja ehitised

en: Centered on player HQ, direction NORTH
et_EE: Mängija HQ Keskel, Suund PÕHI

en: Unable to locate HQ!
et_EE: Võimetu HQ leidma!

en: Formation speed limiting has been removed from the game due to bugs.
et_EE: Formatsiooni kiiruse limiit eemaldati mängust vea tõttu

en: Vertical rotation direction: Normal
et_EE: Vertikaalse pöörlemise suund: Normaalne

en: Vertical rotation direction: Flipped
et_EE: Vertikaalse pöörlemise suund: Flipped

en: Sorry, but game speed cannot be changed in multiplayer.
et_EE: Sorry, aga mängu kiirust ei saa mitmikmängus muuta.

en: Game Speed Reset
et_EE: Mängu Kiirus Taastatud

en: Radar showing friend-foe colors
et_EE: Radar showing friend-foe colours

en: Radar showing player colors
et_EE: Radar showing player colours

en: Radar showing only objects
et_EE: Radar näitab ainult objekte

en: Radar showing terrain
et_EE: Radar näitab terraini

en: Radar showing height
et_EE: Radar näitab kõrgust

en: KEY MAPPING
et_EE: NUPPUDE VASTAD

en: Return To Previous Screen
et_EE: Naase Eelmisele Ekraanile

en: Select Default
et_EE: Vali Algne

en: Manufacture
et_EE: Tootmine

en: Research
et_EE: Uurimine

en: Build
et_EE: Ehita

en: Design
et_EE: Konstrueerimine

en: Intelligence Display
et_EE: Intelligentsus Ekraan

en: Commanders
et_EE: Komandörid

en: Toggle Radar
et_EE: Vaheta Radar

en: Toggle Console Display
et_EE: Vaheta Konsooli Näitamist

en: Toggle Damage Bars On/Off
et_EE: Vaheta Kahju Ribad Sisse/Välja

en: Take Screen Shot
et_EE: Tee Screen Shot

en: View Location of Previous Message
et_EE: Näita Eelmise Sõnumi Asukohta

en: Assign Group 0
et_EE: Määra Grupp 0

en: Assign Group 1
et_EE: Määra Grupp 1

en: Assign Group 2
et_EE: Määra Grupp 2

en: Assign Group 3
et_EE: Määra Grupp 3

en: Assign Group 4
et_EE: Määra Grupp 4

en: Assign Group 5
et_EE: Määra Grupp 5

en: Assign Group 6
et_EE: Määra Grupp 6

en: Assign Group 7
et_EE: Määra Grupp 7

en: Assign Group 8
et_EE: Määra Grupp 8

en: Assign Group 9
et_EE: Määra Grupp 9

en: Select Group 0
et_EE: Vali Grupp 0

en: Select Group 1
et_EE: Vali Grupp 1

en: Select Group 2
et_EE: Vali Grupp 2

en: Select Group 3
et_EE: Vali Grupp 3

en: Select Group 4
et_EE: Vali Grupp 4

en: Select Group 5
et_EE: Vali Grupp 5

en: Select Group 6
et_EE: Vali Grupp 6

en: Select Group 7
et_EE: Vali Grupp 7

en: Select Group 8
et_EE: Vali Grupp 8

en: Select Group 9
et_EE: Vali Grupp 9

en: Select Commander 0
et_EE: Vali Komandör 0

en: Select Commander 1
et_EE: Vali Komandör 1

en: Select Commander 2
et_EE: Vali Komandör 2

en: Select Commander 3
et_EE: Vali Komandör 3

en: Select Commander 4
et_EE: Vali Komandör 4

en: Select Commander 5
et_EE: Vali Komandör 5

en: Select Commander 6
et_EE: Vali Komandör 6

en: Select Commander 7
et_EE: Vali Komandör 7

en: Select Commander 8
et_EE: Vali Komandör 8

en: Select Commander 9
et_EE: Vali Komandör 9

en: Multiplayer Options / Alliance dialog
et_EE: Mitmikmängu Seaded / Liitlus kõnelus

