warzone2100 - en to cs translation catalogue (285 entries)

en: This structure contains technology vital for the success of the Project.
cs: Tato budova obsahuje technologii důležitou pro úspěch Projektu.

en: Load an attack force into the transport.
cs: Nalož útočné síly do transportu.

en: Reinforcements are available.
cs: Posily jsou k dispozici.

en: Establish a forward base on the plateau.
cs: Vybuduj předsunutou základnu na náhorní plošině.

en: Enemy Base
cs: Nepřátelská Základna

en: Nuclear Reactor
cs: Jaderný Reaktor

en: Close
cs: Zavřít

en: Manufacture (F1)
cs: Výroba (F1)

en: Research (F2)
cs: Výzkum (F2)

en: Build (F3)
cs: Stavba (F3)

en: Design (F4)
cs: Konstrukce (F4)

en: Intelligence Display (F5)
cs: Zpravodajský display (F5)

en: Commanders (F6)
cs: Velitelé (F6)

en: In this training session you'll learn how to build an effective base
cs: V této tréningové lekci se naučíš jak postavit efektivní základnu

en: Oil resources are key to your success
cs: Ropné zdroje jsou klíčem k tvému úspěchu

en: To build an oil derrick, select one of your trucks
cs: Abys mohl postavit ropný vrt, vyber jeden ze svých náklaďáků

en: Left click the oil pool indicated by the radar pulse to order your truck to build
cs: Kliknutím levého tlačítka na ropné ložisko označené radarovým pulzem rozkážeš svému náklaďáku stavět

en: The oil derrick is currently dormant. Build a power generator to convert the oil into power
cs: Ropný vrt je v současnosti nevyužitý. Postav generátor energie, který přemění ropu na energii

en: Now left click the power generator in the build menu on the left
cs: Nyní klikni levým tlačítkem na generátor energie v nabídce staveb nalevo

en: Position the square at your base and left click to start the build process
cs: Umísti čtverec u své základny a kliknutím levého tlačítka zahaj stavbu

en: To increase your build rate, select your second truck
cs: Pro zvýšení rychlosti stavby použij svůj druhý náklaďák

en: Now left click the power generator site
cs: Nyní klikni levým tlačítkem na místo generátoru

en: The other truck will now help to build the power generator
cs: Další náklaďák bude nyní pomáhat se stavbou generátoru energie

en: During missions you need to locate and recover technologies from before the Collapse
cs: Během misí potřebuješ nalézt a získat technologie z doby před Kolapsem

en: Use a truck to search for the artifact indicated by the radar pulse
cs: Použij náklaďák k hledání artefaktu označeného radarovým pulzem

en: Move the pointer over the artifact and left click to recover it
cs: Přesuň ukazatel nad artefakt a kliknutím levého tlačítka ho získáš

en: A research facility is required to research artifacts
cs: Výzkumná laboratoř je potřebná k probádání artefaktů

en: Left click the flashing BUILD icon
cs: Levým tlačítkem klikni na blikající ikonu STAVBA

en: Now left click the research facility and position it at your base
cs: Nyní klikni levým tlačítkem na výzkumnou laboratoř a umísti ji u své základny

en: Use your other truck to help build the research facility
cs: Pomoz svým dalším náklaďákem se stavbou výzkumné laboratoře

en: To research the artifact, left click on the flashing RESEARCH icon
cs: K prozkoumání artefaktu klikni levým tlačítkem na blikající ikonu VÝZKUM

en: Now left click the machinegun artifact
cs: Nyní klikni levým tlačítkem na artefakt kulometu

en: The artifact is now being researched by the facility
cs: Artefakt je nyní prozkoumáván laboratoří

en: The researched machinegun can now be used to design a new vehicle
cs: Objevený kulomet nyní může posloužit ke konstrukci nového vozidla

en: Left click the flashing DESIGN icon
cs: Levým tlačítkem klikni na blikající ikonu KONSTRUKCE

en: To start your design, left click the NEW DESIGN icon
cs: Začni novou konstrukci kliknutím levého tlačítka na ikonu NOVÁ KONSTRUKCE

