edgar - en to ms translation catalogue (26 entries)

en: Thanks, this is perfect!
ms: Terima kasih, terbaek!

en: Do you have everything you need now?
ms: Adakah semuanya mencukupi?

en: I sure do
ms: Ya saya boleh buat

en: So what happens now?
ms: Jadi apa yang berlaku sekarang?

en: We can get out of here! Where do you want to go?
ms: Kita tidak boleh keluar dari sini! Dimana anda perlu pergi?

en: Back to the fortress, I still need to rescue my Dad from the sorceror
ms: Kembali ke kubu, saya perlu selamatkan Ayah saya dari ahli sihir tersebut?

en: OK, remember what I told you about his disintegration spell?
ms: OK, ingat apa yang saya beritahu mengenai jampi pengecaiannya?

en: I think so...
ms: Dah dapat kut...

en: Go to the lab and combine that ring and your shield
ms: Pergi ke makmal dan gabungkan cincin tersebut dengan perisal anda

en: How?
ms: Bagaimana?

en: Throw the shield and ring into the cauldron along with some mandrake root, that should do it
ms: Lemparkan perisai dan cincin ke dalam kawah bersama-sama dengan akar mandrake, sepatutnya begitu

en: OK...
ms: Baiklah...

en: Nothing will go wrong this time!
ms: Diharap tiada apa-apa berlaku kali ini!

en: (I have the statue that Olaf stole)
ms: (Saya mempunyai patung yang mana Olaf mencurinya sebelum ini)

en: (Perhaps I should return it to him, he is saving me after all)
ms: (Sebaiknya saya perlu pulangkan kepadanya, dia telah menyelamatkan saya)

en: (Then again, he did steal it, and I nearly died trying to get it)
ms: (Tetapi, dia mencurinya, dan saya hampir mati mendapatkannya semula)

en: Give the statue to Olaf?
ms: Beri patung kembali ke Olaf?

en: I found this in the cave, is it the statue you took?
ms: Saya menemuinya di dalam gua, adakah patung tersebut yang anda cari?

en: Yes it is! Thanks for finding it!
ms: Ya! Terima kasih kerana mencarinya!

en: I should be able to sell this for a decent price at the market
ms: Saya patut jual patung ini untuk dapatkan sedikit wang di pasar

en: (I think I'll keep it for myself)
ms: (Saya pikir saya perlu simpan untuk koleksi saya)

en: Ready to go?
ms: Sedia bergerak?

en: Return to the Fortress?
ms: Kembali ke Kubu?

en: Not yet, there's something else I need to do
ms: Belum lagi, masih ada sesuatu yang saya perlu lakukan disini

en: OK, let me know when you're ready
ms: Baiklah, beritahu saya bila anda sudah sedia

en: Not yet, I'm still looking
ms: Belum lagi, saya masih mencarinya