en: Snap View to North
et_EE: Kiir Vaade Põhjapoole

en: Display In-Game Options
et_EE: Näita Mängusiseseid Seadeid

en: Zoom Radar Out
et_EE: Zoomi Radar Välja

en: Zoom Radar In
et_EE: Zoomi Radar Sisse

en: Zoom In
et_EE: Zoomi Välja

en: Zoom Out
et_EE: Zoomi Sisse

en: Pitch Forward
et_EE: Liigu Edasi

en: Rotate Left
et_EE: Keera Vasakule

en: Reset Pitch
et_EE: Tühista Liikumine

en: Rotate Right
et_EE: Keera Paremale

en: Pitch Back
et_EE: Liigu Tagasi

en: Orders Menu
et_EE: Käskude Menüü

en: Decrease Game Speed
et_EE: Vähenda Mängu Kiirust

en: Increase Game Speed
et_EE: Suurenda Mängukiirust

en: Reset Game Speed
et_EE: Taasta Mängukiirus

en: View North
et_EE: Vaata Põhja

en: View South
et_EE: Vaat Lõunasse

en: View East
et_EE: Vaata Itta

en: View West
et_EE: Vaata Läände

en: View next Oil Derrick
et_EE: Näita Järgmist Naftapuurtorni

en: View next Repair Unit
et_EE: Näita järgmist Remondi Üksust

en: View next Truck
et_EE: Näita järgmist Veoautot

en: View next Sensor Unit
et_EE: Näita järgmist Sensorüksust

en: View next Commander
et_EE: Näita järgmist Komandöri

en: Center View on HQ
et_EE: Kesk vaade Juhtimiskeskusele

en: View Unassigned Units
et_EE: Näita määramata üksusi

en: Fire at Will
et_EE: Vaba Tuli

en: Return to HQ
et_EE: Naase Juhtimiskeskuse Juurde

en: Hold Position
et_EE: Hoia Positsiooni

en: Select all Combat Units
et_EE: Vali Kõik Lahinguüksused

en: Select all Heavily Damaged Units
et_EE: Vali kõok raskesti kahjustatud üksused

en: Select all Half-tracks
et_EE: Vali kõik pool-roomikud

en: Select all Hovers
et_EE: Vali kõik hõljukid

en: Select all Units on Screen
et_EE: Vali kõik üksused Ekraanil

en: Select all Tracks
et_EE: Vali kõik Roomikud

en: Select EVERY unit
et_EE: Vali KÕIK üksused

en: Select all VTOLs
et_EE: Vali kõik VTOLid

en: Select all Wheels
et_EE: Vali kõik Rattad

en: Select all Similar Units
et_EE: Vali kõik sarnased üksused

en: Select next Factory
et_EE: Vali järgmine tehas

en: Select next Research Facility
et_EE: Vali järgmine uurimiskeskus

en: Select next Power Generator
et_EE: Vali järgmine energiageneraator

en: Select next Cyborg Factory
et_EE: Vali järgmine küborgi tehas

en: Could not save game!
et_EE: Ei suutnud mängu salvestada

en: Load Transport
et_EE: Laadi Transport

en: OBJECTIVE ACHIEVED by cheating!
et_EE: EESMÄRK SAAVUTATUD sohki tehes

en: OBJECTIVE ACHIEVED
et_EE: EESMÄRK SAAVUTATUD

en: OBJECTIVE FAILED--and you cheated!
et_EE: EESMÄRK EBAÕNNESTUNUD--ja sa tegid sohki

en: OBJECTIVE FAILED
et_EE: EESMÄRK EBAÕNNESTUNUD

en: Quit To Main Menu
et_EE: Välju Peamenüüsse

en: Continue Game
et_EE: Jätka Mängu

en: Load Saved Game
et_EE: Laadi Salvestatud Mäng

en: GAME SAVED :
et_EE: MÄNG SALVESTATUD!

en: You found %u power in an oil drum.
et_EE: Sa leidsid naftatünnist %u energiat

en: %s Gives You A Visibility Report
et_EE: %s Annab Sulle Nägemis Raporti

en: %s Gives you a %s
et_EE: %s Annab sulle %s

en: Tried to give away a non-empty %s - but this is not allowed.
et_EE: Proovisid ära anda mittetühja %s - see pole lubatud

en: %s Gives You Technology Documents
et_EE: %s Annab Sulle Tehnoloogia Dokumendid

en: %s Requests An Alliance With You
et_EE: %s Taotleb Sinuga Liitlust

en: You Invite %s To Form An Alliance
et_EE: Saa Kutsusid %s Liitu Sõlmima

en: %s Breaks The Alliance With %s
et_EE: %s Lõpetab Liitluse %s -ga

en: %s Forms An Alliance With %s
et_EE: %s Moodustab %s -ga Liitluse

en: You Discover Blueprints For %s
et_EE: Sa Avastasid %s joonised

en: Commander
et_EE: Komandör

en: Accept Settings
et_EE: Seaded Aksepteeritud

en: Cancel
et_EE: Tühista

en: IP Address or Machine Name
et_EE: IP Address Või Masina Nimi

en: Game is full
et_EE: Mäng on Täis

en: You were kicked!
et_EE: Sind löödi välja

en: Wrong Game Version!
et_EE: Vale Mängu versioon

en: You have an incompatible mod.
et_EE: Sul on vastuolus mod.