en: To finalize your design, left click the CLOSE icon
cs: Konstrukci dokončíš kliknutím levého tlačítka na ikonu ZAVŘÍT

en: A factory is now required to manufacture your new vehicle
cs: Nyní potřebuješ továrnu, která by vyrobila tvé nové vozidlo

en: Now left click the factory icon and position it at your base
cs: Nyní levým tlačítkem klikni na ikonu továrny a umísti ji u své základny

en: Select a location for your factory
cs: Vyber místo pro svou továrnu

en: The delivery point is indicated by the number 1
cs: Místo dodání je označeno číslem 1

en: All new units will drive to this location once built
cs: Všechny nové jednotky budou jezdit na toto místo, jakmile budou vyrobeny

en: You can move the delivery point at any time by left clicking it
cs: Kdykoli můžeš přesunout místo dodání, když na něj klikneš levým tlačítkem

en: Now click where you want to position the delivery point
cs: Nyní klikni tam, kde chceš umístit dodací místo

en: The factory can now be ordered to build a new unit
cs: Nyní můžeš továrně nařídit výrobu nové jednotky

en: Left click the flashing MANUFACTURE icon
cs: Levým tlačítkem klikni na blikající ikonu VÝROBA

en: Now left click the units you want to build from the menu at the left
cs: Nyní klikni levým tlačítkem na jednotky, které chceš vyrobit z nabídky nalevo

en: Please wait whilst the factory manufactures the new unit(s)
cs: Počkej prosím, zatímco továrna vyrobí nové jednotky

en: Congratulations commander - you are ready for your first mission
cs: Blahopřeji veliteli - jsi připraven na svou první misi

en: System locale
cs: Systémové místo

en: Best Targets : Vehicles
cs: Nejlepší cíle : Vozidla

en: Defensive Strength : High
cs: Síla obrany : Vysoká

[ctx: rank]
en: Green
cs: Zelenáč

en: Plasma Cannon firing plasma
cs: Plazmový kanón střílející plazmu

en: School Bus
cs: Školní Autobus

en: Truck
cs: Náklaďák

en: Uses advanced cannon technology
cs: Použivá pokročilou technologii kanónu

en: Set configuration directory
cs: Nastavit adresář s konfigurací

en: configuration directory
cs: adresář s konfigurací

en: data directory
cs: datový adresář

en: Show debug for given level
cs: Ukázat informace pro danou ladící úroveň

en: debug level
cs: ladící úroveň

en: Log debug output to file
cs: Zapiš ladící výstup do souboru

en: file
cs: soubor

en: Play in fullscreen mode
cs: Spustit hru v celoobrazovkovém režimu

en: savegame
cs: uložená hra

en: Play in windowed mode
cs: Spustit hru v okně

en: Set the resolution to use
cs: Použít zvolené rozlišení

en: WIDTHxHEIGHT
cs: ŠÍŘKAxVÝŠKA

en: Enable shadows
cs: Povolit stíny

en: Disable shadows
cs: Zakázat stíny

en: Enable sound
cs: Povolit zvuk

en: Disable sound
cs: Zakázat zvuk

en: Player
cs: Hráč

en: New Vehicle
cs: Nové vozidlo

en: Vehicle Body
cs: Tělo vozidla

en: Vehicle Propulsion
cs: Pohon vozidla

en: Vehicle Turret
cs: Věž vozidla

en: Delete Design
cs: Smazat náčrtek

en: Kinetic Armour
cs: Pohybové brnění

en: Thermal Armour
cs: Tepelné brnění

en: Weight
cs: Hmotnost

en: Total Power Required
cs: Celkem požadovaná energie

en: Power Usage
cs: Použitá energie

en: Sensor Range
cs: Dosah snímačů

en: Range
cs: Rozsah

en: Damage
cs: Poškození

en: Air Speed
cs: Rychlost letu

en: Road Speed
cs: Rychlost po cestě

en: Off-Road Speed
cs: Rychlost v terénu

en: Water Speed
cs: Rychlost po vodě

en: Weapons
cs: Zbraně

en: Cannot Build. Oil Resource Burning.
cs: Nemohu stavět. Ropný vrt hoří.