en: Host couldn't send file?
et_EE: Võõrustaja ei suutnud faili saata?

en: Incorrect Password!
et_EE: Vale Salasõna

en: Host has dropped connection!
et_EE: Võõrustaja lõpetas ühenduse

en: Connection Error
et_EE: Ühendus Error

en: Searching
et_EE: Otsimine

en: GAMES
et_EE: MÄNGUD

en: Refresh Games List
et_EE: Värskenda Mängulisti

en: Enter Password:
et_EE: Sisesta Salasõna:

en: One-Player Skirmish
et_EE: Ühe Mängja Lahing

en: Select Game Name
et_EE: Sisesta Mängu Nimi

en: Select Map
et_EE: Vali Kaart

en: Click to set Password
et_EE: Vajuta, et Salasõna sisestada

en: Select Player Name
et_EE: Sisesta Mängija nimi

en: Scavengers
et_EE: Mässajad

en: No Scavengers
et_EE: Mässajateta

en: Alliances
et_EE: Liitlus

en: No Alliances
et_EE: Liitluseta

en: Allow Alliances
et_EE: Luba Liitlus

en: Locked Teams
et_EE: Lukustatud Tiimid

en: Low Power Levels
et_EE: Madal Energia Level

en: Medium Power Levels
et_EE: Keskmine Energia Level

en: High Power Levels
et_EE: Kõrge Energia Level

en: Base
et_EE: Baas

en: Start with No Bases
et_EE: Alusta Baasideta

en: Start with Bases
et_EE: Alusta Baasidega

en: Start with Advanced Bases
et_EE: Alusta Arenenud Baasidega

en: Map Preview
et_EE: Kaarti Esitus

en: Click to see Map
et_EE: Vajuta, et Kaarti näha

en: Show Structure Limits
et_EE: Näita Ehitiste Limiite

en: Set Structure Limits
et_EE: Sea Ehitiste Limiidid

en: Start Hosting Game
et_EE: Alusta Mängu Võõrustamist

en: Team
et_EE: Tiim

en: Click when ready
et_EE: Vajuta kui valmis

en: READY?
et_EE: VALMIS?

en: PLAYERS
et_EE: MÄNGIJAD

en: CHAT
et_EE: VESTLUS

en: *** password is NOT required! ***
et_EE: *** salasõna pole vaja! ***

en: Sorry! Failed to host the game.
et_EE: Kahju! Ebaõnnestusid mängu võõrustamisel.

en: The host has kicked %s from the game!
et_EE: Võõrustaja lõi %s mängust välja!

en: Host is Starting Game
et_EE: Võõrustaja Alustab Mängu

en: Players
et_EE: Mängijad

en: Sending Map: %d%%
et_EE: Kaarti Saatmine: %d%%

en: Map: %d%% downloaded
et_EE: Kaart: %d%% allalaaditud

en: HOST
et_EE: VÕÕRUSTJA

en: Players Still Joining
et_EE: Mängijad Ikka Liituvad

en: %s has Left the Game
et_EE: %s Lahkus mängust

en: File transfer has been aborted for %d.
et_EE: %d -le Failide saatmine katkestatud.

en: %s (%u) has an incompatible mod, and has been kicked.
et_EE: Mängijal %s (%u) on vale mod ja ta löödi mängust välja

en: Apply Defaults and Return To Previous Screen
et_EE: Kohandatakse Vaikimisi ja Naase Eelmisele Ekraanile

en: Limits reset to default values
et_EE: Limiidide muutmine algväärtusteks

en: Technology level 1
et_EE: Tehnoloogia level 1

en: Technology level 2
et_EE: Tehnoloogia level 2

en: Technology level 3
et_EE: Tehnoloogia level 3

en: Any number of players
et_EE: Mistahes arv mängijaid

en: Score
et_EE: Skoor

en: Kills
et_EE: Tapmisi

en: Units
et_EE: Üksusi

en: Structs
et_EE: Ehitisi

en: Toggle Alliance State
et_EE: Vaheta Liitluse Seisundit

en: Give Visibility Report
et_EE: Anna Nägemis Raport

en: Leak Technology Documents
et_EE: Lekkita Tehnoloogia Dokumente

en: Hand Over Selected Units
et_EE: Anna Valitud Üksused Üle

en: Give Power To Player
et_EE: Anna Mängijale Energiat

en: Kicking player %s, because they tried to bypass data integrity check!
et_EE: Mängija %s väljalöömine, sest ta proovis infokontrollist mõõda pääseda!