en: Unit Lost!
cs: Jednotka ztracena!

en: Group %u selected - %u Unit | Group %u selected - %u Units
cs[0]: Skupina %u vybrána - %u Jednotka
cs[1]: Skupina %u vybrána - %u Jednotky
cs[2]: Skupina %u vybrána - %u Jednotek

en: %u unit assigned to Group %u | %u units assigned to Group %u
cs[0]: %u jednotka začleněna do Skupiny %u
cs[1]: %u jednotky začleněny do Skupiny %u
cs[2]: %u jednotek začleněno do Skupiny %u

en: Tutorial
cs: Tutoriál

en: Options
cs: Nastavení

en: Quit Game
cs: Ukončit Hru

en: MAIN MENU
cs: HLAVNÍ MENU

en: Fast Play
cs: Rychlá hra

en: TUTORIALS
cs: TUTORIÁLY

[ctx: menu]
note: TRANSLATORS: "Return", in this context, means "return to previous screen/menu"
en: Return
cs: Zpět

en: New Campaign
cs: Nová kampaň

en: SINGLE PLAYER
cs: HRA JEDNOHO HRÁČE

en: MULTI PLAYER
cs: HRA VÍCE HRÁČŮ

en: Join Game
cs: Připojit se ke hře

en: OPTIONS
cs: NASTAVENÍ

en: Game Options
cs: Herní nastavení

en: Graphics Options
cs: Grafická nastavení

en: Audio Options
cs: Zvuková nastavení

en: Key Mappings
cs: Mapování kláves

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Black
cs: Černá

en: On
cs: Zapnuto

en: Video Playback
cs: Přehrávání videa

en: Subtitles
cs: Titulky

en: Shadows
cs: Stíny

en: Voice Volume
cs: Hlasitost řeči

en: FX Volume
cs: Hlasitost efektů

en: Music Volume
cs: Hlasitost hudby

en: * Takes effect on game restart
cs: * Projeví se až po restartu hry

en: Graphics Mode*
cs: Grafický mód*

en: Resolution*
cs: Rozlišení*

en: Texture size
cs: Velikost textury

en: Easy
cs: Snadná

en: Normal
cs: Normální

en: Hard
cs: Těžká

en: Language
cs: Jazyk

en: Scroll Speed
cs: Rychlost rolování

en: GAME OPTIONS
cs: HERNÍ NASTAVENÍ

en: Power
cs: Energie

en: Progress Bar
cs: Panel průběhu

en: Loop Production
cs: Opakovat výrobu

en: Resume Game
cs: Pokračovat ve hře

en: Quit
cs: Ukončit

en: Load Game
cs: Nahraj Hru

en: Save Game
cs: Uložit hru

en: PAUSED
cs: PAUZA

en: Project Goals
cs: Cíle projektu

en: Retreat at Medium Damage
cs: Ustup při středním poškození

en: Retreat at Heavy Damage
cs: Ustup při těžkém poškození

en: Do or Die!
cs: Bojuj až do konce!

en: Return Fire
cs: Opětuj palbu

en: Hold Fire
cs: Nestřílej

en: Go to Transport
cs: Nastup do Transportu

en: Recycle
cs: Recyklovat

en: Sorry, that cheat is disabled in multiplayer games.
cs: Omlouváme se, ale tento podvod je vypnutý ve hře pro více hráčů.

en: Lets us see what you see!
cs: Ukaž nám co vidíš!

en: Power overwhelming
cs: Ohromující výkon

en: Back to normality!
cs: Zpátky do normálu!

en: FPS display is enabled.
cs: Zobrazení FPS je zapnuté.

en: FPS display is disabled.
cs: Zobrazení FPS je vypnuté.

en: Fog on
cs: Zapnutá mlha

en: Unable to locate HQ!
cs: Nelze nalézt HQ!

en: Radar showing player colors
cs: Radar ukazuje barvy hráčů

en: Radar showing only objects
cs: Radar ukazuje pouze objekty

en: Radar showing terrain
cs: Radar ukazuje terén

en: Radar showing height
cs: Radar ukazuje výšku

en: KEY MAPPING
cs: MAPOVÁNÍ KLÁVES

en: Return To Previous Screen
cs: Zpět na Předchozí Obrazovku

en: Select Default
cs: Obnovit Původní

en: Research
cs: Výzkum

en: Build
cs: Stavět

en: Design
cs: Návrh

en: Take Screen Shot
cs: Pořídit snímek obrazovky

en: View Location of Previous Message
cs: Zobrazit pozici předchozí zprávy

en: Assign Group 2
cs: Přiřadit skupině 2

en: Select Group 0
cs: Vybrat Skupinu 0

en: Select Group 1
cs: Vybrat Skupinu 1

en: Select Group 2
cs: Vybrat Skupinu 2

en: Select Group 3
cs: Vybrat Skupinu 3

en: Select Group 4
cs: Vybrat Skupinu 4

en: Select Group 5
cs: Vybrat Skupinu 5

en: Select Group 6
cs: Vybrat Skupinu 6

en: Select Group 7
cs: Vybrat Skupinu 7

en: Select Group 8
cs: Vybrat Skupinu 8

en: Select Group 9
cs: Vybrat Skupinu 9

en: Select Commander 0
cs: Vybrat Velitele 0

en: Select Commander 1
cs: Vybrat Velitele 1

en: Select Commander 2
cs: Vybrat Velitele 2

en: Select Commander 3
cs: Vybrat Velitele 3

en: Select Commander 4
cs: Vybrat Velitele 4

en: Select Commander 5
cs: Vybrat Velitele 5

en: Select Commander 6
cs: Vybrat Velitele 6

en: Select Commander 7
cs: Vybrat Velitele 7

en: Select Commander 8
cs: Vybrat Velitele 8

en: Select Commander 9
cs: Vybrat Velitele 9

en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Zoom Out
cs: Oddálit

en: Rotate Left
cs: Otočit doleva

en: Rotate Right
cs: Otočit doprava

en: Decrease Game Speed
cs: Snížit rychlost hry

en: Increase Game Speed
cs: Zvýšit rychlost hry

en: Reset Game Speed
cs: Resetovat rychlost hry

en: View North
cs: Pohled na sever

en: View South
cs: Pohled na jih

en: View East
cs: Pohled na východ

en: View West
cs: Pohled na západ

en: Return to HQ
cs: Zpět na HQ

en: Hold Position
cs: Drž pozici

en: Select all Combat Units
cs: Vybrat všechny Bojové Jednotky

en: Select all Heavily Damaged Units
cs: Vybrat všechny Těžce Poškozené Jednotky

en: Select all Half-tracks
cs: Vybrat všechny Kolopásové Jednotky

en: Select all Hovers
cs: Vybrat všechna Vznášedla

en: Select all Units on Screen
cs: Vybrat všechny Jednotky na Obrazovce

en: Select all Tracks
cs: Vybrat všechny Pásové Jednotky

en: Select EVERY unit
cs: Vybrat VŠECHNY jednotky

en: Select all Wheels
cs: Vybet všechny Kolové Jednotky

en: Select next Factory
cs: Vybrat další Továrnu

en: Select next Research Facility
cs: Vybrat další Výzkumné Zařízení

en: Select next Power Generator
cs: Vybrat další generátor energie

en: Load Transport
cs: Naložit transport

en: OBJECTIVE ACHIEVED
cs: CÍL SPLNĚN

en: OBJECTIVE FAILED
cs: SELHÁNÍ

en: Quit To Main Menu
cs: Vyskočit do hlavního menu

en: Continue Game
cs: Pokračovat ve hře

en: Load Saved Game
cs: Načti Uloženou Hru

en: %s Breaks The Alliance With %s