en: (allies
et_EE: (Liitlased

en: (private to
et_EE: (eraviisiline

en: [invalid]
et_EE: [kehtetu]

en: Green
et_EE: Roheline

en: Orange
et_EE: Oranð

en: Grey
et_EE: Hall

en: Red
et_EE: Punane

en: Blue
et_EE: Sinine

en: Pink
et_EE: Roosa

en: Cyan
et_EE: Helesinine

en: YOU ARE VICTORIOUS!
et_EE: SA OLED VÕIDUKAS

en: YOU WERE DEFEATED!
et_EE: SIND VÕIDETI!

en: Research completed: %s
et_EE: Uurimine Lõpetatud: %s

en: Research Completed
et_EE: Uurimine Lõpetatud

en: Research Award
et_EE: Uurimise Auhind

en: Own Units: %u
et_EE: Oma Üksused: %u

en: Enemy Units: %u
et_EE: Vaenlase Üksused: %u

en: Own Structures: %u
et_EE: Oma Ehitised: %u

en: Enemy Structures: %u
et_EE: Vaenlase Ehitised: %u

en: Units Manufactured: %u
et_EE: Üksusi Toodetud: %u

en: Total Units: %u
et_EE: Kokku Üksusi: %u

en: Structures Built: %u
et_EE: Ehitisi Ehitatud: %u

en: Total Structures: %u
et_EE: Kokku Ehitisi: %u

en: Rookie: %u
et_EE: Uustulnuk: %u

[ctx: rank]
en: Green: %u
et_EE: Roheline: %u

en: Trained: %u
et_EE: Treenitud: %u

en: Regular: %u
et_EE: Regulaar: %u

en: Professional: %u
et_EE: Professionaal: %u

en: Elite: %u
et_EE: Eliit: %u

en: Special: %u
et_EE: Eriline: %u

en: Hero: %u
et_EE: Kangelane: %u

en: Unit Losses
et_EE: Üksuse Kaotused

en: Structure Losses
et_EE: Ehitise Kaotused

en: Force Information
et_EE: Vägede Informatsioon

en: ARTIFACTS RECOVERED: %d
et_EE: ARTEFAKT OMANDATUD: %d

en: Mission Time - %s
et_EE: Missiooni Aeg - %s

en: Total Game Time - %s
et_EE: Totaalne Mänguaeg - %s

en: You cheated!
et_EE: Sa Tegid Sohki!

en: Beacon received from %s!
et_EE: Signaal saadud %s -lt!

en: Beacon %d
et_EE: Signaal %d

en: Unable to locate any repair units!
et_EE: Võimetu leidma remondiüksusi!

en: Unable to locate any Trucks!
et_EE: Võimetu leidma Veoautosid!

en: Unable to locate any Sensor Units!
et_EE: Võimetu leidma Sensorüksusi!

en: Unable to locate any Commanders!
et_EE: Võimetu leidma Komandöre!

en: %u unit selected | %u units selected
et_EE[0]: %u üksus valitud
et_EE[1]: %u üksust valitud

en: %s - Electronically Damaged
et_EE: %s - Elektrooniliselt Kahjustatud

en: Electronic Reward - Visibility Report
et_EE: Elektrooniline Autasu - Nägemis Raport

en: Factory Reward - Propulsion
et_EE: Tehase Auhind - Liikumissüsteem

en: Factory Reward - Body
et_EE: Tehase Autasu - Kere

en: Factory Reward - Weapon
et_EE: Tehase Autasu - Relv

en: Factory Reward - Nothing
et_EE: Tehase Autasu - Midagi

en: Repair Facility Award - Repair
et_EE: Remontimiskeskuse Autasu - Remont

en: Repair Facility Award - Nothing
et_EE: Remontimiskeskuse Autasu - Midagi

en: Launch Transport
et_EE: Saada Transport Teele

en: Reinforcements landing
et_EE: Abiväed Maanduvad

en:  (modified locally)
et_EE:  (muudetud kohalikult)