cs: %s přerušil spolek s %s

en: %s Forms An Alliance With %s
cs: %s uzavřel spojenectví s %s

en: You Discover Blueprints For %s
cs: Nalezl jsi plány na %s

en: Accept Settings
cs: Potvrď nastavení

en: IP Address or Machine Name
cs: IP Adresa nebo Jméno Stroje

en: CONNECTION
cs: SPOJENÍ

en: Searching
cs: Hledám

en: GAMES
cs: HRY

en: Refresh Games List
cs: Aktualizuj Seznam Her

en: Select Game Name
cs: Vyber jméno hry

en: Select Map
cs: Vyber Mapu

en: Select Player Name
cs: Vyber jméno hráče

en: Alliances
cs: Spojenectví

en: No Alliances
cs: Bez Spojenectví

en: Allow Alliances
cs: Povolená Spojenectví

en: Locked Teams
cs: Pevné Týmy

en: Base
cs: Základna

en: Start with No Bases
cs: Začni bez Základen

en: Start with Bases
cs: Začni se Základnami

en: Start with Advanced Bases
cs: Začni s Rozvinutými Základnami

en: Set Structure Limits
cs: Nastavení limitu budov

en: PLAYERS
cs: HRÁČI

en: The host has kicked %s from the game!
cs: Hostitel vyhodil %s ze hry!

en: Host is Starting Game
cs: Host začíná hru

en: Players
cs: Hráči

en: Technology level 1
cs: Technologická úroveň 1

en: Technology level 2
cs: Technologická úroveň 2

en: Technology level 3
cs: Technologická úroveň 3

en: Any number of players
cs: Libovolný počet hráčů

en: Green
cs: Zelená

en: Orange
cs: Oranžová

en: Grey
cs: Šedá

en: Red
cs: Červená

en: Blue
cs: Modrá

en: Pink
cs: Růžová

en: Cyan
cs: Azurová

en: Research completed: %s
cs: Výzkum dokončen: %s

en: Research Completed
cs: Výzkum Dokončen

en: Own Units: %u
cs: Vlastní jednotky: %u

en: Enemy Units: %u
cs: Nepřátelské jednotky: %u

en: Own Structures: %u
cs: Vlastní Budovy: %u

en: Enemy Structures: %u
cs: Nepřátelské Budovy: %u

en: Units Manufactured: %u
cs: Vyrobeno Jednotek: %u

en: Total Units: %u
cs: Celkem Jednotek: %u

en: Structures Built: %u
cs: Postaveno Budov: %u

en: Total Structures: %u
cs: Celkem Budov: %u

en: Rookie: %u
cs: Bažant: %u

en: Trained: %u
cs: Trénovaný: %u

en: Professional: %u
cs: Profesionál: %u

en: Veteran: %u
cs: Veterán: %u

en: Elite: %u
cs: Elita: %u

en: Special: %u
cs: Speciální: %u

en: Hero: %u
cs: Hrdina: %u

en: Unit Losses
cs: Ztráty Jednotek

en: Structure Losses
cs: Ztráty Budov

en: Force Information
cs: Informace o Armádě

en: ARTIFACTS RECOVERED: %d
cs: ZÍSKÁNO ARTEFAKTŮ: %d

en: Mission Time - %s
cs: Čas Mise - %s

en: Total Game Time - %s
cs: Celkový Čas Hry - %s

en: Unable to locate any repair units!
cs: Nemohu nalézt žádnou opravárenskou jednotku!

en: Unable to locate any Trucks!
cs: Nemohu nalézt žádný náklaďák!

en: Unable to locate any Sensor Units!
cs: Nemohu nalézt žádnou senzorovou jednotku!

en: Unable to locate any Commanders!
cs: Nemohu nalézt žádného velitele!

en: %u unit selected | %u units selected
cs[0]: %u jadnotka vybrána
cs[1]: %u jednotky vybrány
cs[2]: %u jednotek vybráno

en: Launch Transport
cs: Spustit transport

en: Reinforcements landing
cs: Posily přistály
